Loty Europa Szwecja Sztokholm

Sztokholm – znajdź tanie loty

W obie strony
Ekonomiczna
Wichita (ICT)
Sztokholm (STO)
czw. 04.03.
czw. 11.03.
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Najtańsze loty do miasta Sztokholm

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Sztokholm
Warszawa
Lotnisko Sztokholm-Skavsta

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Sztokholm

Warszawa (WMI) - Lotnisko Sztokholm-Skavsta (NYO)

Ceny lotów Warszawa - Sztokholm są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Modlin na Sztokholm-Skavsta. Średnia cena wynosi 154 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA - SZTOKHOLMluty51% tańszyLoty Warszawa - Sztokholm kosztują średnio 90 zł w miesiącu luty
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA - SZTOKHOLMlipiec218% droższyŚrednia cena za lot Warszawa - Sztokholm to 587 zł w miesiącu lipiec
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA - SZTOKHOLMluty863% więcej wyszukiwańNajwiększa liczba użytkowników momondo szukała lotów Warszawa - Sztokholm w miesiącu luty

Kiedy najlepiej lecieć do Sztokholmu?

Sezon turystyczny w stolicy Szwecji rusza pełną parą na wiosnę. Skorzystaj z Alarmu Cenowego momondo, by zdobyć tanie bilety lotnicze do Sztokholmu – zwiedzanie miasta jest wówczas najprzyjemniejsze! Szwedzka wiosna urzeka bogactwem natury i wibrującym błękitnym niebem, a turyści dopiero zaczynają się zjeżdżać, dlatego masz do swojej dyspozycji niemal całe miasto.

Lato w Sztokholmie zaczyna się od hucznych obchodów święta Midsommar. Wspaniały korowód mieszkańców, przebranych w kolorowe stroje ludowe, to widowisko słynne na całą Europę. Zobaczysz je tylko w Skandynawii; jeśli więc planujesz letnią wycieczkę do Sztokholmu, koniecznie sprawdź loty w okolicach drugiej połowy czerwca. Dni są wówczas najdłuższe, dzięki czemu możesz swobodnie zwiedzać zabytki Sztokholmu do późnego wieczora.

Pogoda w Sztokholmie pogarsza już pod koniec września. Surowy, skandynawski klimat daje o sobie znać: zimy zawsze są mroźne i śnieżne, a zmrok zapada nawet przed godziną 15. Jeśli należysz do grona zmarzluchów, odłóż wyjazd do Sztokholmu na wiosnę – walory miasta w pełni wynagrodzą Twoją cierpliwość!

Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Sztokholm?

49 zł to najniższa znaleziona na momondo cena za lot Poznań – Sztokholm w ostatnich dwóch tygodniach. Jest ona o 79% tańsza od większości ofert lotów do miasta Sztokholm. Znajdź najniższe ceny, korzystając z Przewodnika po cenach lotów momondo.

W którym miesiącu polecę do miasta Sztokholm najtaniej?

Nasze dane pokazują, że luty to kolejny dobry miesiąc na podróż na trasie Polska - Sztokholm. Średnia cena biletów lotniczych wynosi wtedy 188 zł.

Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Sztokholm?

Najtańsze loty do miasta Sztokholm podróżni rezerwują na 39 dni przed planowanym odlotem. W tym czasie ceny lotów wynoszą ok. 295 zł. Pamiętaj, że tanie loty do miasta Sztokholm można znaleźć również w innym przedziale czasowym. Użytkownicy momondo znaleźli loty na trasie Polska – Sztokholm już od 75 zł.

W który dzień tygodnia loty do miasta Sztokholm są najtańsze?

Nasze dane pokazują, że wtorek to najtańszy dzień tygodnia na lot do miasta Sztokholm. Bilety lotnicze z wylotem w ten dzień tygodnia zaczynają się od 192 zł. Z naszych danych wynika, że środa dzień, kiedy loty Polska - Sztokholm są droższe, a ich średnia cena wynosi około 355 zł. Pamiętaj jednak, że ceny mogą się zmieniać ze względu na porę roku i popularność trasy.

O jakiej porze dnia loty do miasta Sztokholm są najtańsze?

Nasze dane pokazują, że w południe to najtańsza pora dnia na lot do miasta Sztokholm. Najtańsze bilety, znalezione przez użytkowników momondo na trasie Polska to Sztokholm, zaczynają się wtedy od 159 zł. Pamiętaj jednak, że ceny lotów mogą się różnić w zależności od dokładnej trasy oraz tego, na jaki lot się zdecydujesz. Wieczorem to pora dnia, kiedy ceny lotów są najwyższe i kosztują średnio 861 zł.

Czy w pobliżu miasta Sztokholm znajdują się inne lotniska?

Znalezienie alternatywnego, być możesz tańszego lotu na inne lotnisko w pobliżu miasta Sztokholm jest możliwe. Planując podróż, rozważ rezerwację lotu na Lotnisko Sztokholm-Arlanda (36 km od centrum), Lotnisko Sztokholm Västerås (86 km od centrum) lub Lotnisko Sztokholm-Skavsta (89 km od centrum).

Czy istnieje tańsza alternatywa na lot do miasta Sztokholm?

Ze średnimi cenami za osobę wynoszącymi 230 zł, Lotnisko Sztokholm-Skavsta jest najtańszym lotniskiem w pobliżu miasta Sztokholm. Należy pamiętać, że ceny te zależą również od miejsca wylotu. Przewodnik po cenach lotów momondo pomoże Ci w znalezieniu najlepszych ofert.


Sztokholm — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Sztokholm znalezione przez użytkowników momondo.
Kilka linii lotniczych
19 mar
02:30Gdańsk Rębiechowo
1h 10min
03:40Sztokholm-Skavsta
23 mar
08:45Sztokholm-Skavsta
1h 05min
09:50Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
19 mar
02:30Gdańsk Rębiechowo
1h 10min
03:40Sztokholm-Skavsta
23 mar
08:45Sztokholm-Skavsta
1h 05min
09:50Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
29 kwi
06:00Gdańsk Rębiechowo
1h 10min
07:10Sztokholm-Skavsta
6 maj
03:10Sztokholm-Skavsta
1h 05min
04:15Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
8 mar
01:25Gdańsk Rębiechowo
1h 10min
02:35Sztokholm-Skavsta
9 mar
08:15Sztokholm-Skavsta
1h 05min
09:20Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
15 mar
02:25Gdańsk Rębiechowo
1h 10min
03:35Sztokholm-Skavsta
22 mar
04:05Sztokholm-Skavsta
1h 10min
05:15Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
9 kwi
14:35Gdańsk Rębiechowo
1h 10min
15:45Sztokholm-Skavsta
14 kwi
08:45Sztokholm-Skavsta
1h 10min
09:55Gdańsk Rębiechowo

Sztokholm – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów w jedną stronę do miasta Sztokholm, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Ryanair.
Ryanair
19 mar
02:30Gdańsk Rębiechowo
1h 10min
03:40Sztokholm-Skavsta
Wizz Air
14 mar
06:10Gdańsk Rębiechowo
1h 15min
07:25Sztokholm-Skavsta
Wizz Air
26 kwi
14:40Warszawa Lotnisko Chopina
1h 35min
16:15Sztokholm-Skavsta

Jakie linie lotnicze oferują loty do Sztokholmu?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze, oferujące loty do miasta Sztokholm

Bezpośrednie loty do Sztokholmu dostępne są w ofertach obu największych tanich linii lotniczych. Wizz Air lata do Sztokholmu z Warszawy, Gdańska, Katowic, Lublina, Poznania i Wrocławia.

Ryanair realizuje loty do Sztokholmu z Gdańska, Krakowa i Modlina. Obaj przewoźnicy lądują w porcie lotniczym Skavsta. Połączenia są bardzo popularne, a oferta konkurencyjna – ceny tanich biletów do Sztokholmu często mieszczą się w przedziale 29-39 PLN! Jeśli cenisz sobie wyższy standard podróży, LOT obsługuje połączenie z Warszawy do lotniska Arlanda.


Jak dojechać z lotnisk do centrum Sztokholmu?

Poniżej prezentujemy wszystkie lotniska w pobliżu Sztokholm wraz z ich odległością od centrum miasta

Sztokholm ma 4 lotniska: Arlanda, Skavsta, Västerås i Bromma. Pasażerowie z Polski lądują najczęściej w dwóch pierwszych portach. Dojazd z Arlandy do centrum Sztokholmu za pośrednictwem kolei Arlanda Express zajmie Ci zaledwie 20 minut. Jednorazowy bilet kosztuje około 280 SEK (128 PLN).

Jeśli szukasz tańszego połączenia, z lotniska odjeżdżają także dzienne i nocne autobusy miejskie. Autobusowy bilet w cenie 150 SEK (68 PLN) zachowuje ważność jeszcze przez 2 godziny od skasowania. Aby dojechać z lotniska Skavsta do centrum Sztokholmu, skorzystaj z autokarów sieci Flygbussarna. Na końcowej stacji Stockholm Cityterminalen znajdziesz się po 80 minutach; koszt przejazdu w jedną stronę to 139 SEK (63 PLN).

Autobusy Flygbussarna obsługują również przejazdy z lotnisk Bromma i Västerås. Podróż pociągiem ze Skavsta do Sztokholmu będzie znacznie droższa i mniej komfortowa: najbliższa stacja Nyköping jest oddalona od lotniska o 7 km, musisz więc dojechać do niej miejskim autobusem lub taksówką.


Sztokholm — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Warszawa - Sztokholm
Najkrótszy czas lotu
1h 30min
Najniższa cena
91 zł
Loty Gdańsk - Sztokholm
Najkrótszy czas lotu
1h 20min
Najniższa cena
460 zł
Loty Kraków - Sztokholm
Najkrótszy czas lotu
1h 50min
Najniższa cena
520 zł
Loty Wrocław - Sztokholm
Najkrótszy czas lotu
13h 10min
Najniższa cena
577 zł
Loty Lublin - Sztokholm
Najkrótszy czas lotu
16h 15min
Najniższa cena
580 zł
Loty Warszawa - Sztokholm
Najkrótszy czas lotu
1h 40min
Najniższa cena
584 zł
Loty Bydgoszcz - Sztokholm
Najkrótszy czas lotu
4h 05min
Najniższa cena
641 zł
Loty Katowice - Sztokholm
Najkrótszy czas lotu
18h 50min
Najniższa cena
697 zł
Loty Poznań - Sztokholm
Najkrótszy czas lotu
21h 50min
Najniższa cena
855 zł
Loty Zielona Góra - Sztokholm
Najkrótszy czas lotu
13h 25min
Najniższa cena
942 zł
Loty Szczecin - Sztokholm
Najkrótszy czas lotu
13h 05min
Najniższa cena
1 017 zł
Zobacz więcej

Jak poruszać się po Sztokholmie?

Metro w Sztokholmie jest słusznie nazywane „najdłuższą wystawą sztuki na świecie”. Wystrój 90% stacji jest dziełem artystów ze wszystkich stron świata, a różnorodność i kunszt wykonania przyprawia o zawrót głowy! Zobaczysz tu stylizowane groty skalne, minigalerie sztuki współczesnej lub ogrody z kutymi fontannami. Sieć metra składa się z 3 linii, skrzyżowanych w węźle przesiadkowym T-Centralen. Pociągi odjeżdżają nawet co kilka minut. Metro jest czynne w godzinach 05:00-01:00, a w weekendy także w nocy.

Autobusy w Sztokholmie zabiorą Cię do najciekawszych miejskich obiektów, takich jak Skansen z okrętem Wazów i wieża telewizyjna z wysokim tarasem widokowym. Do Skansenu dojedziesz także za pośrednictwem jedynej linii tramwajowej w Sztokholmie. We wszystkich środkach komunikacji obowiązują jednakowe bilety. Jednorazowy bilet w Sztokholmie to wydatek rzędu 43 SEK (19 PLN). Możesz wybrać także bilet czasowy na okres 1, 3 lub 7 dni.

Turystyczna karta Stockholm Pass z wykupionym dodatkiem Travelcard umożliwi Ci spore oszczędności – zyskasz w ten sposób nielimitowane przejazdy komunikacją miejską w Sztokholmie, darmowe wstępy do wielu muzeów i miejsca na turystycznych rejsach promowych. Karty dostępne są w 4 wariantach: 1, 2, 3 lub 5 dni, a ich ceny mieszczą się w granicach 715-1775 SEK (325-800 PLN). Granice administracyjne Sztokholmu obejmują kilka wysp, a najszybciej przemieścisz się między nimi drogą wodną. Bilety na promy w Sztokholmie kupisz w automatach lub tuż po wejściu na pokład.


Loty Europa Szwecja Sztokholm
 • W obie strony
 • W jedną stronę
 • Multi-city
 • Ekonomiczna
 • Ekonomiczna Premium
 • Biznes
 • Pierwsza
 • Mieszana
Ekonomiczna
 • Ekonomiczna
 • Ekonomiczna Premium
 • Biznes
 • Pierwsza
Ekonomiczna
 • Ekonomiczna
 • Ekonomiczna Premium
 • Biznes
 • Pierwsza
Ekonomiczna
 • Ekonomiczna
 • Ekonomiczna Premium
 • Biznes
 • Pierwsza
Ekonomiczna
 • Ekonomiczna
 • Ekonomiczna Premium
 • Biznes
 • Pierwsza
Ekonomiczna
 • Ekonomiczna
 • Ekonomiczna Premium
 • Biznes
 • Pierwsza
Ekonomiczna
 • Ekonomiczna
 • Ekonomiczna Premium
 • Biznes
 • Pierwsza