Frankfurt nad Menem – znajdź tanie loty

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 31.10
ndz 7.11

Najtańsze loty do miasta Frankfurt nad Menem

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Frankfurt nad Menem
Warszawa Lotnisko Chopina
Kolonia

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Frankfurt nad Menem

Lotnisko Warszawa Modlin (WMI) - Kolonia (CGN)

Ceny lotów Warszawa - Frankfurt nad Menem są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Modlin na Kolonia/Bonn. Średnia cena wynosi 246 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - FRANKFURT NAD MENEMMaj10% tańszyLoty Warszawa Lotnisko Chopina - Frankfurt nad Menem kosztują średnio 587 zł w miesiącu Maj
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - FRANKFURT NAD MENEMWrzesień15% droższyŚrednia cena za lot Warszawa Lotnisko Chopina - Frankfurt nad Menem to 745 zł w miesiącu Wrzesień
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - FRANKFURT NAD MENEMWrzesień667% więcej wyszukiwańNajwiększa liczba użytkowników momondo szukała lotów Warszawa Lotnisko Chopina - Frankfurt nad Menem w miesiącu Wrzesień

Frankfurt nad Menem — kiedy jest najlepszy czas na lot?

Jako zaprawiony w bojach podróżnik z pewnością wiesz, że Europę najlepiej zwiedza się wiosną i jesienią. Pogoda we Frankfurcie potwierdza naszą tezę – właśnie wtedy możesz liczyć tu na najwięcej ciepłych, bezchmurnych dni.

Przyjrzyjmy się jednak bliżej cenom lotów i noclegów: podczas wiosennej lub jesiennej wycieczki do Frankfurtu musisz głęboko sięgnąć do skarbonki. Miasto jest jednym z najważniejszych ośrodków europejskiej ekonomii i gospodarki, a w obu wymienionych okresach panuje tu wzmożony ruch biznesowy.

Samoloty pękają w szwach, a znalezienie kwatery w rozsądnej cenie graniczy nieraz z cudem. Oczywiście, wcześniejsza rezerwacja pomoże Ci ominąć każdy z tych problemów; jeśli jednak masz ochotę na spontaniczny weekend we Frankfurcie, odwiedź heską metropolię latem lub zimą.

Letnie dni kończą się późno, a więc będziesz mieć dość czasu na dokładne zbadanie każdego malowniczego zakamarka. Na początku roku ustrzelisz najtańsze bilety lotnicze do Frankfurtu – przed mrozem i śniegiem schronisz się wówczas w jednym z wielu fascynujących muzeów i galerii sztuki.

  • Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Frankfurt nad Menem?

    Najlepszą ofertą znalezioną na momondo w ciągu ostatnich dwóch tygodni był lot Rzym – Frankfurt nad Menem w cenie 83 zł. To 92% taniej niż większość ofert lotów do miasta Frankfurt nad Menem. Aby znaleźć najlepsze ceny dla Twojego regionu, skorzystaj z Przewodnika po cenach lotów.

  • W którym miesiącu polecę do miasta Frankfurt nad Menem najtaniej?

    Zazwyczaj Maj to najtańszy miesiąc na lot Polska - Frankfurt nad Menem. Ze względu na mniejszy ruch turystyczny na tej trasie można wtedy spodziewać się biletów lotniczych kosztujących średnio 587 zł. Jeśli Maj to miesiąc, w którym lot na tej trasie nie wchodzi w grę, spróbuj znaleźć bilety lotnicze na Kwiecień, kiedy ceny lotów Polska - Frankfurt nad Menem wynoszą średnio 594 zł.

  • Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Frankfurt nad Menem?

    Najtańsze loty do miasta Frankfurt nad Menem podróżni rezerwują na 60 dni przed planowanym odlotem. W tym czasie ceny lotów wynoszą ok. 650 zł. Warto sprawdzić aktualne ceny biletów, gdyż użytkownicy momondo znaleźli loty w cenie już od 79 zł.

