Znajdź tanie loty do Sztokholmu

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
sob. 20.8
sob. 27.8

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o lotach do Sztokholmu

Informacje o cenach lotów do Sztokholmu, czasie ich trwania oraz liniach lotniczych

Najlepsza cena w jedną stronę

32 zł

Najlepsza cena w obie strony

59 zł

Najkrótszy czas lotu

1h 10min

Obsługiwany przez

2 linie lotnicze
Najlepsza cena za lot Polska – Sztokholm w jedną stronę w ostatnich 72 godzinach to 32 zł (Warszawa Modlin – Sztokholm-Arlanda).
Najlepsza cena za lot Polska – Sztokholm w obie strony w ostatnich 72 godzinach to 59 zł (Gdańsk Rębiechowo – Sztokholm-Arlanda).
Najkrótszy lot Polska – Sztokholm trwa 1h 10min (Gdańsk Rębiechowo – Sztokholm-Skavsta).
Sztokholm – loty do tego miejsca wykonywane są przez 2 linie lotnicze i są to Ryanair oraz Wizz Air.

Najtańsze loty do miasta Sztokholm

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Sztokholm
Lotnisko Warszawa Chopina
Lotnisko Sztokholm-Skavsta

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Sztokholm

Lotnisko Warszawa Chopina (WAW) - Lotnisko Sztokholm-Skavsta (NYO)

Ceny lotów Warszawa - Sztokholm są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Chopina na Sztokholm-Skavsta. Średnia cena wynosi 226 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - SZTOKHOLMPaździernik44% tańszyLoty Lotnisko Warszawa Chopina - Sztokholm kosztują średnio 209 zł w miesiącu Październik
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - SZTOKHOLMListopad51% droższyŚrednia cena za lot Lotnisko Warszawa Chopina - Sztokholm to 558 zł w miesiącu Listopad
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - SZTOKHOLMCzerwiec300% więcej wyszukiwańW miesiącu Czerwiec najwięcej osób korzystających z momondo szukało lotów Lotnisko Warszawa Chopina – Sztokholm.

Sztokholm — kiedy jest najlepszy czas na lot?

Sezon turystyczny w stolicy Szwecji rusza pełną parą na wiosnę. Skorzystaj z Alarmu Cenowego momondo, by zdobyć tanie bilety lotnicze do Sztokholmu – zwiedzanie miasta jest wówczas najprzyjemniejsze! Szwedzka wiosna urzeka bogactwem natury i wibrującym błękitnym niebem, a turyści dopiero zaczynają się zjeżdżać, dlatego masz do swojej dyspozycji niemal całe miasto.

Lato w Sztokholmie zaczyna się od hucznych obchodów święta Midsommar. Wspaniały korowód mieszkańców, przebranych w kolorowe stroje ludowe, to widowisko słynne na całą Europę. Zobaczysz je tylko w Skandynawii; jeśli więc planujesz letnią wycieczkę do Sztokholmu, koniecznie sprawdź loty w okolicach drugiej połowy czerwca. Dni są wówczas najdłuższe, dzięki czemu możesz swobodnie zwiedzać zabytki Sztokholmu do późnego wieczora.

Pogoda w Sztokholmie pogarsza już pod koniec września. Surowy, skandynawski klimat daje o sobie znać: zimy zawsze są mroźne i śnieżne, a zmrok zapada nawet przed godziną 15. Jeśli należysz do grona zmarzluchów, odłóż wyjazd do Sztokholmu na wiosnę – walory miasta w pełni wynagrodzą Twoją cierpliwość!

69 zł to najniższa znaleziona na momondo cena za lot Wrocław – Sztokholm w ostatnich dwóch tygodniach. Jest ona o 83% tańsza od większości ofert lotów do miasta Sztokholm. Znajdź najniższe ceny, korzystając z Przewodnika po cenach lotów momondo.

Nasze dane pokazują, że Październik to najtańszy miesiąc na lot Polska - Sztokholm. Ceny biletów lotniczych, które wynoszą wtedy średnio 209 zł, są często niższe ze względu na mniejszy ruch turystyczny. Jeśli Październik to miesiąc, w którym lot na tej trasie nie wchodzi w grę, spróbuj znaleźć bilety lotnicze na Luty, kiedy ceny lotów Polska - Sztokholm wynoszą średnio 250 zł.

Najlepiej rezerwować lot Sztokholm – Polska z 44-dniowym wyprzedzeniem, kiedy ceny wynoszą ok. 370 zł. Warto sprawdzić aktualne ceny biletów, gdyż osoby korzystające z momondo znalazły loty w cenie już od 59 zł.

Nasze dane pokazują, że wtorek to najtańszy dzień tygodnia na lot do miasta Sztokholm. Bilety lotnicze z wylotem w ten dzień tygodnia zaczynają się od 230 zł. Planując wylot na najdroższy dzień tygodnia, jakim jest środa, można oczekiwać, że lot Polska - Sztokholm wyniesie około 429 zł.

Nasze najnowsze dane pokazują, że w południe to najtańsza pora dnia na lot do miasta Sztokholm. Ceny lotów Polska – Sztokholm o tej porze dnia zaczynają się już od 163 zł. Dla porównania najdroższa pora dnia na lot do miasta Sztokholm to wieczorem, kiedy bilety kosztują około 1 095 zł.

Znalezienie alternatywnego, być możesz tańszego lotu na inne lotnisko w pobliżu miasta Sztokholm jest możliwe. Planując podróż, rozważ rezerwację lotu na Lotnisko Sztokholm-Arlanda (36 km od centrum), Lotnisko Sztokholm Västerås (86 km od centrum) lub Lotnisko Sztokholm-Skavsta (89 km od centrum).

Ze średnimi cenami za osobę wynoszącymi 405 zł, Lotnisko Sztokholm-Skavsta jest najtańszym lotniskiem w pobliżu miasta Sztokholm. Należy pamiętać, że ceny te zależą również od miejsca wylotu. Przewodnik po cenach lotów momondo pomoże Ci w znalezieniu najlepszych ofert.

Tak, najbliższe lotnisko w mieście Sztokholm, Sztokholm-Bromma, oddalone jest o 14,4 km od interesującej Cię dzielnicy.

Cityterminalen znajduje się w odległości 6,8 km od najbliższego lotniska w mieście Sztokholm, którym jest Sztokholm-Bromma.Sztokholm — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Sztokholm znalezione na momondo.
Kilka linii lotniczych
26 sie
GDN04:30Gdańsk Rębiechowo
1h 30min
ARN06:00Sztokholm-Arlanda
29 sie
ARN12:30Sztokholm-Arlanda
1h 20min
GDN13:50Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
15 wrz
WMI14:30Warszawa Modlin
1h 40min
ARN16:10Sztokholm-Arlanda
22 wrz
ARN16:45Sztokholm-Arlanda
1h 40min
WMI18:25Warszawa Modlin
Ryanair
30 sie
GDN17:45Gdańsk Rębiechowo
1h 20min
ARN19:05Sztokholm-Arlanda
10 wrz
ARN19:00Sztokholm-Arlanda
1h 20min
GDN20:20Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
30 wrz
WMI16:40Warszawa Modlin
1h 40min
ARN18:20Sztokholm-Arlanda
2 paź
ARN04:40Sztokholm-Arlanda
1h 40min
WMI06:20Warszawa Modlin
Ryanair
9 wrz
WRO09:00Wrocław-Strachowice
1h 55min
ARN10:55Sztokholm-Arlanda
12 wrz
ARN06:45Sztokholm-Arlanda
1h 45min
WRO08:30Wrocław-Strachowice
Ryanair
12 wrz
KRK02:15Kraków Balice
2h 00min
ARN04:15Sztokholm-Arlanda
14 wrz
ARN04:45Sztokholm-Arlanda
2h 00min
KRK06:45Kraków Balice

Sztokholm – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska \u2013 Sztokholm w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Ryanair i Wizz Air.
Ryanair
3 wrz
WMI18:55Warszawa Modlin
1h 40min
ARN20:35Sztokholm-Arlanda
Ryanair
21 paź
KRK04:05Kraków Balice
2h 00min
ARN06:05Sztokholm-Arlanda
Ryanair
9 wrz
GDN03:05Gdańsk Rębiechowo
1h 20min
ARN04:25Sztokholm-Arlanda

Które linie latają do miasta Sztokholm?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze oferujące loty do miasta Sztokholm

Które linie latają do miasta Sztokholm?

Ryanair, Wizz Air, LOT i airBaltic to najpopularniejsze linie lotnicze, które według naszych danych regularnie obsługują loty Polska – Sztokholm. Znalezienie lotów tych linii lotniczych na trasie Polska – Sztokholm nie powinno stanowić problemu.

Loty LOT do miasta Sztokholm

Najpopularniejszymi liniami na momondo obsługującymi kierunek Sztokholm są LOT. Oferują one 17 lotów tygodniowo. Większość z nich odbywa się na trasie Warszawa Chopina – Sztokholm, a najlepsza cena znaleziona w ostatnich 72 godzinach na momondo to 595 zł (Poznań Ławica – Sztokholm w obie strony). Osoby korzystające z momondo oceniają linie LOT na 7,2 (181 opinii).

Loty Wizz Air do miasta Sztokholm

Wizz Air obsługuje tygodniowo 7 lotów w kierunku Sztokholm, są to więc chętnie wybierane linie, szczególnie jeśli chodzi o trasę Gdańsk Rębiechowo – Sztokholm. Ceny ofert Wizz Air (ocena: 7,0, 131 opinii) różnią się w zależności od daty i miejsca wylotu, a najlepsza oferta znaleziona na momondo dotyczyła trasy Gdańsk Rębiechowo – Sztokholm i kosztowała 36 zł w obie strony.


Sztokholm: lotniska w pobliżu

Poniżej znajdziesz informacje o wszystkich lotniskach i ich odległości od centrum miasta Sztokholm

Sztokholm – jak dojechać do centrum z lotniska?

Sztokholm ma 4 lotniska: Arlanda, Skavsta, Västerås i Bromma. Pasażerowie z Polski lądują najczęściej w dwóch pierwszych portach. Dojazd z Arlandy do centrum Sztokholmu za pośrednictwem kolei Arlanda Express zajmie Ci zaledwie 20 minut. Jednorazowy bilet kosztuje około 280 SEK (128 PLN).

Jeśli szukasz tańszego połączenia, z lotniska odjeżdżają także dzienne i nocne autobusy miejskie. Autobusowy bilet w cenie 150 SEK (68 PLN) zachowuje ważność jeszcze przez 2 godziny od skasowania. Aby dojechać z lotniska Skavsta do centrum Sztokholmu, skorzystaj z autokarów sieci Flygbussarna. Na końcowej stacji Stockholm Cityterminalen znajdziesz się po 80 minutach; koszt przejazdu w jedną stronę to 139 SEK (63 PLN).

Autobusy Flygbussarna obsługują również przejazdy z lotnisk Bromma i Västerås. Podróż pociągiem ze Skavsta do Sztokholmu będzie znacznie droższa i mniej komfortowa: najbliższa stacja Nyköping jest oddalona od lotniska o 7 km, musisz więc dojechać do niej miejskim autobusem lub taksówką.


Sztokholm — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Warszawa - Sztokholm
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena73 zł
Loty Kraków - Sztokholm
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena77 zł
Loty Gdańsk - Sztokholm
Najkrótszy czas lotu1h 20min
Najniższa cena59 zł
Loty Wrocław - Sztokholm
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena77 zł
Loty Poznań - Sztokholm
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena50 zł
Loty Katowice - Sztokholm
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena191 zł
Loty Lublin - Sztokholm
Najkrótszy czas lotu7h 40min
Najniższa cena313 zł
Loty Berlin - Sztokholm
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena386 zł
Loty Szczecin - Sztokholm
Najkrótszy czas lotu4h 00min
Najniższa cena417 zł
Loty Londyn - Sztokholm
Najkrótszy czas lotu2h 30min
Najniższa cena322 zł

Sztokholm – jak się poruszać?

Metro w Sztokholmie jest słusznie nazywane „najdłuższą wystawą sztuki na świecie”. Wystrój 90% stacji jest dziełem artystów ze wszystkich stron świata, a różnorodność i kunszt wykonania przyprawia o zawrót głowy! Zobaczysz tu stylizowane groty skalne, minigalerie sztuki współczesnej lub ogrody z kutymi fontannami. Sieć metra składa się z 3 linii, skrzyżowanych w węźle przesiadkowym T-Centralen. Pociągi odjeżdżają nawet co kilka minut. Metro jest czynne w godzinach 05:00-01:00, a w weekendy także w nocy.

Autobusy w Sztokholmie zabiorą Cię do najciekawszych miejskich obiektów, takich jak Skansen z okrętem Wazów i wieża telewizyjna z wysokim tarasem widokowym. Do Skansenu dojedziesz także za pośrednictwem jedynej linii tramwajowej w Sztokholmie. We wszystkich środkach komunikacji obowiązują jednakowe bilety. Jednorazowy bilet w Sztokholmie to wydatek rzędu 43 SEK (19 PLN). Możesz wybrać także bilet czasowy na okres 1, 3 lub 7 dni.

Turystyczna karta Stockholm Pass z wykupionym dodatkiem Travelcard umożliwi Ci spore oszczędności – zyskasz w ten sposób nielimitowane przejazdy komunikacją miejską w Sztokholmie, darmowe wstępy do wielu muzeów i miejsca na turystycznych rejsach promowych. Karty dostępne są w 4 wariantach: 1, 2, 3 lub 5 dni, a ich ceny mieszczą się w granicach 715-1775 SEK (325-800 PLN). Granice administracyjne Sztokholmu obejmują kilka wysp, a najszybciej przemieścisz się między nimi drogą wodną. Bilety na promy w Sztokholmie kupisz w automatach lub tuż po wejściu na pokład.


Zacznij planować swoją podróż do: Sztokholm


Loty do innych miast: Szwecja

Sztokholm to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych, by umożliwić Ci znalezienie najlepszej oferty lotu (Sztokholm). Miliony osób ufają i korzystają z momondo każdego roku – jesteś w dobrych rękach.

momondo umożliwia wyświetlenie tylko tych lotów do miasta Sztokholm, które oferują elastyczne zasady rezerwacji.

Po wyszukaniu ofert lotów na naszej stronie momondo umożliwia Ci skorzystanie z przydatnych filtrów i wskazówek. Pokażemy Ci, w których dniach i godzinach loty są najtańsze i przefiltrujemy wyniki wyszukiwania, by zapewnić Ci możliwość wyboru najlepiej dostosowanej oferty lotu do miasta Sztokholm.

Oczywiście! momondo umożliwia śledzenie cen lotów do miasta Sztokholm. Musisz jedynie podać swój adres e-mail, a my zajmiemy się resztą.


Inne klasy lotu dla lotów do miasta Sztokholm

Zapoznaj się z innymi klasami premium dostępnymi dla Twojego lotu (Sztokholm)

Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.