Sztokholm – znajdź tanie loty

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 31.10
ndz 7.11

Najtańsze loty do miasta Sztokholm

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Sztokholm
Warszawa Lotnisko Chopina
Lotnisko Sztokholm-Skavsta

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Sztokholm

Lotnisko Warszawa Modlin (WMI) - Lotnisko Sztokholm-Skavsta (NYO)

Ceny lotów Warszawa - Sztokholm są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Modlin na Sztokholm-Skavsta. Średnia cena wynosi 162 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - SZTOKHOLMWrzesień41% tańszyLoty Warszawa Lotnisko Chopina - Sztokholm kosztują średnio 182 zł w miesiącu Wrzesień
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - SZTOKHOLMCzerwiec66% droższyŚrednia cena za lot Warszawa Lotnisko Chopina - Sztokholm to 515 zł w miesiącu Czerwiec
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - SZTOKHOLMWrzesień380% więcej wyszukiwańNajwiększa liczba użytkowników momondo szukała lotów Warszawa Lotnisko Chopina - Sztokholm w miesiącu Wrzesień

Sztokholm — kiedy jest najlepszy czas na lot?

Sezon turystyczny w stolicy Szwecji rusza pełną parą na wiosnę. Skorzystaj z Alarmu Cenowego momondo, by zdobyć tanie bilety lotnicze do Sztokholmu – zwiedzanie miasta jest wówczas najprzyjemniejsze! Szwedzka wiosna urzeka bogactwem natury i wibrującym błękitnym niebem, a turyści dopiero zaczynają się zjeżdżać, dlatego masz do swojej dyspozycji niemal całe miasto.

Lato w Sztokholmie zaczyna się od hucznych obchodów święta Midsommar. Wspaniały korowód mieszkańców, przebranych w kolorowe stroje ludowe, to widowisko słynne na całą Europę. Zobaczysz je tylko w Skandynawii; jeśli więc planujesz letnią wycieczkę do Sztokholmu, koniecznie sprawdź loty w okolicach drugiej połowy czerwca. Dni są wówczas najdłuższe, dzięki czemu możesz swobodnie zwiedzać zabytki Sztokholmu do późnego wieczora.

Pogoda w Sztokholmie pogarsza już pod koniec września. Surowy, skandynawski klimat daje o sobie znać: zimy zawsze są mroźne i śnieżne, a zmrok zapada nawet przed godziną 15. Jeśli należysz do grona zmarzluchów, odłóż wyjazd do Sztokholmu na wiosnę – walory miasta w pełni wynagrodzą Twoją cierpliwość!

 • Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Sztokholm?

  65 zł to najniższa znaleziona na momondo cena za lot Poznań – Sztokholm w ostatnich dwóch tygodniach. Jest ona o 76% tańsza od większości ofert lotów do miasta Sztokholm. Znajdź najniższe ceny, korzystając z Przewodnika po cenach lotów momondo.

 • W którym miesiącu polecę do miasta Sztokholm najtaniej?

  Nasze dane pokazują, że Wrzesień to najtańszy miesiąc na lot Polska - Sztokholm. Ceny biletów lotniczych, które wynoszą wtedy średnio 182 zł, są często niższe ze względu na mniejszy ruch turystyczny. Jeśli Wrzesień to miesiąc, w którym lot na tej trasie nie wchodzi w grę, spróbuj znaleźć bilety lotnicze na Luty, kiedy ceny lotów Polska - Sztokholm wynoszą średnio 198 zł.

 • Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Sztokholm?

  Najlepiej rezerwować lot Sztokholm – Polska z 39-dniowym wyprzedzeniem, kiedy ceny wynoszą ok. 311 zł. Warto sprawdzić aktualne ceny biletów, gdyż użytkownicy momondo znaleźli loty w cenie już od 55 zł.

 • W który dzień tygodnia loty do miasta Sztokholm są najtańsze?

  Nasze dane pokazują, że wtorek to najtańszy dzień tygodnia na lot do miasta Sztokholm. Bilety lotnicze z wylotem w ten dzień tygodnia zaczynają się od 201 zł. Planując wylot na najdroższy dzień tygodnia, jakim jest środa, można oczekiwać, że lot Polska - Sztokholm wyniesie około 375 zł.

 • O jakiej porze dnia loty do miasta Sztokholm są najtańsze?

  Nasze najnowsze dane pokazują, że w południe to najtańsza pora dnia na lot do miasta Sztokholm. Ceny lotów Polska – Sztokholm o tej porze dnia zaczynają się już od 143 zł. Dla porównania najdroższa pora dnia na lot do miasta Sztokholm to wieczorem, kiedy bilety kosztują około 957 zł.

 • Czy w pobliżu miasta Sztokholm znajdują się inne lotniska?

  Znalezienie alternatywnego, być możesz tańszego lotu na inne lotnisko w pobliżu miasta Sztokholm jest możliwe. Planując podróż, rozważ rezerwację lotu na Lotnisko Sztokholm-Arlanda (36 km od centrum), Lotnisko Sztokholm Västerås (86 km od centrum) lub Lotnisko Sztokholm-Skavsta (89 km od centrum).

 • Czy istnieje tańsza alternatywa na lot do miasta Sztokholm?

  Ze średnimi cenami za osobę wynoszącymi 277 zł, Lotnisko Sztokholm-Skavsta jest najtańszym lotniskiem w pobliżu miasta Sztokholm. Należy pamiętać, że ceny te zależą również od miejsca wylotu. Przewodnik po cenach lotów momondo pomoże Ci w znalezieniu najlepszych ofert.


Sztokholm — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Sztokholm znalezione przez użytkowników momondo.
Ryanair
19 lis
KRK09:45Kraków Balice
2h 00min
ARN11:45Sztokholm-Arlanda
24 lis
ARN11:10Sztokholm-Arlanda
2h 00min
KRK13:10Kraków Balice
Wizz Air
30 lis
KRK07:35Kraków Balice
1h 50min
NYO09:25Sztokholm-Skavsta
7 gru
NYO16:20Sztokholm-Skavsta
1h 35min
KRK17:55Kraków Balice
Ryanair
19 lis
GDN01:50Gdańsk Rębiechowo
1h 20min
ARN03:10Sztokholm-Arlanda
22 lis
ARN08:50Sztokholm-Arlanda
1h 20min
GDN10:10Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
19 lis
GDN11:20Gdańsk Rębiechowo
1h 15min
NYO12:35Sztokholm-Skavsta
22 lis
NYO13:10Sztokholm-Skavsta
1h 05min
GDN14:15Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
20 lis
KRK07:10Kraków Balice
2h 00min
ARN09:10Sztokholm-Arlanda
27 lis
ARN04:45Sztokholm-Arlanda
2h 00min
KRK06:45Kraków Balice
Wizz Air
19 lis
GDN11:20Gdańsk Rębiechowo
1h 15min
NYO12:35Sztokholm-Skavsta
21 lis
NYO13:10Sztokholm-Skavsta
1h 05min
GDN14:15Gdańsk Rębiechowo

Sztokholm – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska \u2013 Sztokholm w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Ryanair i Wizz Air.
Ryanair
16 lis
KRK07:10Kraków Balice
2h 00min
ARN09:10Sztokholm-Arlanda
Wizz Air
18 gru
KRK07:35Kraków Balice
1h 50min
NYO09:25Sztokholm-Skavsta
Kilka linii lotniczych
15 gru
GDN16:50Gdańsk Rębiechowo
17h 45min
1 przesiadka
NYO10:35Sztokholm-Skavsta

Które linie latają do miasta Sztokholm?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze oferujące loty do miasta Sztokholm
 • Które linie latają do miasta Sztokholm?

  Ryanair, Wizz Air, LOT i Norwegian to najpopularniejsze linie lotnicze, które według naszych danych regularnie obsługują loty Polska – Sztokholm. Znalezienie lotów tych linii lotniczych na trasie Polska – Sztokholm nie powinno stanowić problemu.


Sztokholm: lotniska w pobliżu

Poniżej znajdziesz informacje o wszystkich lotniskach i ich odległości od centrum miasta Sztokholm

Sztokholm – jak dojechać do centrum z lotniska?

Sztokholm ma 4 lotniska: Arlanda, Skavsta, Västerås i Bromma. Pasażerowie z Polski lądują najczęściej w dwóch pierwszych portach. Dojazd z Arlandy do centrum Sztokholmu za pośrednictwem kolei Arlanda Express zajmie Ci zaledwie 20 minut. Jednorazowy bilet kosztuje około 280 SEK (128 PLN).

Jeśli szukasz tańszego połączenia, z lotniska odjeżdżają także dzienne i nocne autobusy miejskie. Autobusowy bilet w cenie 150 SEK (68 PLN) zachowuje ważność jeszcze przez 2 godziny od skasowania. Aby dojechać z lotniska Skavsta do centrum Sztokholmu, skorzystaj z autokarów sieci Flygbussarna. Na końcowej stacji Stockholm Cityterminalen znajdziesz się po 80 minutach; koszt przejazdu w jedną stronę to 139 SEK (63 PLN).

Autobusy Flygbussarna obsługują również przejazdy z lotnisk Bromma i Västerås. Podróż pociągiem ze Skavsta do Sztokholmu będzie znacznie droższa i mniej komfortowa: najbliższa stacja Nyköping jest oddalona od lotniska o 7 km, musisz więc dojechać do niej miejskim autobusem lub taksówką.


Sztokholm — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Kraków - Sztokholm
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena55 zł
Loty Gdańsk - Sztokholm
Najkrótszy czas lotu1h 20min
Najniższa cena71 zł
Loty Wrocław - Sztokholm
Najkrótszy czas lotu16h 20min
Najniższa cena210 zł
Loty Poznań - Sztokholm
Najkrótszy czas lotu11h 15min
Najniższa cena214 zł
Loty Katowice - Sztokholm
Najkrótszy czas lotu15h 40min
Najniższa cena273 zł
Loty Szczecin - Sztokholm
Najkrótszy czas lotu16h 50min
Najniższa cena313 zł
Loty Lublin - Sztokholm
Najkrótszy czas lotu21h 40min
Najniższa cena472 zł

Sztokholm – jak się poruszać?

Metro w Sztokholmie jest słusznie nazywane „najdłuższą wystawą sztuki na świecie”. Wystrój 90% stacji jest dziełem artystów ze wszystkich stron świata, a różnorodność i kunszt wykonania przyprawia o zawrót głowy! Zobaczysz tu stylizowane groty skalne, minigalerie sztuki współczesnej lub ogrody z kutymi fontannami. Sieć metra składa się z 3 linii, skrzyżowanych w węźle przesiadkowym T-Centralen. Pociągi odjeżdżają nawet co kilka minut. Metro jest czynne w godzinach 05:00-01:00, a w weekendy także w nocy.

Autobusy w Sztokholmie zabiorą Cię do najciekawszych miejskich obiektów, takich jak Skansen z okrętem Wazów i wieża telewizyjna z wysokim tarasem widokowym. Do Skansenu dojedziesz także za pośrednictwem jedynej linii tramwajowej w Sztokholmie. We wszystkich środkach komunikacji obowiązują jednakowe bilety. Jednorazowy bilet w Sztokholmie to wydatek rzędu 43 SEK (19 PLN). Możesz wybrać także bilet czasowy na okres 1, 3 lub 7 dni.

Turystyczna karta Stockholm Pass z wykupionym dodatkiem Travelcard umożliwi Ci spore oszczędności – zyskasz w ten sposób nielimitowane przejazdy komunikacją miejską w Sztokholmie, darmowe wstępy do wielu muzeów i miejsca na turystycznych rejsach promowych. Karty dostępne są w 4 wariantach: 1, 2, 3 lub 5 dni, a ich ceny mieszczą się w granicach 715-1775 SEK (325-800 PLN). Granice administracyjne Sztokholmu obejmują kilka wysp, a najszybciej przemieścisz się między nimi drogą wodną. Bilety na promy w Sztokholmie kupisz w automatach lub tuż po wejściu na pokład.


Zacznij planować swoją podróż do: Sztokholm


Loty do innych miast: Szwecja

Sztokholm to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju