Fort Lauderdale – znajdź tanie loty

W obie strony
Ekonomiczna
Boston (BOS)
Fort Lauderdale (FLL)
czw. 25.02.
czw. 04.03.
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Najtańsze loty do miasta Fort Lauderdale

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Fort Lauderdale
Warszawa
Fort Lauderdale

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Fort Lauderdale

Warszawa (WAW) - Miami (MIA)

Ceny lotów Warszawa - Fort Lauderdale są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Lotnisko Chopina na Miami. Średnia cena wynosi 2 402 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA - FORT LAUDERDALEwrzesień35% tańszyLoty Warszawa - Fort Lauderdale kosztują średnio 1 637 zł w miesiącu wrzesień
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA - FORT LAUDERDALEczerwiec43% droższyŚrednia cena za lot Warszawa - Fort Lauderdale to 3 622 zł w miesiącu czerwiec
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA - FORT LAUDERDALEwrzesień852% więcej wyszukiwańNajwiększa liczba użytkowników momondo szukała lotów Warszawa - Fort Lauderdale w miesiącu wrzesień

Fort Lauderdale — kiedy jest najlepszy czas na lot?

Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Fort Lauderdale?

Najlepszą ofertą znalezioną na momondo w ciągu ostatnich dwóch tygodni był lot Orlando – Fort Lauderdale w cenie 157 zł. To 93% taniej niż większość ofert lotów do miasta Fort Lauderdale. Aby znaleźć najlepsze ceny dla Twojego regionu, skorzystaj z Przewodnika po cenach lotów.

W którym miesiącu polecę do miasta Fort Lauderdale najtaniej?

Nasze dane pokazują, że wrzesień to najtańszy miesiąc na lot Polska - Fort Lauderdale. Ceny biletów lotniczych, które wynoszą wtedy średnio 1 637 zł, są często niższe ze względu na mniejszy ruch turystyczny. Jeśli nie możesz zaplanować podróży na wrzesień, listopad to miesiąc, w którym także możesz znaleźć tanie loty Polska - Fort Lauderdale. Ceny znaleziony na momondo wynoszą wtedy średnio 1 900 zł.

W który dzień tygodnia loty do miasta Fort Lauderdale są najtańsze?

Najtańszym dniem na lot Polska - Fort Lauderdale jest środa – ceny lotów zaczynają się wtedy od 1 659 zł. Najdroższy dzień na lot do miasta Fort Lauderdale to sobota. Bilety lotnicze kosztują wtedy zwykle około 2 520 zł.

O jakiej porze dnia loty do miasta Fort Lauderdale są najtańsze?

Najtańszą porą dnia na lot do miasta Fort Lauderdale jest wieczorem – ceny lotów zaczynają się wtedy już od 1 577 zł. Dla porównania najdroższa pora dnia na lot do miasta Fort Lauderdale to po południu, kiedy bilety kosztują około 2 308 zł.

Gdzie warto wybrać się na pieszą wycieczkę w okolicach miasta Fort Lauderdale?

Jeśli interesują Cię piesze wycieczki w cieplejsze dni, zaplanuj lot do miasta Fort Lauderdale na styczeń, luty i grudzień. Gdy pogoda dopisuje, parki takie jak Bayfront Park cieszą się dużą popularnością.

Czy w pobliżu miasta Fort Lauderdale znajdują się inne lotniska?

Podróżujący wybierający się do miasta Fort Lauderdale mogą znaleźć lepsze ceny, lecąc na Lotnisko Miami (39 km od centrum) lub Lotnisko Palm Beach Intl (63 km od centrum), w zależności od miesiąca i lotniska wylotu.

Czy istnieje tańsza alternatywa na lot do miasta Fort Lauderdale?

Najtańszym lotniskiem w pobliżu miasta Fort Lauderdale jest Lotnisko Palm Beach Intl ze średnią ceną 2 044 zł za osobę. Ceny wahają się w zależności od lotniska wylotu. Podróżnikom, chcącym oszczędzić na lotach, polecamy Przewodnik po cenach lotów momondo.


Fort Lauderdale — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Fort Lauderdale znalezione przez użytkowników momondo.
Lufthansa
23 kwi
03:05
Poznań Ławica
19h 50min
2 przesiadki
22:55
Fort Lauderdale
9 maj
09:30
Fort Lauderdale
17h 00min
2 przesiadki
02:30
Poznań Ławica
2 074 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
30 kwi
12:45
Warszawa Lotnisko Chopina
22h 12min
1 przesiadka
10:57
Fort Lauderdale
28 maj
11:57
Fort Lauderdale
14h 48min
1 przesiadka
02:45
Warszawa Lotnisko Chopina
2 988 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
30 kwi
02:00
Warszawa Lotnisko Chopina
22h 51min
2 przesiadki
00:51
Fort Lauderdale
28 maj
11:57
Fort Lauderdale
14h 48min
1 przesiadka
02:45
Warszawa Lotnisko Chopina
3 340 zł
Znajdź podobne
KLM
27 kwi
02:00
Warszawa Lotnisko Chopina
23h 06min
2 przesiadki
01:06
Fort Lauderdale
31 maj
13:50
Fort Lauderdale
16h 35min
2 przesiadki
06:25
Warszawa Lotnisko Chopina
2 144 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
5 maj
02:05
Rzeszów Jasionka
23h 18min
2 przesiadki
01:23
Fort Lauderdale
9 maj
09:30
Fort Lauderdale
17h 15min
2 przesiadki
02:45
Rzeszów Jasionka
3 796 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
5 maj
02:05
Rzeszów Jasionka
23h 18min
2 przesiadki
01:23
Fort Lauderdale
9 maj
09:30
Fort Lauderdale
17h 15min
2 przesiadki
02:45
Rzeszów Jasionka
3 799 zł
Znajdź podobne

Fort Lauderdale – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów w jedną stronę do miasta Fort Lauderdale, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Lufthansa i KLM.
Lufthansa
20 mar
03:00
Kraków Balice
19h 40min
2 przesiadki
22:40
Fort Lauderdale
1 507 zł
Znajdź podobne
KLM
5 mar
06:40
Kraków Balice
28h 37min
2 przesiadki
11:17
Fort Lauderdale
4 103 zł
Znajdź podobne
KLM
5 mar
06:40
Kraków Balice
28h 37min
2 przesiadki
11:17
Fort Lauderdale
8 154 zł
Znajdź podobne

  • W obie strony
  • W jedną stronę
  • Multi-city
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
  • Mieszana
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza