Znajdź tanie loty do Sztokholmu

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
wt. 21.3
wt. 28.3

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o lotach do Sztokholmu

Informacje o cenach lotów do Sztokholmu, czasie ich trwania oraz liniach lotniczych

Najlepsza cena w jedną stronę

115 zł

Najlepsza cena w obie strony

93 zł

Najkrótszy czas lotu

1h 25min

Obsługiwany przez

2 linie lotnicze
Najlepsza cena za lot Polska – Sztokholm w jedną stronę w ostatnich 72 godzinach to 115 zł (Warszawa Modlin – Sztokholm-Arlanda).
Najlepsza cena za lot Polska – Sztokholm w obie strony w ostatnich 72 godzinach to 93 zł (Warszawa Chopina – Sztokholm-Skavsta).
Najkrótszy lot Polska – Sztokholm trwa 1h 25min (Gdańsk Rębiechowo – Sztokholm-Arlanda).
Sztokholm – loty do tego miejsca wykonywane są przez 2 linie lotnicze i są to Ryanair oraz Wizz Air.

Sztokholm – informacje i trendy dotyczące lotów

Zapoznaj się z dodatkowymi informacjami dotyczącymi lotu do miasta Sztokholm, aby jak najlepiej zaplanować podróż.

W którym miesiącu polecę do miasta Sztokholm najtaniej?

Nasze dane pokazują, że Marzec to najtańszy miesiąc na lot Polska - Sztokholm. Ceny biletów lotniczych, które wynoszą wtedy średnio 159 zł, są często niższe ze względu na mniejszy ruch turystyczny. Jeśli Marzec to miesiąc, w którym lot na tej trasie nie wchodzi w grę, spróbuj znaleźć bilety lotnicze na Wrzesień, kiedy ceny lotów Polska - Sztokholm wynoszą średnio 208 zł.

Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Sztokholm?

75 zł to najniższa znaleziona na momondo cena za lot Gdańsk – Sztokholm w ostatnich dwóch tygodniach. Jest ona o 84% tańsza od większości ofert lotów do miasta Sztokholm. Znajdź najniższe ceny, korzystając z Przewodnika po cenach lotów momondo.
Zobacz ceny z:

W który dzień tygodnia loty do miasta Sztokholm są najtańsze?

Nasze dane pokazują, że wtorek to najtańszy dzień tygodnia na lot do miasta Sztokholm. Bilety lotnicze z wylotem w ten dzień tygodnia zaczynają się od 224 zł. Planując wylot na najdroższy dzień tygodnia, jakim jest środa, można oczekiwać, że lot Polska - Sztokholm wyniesie około 418 zł.

O jakiej porze dnia loty do miasta Sztokholm są najtańsze?

Nasze najnowsze dane pokazują, że w południe to najtańsza pora dnia na lot do miasta Sztokholm. Ceny lotów Polska – Sztokholm o tej porze dnia zaczynają się już od 159 zł. Dla porównania najdroższa pora dnia na lot do miasta Sztokholm to wieczorem, kiedy bilety kosztują około 1 066 zł.

Jak długo trwa lot do miasta Sztokholm?

Czas trwania lotu na trasie Polska – Sztokholm zależy od lotniska wylotu i przylotu oraz od tego, czy masz międzylądowanie. Jeśli Twoje miejsce wylotu to Warszawa Chopina (Polska) i lecisz na Sztokholm-Arlanda (najpopularniejsze lotnisko w regionie Sztokholm), czas lotu wynosi średnio 1h 40min. Jeżeli Twój port wylotu to Kraków Balice (Polska) na Sztokholm-Arlanda, to średni czas lotu wynosi 1h 50min.

Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Sztokholm?

Najlepiej rezerwować lot Sztokholm – Polska z 43-dniowym wyprzedzeniem, kiedy ceny wynoszą ok. 322 zł.

Najtańsze loty do miasta Sztokholm

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Sztokholm
Lotnisko Warszawa Chopina
Lotnisko Sztokholm-Skavsta

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Sztokholm

Lotnisko Warszawa Modlin (WMI) - Lotnisko Sztokholm-Arlanda (ARN)

Ceny lotów Warszawa - Sztokholm są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Modlin na Sztokholm-Arlanda. Średnia cena wynosi 202 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - SZTOKHOLMMarzec51% tańszyLoty Lotnisko Warszawa Chopina - Sztokholm kosztują średnio 159 zł w miesiącu Marzec
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - SZTOKHOLMSierpień44% droższyŚrednia cena za lot Lotnisko Warszawa Chopina - Sztokholm to 464 zł w miesiącu Sierpień
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - SZTOKHOLMSierpień358% więcej wyszukiwańW miesiącu Sierpień najwięcej osób korzystających z momondo szukało lotów Lotnisko Warszawa Chopina – Sztokholm.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące lotów do Sztokholmu

Sezon turystyczny w stolicy Szwecji rusza pełną parą na wiosnę. Skorzystaj z Alarmu Cenowego momondo, by zdobyć tanie bilety lotnicze do Sztokholmu – zwiedzanie miasta jest wówczas najprzyjemniejsze! Szwedzka wiosna urzeka bogactwem natury i wibrującym błękitnym niebem, a turyści dopiero zaczynają się zjeżdżać, dlatego masz do swojej dyspozycji niemal całe miasto.

Lato w Sztokholmie zaczyna się od hucznych obchodów święta Midsommar. Wspaniały korowód mieszkańców, przebranych w kolorowe stroje ludowe, to widowisko słynne na całą Europę. Zobaczysz je tylko w Skandynawii; jeśli więc planujesz letnią wycieczkę do Sztokholmu, koniecznie sprawdź loty w okolicach drugiej połowy czerwca. Dni są wówczas najdłuższe, dzięki czemu możesz swobodnie zwiedzać zabytki Sztokholmu do późnego wieczora.

Pogoda w Sztokholmie pogarsza już pod koniec września. Surowy, skandynawski klimat daje o sobie znać: zimy zawsze są mroźne i śnieżne, a zmrok zapada nawet przed godziną 15. Jeśli należysz do grona zmarzluchów, odłóż wyjazd do Sztokholmu na wiosnę – walory miasta w pełni wynagrodzą Twoją cierpliwość!

Istnieje możliwość wybrania innego lotniska docelowego w pobliżu miasta Sztokholm, na które lot będzie prawdopodobnie tańszy. Planując podróż, rozważ rezerwację lotu na Lotnisko Sztokholm-Arlanda (36 km od centrum miasta Sztokholm), Lotnisko Sztokholm Västerås (86 km od centrum miasta Sztokholm) lub Lotnisko Sztokholm-Skavsta (89 km od centrum miasta Sztokholm).

Ze średnimi cenami za osobę wynoszącymi 468 zł, Lotnisko Sztokholm-Skavsta jest najtańszym lotniskiem w pobliżu miasta Sztokholm. Należy pamiętać, że ceny te zależą również od miejsca wylotu. Przewodnik po cenach lotów momondo pomoże Ci w znalezieniu najlepszych ofert.

Tak, najbliższe lotnisko w mieście Sztokholm, Sztokholm-Bromma, oddalone jest o 7,9 km od interesującej Cię dzielnicy.

Cityterminalen znajduje się w odległości 6,8 km od najbliższego lotniska w mieście Sztokholm, którym jest Sztokholm-Bromma.


Sztokholm — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Sztokholm znalezione na momondo.
Wizz Air
25 kwi
WAW14:35Warszawa Chopina
1h 45min
NYO16:20Sztokholm-Skavsta
29 kwi
NYO16:55Sztokholm-Skavsta
1h 35min
WAW18:30Warszawa Chopina
Wizz Air
28 kwi
GDN02:10Gdańsk Rębiechowo
1h 15min
NYO03:25Sztokholm-Skavsta
1 maj
NYO13:55Sztokholm-Skavsta
1h 10min
GDN15:05Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
25 kwi
WAW14:35Warszawa Chopina
1h 45min
NYO16:20Sztokholm-Skavsta
29 kwi
NYO16:55Sztokholm-Skavsta
1h 35min
WAW18:30Warszawa Chopina
Wizz Air
6 maj
GDN02:10Gdańsk Rębiechowo
1h 15min
NYO03:25Sztokholm-Skavsta
6 maj
NYO17:35Sztokholm-Skavsta
1h 10min
GDN18:45Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
21 cze
GDN02:10Gdańsk Rębiechowo
1h 15min
NYO03:25Sztokholm-Skavsta
21 cze
NYO15:00Sztokholm-Skavsta
1h 10min
GDN16:10Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
31 mar
GDN12:05Gdańsk Rębiechowo
1h 15min
NYO13:20Sztokholm-Skavsta
2 kwi
NYO18:35Sztokholm-Skavsta
1h 10min
GDN19:45Gdańsk Rębiechowo

Sztokholm – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska \u2013 Sztokholm w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Ryanair i Wizz Air.
Ryanair
18 kwi
WMI05:00Warszawa Modlin
1h 45min
ARN06:45Sztokholm-Arlanda
Kilka linii lotniczych
3 kwi
KRK16:00Kraków Balice
11h 25min
1 przesiadka
NYO03:25Sztokholm-Skavsta
Kilka linii lotniczych
1 kwi
WAW01:55Warszawa Chopina
13h 45min
1 przesiadka
ARN15:40Sztokholm-Arlanda

Inne klasy lotu dla lotów do miasta Sztokholm

Zapoznaj się z innymi taryfami premium dostępnymi dla Twojego lotu (Sztokholm)

Które linie latają do miasta Sztokholm?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze oferujące loty do miasta Sztokholm

Które linie latają do miasta Sztokholm?

Ryanair, Wizz Air, LOT i Norwegian to najpopularniejsze linie lotnicze, które według naszych danych regularnie obsługują loty Polska – Sztokholm. Znalezienie lotów tych linii lotniczych na trasie Polska – Sztokholm nie powinno stanowić problemu.

Loty LOT do miasta Sztokholm

Najpopularniejszymi liniami na momondo obsługującymi kierunek Sztokholm są LOT. Oferują one 9 lotów tygodniowo. Większość z nich odbywa się na trasie Warszawa Chopina – Sztokholm, a najlepsza cena znaleziona w ostatnich 72 godzinach na momondo to 428 zł (Kraków Balice – Sztokholm w obie strony). Osoby korzystające z momondo oceniają linie LOT na 7,3 (225 opinii).

Loty Wizz Air do miasta Sztokholm

Wizz Air obsługuje tygodniowo 3 loty w kierunku Sztokholm, są to więc chętnie wybierane linie, szczególnie jeśli chodzi o trasę Gdańsk Rębiechowo – Sztokholm. Ceny ofert Wizz Air (ocena: 7,1, 234 opinie) różnią się w zależności od daty i miejsca wylotu, a najlepsza oferta znaleziona na momondo dotyczyła trasy Gdańsk Rębiechowo – Sztokholm i kosztowała 42 zł w obie strony.


Sztokholm: lotniska w pobliżu

Poniżej znajdziesz informacje o wszystkich lotniskach i ich odległości od centrum miasta Sztokholm

Sztokholm – jak dojechać do centrum z lotniska?

Sztokholm ma 4 lotniska: Arlanda, Skavsta, Västerås i Bromma. Pasażerowie z Polski lądują najczęściej w dwóch pierwszych portach. Dojazd z Arlandy do centrum Sztokholmu za pośrednictwem kolei Arlanda Express zajmie Ci zaledwie 20 minut. Jednorazowy bilet kosztuje około 280 SEK (128 PLN).

Jeśli szukasz tańszego połączenia, z lotniska odjeżdżają także dzienne i nocne autobusy miejskie. Autobusowy bilet w cenie 150 SEK (68 PLN) zachowuje ważność jeszcze przez 2 godziny od skasowania. Aby dojechać z lotniska Skavsta do centrum Sztokholmu, skorzystaj z autokarów sieci Flygbussarna. Na końcowej stacji Stockholm Cityterminalen znajdziesz się po 80 minutach; koszt przejazdu w jedną stronę to 139 SEK (63 PLN).

Autobusy Flygbussarna obsługują również przejazdy z lotnisk Bromma i Västerås. Podróż pociągiem ze Skavsta do Sztokholmu będzie znacznie droższa i mniej komfortowa: najbliższa stacja Nyköping jest oddalona od lotniska o 7 km, musisz więc dojechać do niej miejskim autobusem lub taksówką.


Sztokholm — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Warszawa - Sztokholm
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena97 zł
Loty Kraków - Sztokholm
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena190 zł
Loty Poznań - Sztokholm
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena97 zł
Loty Gdańsk - Sztokholm
Najkrótszy czas lotu1h 15min
Najniższa cena84 zł
Loty Wrocław - Sztokholm
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena137 zł
Loty Katowice - Sztokholm
Najkrótszy czas lotu3h 45min
Najniższa cena429 zł
Loty Szczecin - Sztokholm
Najkrótszy czas lotu7h 20min
Najniższa cena733 zł
Loty Berlin - Sztokholm
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena1 555 zł
Loty Londyn - Sztokholm
Najkrótszy czas lotu2h 35min
Najniższa cena795 zł
Loty Lublin - Sztokholm
Najkrótszy czas lotu7h 25min
Najniższa cena420 zł

Sztokholm – jak się poruszać?

Metro w Sztokholmie jest słusznie nazywane „najdłuższą wystawą sztuki na świecie”. Wystrój 90% stacji jest dziełem artystów ze wszystkich stron świata, a różnorodność i kunszt wykonania przyprawia o zawrót głowy! Zobaczysz tu stylizowane groty skalne, minigalerie sztuki współczesnej lub ogrody z kutymi fontannami. Sieć metra składa się z 3 linii, skrzyżowanych w węźle przesiadkowym T-Centralen. Pociągi odjeżdżają nawet co kilka minut. Metro jest czynne w godzinach 05:00-01:00, a w weekendy także w nocy.

Autobusy w Sztokholmie zabiorą Cię do najciekawszych miejskich obiektów, takich jak Skansen z okrętem Wazów i wieża telewizyjna z wysokim tarasem widokowym. Do Skansenu dojedziesz także za pośrednictwem jedynej linii tramwajowej w Sztokholmie. We wszystkich środkach komunikacji obowiązują jednakowe bilety. Jednorazowy bilet w Sztokholmie to wydatek rzędu 43 SEK (19 PLN). Możesz wybrać także bilet czasowy na okres 1, 3 lub 7 dni.

Turystyczna karta Stockholm Pass z wykupionym dodatkiem Travelcard umożliwi Ci spore oszczędności – zyskasz w ten sposób nielimitowane przejazdy komunikacją miejską w Sztokholmie, darmowe wstępy do wielu muzeów i miejsca na turystycznych rejsach promowych. Karty dostępne są w 4 wariantach: 1, 2, 3 lub 5 dni, a ich ceny mieszczą się w granicach 715-1775 SEK (325-800 PLN). Granice administracyjne Sztokholmu obejmują kilka wysp, a najszybciej przemieścisz się między nimi drogą wodną. Bilety na promy w Sztokholmie kupisz w automatach lub tuż po wejściu na pokład.


Zacznij planować swoją podróż do: Sztokholm


Loty do innych miast: Szwecja

Sztokholm to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych, by umożliwić Ci znalezienie najlepszej oferty lotu (Sztokholm). Miliony osób ufają i korzystają z momondo każdego roku – jesteś w dobrych rękach.

momondo umożliwia wyświetlenie tylko tych lotów do miasta Sztokholm, które oferują elastyczne zasady rezerwacji.

Po wyszukaniu ofert lotów na naszej stronie momondo umożliwia Ci skorzystanie z przydatnych filtrów i wskazówek. Pokażemy Ci, w których dniach i godzinach loty są najtańsze i przefiltrujemy wyniki wyszukiwania, by zapewnić Ci możliwość wyboru najlepiej dostosowanej oferty lotu do miasta Sztokholm.

Oczywiście! momondo umożliwia śledzenie cen lotów do miasta Sztokholm. Musisz jedynie podać swój adres e-mail, a my zajmiemy się resztą.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.