Loty Europa Szwecja Sztokholm

Sztokholm – znajdź tanie loty

pt. 03.04.
pt. 10.04.
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Najtańsze loty do miasta Sztokholm

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Sztokholm
W tym momencie nie dysponujemy danymi dla tej trasy, wybierz inne lotnisko wylotu

Kiedy najlepiej lecieć do Sztokholmu?

Sezon turystyczny w stolicy Szwecji rusza pełną parą na wiosnę. Skorzystaj z Alarmu Cenowego momondo, by zdobyć tanie bilety lotnicze do Sztokholmu – zwiedzanie miasta jest wówczas najprzyjemniejsze! Szwedzka wiosna urzeka bogactwem natury i wibrującym błękitnym niebem, a turyści dopiero zaczynają się zjeżdżać, dlatego masz do swojej dyspozycji niemal całe miasto.

Lato w Sztokholmie zaczyna się od hucznych obchodów święta Midsommar. Wspaniały korowód mieszkańców, przebranych w kolorowe stroje ludowe, to widowisko słynne na całą Europę. Zobaczysz je tylko w Skandynawii; jeśli więc planujesz letnią wycieczkę do Sztokholmu, koniecznie sprawdź loty w okolicach drugiej połowy czerwca. Dni są wówczas najdłuższe, dzięki czemu możesz swobodnie zwiedzać zabytki Sztokholmu do późnego wieczora.

Pogoda w Sztokholmie pogarsza już pod koniec września. Surowy, skandynawski klimat daje o sobie znać: zimy zawsze są mroźne i śnieżne, a zmrok zapada nawet przed godziną 15. Jeśli należysz do grona zmarzluchów, odłóż wyjazd do Sztokholmu na wiosnę – walory miasta w pełni wynagrodzą Twoją cierpliwość!

W którym miesiącu loty są najtańsze?

wrzesień jest miesiącem, w którym większość podróżujących do miasta Sztokholm znajduje najtańsze oferty lotów w obie strony.

Sztokholm - kiedy jest najlepszy moment na zakup biletów lotniczych?

Sztokholm: planując swoją podróż do tego regionu, postaraj się kupić bilety na 43 dni przed wylotem, aby znaleźć najniższe ceny.

Sztokholm — w której części tygodnia loty są najtańsze?

W przypadku większości lotnisk startowych piątek to najtańszy dzień na lot do regionu Sztokholm. Z kolei niedziela to dzień, kiedy loty są zazwyczaj najdroższe.

Sztokholm — w której porze dnia polecę tam najtaniej?

Sztokholm: nasze dane pokazują, że najtańsza pora dnia na lot to południe. Wylot przypadający na wieczór oznacza zwykle wyższe ceny biletów lotniczych.

Jak dojechać z lotnisk do centrum Sztokholmu?

Sztokholm ma 4 lotniska: Arlanda, Skavsta, Västerås i Bromma. Pasażerowie z Polski lądują najczęściej w dwóch pierwszych portach. Dojazd z Arlandy do centrum Sztokholmu za pośrednictwem kolei Arlanda Express zajmie Ci zaledwie 20 minut. Jednorazowy bilet kosztuje około 280 SEK (128 PLN). Jeśli szukasz tańszego połączenia, z lotniska odjeżdżają także dzienne i nocne autobusy miejskie. Autobusowy bilet w cenie 150 SEK (68 PLN) zachowuje ważność jeszcze przez 2 godziny od skasowania. Aby dojechać z lotniska Skavsta do centrum Sztokholmu, skorzystaj z autokarów sieci Flygbussarna. Na końcowej stacji Stockholm Cityterminalen znajdziesz się po 80 minutach; koszt przejazdu w jedną stronę to 139 SEK (63 PLN). Autobusy Flygbussarna obsługują również przejazdy z lotnisk Bromma i Västerås. Podróż pociągiem ze Skavsta do Sztokholmu będzie znacznie droższa i mniej komfortowa: najbliższa stacja Nyköping jest oddalona od lotniska o 7 km, musisz więc dojechać do niej miejskim autobusem lub taksówką.

Kiedy najlepiej lecieć do Sztokholmu?

Sezon turystyczny w stolicy Szwecji rusza pełną parą na wiosnę. Skorzystaj z Alarmu Cenowego momondo, by zdobyć tanie bilety lotnicze do Sztokholmu – zwiedzanie miasta jest wówczas najprzyjemniejsze! Szwedzka wiosna urzeka bogactwem natury i wibrującym błękitnym niebem, a turyści dopiero zaczynają się zjeżdżać, dlatego masz do swojej dyspozycji niemal całe miasto. Lato w Sztokholmie zaczyna się od hucznych obchodów święta Midsommar. Wspaniały korowód mieszkańców, przebranych w kolorowe stroje ludowe, to widowisko słynne na całą Europę. Zobaczysz je tylko w Skandynawii; jeśli więc planujesz letnią wycieczkę do Sztokholmu, koniecznie sprawdź loty w okolicach drugiej połowy czerwca. Dni są wówczas najdłuższe, dzięki czemu możesz swobodnie zwiedzać zabytki Sztokholmu do późnego wieczora. Pogoda w Sztokholmie pogarsza już pod koniec września. Surowy, skandynawski klimat daje o sobie znać: zimy zawsze są mroźne i śnieżne, a zmrok zapada nawet przed godziną 15. Jeśli należysz do grona zmarzluchów, odłóż wyjazd do Sztokholmu na wiosnę – walory miasta w pełni wynagrodzą Twoją cierpliwość!

Jakie linie lotnicze oferują loty do Sztokholmu?

Bezpośrednie loty do Sztokholmu dostępne są w ofertach obu największych tanich linii lotniczych. Wizz Air lata do Sztokholmu z Warszawy, Gdańska, Katowic, Lublina, Poznania i Wrocławia. Ryanair realizuje loty do Sztokholmu z Gdańska, Krakowa i Modlina. Obaj przewoźnicy lądują w porcie lotniczym Skavsta. Połączenia są bardzo popularne, a oferta konkurencyjna – ceny tanich biletów do Sztokholmu często mieszczą się w przedziale 29-39 PLN! Jeśli cenisz sobie wyższy standard podróży, LOT obsługuje połączenie z Warszawy do lotniska Arlanda.

Jak poruszać się po Sztokholmie?

Metro w Sztokholmie jest słusznie nazywane „najdłuższą wystawą sztuki na świecie”. Wystrój 90% stacji jest dziełem artystów ze wszystkich stron świata, a różnorodność i kunszt wykonania przyprawia o zawrót głowy! Zobaczysz tu stylizowane groty skalne, minigalerie sztuki współczesnej lub ogrody z kutymi fontannami. Sieć metra składa się z 3 linii, skrzyżowanych w węźle przesiadkowym T-Centralen. Pociągi odjeżdżają nawet co kilka minut. Metro jest czynne w godzinach 05:00-01:00, a w weekendy także w nocy. Autobusy w Sztokholmie zabiorą Cię do najciekawszych miejskich obiektów, takich jak Skansen z okrętem Wazów i wieża telewizyjna z wysokim tarasem widokowym. Do Skansenu dojedziesz także za pośrednictwem jedynej linii tramwajowej w Sztokholmie. We wszystkich środkach komunikacji obowiązują jednakowe bilety. Jednorazowy bilet w Sztokholmie to wydatek rzędu 43 SEK (19 PLN). Możesz wybrać także bilet czasowy na okres 1, 3 lub 7 dni. Turystyczna karta Stockholm Pass z wykupionym dodatkiem Travelcard umożliwi Ci spore oszczędności – zyskasz w ten sposób nielimitowane przejazdy komunikacją miejską w Sztokholmie, darmowe wstępy do wielu muzeów i miejsca na turystycznych rejsach promowych. Karty dostępne są w 4 wariantach: 1, 2, 3 lub 5 dni, a ich ceny mieszczą się w granicach 715-1775 SEK (325-800 PLN). Granice administracyjne Sztokholmu obejmują kilka wysp, a najszybciej przemieścisz się między nimi drogą wodną. Bilety na promy w Sztokholmie kupisz w automatach lub tuż po wejściu na pokład.


Sztokholm — oferty lotów znalezione na momondo

Loty Sztokholm | Sprawdź najlepsze ceny, które ostatnio znaleźli użytkownicy momondo
Najszybszy
Najtańszy
Kilka linii lotniczych
7 maj
GDN
Gdańsk Rębiechowo
1h 10min
NYO
Sztokholm-Skavsta
10 maj
NYO
Sztokholm-Skavsta
1h 10min
GDN
Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
7 maj
GDN
Gdańsk Rębiechowo
1h 10min
NYO
Sztokholm-Skavsta
10 maj
NYO
Sztokholm-Skavsta
1h 05min
GDN
Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
13 cze
WMI
Warszawa Modlin
1h 30min
NYO
Sztokholm-Skavsta
19 cze
NYO
Sztokholm-Skavsta
1h 25min
WMI
Warszawa Modlin
Wizz Air
7 maj
GDN
Gdańsk Rębiechowo
1h 10min
NYO
Sztokholm-Skavsta
10 maj
NYO
Sztokholm-Skavsta
8h 20min
1 przesiadka
GDN
Gdańsk Rębiechowo
SAS
5 cze
WAW
Warszawa Lotnisko Chopina
1h 45min
ARN
Sztokholm-Arlanda
12 cze
ARN
Sztokholm-Arlanda
1h 40min
WAW
Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
13 cze
WAW
Warszawa Lotnisko Chopina
6h 50min
1 przesiadka
NYO
Sztokholm-Skavsta
19 cze
NYO
Sztokholm-Skavsta
1h 30min
WAW
Warszawa Lotnisko Chopina

Sztokholm – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów w jedną stronę do miasta Sztokholm, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Wizz Air.
Najszybszy
Najtańszy
Wizz Air
1 maj
GDN
Gdańsk Rębiechowo
1h 10min
NYO
Sztokholm-Skavsta
Wizz Air
20 cze
GDN
Gdańsk Rębiechowo
1h 10min
NYO
Sztokholm-Skavsta
Wizz Air
4 maj
WAW
Warszawa Lotnisko Chopina
1h 40min
NYO
Sztokholm-Skavsta

Jakie linie lotnicze oferują loty do Sztokholmu?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze, oferujące loty do miasta Sztokholm

Bezpośrednie loty do Sztokholmu dostępne są w ofertach obu największych tanich linii lotniczych. Wizz Air lata do Sztokholmu z Warszawy, Gdańska, Katowic, Lublina, Poznania i Wrocławia.

Ryanair realizuje loty do Sztokholmu z Gdańska, Krakowa i Modlina. Obaj przewoźnicy lądują w porcie lotniczym Skavsta. Połączenia są bardzo popularne, a oferta konkurencyjna – ceny tanich biletów do Sztokholmu często mieszczą się w przedziale 29-39 PLN! Jeśli cenisz sobie wyższy standard podróży, LOT obsługuje połączenie z Warszawy do lotniska Arlanda.


Jak dojechać z lotnisk do centrum Sztokholmu?

Poniżej prezentujemy wszystkie lotniska w pobliżu Sztokholm wraz z ich odległością od centrum miasta

Sztokholm ma 4 lotniska: Arlanda, Skavsta, Västerås i Bromma. Pasażerowie z Polski lądują najczęściej w dwóch pierwszych portach. Dojazd z Arlandy do centrum Sztokholmu za pośrednictwem kolei Arlanda Express zajmie Ci zaledwie 20 minut. Jednorazowy bilet kosztuje około 280 SEK (128 PLN).

Jeśli szukasz tańszego połączenia, z lotniska odjeżdżają także dzienne i nocne autobusy miejskie. Autobusowy bilet w cenie 150 SEK (68 PLN) zachowuje ważność jeszcze przez 2 godziny od skasowania. Aby dojechać z lotniska Skavsta do centrum Sztokholmu, skorzystaj z autokarów sieci Flygbussarna. Na końcowej stacji Stockholm Cityterminalen znajdziesz się po 80 minutach; koszt przejazdu w jedną stronę to 139 SEK (63 PLN).

Autobusy Flygbussarna obsługują również przejazdy z lotnisk Bromma i Västerås. Podróż pociągiem ze Skavsta do Sztokholmu będzie znacznie droższa i mniej komfortowa: najbliższa stacja Nyköping jest oddalona od lotniska o 7 km, musisz więc dojechać do niej miejskim autobusem lub taksówką.


Sztokholm — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Gdańsk - Stockholm
Najkrótszy czas lotu
1h 10min
Najniższa cena
104 zł
Loty Wroclaw - Stockholm
Najkrótszy czas lotu
1h 40min
Najniższa cena
238 zł
Loty Warsaw - Stockholm
Najkrótszy czas lotu
1h 30min
Najniższa cena
292 zł
Loty Katowice - Stockholm
Najkrótszy czas lotu
6h 10min
Najniższa cena
342 zł
Loty Krakow - Stockholm
Najkrótszy czas lotu
1h 45min
Najniższa cena
376 zł
Loty Zielona Gora - Stockholm
Najkrótszy czas lotu
21h 45min
Najniższa cena
630 zł
Loty Poznan - Stockholm
Najkrótszy czas lotu
4h 50min
Najniższa cena
689 zł
Loty Lublin - Stockholm
Najkrótszy czas lotu
6h 40min
Najniższa cena
893 zł
Loty Bydgoszcz - Stockholm
Najkrótszy czas lotu
8h 40min
Najniższa cena
960 zł
Loty Szczecin - Stockholm
Najkrótszy czas lotu
21h 05min
Najniższa cena
1 469 zł
Zobacz więcej

Jak poruszać się po Sztokholmie?

Metro w Sztokholmie jest słusznie nazywane „najdłuższą wystawą sztuki na świecie”. Wystrój 90% stacji jest dziełem artystów ze wszystkich stron świata, a różnorodność i kunszt wykonania przyprawia o zawrót głowy! Zobaczysz tu stylizowane groty skalne, minigalerie sztuki współczesnej lub ogrody z kutymi fontannami. Sieć metra składa się z 3 linii, skrzyżowanych w węźle przesiadkowym T-Centralen. Pociągi odjeżdżają nawet co kilka minut. Metro jest czynne w godzinach 05:00-01:00, a w weekendy także w nocy.

Autobusy w Sztokholmie zabiorą Cię do najciekawszych miejskich obiektów, takich jak Skansen z okrętem Wazów i wieża telewizyjna z wysokim tarasem widokowym. Do Skansenu dojedziesz także za pośrednictwem jedynej linii tramwajowej w Sztokholmie. We wszystkich środkach komunikacji obowiązują jednakowe bilety. Jednorazowy bilet w Sztokholmie to wydatek rzędu 43 SEK (19 PLN). Możesz wybrać także bilet czasowy na okres 1, 3 lub 7 dni.

Turystyczna karta Stockholm Pass z wykupionym dodatkiem Travelcard umożliwi Ci spore oszczędności – zyskasz w ten sposób nielimitowane przejazdy komunikacją miejską w Sztokholmie, darmowe wstępy do wielu muzeów i miejsca na turystycznych rejsach promowych. Karty dostępne są w 4 wariantach: 1, 2, 3 lub 5 dni, a ich ceny mieszczą się w granicach 715-1775 SEK (325-800 PLN). Granice administracyjne Sztokholmu obejmują kilka wysp, a najszybciej przemieścisz się między nimi drogą wodną. Bilety na promy w Sztokholmie kupisz w automatach lub tuż po wejściu na pokład.


Zacznij planować swoją podróż do: Sztokholm

Loty Europa Szwecja Sztokholm