Tanie loty na trasie Lublin – Lizbona od 191 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 26.1
śr 2.2

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Lizbona-Lublin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Lublin-Lizbona
Znaleziono najlepszą cenę2 304 złNajlepsza oferta na podróż Lublin – Lizbona w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 2 304 zł. Najlepsza cena lotu Lublin – Lizbona w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 191 zł.
Najkrótszy czas lotu15h 25minNajszybszy lot Lublin-Lizbona zajmuje 15h 25min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Lublin-Lizbona. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Lublin - Lotnisko Lizbona.
Lizbona — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Lizbona: Lizbona (LIS)

Jak znaleźć najtańsze loty Lublin - Lizbona?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W który dzień tygodnia loty Lublin – Lizbona są najtańsze?

środa

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle środa. Najdroższy dzień to zazwyczaj sobota.

Kiedy loty Lublin – Lizbona są najtańsze?

rano

Loty Lublin - Lizbona są około 21% droższe po południu niż rano.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Lublin – Lizbona?

LOT

LOT to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Lublin-Lizbona.

Która trasa podróży Lublin – Lizbona jest najtańsza?

Lublin - Lizbona

Wybierz trasę Lublin - Lizbona, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Lublin - Lizbona.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Lublin - Lizbona

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Lublin - Lizbona, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
16 lut
LUZ17:35Lublin
17h 05min
1 przesiadka
LIS10:40Lizbona
23 lut
LIS04:30Lizbona
10h 35min
1 przesiadka
LUZ15:05Lublin
Ryanair
16 lut
LUZ16:30Lublin
12h 35min
1 przesiadka
LIS05:05Lizbona
19 lut
LIS04:30Lizbona
10h 45min
1 przesiadka
LUZ15:15Lublin
Kilka linii lotniczych
16 lut
LUZ17:35Lublin
15h 50min
1 przesiadka
LIS09:25Lizbona
23 lut
LIS05:00Lizbona
12h 55min
2 przesiadki
LUZ17:55Lublin
Kilka linii lotniczych
30 sty
LUZ17:15Lublin
15h 25min
1 przesiadka
LIS08:40Lizbona
6 lut
LIS01:20Lizbona
14h 20min
1 przesiadka
LUZ15:40Lublin
Kilka linii lotniczych
16 lut
LUZ16:30Lublin
22h 45min
2 przesiadki
LIS15:15Lizbona
23 lut
LIS02:25Lizbona
12h 40min
2 przesiadki
LUZ15:05Lublin
LOT
21 lut
LUZ00:35Lublin
12h 20min
1 przesiadka
LIS12:55Lizbona
27 lut
LIS02:00Lizbona
15h 55min
1 przesiadka
LUZ17:55Lublin
1 339 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Lublin - Lizbona w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Lublin – Lizbona w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
12 lut
LUZ16:40Lublin
12h 25min
1 przesiadka
LIS05:05Lizbona
Kilka linii lotniczych
12 lut
LUZ07:55Lublin
31h 40min
2 przesiadki
LIS15:35Lizbona
Kilka linii lotniczych
11 lut
LUZ17:15Lublin
17h 50min
2 przesiadki
LIS11:05Lizbona

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Lublin – Lizbona

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Lublin – Lizbona
Kilka linii lotniczych
30 sty
LUZ17:15Lublin
15h 25min
1 przesiadka
LIS08:40Lizbona
6 lut
LIS01:20Lizbona
14h 20min
1 przesiadka
LUZ15:40Lublin
Kilka linii lotniczych
30 sty
LUZ17:15Lublin
15h 25min
1 przesiadka
LIS08:40Lizbona
6 lut
LIS01:20Lizbona
14h 20min
1 przesiadka
LUZ15:40Lublin
Kilka linii lotniczych
30 sty
LUZ17:15Lublin
15h 25min
1 przesiadka
LIS08:40Lizbona
6 lut
LIS01:30Lizbona
16h 25min
2 przesiadki
LUZ17:55Lublin
Kilka linii lotniczych
30 sty
LUZ17:15Lublin
15h 25min
1 przesiadka
LIS08:40Lizbona
7 lut
LIS01:20Lizbona
16h 35min
2 przesiadki
LUZ17:55Lublin
Kilka linii lotniczych
30 sty
LUZ17:15Lublin
19h 10min
2 przesiadki
LIS12:25Lizbona
6 lut
LIS01:20Lizbona
14h 20min
1 przesiadka
LUZ15:40Lublin
Kilka linii lotniczych
30 sty
LUZ17:15Lublin
15h 25min
1 przesiadka
LIS08:40Lizbona
6 lut
LIS01:20Lizbona
40h 35min
3 przesiadki
LUZ17:55Lublin

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Lublin – Lizbona

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Lublin – Lizbona z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LOT
CenaOd 1 017 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Lublin – Lizbona oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Lublin – Lizbona, takie jak LOT, mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Lublin – Lizbona – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lot na trasie Lublin – Lizbona zajmuje ok. 2823,1 km. Lot na tej trasie zajmuje zazwyczaj ok. 12h 20min.


Alternatywne trasy Lublin-Lizbona

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Lizbona
Najkrótszy czas lotu4h 05min
Najniższa cena167 zł
Loty Warszawa - Funchal
Najkrótszy czas lotu5h 15min
Najniższa cena267 zł
Loty Kraków - Lizbona
Najkrótszy czas lotu4h 05min
Najniższa cena151 zł
Loty Warszawa - Porto
Najkrótszy czas lotu3h 55min
Najniższa cena128 zł
Loty Poznań - Porto
Najkrótszy czas lotu6h 25min
Najniższa cena227 zł
Loty Kraków - Funchal
Najkrótszy czas lotu10h 45min
Najniższa cena283 zł
Loty Katowice - Lizbona
Najkrótszy czas lotu8h 00min
Najniższa cena163 zł
Loty Kraków - Porto
Najkrótszy czas lotu3h 45min
Najniższa cena148 zł
Loty Gdańsk - Lizbona
Najkrótszy czas lotu6h 55min
Najniższa cena239 zł
Loty Bydgoszcz - Lizbona
Najkrótszy czas lotu6h 50min
Najniższa cena379 zł
Loty Wrocław - Lizbona
Najkrótszy czas lotu3h 40min
Najniższa cena215 zł
Loty Katowice - Funchal
Najkrótszy czas lotu5h 05min
Najniższa cena255 zł

Loty podobne do tych na trasie Lublin – Lizbona

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Lublin – Lizbona