Loty Europa Szwecja Sztokholm

Sztokholm – znajdź tanie loty

W obie strony
Ekonomiczna
Waszyngton (WAS)
Sztokholm (STO)
pt. 07.05.
pt. 14.05.
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Najtańsze loty do miasta Sztokholm

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Sztokholm
Warszawa
Lotnisko Sztokholm-Skavsta

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Sztokholm

Warszawa (WMI) - Lotnisko Sztokholm-Skavsta (NYO)

Ceny lotów Warszawa - Sztokholm są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Modlin na Sztokholm-Skavsta. Średnia cena wynosi 156 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA - SZTOKHOLMluty51% tańszyLoty Warszawa - Sztokholm kosztują średnio 91 zł w miesiącu luty
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA - SZTOKHOLMlipiec218% droższyŚrednia cena za lot Warszawa - Sztokholm to 593 zł w miesiącu lipiec
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA - SZTOKHOLMluty863% więcej wyszukiwańNajwiększa liczba użytkowników momondo szukała lotów Warszawa - Sztokholm w miesiącu luty

Kiedy najlepiej lecieć do Sztokholmu?

Sezon turystyczny w stolicy Szwecji rusza pełną parą na wiosnę. Skorzystaj z Alarmu Cenowego momondo, by zdobyć tanie bilety lotnicze do Sztokholmu – zwiedzanie miasta jest wówczas najprzyjemniejsze! Szwedzka wiosna urzeka bogactwem natury i wibrującym błękitnym niebem, a turyści dopiero zaczynają się zjeżdżać, dlatego masz do swojej dyspozycji niemal całe miasto.

Lato w Sztokholmie zaczyna się od hucznych obchodów święta Midsommar. Wspaniały korowód mieszkańców, przebranych w kolorowe stroje ludowe, to widowisko słynne na całą Europę. Zobaczysz je tylko w Skandynawii; jeśli więc planujesz letnią wycieczkę do Sztokholmu, koniecznie sprawdź loty w okolicach drugiej połowy czerwca. Dni są wówczas najdłuższe, dzięki czemu możesz swobodnie zwiedzać zabytki Sztokholmu do późnego wieczora.

Pogoda w Sztokholmie pogarsza już pod koniec września. Surowy, skandynawski klimat daje o sobie znać: zimy zawsze są mroźne i śnieżne, a zmrok zapada nawet przed godziną 15. Jeśli należysz do grona zmarzluchów, odłóż wyjazd do Sztokholmu na wiosnę – walory miasta w pełni wynagrodzą Twoją cierpliwość!

Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Sztokholm?

63 zł to najniższa znaleziona na momondo cena za lot Poznań – Sztokholm w ostatnich dwóch tygodniach. Jest ona o 76% tańsza od większości ofert lotów do miasta Sztokholm. Znajdź najniższe ceny, korzystając z Przewodnika po cenach lotów momondo.

W którym miesiącu polecę do miasta Sztokholm najtaniej?

Nasze dane pokazują, że wrzesień to najtańszy miesiąc na lot Polska - Sztokholm. Ceny biletów lotniczych, które wynoszą wtedy średnio 175 zł, są często niższe ze względu na mniejszy ruch turystyczny. Jeśli wrzesień to miesiąc, w którym lot na tej trasie nie wchodzi w grę, spróbuj znaleźć bilety lotnicze na luty, kiedy ceny lotów Polska - Sztokholm wynoszą średnio 190 zł.

Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Sztokholm?

Najlepiej rezerwować lot Sztokholm – Polska z 39-dniowym wyprzedzeniem, kiedy ceny wynoszą ok. 298 zł. Warto sprawdzić aktualne ceny biletów, gdyż użytkownicy momondo znaleźli loty w cenie już od 38 zł.

W który dzień tygodnia loty do miasta Sztokholm są najtańsze?

Nasze dane pokazują, że wtorek to najtańszy dzień tygodnia na lot do miasta Sztokholm. Bilety lotnicze z wylotem w ten dzień tygodnia zaczynają się od 193 zł. Planując wylot na najdroższy dzień tygodnia, jakim jest środa, można oczekiwać, że lot Polska - Sztokholm wyniesie około 360 zł.

O jakiej porze dnia loty do miasta Sztokholm są najtańsze?

Nasze najnowsze dane pokazują, że w południe to najtańsza pora dnia na lot do miasta Sztokholm. Ceny lotów Polska – Sztokholm o tej porze dnia zaczynają się już od 137 zł. Dla porównania najdroższa pora dnia na lot do miasta Sztokholm to wieczorem, kiedy bilety kosztują około 918 zł.

Czy w pobliżu miasta Sztokholm znajdują się inne lotniska?

Znalezienie alternatywnego, być możesz tańszego lotu na inne lotnisko w pobliżu miasta Sztokholm jest możliwe. Planując podróż, rozważ rezerwację lotu na Lotnisko Sztokholm-Arlanda (36 km od centrum), Lotnisko Sztokholm Västerås (86 km od centrum) lub Lotnisko Sztokholm-Skavsta (89 km od centrum).

Czy istnieje tańsza alternatywa na lot do miasta Sztokholm?

Ze średnimi cenami za osobę wynoszącymi 266 zł, Lotnisko Sztokholm-Skavsta jest najtańszym lotniskiem w pobliżu miasta Sztokholm. Należy pamiętać, że ceny te zależą również od miejsca wylotu. Przewodnik po cenach lotów momondo pomoże Ci w znalezieniu najlepszych ofert.


Sztokholm — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Sztokholm znalezione przez użytkowników momondo.
Kilka linii lotniczych
7 cze
GDN11:35Gdańsk Rębiechowo
1h 10min
NYO12:45Sztokholm-Skavsta
12 cze
NYO04:00Sztokholm-Skavsta
1h 05min
GDN05:05Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
28 maj
GDN14:35Gdańsk Rębiechowo
1h 10min
NYO15:45Sztokholm-Skavsta
30 maj
NYO12:30Sztokholm-Skavsta
1h 10min
GDN13:40Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
31 maj
GDN11:35Gdańsk Rębiechowo
1h 10min
NYO12:45Sztokholm-Skavsta
4 cze
NYO16:10Sztokholm-Skavsta
1h 10min
GDN17:20Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
21 maj
GDN14:35Gdańsk Rębiechowo
1h 10min
NYO15:45Sztokholm-Skavsta
24 maj
NYO13:10Sztokholm-Skavsta
1h 10min
GDN14:20Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
2 cze
GDN07:10Gdańsk Rębiechowo
1h 10min
NYO08:20Sztokholm-Skavsta
6 cze
NYO07:55Sztokholm-Skavsta
1h 10min
GDN09:05Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
2 cze
GDN07:10Gdańsk Rębiechowo
1h 10min
NYO08:20Sztokholm-Skavsta
4 cze
NYO16:10Sztokholm-Skavsta
1h 10min
GDN17:20Gdańsk Rębiechowo

Sztokholm – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów w jedną stronę do miasta Sztokholm, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Ryanair.
Ryanair
28 maj
GDN14:35Gdańsk Rębiechowo
1h 10min
NYO15:45Sztokholm-Skavsta
Ryanair
2 cze
GDN07:10Gdańsk Rębiechowo
1h 10min
NYO08:20Sztokholm-Skavsta
Ryanair
30 maj
GDN10:55Gdańsk Rębiechowo
1h 10min
NYO12:05Sztokholm-Skavsta

Jakie linie lotnicze oferują loty do Sztokholmu?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze, oferujące loty do miasta Sztokholm

Bezpośrednie loty do Sztokholmu dostępne są w ofertach obu największych tanich linii lotniczych. Wizz Air lata do Sztokholmu z Warszawy, Gdańska, Katowic, Lublina, Poznania i Wrocławia.

Ryanair realizuje loty do Sztokholmu z Gdańska, Krakowa i Modlina. Obaj przewoźnicy lądują w porcie lotniczym Skavsta. Połączenia są bardzo popularne, a oferta konkurencyjna – ceny tanich biletów do Sztokholmu często mieszczą się w przedziale 29-39 PLN! Jeśli cenisz sobie wyższy standard podróży, LOT obsługuje połączenie z Warszawy do lotniska Arlanda.


Jak dojechać z lotnisk do centrum Sztokholmu?

Poniżej prezentujemy wszystkie lotniska w pobliżu Sztokholm wraz z ich odległością od centrum miasta

Sztokholm ma 4 lotniska: Arlanda, Skavsta, Västerås i Bromma. Pasażerowie z Polski lądują najczęściej w dwóch pierwszych portach. Dojazd z Arlandy do centrum Sztokholmu za pośrednictwem kolei Arlanda Express zajmie Ci zaledwie 20 minut. Jednorazowy bilet kosztuje około 280 SEK (128 PLN).

Jeśli szukasz tańszego połączenia, z lotniska odjeżdżają także dzienne i nocne autobusy miejskie. Autobusowy bilet w cenie 150 SEK (68 PLN) zachowuje ważność jeszcze przez 2 godziny od skasowania. Aby dojechać z lotniska Skavsta do centrum Sztokholmu, skorzystaj z autokarów sieci Flygbussarna. Na końcowej stacji Stockholm Cityterminalen znajdziesz się po 80 minutach; koszt przejazdu w jedną stronę to 139 SEK (63 PLN).

Autobusy Flygbussarna obsługują również przejazdy z lotnisk Bromma i Västerås. Podróż pociągiem ze Skavsta do Sztokholmu będzie znacznie droższa i mniej komfortowa: najbliższa stacja Nyköping jest oddalona od lotniska o 7 km, musisz więc dojechać do niej miejskim autobusem lub taksówką.


Sztokholm — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Warszawa - Sztokholm
Najkrótszy czas lotu
1h 30min
Najniższa cena
77 zł
Loty Poznań - Sztokholm
Najkrótszy czas lotu
21h 15min
Najniższa cena
377 zł
Loty Kraków - Sztokholm
Najkrótszy czas lotu
1h 50min
Najniższa cena
442 zł
Loty Gdańsk - Sztokholm
Najkrótszy czas lotu
4h 00min
Najniższa cena
525 zł
Loty Wrocław - Sztokholm
Najkrótszy czas lotu
5h 25min
Najniższa cena
544 zł
Loty Warszawa - Sztokholm
Najkrótszy czas lotu
4h 00min
Najniższa cena
647 zł
Loty Katowice - Sztokholm
Najkrótszy czas lotu
4h 10min
Najniższa cena
700 zł
Loty Szczecin - Sztokholm
Najkrótszy czas lotu
18h 00min
Najniższa cena
822 zł
Loty Lublin - Sztokholm
Najkrótszy czas lotu
4h 05min
Najniższa cena
886 zł
Loty Bydgoszcz - Sztokholm
Najkrótszy czas lotu
4h 05min
Najniższa cena
909 zł
Loty Zielona Góra - Sztokholm
Najkrótszy czas lotu
13h 35min
Najniższa cena
1 320 zł
Zobacz więcej

Jak poruszać się po Sztokholmie?

Metro w Sztokholmie jest słusznie nazywane „najdłuższą wystawą sztuki na świecie”. Wystrój 90% stacji jest dziełem artystów ze wszystkich stron świata, a różnorodność i kunszt wykonania przyprawia o zawrót głowy! Zobaczysz tu stylizowane groty skalne, minigalerie sztuki współczesnej lub ogrody z kutymi fontannami. Sieć metra składa się z 3 linii, skrzyżowanych w węźle przesiadkowym T-Centralen. Pociągi odjeżdżają nawet co kilka minut. Metro jest czynne w godzinach 05:00-01:00, a w weekendy także w nocy.

Autobusy w Sztokholmie zabiorą Cię do najciekawszych miejskich obiektów, takich jak Skansen z okrętem Wazów i wieża telewizyjna z wysokim tarasem widokowym. Do Skansenu dojedziesz także za pośrednictwem jedynej linii tramwajowej w Sztokholmie. We wszystkich środkach komunikacji obowiązują jednakowe bilety. Jednorazowy bilet w Sztokholmie to wydatek rzędu 43 SEK (19 PLN). Możesz wybrać także bilet czasowy na okres 1, 3 lub 7 dni.

Turystyczna karta Stockholm Pass z wykupionym dodatkiem Travelcard umożliwi Ci spore oszczędności – zyskasz w ten sposób nielimitowane przejazdy komunikacją miejską w Sztokholmie, darmowe wstępy do wielu muzeów i miejsca na turystycznych rejsach promowych. Karty dostępne są w 4 wariantach: 1, 2, 3 lub 5 dni, a ich ceny mieszczą się w granicach 715-1775 SEK (325-800 PLN). Granice administracyjne Sztokholmu obejmują kilka wysp, a najszybciej przemieścisz się między nimi drogą wodną. Bilety na promy w Sztokholmie kupisz w automatach lub tuż po wejściu na pokład.


Loty Europa Szwecja Sztokholm
 • W obie strony
 • W jedną stronę
 • Multi-city
 • Ekonomiczna
 • Ekonomiczna Premium
 • Biznes
 • Pierwsza
 • Mieszana
Ekonomiczna
 • Ekonomiczna
 • Ekonomiczna Premium
 • Biznes
 • Pierwsza
Ekonomiczna
 • Ekonomiczna
 • Ekonomiczna Premium
 • Biznes
 • Pierwsza
Ekonomiczna
 • Ekonomiczna
 • Ekonomiczna Premium
 • Biznes
 • Pierwsza
Ekonomiczna
 • Ekonomiczna
 • Ekonomiczna Premium
 • Biznes
 • Pierwsza
Ekonomiczna
 • Ekonomiczna
 • Ekonomiczna Premium
 • Biznes
 • Pierwsza
Ekonomiczna
 • Ekonomiczna
 • Ekonomiczna Premium
 • Biznes
 • Pierwsza