  • Czy w pobliżu miasta Frankfurt nad Menem znajdują się inne lotniska?

    Znalezienie alternatywnego, być możesz tańszego lotu na inne lotnisko w pobliżu miasta Frankfurt nad Menem jest możliwe. Planując podróż, rozważ rezerwację lotu na Lotnisko Mannheim City (72 km od centrum), Lotnisko Frankfurt nad Menem Frankfurt-Hahn (103 km od centrum), Lotnisko Kolonia/Bonn (138 km od centrum), Lotnisko Saarbrücken Ensheim (151 km od centrum) lub Lotnisko Karlsruhe/Baden-Baden (154 km od centrum).

  • Czy istnieje tańsza alternatywa na lot do miasta Frankfurt nad Menem?

    Najtańszym lotniskiem w pobliżu miasta Frankfurt nad Menem jest Lotnisko Karlsruhe/Baden-Baden ze średnią ceną 563 zł za osobę. Ceny wahają się w zależności od lotniska wylotu. Podróżnikom, chcącym oszczędzić na lotach, polecamy Przewodnik po cenach lotów momondo.


Frankfurt nad Menem — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Frankfurt nad Menem znalezione przez użytkowników momondo.
Ryanair
19 lis
KRK14:50Kraków Balice
1h 45min
FRA16:35Frankfurt nad Menem
22 lis
FRA06:00Frankfurt nad Menem
1h 45min
KRK07:45Kraków Balice
Ryanair
10 gru
KRK14:50Kraków Balice
1h 45min
FRA16:35Frankfurt nad Menem
13 gru
FRA06:00Frankfurt nad Menem
1h 45min
KRK07:45Kraków Balice
Ryanair
17 lis
KRK04:50Kraków Balice
1h 45min
FRA06:35Frankfurt nad Menem
21 lis
FRA06:00Frankfurt nad Menem
1h 45min
KRK07:45Kraków Balice
Ryanair
19 lis
KRK14:50Kraków Balice
1h 45min
FRA16:35Frankfurt nad Menem
21 lis
FRA06:00Frankfurt nad Menem
1h 45min
KRK07:45Kraków Balice
Ryanair
19 lis
KRK14:50Kraków Balice
1h 45min
FRA16:35Frankfurt nad Menem
22 lis
FRA13:00Frankfurt nad Menem
17h 50min
1 przesiadka
KRK06:50Kraków Balice
Ryanair
26 lis
KRK14:35Kraków Balice
20h 20min
1 przesiadka
FRA10:55Frankfurt nad Menem
28 lis
FRA06:00Frankfurt nad Menem
1h 45min
KRK07:45Kraków Balice

Frankfurt nad Menem – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska \u2013 Frankfurt nad Menem w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Ryanair.
Ryanair
10 gru
KRK14:50Kraków Balice
1h 45min
FRA16:35Frankfurt nad Menem
Ryanair
24 lis
KRK04:50Kraków Balice
1h 45min
FRA06:35Frankfurt nad Menem
Kilka linii lotniczych
17 lis
WAW07:30Warszawa Lotnisko Chopina
7h 55min
1 przesiadka
FRA15:25Frankfurt nad Menem

Które linie latają do miasta Frankfurt nad Menem?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze oferujące loty do miasta Frankfurt nad Menem
  • Które linie latają do miasta Frankfurt nad Menem?

    Wiele linii lotniczych obsługuje połączenia Polska – Frankfurt nad Menem, jednak największą popularnością wśród naszych użytkowników cieszą się Lufthansa, LOT, Ryanair i KLM. Te linie regularnie oferują loty na trasie Polska – Frankfurt nad Menem, jeśli rozpoczynasz podróż z jednego z głównych lotnisk miasta.


Frankfurt nad Menem: lotniska w pobliżu

Poniżej znajdziesz informacje o wszystkich lotniskach i ich odległości od centrum miasta Frankfurt nad Menem

Frankfurt nad Menem – jak dojechać do centrum z lotniska?

