Informacje
FAQ (Często zadawane pytania)
Najnowsze oferty
Flights to Sztokholm

Tanie loty do Sztokholmu od 162 zł

Jest to najtańszy lot w obie strony znaleziony przez użytkownika momondo w ciągu ostatnich 72 godzin na zapytanie dotyczące lotu do Sztokholmu wylatującego 01.05.. Ceny mogą ulec zmianie i mogą nie być dostępne dla wszystkich lotów i w każdym terminie. Kliknij cenę, aby odświeżyć wyszukiwanie dla tej oferty.
1 dorosły
0 szt. bagażu
Z?
Do?
śr. 10.4
śr. 17.4

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

„W tym roku momondo zostało uznane za najlepszą stronę do wyszukiwania ofert lotów w internecie”.
Zdobywca tytułu „Najlepsza aplikacja turystyczna w Europie” w 2023 roku

Sztokholmu – tanie oferty lotów i wskazówki

Informacje o cenach lotów do Sztokholmu, czasie ich trwania oraz liniach lotniczych

Najlepsza cena w jedną stronę

127 zł

Najlepsza cena w obie strony

162 zł

Najkrótszy czas lotu

1h 15min

Obsługiwany przez

3 linie lotnicze
Najlepsza cena za lot Polska – Sztokholm w jedną stronę w ostatnich 72 godzinach to 127 zł (Warszawa Chopina – Sztokholm-Skavsta).
Najlepsza cena za lot Polska – Sztokholm w obie strony w ostatnich 72 godzinach to 162 zł (Warszawa Chopina – Sztokholm-Skavsta).
Najkrótszy lot Polska – Sztokholm trwa 1h 15min (Gdańsk Rębiechowo – Sztokholm-Arlanda).
Sztokholm – loty do tego miejsca wykonywane są przez 3 linie lotnicze i są to Norwegian, Ryanair oraz Wizz Air.

Sztokholm – informacje i trendy dotyczące lotów

Zapoznaj się z dodatkowymi informacjami dotyczącymi lotu do miasta Sztokholm, aby jak najlepiej zaplanować podróż.

W którym miesiącu polecę do miasta Sztokholm najtaniej?

Nasze dane pokazują, że Październik to najtańszy miesiąc na lot Polska - Sztokholm. Ceny biletów lotniczych, które wynoszą wtedy średnio 79 zł, są często niższe ze względu na mniejszy ruch turystyczny. Jeśli Październik to miesiąc, w którym lot na tej trasie nie wchodzi w grę, spróbuj znaleźć bilety lotnicze na Marzec, kiedy ceny lotów Polska - Sztokholm wynoszą średnio 130 zł.

Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Sztokholm?

90 zł to najniższa znaleziona na momondo cena za lot Gdańsk – Sztokholm w ostatnich dwóch tygodniach. Jest ona o 53% tańsza od większości ofert lotów do miasta Sztokholm. Znajdź najniższe ceny, korzystając z Przewodnika po cenach lotów momondo.
Zobacz ceny z:

W który dzień tygodnia loty do miasta Sztokholm są najtańsze?

Nasze dane pokazują, że sobota to najtańszy dzień tygodnia na lot do miasta Sztokholm. Bilety lotnicze z wylotem w ten dzień tygodnia zaczynają się od 101 zł. Planując wylot na najdroższy dzień tygodnia, jakim jest środa, można oczekiwać, że lot Polska - Sztokholm wyniesie około 288 zł.

O jakiej porze dnia loty do miasta Sztokholm są najtańsze?

Nasze najnowsze dane pokazują, że po południu to najtańsza pora dnia na lot do miasta Sztokholm. Ceny lotów Polska – Sztokholm o tej porze dnia zaczynają się już od 95 zł. Dla porównania najdroższa pora dnia na lot do miasta Sztokholm to wieczorem, kiedy bilety kosztują około 339 zł.

Jak długo trwa lot do miasta Sztokholm?

Czas trwania lotu na trasie Polska – Sztokholm zależy od lotniska wylotu i przylotu oraz od tego, czy masz międzylądowanie. Jeśli Twoje miejsce wylotu to Warszawa Chopina (Polska) i lecisz na Sztokholm-Arlanda (najpopularniejsze lotnisko w regionie Sztokholm), czas lotu wynosi średnio 1h 45min. Jeżeli Twój port wylotu to Kraków Balice (Polska) na Sztokholm-Arlanda, to średni czas lotu wynosi 1h 50min.

Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Sztokholm?

Najlepiej rezerwować lot Sztokholm – Polska z 46-dniowym wyprzedzeniem, kiedy ceny wynoszą ok. 208 zł.

Najtańsze loty do miasta Sztokholm

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Sztokholm
Lotnisko Warszawa Chopina
Lotnisko Sztokholm-Skavsta

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Sztokholm

Lotnisko Warszawa Chopina (WAW) - Lotnisko Sztokholm-Skavsta (NYO)

Ceny lotów Warszawa - Sztokholm są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Chopina na Sztokholm-Skavsta. Średnia cena wynosi 153 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - SZTOKHOLMPaździernik63% tańszyLoty Lotnisko Warszawa Chopina - Sztokholm kosztują średnio 79 zł w miesiącu Październik
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - SZTOKHOLMLipiec77% droższyŚrednia cena za lot Lotnisko Warszawa Chopina - Sztokholm to 372 zł w miesiącu Lipiec
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - SZTOKHOLMCzerwiec275% więcej wyszukiwańW miesiącu Czerwiec najwięcej osób korzystających z momondo szukało lotów Lotnisko Warszawa Chopina – Sztokholm.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące lotów do Sztokholmu

Sezon turystyczny w stolicy Szwecji rusza pełną parą na wiosnę. Skorzystaj z Alarmu Cenowego momondo, by zdobyć tanie bilety lotnicze do Sztokholmu – zwiedzanie miasta jest wówczas najprzyjemniejsze! Szwedzka wiosna urzeka bogactwem natury i wibrującym błękitnym niebem, a turyści dopiero zaczynają się zjeżdżać, dlatego masz do swojej dyspozycji niemal całe miasto.

Lato w Sztokholmie zaczyna się od hucznych obchodów święta Midsommar. Wspaniały korowód mieszkańców, przebranych w kolorowe stroje ludowe, to widowisko słynne na całą Europę. Zobaczysz je tylko w Skandynawii; jeśli więc planujesz letnią wycieczkę do Sztokholmu, koniecznie sprawdź loty w okolicach drugiej połowy czerwca. Dni są wówczas najdłuższe, dzięki czemu możesz swobodnie zwiedzać zabytki Sztokholmu do późnego wieczora.

Pogoda w Sztokholmie pogarsza już pod koniec września. Surowy, skandynawski klimat daje o sobie znać: zimy zawsze są mroźne i śnieżne, a zmrok zapada nawet przed godziną 15. Jeśli należysz do grona zmarzluchów, odłóż wyjazd do Sztokholmu na wiosnę – walory miasta w pełni wynagrodzą Twoją cierpliwość!

Czy w pobliżu miasta Sztokholm znajdują się inne lotniska?

Istnieje możliwość wybrania innego lotniska docelowego w pobliżu miasta Sztokholm, na które lot będzie prawdopodobnie tańszy. Planując podróż, rozważ rezerwację lotu na Lotnisko Sztokholm-Bromma (7 km od centrum miasta Sztokholm) lub Lotnisko Sztokholm-Skavsta (89 km od centrum miasta Sztokholm).

Czy istnieje tańsza alternatywa na lot do miasta Sztokholm?

Ze średnimi cenami za osobę wynoszącymi 193 zł, Lotnisko Sztokholm-Skavsta jest najtańszym lotniskiem w pobliżu miasta Sztokholm. Należy pamiętać, że ceny te zależą również od miejsca wylotu. Przewodnik po cenach lotów momondo pomoże Ci w znalezieniu najlepszych ofert.

Norrmalm – czy są loty do tego miejsca?

Tak, najbliższe lotnisko w mieście Sztokholm, Sztokholm-Arlanda, oddalone jest o 36,0 km od interesującej Cię dzielnicy.

Solna Business Park – które lotnisko znajduje się najbliżej?

Solna Business Park znajduje się w odległości 32,6 km od najbliższego lotniska w mieście Sztokholm, którym jest Sztokholm-Arlanda.

loty do: Sztokholm – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

loty do: Sztokholm – ceny są aktualizowane codziennie.

loty do: Sztokholm – ile stron przeszukuje momondo?

loty do: Sztokholm – aktualnie (dane na kwietnia 2024) dostępnych jest 5 operatorów.

Ile trzeba mieć lat, aby lecieć samolotem do: Sztokholm?

Minimalny wiek, w jakim dziecko może samodzielnie lecieć samolotem wynosi pięć lat, jednak linie lotnicze oferujące usługę asysty dla osób niepełnoletnich podróżujących bez opieki mogą mieć w tym zakresie własne ograniczenia. Długość i godzina lotu oraz przesiadki to kilka czynników, które mogą wpłynąć na ograniczenia wiekowe. Zalecamy skontaktowanie się w tej kwestii z liniami lotniczymi, w których zarezerwowano lot do miejsca docelowego (Sztokholm).

Jaki dokument potwierdzający tożsamość lub inne dokumenty są wymagane, aby wlecieć do kraju: Sztokholm?

Dokumenty podróżne i zdrowotne wymagane na podróż (Sztokholm) mogą się różnić w zależności od planu podróży i sytuacji osobistej. Najlepiej mieć ze sobą kilka dokumentów, takich jak dowód tożsamości lub prawo jazdy, a także paszport ważny przez sześć miesięcy od planowanej daty przyjazdu (Sztokholm). Warto jednak sprawdzić szczegóły w liniach lotniczych lub skontaktować się z inną zaufaną jednostką, taką jak IATA.


Sztokholm — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Sztokholm znalezione na momondo.
Wizz Air
1 maj
WAW05:45Warszawa Chopina
1h 40min
NYO07:25Sztokholm-Skavsta
31 maj
NYO08:05Sztokholm-Skavsta
1h 35min
WAW09:40Warszawa Chopina
Wizz Air
1 maj
GDN20:55Gdańsk Rębiechowo
1h 25min
ARN22:20Sztokholm-Arlanda
31 maj
ARN21:45Sztokholm-Arlanda
1h 25min
GDN23:10Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
30 kwi
WAW13:20Warszawa Chopina
1h 40min
NYO15:00Sztokholm-Skavsta
13 maj
NYO08:10Sztokholm-Skavsta
1h 35min
WAW09:45Warszawa Chopina
Wizz Air
30 kwi
GDN06:00Gdańsk Rębiechowo
1h 15min
ARN07:15Sztokholm-Arlanda
4 maj
ARN08:00Sztokholm-Arlanda
1h 25min
GDN09:25Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
19 kwi
WAW05:45Warszawa Chopina
1h 40min
NYO07:25Sztokholm-Skavsta
21 kwi
NYO08:25Sztokholm-Skavsta
1h 35min
WAW10:00Warszawa Chopina
Wizz Air
20 kwi
GDN06:00Gdańsk Rębiechowo
1h 25min
ARN07:25Sztokholm-Arlanda
22 kwi
ARN07:50Sztokholm-Arlanda
1h 35min
GDN09:25Gdańsk Rębiechowo

Sztokholm – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska \u2013 Sztokholm w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Norwegian, Ryanair i Wizz Air.
Wizz Air
19 maj
WAW06:20Warszawa Chopina
1h 40min
NYO08:00Sztokholm-Skavsta
Norwegian
11 kwi
KRK09:10Kraków Balice
1h 50min
ARN11:00Sztokholm-Arlanda
Wizz Air
24 lip
GDN06:00Gdańsk Rębiechowo
1h 15min
ARN07:15Sztokholm-Arlanda

Sztokholm – jak się poruszać?

Metro w Sztokholmie jest słusznie nazywane „najdłuższą wystawą sztuki na świecie”. Wystrój 90% stacji jest dziełem artystów ze wszystkich stron świata, a różnorodność i kunszt wykonania przyprawia o zawrót głowy! Zobaczysz tu stylizowane groty skalne, minigalerie sztuki współczesnej lub ogrody z kutymi fontannami. Sieć metra składa się z 3 linii, skrzyżowanych w węźle przesiadkowym T-Centralen. Pociągi odjeżdżają nawet co kilka minut. Metro jest czynne w godzinach 05:00-01:00, a w weekendy także w nocy.

Autobusy w Sztokholmie zabiorą Cię do najciekawszych miejskich obiektów, takich jak Skansen z okrętem Wazów i wieża telewizyjna z wysokim tarasem widokowym. Do Skansenu dojedziesz także za pośrednictwem jedynej linii tramwajowej w Sztokholmie. We wszystkich środkach komunikacji obowiązują jednakowe bilety. Jednorazowy bilet w Sztokholmie to wydatek rzędu 43 SEK (19 PLN). Możesz wybrać także bilet czasowy na okres 1, 3 lub 7 dni.

Turystyczna karta Stockholm Pass z wykupionym dodatkiem Travelcard umożliwi Ci spore oszczędności – zyskasz w ten sposób nielimitowane przejazdy komunikacją miejską w Sztokholmie, darmowe wstępy do wielu muzeów i miejsca na turystycznych rejsach promowych. Karty dostępne są w 4 wariantach: 1, 2, 3 lub 5 dni, a ich ceny mieszczą się w granicach 715-1775 SEK (325-800 PLN). Granice administracyjne Sztokholmu obejmują kilka wysp, a najszybciej przemieścisz się między nimi drogą wodną. Bilety na promy w Sztokholmie kupisz w automatach lub tuż po wejściu na pokład.


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Dlaczego warto korzystać z momondo, szukając ofert lotów do miasta Sztokholm?

momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych, by umożliwić Ci znalezienie najlepszej oferty lotu (Sztokholm). Miliony osób ufają i korzystają z momondo każdego roku – jesteś w dobrych rękach.

Czy znajdę loty do miasta Sztokholm na momondo z elastycznymi zasadami rezerwacji?

momondo umożliwia wyświetlenie tylko tych lotów do miasta Sztokholm, które oferują elastyczne zasady rezerwacji.

W jaki sposób momondo pomoże mi znaleźć loty do miasta Sztokholm?

Po wyszukaniu ofert lotów na naszej stronie momondo umożliwia Ci skorzystanie z przydatnych filtrów i wskazówek. Pokażemy Ci, w których dniach i godzinach loty są najtańsze i przefiltrujemy wyniki wyszukiwania, by zapewnić Ci możliwość wyboru najlepiej dostosowanej oferty lotu do miasta Sztokholm.

Nie chcę w tym momencie rezerwować lotu (Sztokholm). Czy momondo może mnie powiadomić o zmianie ceny?

Oczywiście! momondo umożliwia śledzenie cen lotów do miasta Sztokholm. Musisz jedynie podać swój adres e-mail, a my zajmiemy się resztą.


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Sztokholm)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.

Oszczędzaj pieniądze, rezerwując loty z momondo
Najlepsze marki i oferty
Najlepsze marki i oferty
Porównuj oferty z setek stron.
Filtruj wyniki
Filtruj wyniki
Darmowe Wi-Fi? Przesiadka? Dostosuj wyniki w kilka sekund.
Niezawodnie i bezpłatnie
Niezawodnie i bezpłatnie
Korzystanie z naszego serwisu jest całkowicie darmowe – nie pobieramy żadnych ukrytych opłat.
Alerty cenowe
Alerty cenowe
Nie chcesz jeszcze rezerwować? Utwórz alert cenowy, by śledzić ceny.

Znajdź lepsze oferty na swój pobyt w Sztokholmie


Otrzymuj powiadomienia o obniżkach cen

Obserwuj zmiany cen na bieżąco – dzięki alertom cenowym.
1 dorosły
Z?
Do?
śr. 10.4
śr. 17.4
Chcę otrzymywać na e-mail informacje o produktach i usługach oraz ofertach specjalnych momondo i jego partnerów.