Medellín – znajdź tanie loty

W obie strony
Ekonomiczna
Boston (BOS)
Medellín (MDE)
śr. 21.04.
śr. 28.04.
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Najtańsze loty do miasta Medellín

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Medellín
Warszawa
Lotnisko Medellín José María Córdova

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Medellín

Warszawa (WAW) - Lotnisko Medellín José María Córdova (MDE)

Ceny lotów Warszawa - Medellín są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Lotnisko Chopina na Medellín José María Córdova. Średnia cena wynosi 3 788 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA - MEDELLÍNczerwiec23% tańszyLoty Warszawa - Medellín kosztują średnio 2 953 zł w miesiącu czerwiec
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA - MEDELLÍNsierpień47% droższyŚrednia cena za lot Warszawa - Medellín to 5 619 zł w miesiącu sierpień
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA - MEDELLÍNluty866% więcej wyszukiwańNajwiększa liczba użytkowników momondo szukała lotów Warszawa - Medellín w miesiącu luty

Medellín — kiedy jest najlepszy czas na lot?

Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Medellín?

W ciągu ostatnich dwóch tygodni nasi użytkownicy rezerwowali loty do miasta Medellín nawet za 161 zł za osobę. To cena o 89% niższa od średniej ceny lotów do tego miasta. Aby znaleźć najtańsze oferty z Twojego regionu, zapoznaj się z Przewodnikiem po cenach lotów momondo.

W którym miesiącu polecę do miasta Medellín najtaniej?

Jeśli nie możesz zaplanować podróży na czerwiec, marzec to miesiąc, w którym także możesz znaleźć tanie loty Polska - Medellín. Ceny znaleziony na momondo wynoszą wtedy średnio 3 006 zł.

W który dzień tygodnia loty do miasta Medellín są najtańsze?

Nasze dane pokazują, że sobota to najtańszy dzień na lot Polska - Medellín. Najtańsze bilety zaczynają się wtedy od 3 580 zł. Pamiętaj jednak, że ceny lotów mogą się różnić w zależności od dokładnej trasy oraz tego, na jaki lot się zdecydujesz. Jeśli planując podróż, możesz sobie pozwolić na elastyczność, pamiętaj, że niedziela to dzień, kiedy loty zwykle są najdroższe (średnia cena biletów lotniczych to 5 439 zł). Ceny te mogą się jednak zmieniać, warto więc ustawić alert cenowy dla lotów do miasta Medellín.

Czy w pobliżu miasta Medellín znajdują się inne lotniska?

Podróżujący wybierający się do miasta Medellín mogą znaleźć lepsze ceny, lecąc na Lotnisko Medellín José María Córdova (17 km od centrum), Lotnisko Quibdó (131 km od centrum), Lotnisko Manizales La Nubia (132 km od centrum) lub Lotnisko Pereira Matecana (157 km od centrum), w zależności od miesiąca i lotniska wylotu.

Czy istnieje tańsza alternatywa na lot do miasta Medellín?

Ceny różnią się w zależności od lotniska wylotu, niemniej jednak wybierając się do miasta Medellín, najtaniej polecisz na Lotnisko Pereira Matecana, za średnio 1 436 zł za osobę. Użytkownicy momondo mogą znaleźć najlepsze oferty, korzystając z Przewodnika po cenach lotów.


Medellín — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Medellín znalezione przez użytkowników momondo.
Kilka linii lotniczych
21 wrz
03:05Kraków Balice
21h 22min
2 przesiadki
00:27Medellín José María Córdova
10 paź
11:14Medellín José María Córdova
19h 41min
3 przesiadki
06:55Kraków Balice
11 904 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
21 wrz
08:30Kraków Balice
19h 17min
2 przesiadki
03:47Medellín José María Córdova
10 paź
06:19Medellín José María Córdova
23h 51min
2 przesiadki
06:10Kraków Balice
3 987 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
30 lip
03:10Katowice-Pyrzowice
21h 21min
2 przesiadki
00:31Medellín José María Córdova
1 wrz
11:36Medellín José María Córdova
23h 49min
3 przesiadki
11:25Katowice-Pyrzowice
4 256 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
22 lip
02:00Warszawa Lotnisko Chopina
22h 02min
2 przesiadki
00:02Medellín José María Córdova
19 sie
10:25Medellín José María Córdova
24h 45min
2 przesiadki
11:10Warszawa Lotnisko Chopina
4 260 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
7 maj
12:45Warszawa Lotnisko Chopina
26h 01min
2 przesiadki
14:46Medellín José María Córdova
11 maj
12:45Medellín José María Córdova
21h 25min
3 przesiadki
10:10Warszawa Lotnisko Chopina
8 065 zł
Znajdź podobne
American Airlines
22 lip
04:55Warszawa Lotnisko Chopina
21h 05min
2 przesiadki
02:00Medellín José María Córdova
18 sie
20:15Medellín José María Córdova
29h 00min
2 przesiadki
01:15Warszawa Lotnisko Chopina
6 471 zł
Znajdź podobne

Medellín – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów w jedną stronę do miasta Medellín, sprawdź poniższe oferty,.
Kilka linii lotniczych
29 maj
02:00Warszawa Lotnisko Chopina
20h 04min
2 przesiadki
22:04Medellín José María Córdova
2 802 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
29 maj
05:40Warszawa Lotnisko Chopina
34h 45min
3 przesiadki
16:25Medellín José María Córdova
2 533 zł
Znajdź podobne

Medellín: lotniska w pobliżu

Poniżej znajdziesz informacje o wszystkich lotniskach i ich odległości od centrum miasta Medellín

  • W obie strony
  • W jedną stronę
  • Multi-city
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
  • Mieszana
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza