Karlsruhe – znajdź tanie loty

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 6.7
śr 13.7

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Karlsruhe – informacje o lotach

Karlsruhe – informacje o cenach lotów, czasie ich trwania oraz liniach lotniczych

Najlepsza cena w jedną stronę

175 zł

Najlepsza cena w obie strony

645 zł

Najkrótszy czas lotu

5h 05min

Obsługiwany przez

1 linia lotnicza
Najlepsza cena za lot Polska – Karlsruhe w jedną stronę w ostatnich 72 godzinach to 175 zł (Warszawa Modlin – Karlsruhe/Baden-Baden).
Najlepsza cena za lot Polska – Karlsruhe w obie strony w ostatnich 72 godzinach to 645 zł (Warszawa Chopina – Karlsruhe/Baden-Baden).
Najkrótszy lot Polska – Karlsruhe trwa 5h 05min (Warszawa Modlin – Karlsruhe/Baden-Baden).
Karlsruhe – loty do tego miejsca wykonywane są przez 1 linię lotniczą i jest to Ryanair.

Najtańsze loty do miasta Karlsruhe

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Karlsruhe
Lotnisko Warszawa Chopina
Karlsruhe

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Karlsruhe

Lotnisko Warszawa Chopina (WAW) - Karlsruhe (FKB)

Ceny lotów Warszawa - Karlsruhe są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Chopina na Karlsruhe/Baden-Baden. Średnia cena wynosi 680 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - KARLSRUHEGrudzień65% tańszyLoty Lotnisko Warszawa Chopina - Karlsruhe kosztują średnio 220 zł w miesiącu Grudzień
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - KARLSRUHEKwiecień91% droższyŚrednia cena za lot Lotnisko Warszawa Chopina - Karlsruhe to 1 192 zł w miesiącu Kwiecień
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - KARLSRUHELuty860% więcej wyszukiwańNajwiększa liczba użytkowników momondo szukała lotów Lotnisko Warszawa Chopina - Karlsruhe w miesiącu Luty

Karlsruhe — kiedy jest najlepszy czas na lot?

260 zł to najniższa znaleziona na momondo cena za lot Gdańsk – Karlsruhe w ostatnich dwóch tygodniach. Jest ona o 74% tańsza od większości ofert lotów do miasta Karlsruhe. Znajdź najniższe ceny, korzystając z Przewodnika po cenach lotów momondo.

Zazwyczaj Grudzień to najtańszy miesiąc na lot Polska - Karlsruhe. Ze względu na mniejszy ruch turystyczny na tej trasie można wtedy spodziewać się biletów lotniczych kosztujących średnio 220 zł. Jeśli Grudzień to miesiąc, w którym lot na tej trasie nie wchodzi w grę, spróbuj znaleźć bilety lotnicze na Listopad, kiedy ceny lotów Polska - Karlsruhe wynoszą średnio 363 zł.

Jeśli szukasz alternatywnego lotniska, wybierając się do miasta Karlsruhe, rozważ Lotnisko Mannheim City, Lotnisko Stuttgart Echterdingen, Lotnisko Saarbrücken Ensheim, Lotnisko Frankfurt nad Menem lub Lotnisko Frankfurt nad Menem Frankfurt-Hahn.

Najtańszym lotniskiem w pobliżu miasta Karlsruhe jest Lotnisko Mannheim City ze średnią ceną 302 zł za osobę. Ceny wahają się w zależności od lotniska wylotu. Podróżnikom, chcącym oszczędzić na lotach, polecamy Przewodnik po cenach lotów momondo.



Karlsruhe — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Karlsruhe znalezione przez użytkowników momondo.
Kilka linii lotniczych
23 sie
WAW09:00Warszawa Chopina
19h 50min
2 przesiadki
FKB04:50Karlsruhe/Baden-Baden
30 sie
FKB09:15Karlsruhe/Baden-Baden
27h 50min
2 przesiadki
WAW13:05Warszawa Chopina
Ryanair
15 lip
GDN03:55Gdańsk Rębiechowo
11h 30min
1 przesiadka
FKB15:25Karlsruhe/Baden-Baden
17 lip
FKB18:00Karlsruhe/Baden-Baden
18h 00min
2 przesiadki
GDN12:00Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
23 sie
WAW13:35Warszawa Chopina
15h 15min
1 przesiadka
FKB04:50Karlsruhe/Baden-Baden
30 sie
FKB09:15Karlsruhe/Baden-Baden
27h 50min
2 przesiadki
WAW13:05Warszawa Chopina
Ryanair
15 lip
GDN03:55Gdańsk Rębiechowo
11h 30min
1 przesiadka
FKB15:25Karlsruhe/Baden-Baden
17 lip
FKB02:30Karlsruhe/Baden-Baden
27h 35min
1 przesiadka
GDN06:05Gdańsk Rębiechowo
1 017 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
11 sie
WAW13:35Warszawa Chopina
18h 35min
1 przesiadka
FKB08:10Karlsruhe/Baden-Baden
14 sie
FKB15:50Karlsruhe/Baden-Baden
15h 50min
1 przesiadka
WAW07:40Warszawa Chopina
1 084 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
11 sie
WAW03:15Warszawa Chopina
28h 55min
2 przesiadki
FKB08:10Karlsruhe/Baden-Baden
14 sie
FKB15:50Karlsruhe/Baden-Baden
27h 20min
1 przesiadka
WAW19:10Warszawa Chopina
1 152 zł
Znajdź podobne

Karlsruhe – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska \u2013 Karlsruhe w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Ryanair.
Ryanair
6 lip
WMI17:55Warszawa Modlin
18h 15min
1 przesiadka
FKB12:10Karlsruhe/Baden-Baden
Ryanair
11 lip
WMI11:50Warszawa Modlin
41h 00min
2 przesiadki
FKB04:50Karlsruhe/Baden-Baden
Ryanair
19 lip
WMI15:10Warszawa Modlin
13h 40min
2 przesiadki
FKB04:50Karlsruhe/Baden-Baden

Które linie latają do miasta Karlsruhe?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze oferujące loty do miasta Karlsruhe

Które linie latają do miasta Karlsruhe?

Ryanair jest linią lotniczą cieszącą się największą popularnością wśród użytkowników momondo wybierających się w podróż na trasie Polska – Karlsruhe. Austrian Airlines i Eurowings to inne popularne linie obsługujące loty Polska – Karlsruhe. Większość dużych linii lotniczych oferuje regularne loty na tej trasie, jest to jednak zależne od lotniska wylotu.

Loty Ryanair do miasta Karlsruhe

Każdego tygodnia Ryanair obsługuje 6 lotów w kierunku Karlsruhe. Większość z nich odbywa się na najpopularniejszej trasie Ryanair: Palma de Mallorca – Karlsruhe. Ceny wahają się w zależności od daty i miejsca wylotu, a najtańsza oferta (Gdańsk Rębiechowo – Karlsruhe) znaleziona na momondo w ostatnich trzech dniach kosztowała 185 zł. Ryanair to najchętniej wybierane linie dla tej trasy na momondo, a użytkownicy oceniają je na 7,0/10 (na podstawie 749 opinii).


Karlsruhe — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Warszawa - Karlsruhe
Najkrótszy czas lotu18h 35min
Najniższa cena435 zł
Loty Gdańsk - Karlsruhe
Najkrótszy czas lotu11h 30min
Najniższa cena713 zł

Zacznij planować swoją podróż do: Karlsruhe


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Aby pomóc Ci znaleźć lot najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb, momondo przeszukuje setki stron serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Skorzystaj z naszych wskazówek i filtrów, by wybrać odpowiednią ofertę lotu do miasta Karlsruhe.

momondo umożliwia użytkownikom wyświetlenie tylko tych lotów do miasta Karlsruhe, które oferują elastyczne zasady rezerwacji.

Po wyszukaniu ofert lotów na naszej stronie momondo umożliwia Ci skorzystanie z przydatnych filtrów i wskazówek. Pokażemy Ci, w których dniach i godzinach loty są najtańsze i przefiltrujemy wyniki wyszukiwania, by zapewnić Ci możliwość wyboru najlepiej dostosowanej oferty lotu do miasta Karlsruhe.

Jeśli nie chcesz teraz rezerwować lotu do miasta Karlsruhe, zapoznaj się z powyższymi wskazówkami lub ustaw alarm cenowy; w ten sposób momondo zacznie śledzić ceny lotów (Karlsruhe) i powiadomi Cię o ich zmianach.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.