Frankfurt jest obsługiwany przez 2 lotniska: międzynarodowy port lotniczy Frankfurt i mniejszy obiekt Frankfurt-Hahn – baza tanich linii lotniczych. Lotnisko Frankfurt, położone w odległości 12 kilometrów od centrum miasta, jest największym portem w Niemczech.

Na dworcu znajduje się stacja kolejowa pociągów regionalnych i podmiejskiej kolei S-Bahn. Kolejka jest najszybszym sposobem dojazdu z lotniska do centrum Frankfurtu – podróż zajmie Ci zaledwie 11 minut, a kolejne pociągi odjeżdżają co kwadrans.

Cena biletu S-Bahn to około 4,85 EUR (20 PLN). Z lotniska odjeżdżają także miejskie autobusy z przystankiem końcowym na dworcu Frankfurt Südbahnhof. Najdroższym środkiem transportu z lotniska do centrum Frankfurtu jest taksówka – ceny kursów zamykają się w granicach 25 EUR (110 PLN).

Dojazd z lotniska Hahn do Frankfurtu potrwa znacznie dłużej – przed Tobą prawie 130 kilometrów! Z lotniska odjeżdżają autobusy BOHR do lotniska Frankfurt i miejskiego Dworca Głównego. Autobusy z lotniska Hahn kursują między 05:00 a 02:15. Za bilet zapłacisz 15 EUR (60 PLN), a w centrum Frankfurtu znajdziesz się po 2 godzinach.


Frankfurt nad Menem — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Kraków - Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena79 zł
Loty Gdańsk - Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena182 zł
Loty Katowice - Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena218 zł
Loty Wrocław - Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu1h 20min
Najniższa cena250 zł
Loty Rzeszów - Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena258 zł
Loty Poznań - Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu1h 25min
Najniższa cena309 zł
Loty Lublin - Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu11h 55min
Najniższa cena341 zł
Loty Bydgoszcz - Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu4h 35min
Najniższa cena424 zł
Loty Zielona Góra - Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu10h 15min
Najniższa cena658 zł

Frankfurt nad Menem – jak się poruszać?

Komunikacja miejska we Frankfurcie funkcjonuje wzorowo, a wyznaczenie trasy i zakup odpowiedniego biletu będzie dla Ciebie bułką z masłem. Metro we Frankfurcie składa się z 9 linii, łączących centrum miasta z przedmieściami. Pociągi nie mają jednolitych godzin serwisu. Generalnie możesz podróżować metrem między 04:00 a 02:30, lecz lecz niektóre linie działają nieco krócej, a najpopularniejsze połączenia w weekendy otwarte są przez całą dobę.

Pociągi S-Bahn zapewniają transport w obrębie miasta i wielu pobliskich miejscowości. Uzupełnieniem transportu kolejowego są dzienne i nocne autobusy oraz tramwaje. Nocne autobusy we Frankfurcie kursują między 01:00-04:00: dzięki temu dotrzesz bezpiecznie do hotelu po całonocnych szaleństwach w klubach i pubach.

Bilety we Frankfurcie dostępne są w biletomatach na przystankach. Za pojedynczy przejazd zapłacisz między 1,60-2,60 EUR (7-11,50 PLN). Intensywne zwiedzanie miasta wychodzi znacznie taniej z biletem dziennym w cenie 29 PLN. Jeśli na wycieczce towarzyszą Ci 4 osoby, zaoszczędzicie jeszcze więcej: dzienny bilet grupowy dla 5 osób kosztuje zaledwie 45 PLN. Ciekawy wariant oszczędnościowy to karta Frankfurt Card, dostępna w wersji 1-dniowej (10,50 EUR/46 PLN) lub 2-dniowej (15,50 EUR/68 PLN). Karta uprawnia do nielimitowanego korzystania z miejskiej komunikacji w strefie miejskiej, a także atrakcyjnych zniżek w muzeach, ZOO, Ogrodzie Botanicznym, parkach wodnych, sklepach i restauracjach.


Zacznij planować swoją podróż do: Frankfurt nad Menem