Rezerwuj loty z Icelandair

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
śr. 12.10
śr. 19.10

Fakty o Icelandair

Znajdź informacje o czasie i cenach lotów oraz popularnych trasach lotniska Icelandair

Najtańsza trasa

207 zł

Najpopularniejsza trasa

KEF - LHR

Najkrótszy lot

0h 40min

Najdłuższy lot

20h 05min
Najtańsze połączenie Icelandair na trasie Akureyri – Reykjavík kosztuje 207 zł
Trasa Reykjavik Keflavik Intl – Londyn-Heathrow jest obecnie najpopularniejsza w liniach Icelandair
Najkrótszy lot liniami Icelandair trwa 0h 40min i odbywa się na trasie Isafjordur (IFJ) – Reykjavik (RKV)
Najdłuższy lot liniami Icelandair na trasie Egilsstadir (EGS) – Isafjordur (IFJ) trwa 20h 05min

Oferty lotów Icelandair w obie strony

Porównaj oferty lotów międzynarodowych i krajowych linii Icelandair w obie strony znalezionych ostatnio na momondo.
Icelandair
10 sty
WAW05:05Warszawa Chopina
14h 05min
2 przesiadki
JFK19:10Nowy Jork-JFK
24 sty
JFK14:25Nowy Jork-JFK
16h 45min
2 przesiadki
WAW07:10Warszawa Chopina
3 431 zł
Znajdź podobne
Icelandair
31 sty
WAW05:05Warszawa Chopina
14h 05min
2 przesiadki
JFK19:10Nowy Jork-JFK
7 lut
JFK14:25Nowy Jork-JFK
16h 45min
2 przesiadki
WAW07:10Warszawa Chopina
3 436 zł
Znajdź podobne
Icelandair
30 lis
WAW05:05Warszawa Chopina
14h 05min
2 przesiadki
JFK19:10Nowy Jork-JFK
6 gru
JFK14:25Nowy Jork-JFK
16h 45min
2 przesiadki
WAW07:10Warszawa Chopina
3 441 zł
Znajdź podobne
Icelandair
30 lis
WAW05:05Warszawa Chopina
14h 05min
2 przesiadki
JFK19:10Nowy Jork-JFK
6 gru
JFK14:25Nowy Jork-JFK
16h 45min
2 przesiadki
WAW07:10Warszawa Chopina
3 451 zł
Znajdź podobne
Icelandair
23 lis
WAW05:05Warszawa Chopina
14h 05min
2 przesiadki
JFK19:10Nowy Jork-JFK
29 lis
JFK14:25Nowy Jork-JFK
16h 45min
2 przesiadki
WAW07:10Warszawa Chopina
3 465 zł
Znajdź podobne
Icelandair
14 lut
WAW05:05Warszawa Chopina
14h 05min
2 przesiadki
JFK19:10Nowy Jork-JFK
22 lut
JFK14:25Nowy Jork-JFK
16h 45min
2 przesiadki
WAW07:10Warszawa Chopina
3 490 zł
Znajdź podobne

Oferty lotów Icelandair w jedną stronę

Znajdź i porównaj ceny lotów Icelandair dla lotów w jedną stronę – krajowych i międzynarodowych
Icelandair
7 lis
WAW05:05Warszawa Chopina
38h 05min
2 przesiadki
JFK19:10Nowy Jork-JFK
2 028 zł
Znajdź podobne
Icelandair
15 gru
WAW05:05Warszawa Chopina
30h 05min
2 przesiadki
JFK11:10Nowy Jork-JFK
2 146 zł
Znajdź podobne
Icelandair
3 lis
WAW06:05Warszawa Chopina
30h 05min
2 przesiadki
JFK12:10Nowy Jork-JFK
2 333 zł
Znajdź podobne
Icelandair
14 lis
WAW05:05Warszawa Chopina
14h 05min
2 przesiadki
JFK19:10Nowy Jork-JFK
2 860 zł
Znajdź podobne
Icelandair
24 paź
WAW14:50Warszawa Chopina
46h 20min
2 przesiadki
JFK13:10Nowy Jork-JFK
2 880 zł
Znajdź podobne
Icelandair
3 lis
WAW06:05Warszawa Chopina
14h 05min
2 przesiadki
JFK20:10Nowy Jork-JFK
2 983 zł
Znajdź podobne

Icelandair – opinie

6,6
OKNa podstawie 127 zweryfikowanych opinii gości
6,7Komfort
6,1Jedzenie
6,7Wejście na pokład
6,8Rozrywka
7,7Załoga
6,6Ogólnie

Sortowanie:
Data

Popularne trasy Icelandair

Jeśli Twój termin podróży jest elastyczny, sprawdź poniższe trasy obsługiwane przez Icelandair.
Berlin - Reykjavik
Najkrótszy czas lotu3h 45min
Najniższa cena1 176 zł

Informacje o locie liniami Icelandair

Tak. Linie Icelandair oferują 9 lotów z lotniska Warszawa Chopina w tygodniu. Liczba ta może się zmieniać w zależności od odwoływanych lotów.

Reykjavik Keflavik Intl, Kopenhaga-Kastrup i Londyn-Heathrow to główne porty lotnicze obsługiwane przez Icelandair. Łatwo będzie więc znaleźć regularne loty liniami Icelandair w ciągu całego roku.

Możesz sprawdzić informacje o locie Icelandair za pomocą naszej funkcji Status lotu. Wpisz numer lotu bądź nazwę lotniska, wybierz datę i godzinę (jeśli dotyczy) i kliknij przycisk Śledź lot. Pokażemy Ci aktualne informacje o locie Icelandair włącznie z czasem przylotu i odlotu, a także numerem bramki. Możesz także skontaktować się z liniami Icelandair pod numerem +48 22 62 16 409 lub odwiedzając stronę icelandair.com.

Aktualnie lot na trasie Reykjavík - Akureyri z 0 przesiadkami za 399 zł to najtańszy krajowy lot w obie strony oferowany przez Icelandair. Jeśli masz zamiar zarezerwować krajowy lot w jedną stronę liniami Icelandair, podróż na trasie Akureyri - Reykjavík z 0 przesiadkami za 207 zł jest najtańszą opcją.

Lot Oslo-Gardermoen - Reykjavik Keflavik Intl za 812 zł to najtańszy międzynarodowy lot w obie strony, który oferuje Icelandair. Wiąże się on z 0 przesiadkami. Najtańszy międzynarodowy lot w jedną stronę liniami Icelandair odbywa się na trasie Glasgow Intl - Reykjavik Keflavik Intl (0 przesiadek) i kosztuje 674 zł.

W liniach Icelandair obowiązują pewne restrykcje związane z wymiarami bagażu. Jeśli zdecydujesz się na jedną sztukę, bagaż rejestrowany powinien być wielkości 158 cm lub mniejszy. Maksymalne wymiary bagażu podręcznego to 55x40x20 cm, a przedmiot osobisty nie powinien być większy niż 40x30x15 cm.


Popularne kierunki międzynarodowe Icelandair

Interesuje Cię lot do innego kraju niż Islandia? Zarezerwuj lot międzynarodowy Icelandair do któregoś z tych popularnych kierunków

Status lotu Icelandair

Wyszukaj po trasie lub numerze lotu, by sprawdzić status lotu Icelandair
pt. 10/7