Lizbona – znajdź tanie loty

W obie strony
Ekonomiczna
Boston (BOS)
Lizbona (LIS)
czw. 22.04.
czw. 29.04.
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Najtańsze loty do miasta Lizbona

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Lizbona
Warszawa
Lizbona

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Lizbona

Warszawa (WMI) - Lizbona (LIS)

Ceny lotów Warszawa - Lizbona są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Modlin na Lizbona. Średnia cena wynosi 570 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA - LIZBONAmaj23% tańszyLoty Warszawa - Lizbona kosztują średnio 518 zł w miesiącu maj
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA - LIZBONAlipiec16% droższyŚrednia cena za lot Warszawa - Lizbona to 782 zł w miesiącu lipiec
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA - LIZBONAwrzesień233% więcej wyszukiwańNajwiększa liczba użytkowników momondo szukała lotów Warszawa - Lizbona w miesiącu wrzesień

Lizbona — kiedy jest najlepszy czas na lot?

W którym miesiącu polecę do miasta Lizbona najtaniej?

Nasze dane pokazują, że maj to najtańszy miesiąc na lot Polska - Lizbona. Ceny biletów lotniczych, które wynoszą wtedy średnio 518 zł, są często niższe ze względu na mniejszy ruch turystyczny. Jeśli nie możesz zaplanować podróży na maj, czerwiec to miesiąc, w którym także możesz znaleźć tanie loty Polska - Lizbona. Ceny znaleziony na momondo wynoszą wtedy średnio 574 zł.

Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Lizbona?

Najtańsze oferty lotów z miasta Lizbona (Polska) można znaleźć na 60 dni przed planowanym odlotem. Rezerwując z takim wyprzedzeniem, możesz znaleźć loty w cenie ok. 676 zł. W ciągu ostatnich 72 godzin, użytkownicy znaleźli loty z tego kraju w cenie już od 178 zł.

W który dzień tygodnia loty do miasta Lizbona są najtańsze?

Najtańszym dniem na lot do miasta Lizbona jest wtorek – ceny biletów zaczynają się wtedy zwykle już od 549 zł. Polecisz wtedy taniej ze względu na znacznie mniejszy popyt niż w pozostałe dni tygodnia. Z drugiej strony, niedziela to najdroższy dzień na lot ze względu na popularność tej pory tygodnia wśród podróżujących zarówno w celach biznesowych, jak i turystycznych. Średnia cena lotu wynosi wtedy 797 zł.

O jakiej porze dnia loty do miasta Lizbona są najtańsze?

Nasze najnowsze dane pokazują, że wieczorem to najtańsza pora dnia na lot do miasta Lizbona. Ceny lotów Polska – Lizbona o tej porze dnia zaczynają się już od 559 zł. Po południu to nie najlepsza pora dnia na zakup biletów, ponieważ kosztują one wtedy średnio 850 zł. Ceny mogą się różnić w zależności od pory roku i lotniska wylotu.

Czy w pobliżu miasta Lizbona znajdują się inne lotniska?

Jeśli szukasz alternatywnego lotniska, wybierając się do miasta Lizbona, rozważ Lotnisko Cascais.


Lizbona — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Lizbona znalezione przez użytkowników momondo.
Ryanair
20 maj
09:30Kraków Balice
4h 05min
13:35Lizbona
23 maj
15:40Lizbona
3h 40min
19:20Kraków Balice
Ryanair
13 cze
12:10Kraków Balice
4h 05min
16:15Lizbona
20 cze
15:40Lizbona
3h 40min
19:20Kraków Balice
Ryanair
23 maj
12:10Kraków Balice
4h 05min
16:15Lizbona
27 maj
13:00Lizbona
3h 40min
16:40Kraków Balice
Ryanair
24 maj
09:05Warszawa Modlin
4h 10min
13:15Lizbona
31 maj
12:40Lizbona
3h 55min
16:35Warszawa Modlin
Ryanair
17 maj
09:05Warszawa Modlin
4h 10min
13:15Lizbona
24 maj
12:40Lizbona
3h 55min
16:35Warszawa Modlin
Ryanair
17 maj
09:05Warszawa Modlin
4h 10min
13:15Lizbona
21 maj
16:50Lizbona
3h 55min
20:45Warszawa Modlin

Lizbona – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów w jedną stronę do miasta Lizbona, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Ryanair.
Ryanair
27 maj
09:30Kraków Balice
4h 05min
13:35Lizbona
Ryanair
24 maj
09:05Warszawa Modlin
4h 10min
13:15Lizbona
Ryanair
31 maj
09:05Warszawa Modlin
4h 10min
13:15Lizbona

Które linie latają do miasta Lizbona?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze, oferujące loty do miasta Lizbona

Lizbona — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Warszawa - Lizbona
Najkrótszy czas lotu
4h 05min
Najniższa cena
201 zł
Loty Warszawa - Lizbona
Najkrótszy czas lotu
4h 10min
Najniższa cena
201 zł
Loty Kraków - Lizbona
Najkrótszy czas lotu
4h 05min
Najniższa cena
265 zł
Loty Gdańsk - Lizbona
Najkrótszy czas lotu
5h 50min
Najniższa cena
318 zł
Loty Wrocław - Lizbona
Najkrótszy czas lotu
5h 50min
Najniższa cena
352 zł
Loty Katowice - Lizbona
Najkrótszy czas lotu
8h 25min
Najniższa cena
393 zł
Loty Poznań - Lizbona
Najkrótszy czas lotu
6h 10min
Najniższa cena
401 zł
Loty Szczecin - Lizbona
Najkrótszy czas lotu
30h 50min
Najniższa cena
643 zł
Loty Łódź - Lizbona
Najkrótszy czas lotu
21h 40min
Najniższa cena
665 zł
Loty Bydgoszcz - Lizbona
Najkrótszy czas lotu
11h 15min
Najniższa cena
677 zł
Loty Rzeszów - Lizbona
Najkrótszy czas lotu
15h 15min
Najniższa cena
813 zł
Loty Berlin - Lizbona
Najkrótszy czas lotu
12h 20min
Najniższa cena
1 489 zł
Loty Lublin - Lizbona
Najkrótszy czas lotu
10h 05min
Najniższa cena
1 924 zł
Loty Zielona Góra - Lizbona
Najkrótszy czas lotu
32h 25min
Najniższa cena
3 563 zł
Zobacz więcej

  • W obie strony
  • W jedną stronę
  • Multi-city
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
  • Mieszana
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza