Lajes – znajdź tanie loty

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 1.10
pt 8.10

Najtańsze loty do miasta Lajes

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Lajes
Warszawa Lotnisko Chopina
Lajes

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Lajes

Warszawa Lotnisko Chopina (WAW) - Lajes (TER)

Ceny lotów Warszawa - Lajes są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Lotnisko Chopina na Lajes. Średnia cena wynosi 1 217 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - LAJESMarzec48% tańszyLoty Warszawa Lotnisko Chopina - Lajes kosztują średnio 636 zł w miesiącu Marzec
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - LAJESLipiec61% droższyŚrednia cena za lot Warszawa Lotnisko Chopina - Lajes to 1 954 zł w miesiącu Lipiec
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - LAJESListopad778% więcej wyszukiwańNajwiększa liczba użytkowników momondo szukała lotów Warszawa Lotnisko Chopina - Lajes w miesiącu Listopad

Lajes — kiedy jest najlepszy czas na lot?

  • W którym miesiącu polecę do miasta Lajes najtaniej?

    Nasze dane pokazują, że Listopad to kolejny dobry miesiąc na podróż na trasie Polska - Lajes. Średnia cena biletów lotniczych wynosi wtedy 730 zł.

  • W który dzień tygodnia loty do miasta Lajes są najtańsze?

    Nasze dane pokazują, że poniedziałek to najtańszy dzień tygodnia na lot do miasta Lajes. Bilety lotnicze z wylotem w ten dzień tygodnia zaczynają się od 736 zł. Z drugiej strony, sobota to najdroższy dzień na lot ze względu na popularność tej pory tygodnia wśród podróżujących zarówno w celach biznesowych, jak i turystycznych. Średnia cena lotu wynosi wtedy 1 942 zł.

  • O jakiej porze dnia loty do miasta Lajes są najtańsze?

    W południe to najtańsza pora dnia na lot na trasie Polska – Lajes. Użytkownicy momondo znaleźli bilety lotnicze z wylotem w ten dzień już od 1 310 zł. Wieczorem to popularna pora dnia na loty do miasta Lajes, więc ceny biletów są wyższe i kosztują ok. 1 842 zł za bilet.


Lajes — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Lajes znalezione przez użytkowników momondo.
Ryanair
14 lis
WMI17:10Warszawa Modlin
21h 50min
2 przesiadki
TER15:00Lajes
19 lis
TER13:55Lajes
18h 05min
2 przesiadki
WMI08:00Warszawa Modlin
TAP AIR PORTUGAL
17 lut
WAW14:00Warszawa Lotnisko Chopina
18h 00min
1 przesiadka
TER08:00Lajes
20 lut
TER06:50Lajes
22h 20min
1 przesiadka
WAW05:10Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
13 paź
WAW02:05Warszawa Lotnisko Chopina
32h 50min
2 przesiadki
TER10:55Lajes
18 paź
TER04:35Lajes
36h 20min
2 przesiadki
WAW16:55Warszawa Lotnisko Chopina
TAP AIR PORTUGAL
17 lut
WAW14:00Warszawa Lotnisko Chopina
18h 00min
1 przesiadka
TER08:00Lajes
21 lut
TER06:50Lajes
28h 15min
1 przesiadka
WAW11:05Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
14 lis
WMI17:10Warszawa Modlin
21h 50min
2 przesiadki
TER15:00Lajes
19 lis
TER01:55Lajes
14h 30min
3 przesiadki
WMI16:25Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
10 lis
WAW01:00Warszawa Lotnisko Chopina
38h 20min
2 przesiadki
TER15:20Lajes
14 lis
TER09:15Lajes
30h 55min
3 przesiadki
WAW16:10Warszawa Lotnisko Chopina

Lajes – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska \u2013 Lajes w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Ryanair.
Ryanair
WAWWarszawa Lotnisko Chopina
13h 20min
TERLajes

Lajes — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Wrocław - Lajes
Najkrótszy czas lotu20h 30min
Najniższa cena867 zł