Rezerwuj loty z Ryanair

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
pon. 27.3
pon. 3.4

Fakty o Ryanair

Znajdź informacje o czasie i cenach lotów oraz popularnych trasach lotniska Ryanair

Najtańsza trasa

26 zł

Najpopularniejsza trasa

BGY - CPH

Najkrótszy lot

1h 00min

Najdłuższy lot

21h 30min
Najtańsze połączenie linią Ryanair na trasie Bergamo-Orio al Serio – Kopenhaga-Kastrup kosztuje 26 zł
Najpopularniejszą trasą linii Ryanair jest aktualnie trasa Bergamo-Orio al Serio – Kopenhaga-Kastrup
Najkrótszy lot liniami Ryanair trwa 1h 00min i odbywa się na trasie Walencja (VLC) – Palma de Mallorca (PMI)
Najdłuższy lot liniami Ryanair na trasie Piza (PSA) – Sewilla (SVQ) trwa 21h 30min

Oferty lotów Ryanair w obie strony

Porównaj oferty lotów międzynarodowych i krajowych linii Ryanair w obie strony znalezionych ostatnio na momondo.
Ryanair
3 kwi
WRO07:25Wrocław-Strachowice
2h 10min
STN09:35Londyn-Stansted
13 kwi
STN03:05Londyn-Stansted
2h 00min
WRO05:05Wrocław-Strachowice
Ryanair
3 kwi
WRO15:50Wrocław-Strachowice
2h 10min
STN18:00Londyn-Stansted
13 kwi
STN03:05Londyn-Stansted
2h 00min
WRO05:05Wrocław-Strachowice
Ryanair
4 kwi
KTW02:10Katowice-Pyrzowice
2h 20min
STN04:30Londyn-Stansted
20 kwi
STN14:20Londyn-Stansted
2h 10min
KTW16:30Katowice-Pyrzowice
Ryanair
4 kwi
KTW02:10Katowice-Pyrzowice
2h 20min
STN04:30Londyn-Stansted
20 kwi
STN14:20Londyn-Stansted
2h 10min
KTW16:30Katowice-Pyrzowice
Ryanair
3 kwi
WRO07:25Wrocław-Strachowice
2h 10min
STN09:35Londyn-Stansted
12 kwi
STN14:25Londyn-Stansted
2h 00min
WRO16:25Wrocław-Strachowice
Ryanair
5 kwi
WMI03:35Warszawa Modlin
2h 25min
STN06:00Londyn-Stansted
16 kwi
STN15:35Londyn-Stansted
2h 15min
WMI17:50Warszawa Modlin

Oferty lotów Ryanair w jedną stronę

Znajdź i porównaj ceny lotów Ryanair dla lotów w jedną stronę – krajowych i międzynarodowych
Ryanair
29 mar
WMI03:35Warszawa Modlin
2h 25min
STN06:00Londyn-Stansted
Ryanair
30 mar
KTW17:55Katowice-Pyrzowice
2h 20min
STN20:15Londyn-Stansted
Ryanair
30 mar
POZ09:50Poznań Ławica
2h 05min
STN11:55Londyn-Stansted
Ryanair
30 mar
LCJ11:35Łódź
2h 20min
STN13:55Londyn-Stansted
Ryanair
1 kwi
WRO02:00Wrocław-Strachowice
2h 10min
STN04:10Londyn-Stansted
Ryanair
29 mar
WMI09:40Warszawa Modlin
2h 25min
STN12:05Londyn-Stansted

Ryanair – opinie

6,4
OKNa podstawie 8 474 zweryfikowanych opinii gości
6,2Komfort
5,4Rozrywka
7,3Załoga
6,5Wejście na pokład
5,8Jedzenie
6,7Ogólnie

Sortowanie:
Data
10,0 Wyjątkowy
KAYAK
wspaniała obsługa, bardzo przyjazna atmosfera, wygoda. Polecam!
10,0 Wyjątkowy
KAYAK
Całokształt obsługi
7,9 Dobry
KAYAK
Długość lotu...
10,0 Wyjątkowy
KAYAK
Miła, pomocna załoga, płynne wejście i wyjście z pokładu samolotu
10,0 Wyjątkowy
KAYAK
Perfekcyjna jakość, obsługa.

Popularne trasy Ryanair

Jeśli Twój termin podróży jest elastyczny, sprawdź poniższe trasy obsługiwane przez Ryanair.
Dortmund - Katowice
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena65 zł
Oslo - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 25min
Najniższa cena69 zł
Gdańsk - Goteburg
Najkrótszy czas lotu1h 15min
Najniższa cena87 zł
Goteburg - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena91 zł
Gdańsk - Sztokholm
Najkrótszy czas lotu1h 25min
Najniższa cena95 zł
Sztokholm - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 20min
Najniższa cena95 zł
Goteburg - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 10min
Najniższa cena100 zł
Szczecin - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 05min
Najniższa cena104 zł
Szymany - Londyn
Najkrótszy czas lotu2h 30min
Najniższa cena108 zł
Poznań - Londyn
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena108 zł
Gdańsk - Londyn
Najkrótszy czas lotu2h 15min
Najniższa cena113 zł
Wrocław - Londyn
Najkrótszy czas lotu2h 10min
Najniższa cena113 zł

Informacje o locie liniami Ryanair

Warunki lotów Ryanair odpowiadają klasie ekonomicznej. Aby podnieść standard podróży, możesz zarezerwować bilet w taryfie Flexi Plus, obejmującą liczne usługi dodatkowe: bezpłatne zmiany w rezerwacji, nadanie 1 sztuki bagażu rejestrowanego o wadze do 20 kg, bezpłatną odprawę na lotnisku, pierwszeństwo wejścia na pokład, szczegóły lotu przesyłane SMS-em oraz kontrolę bezpieczeństwa w trybie FastTrack (na wybranych lotniskach).

Możesz mieć ze sobą 1 sztukę bagażu o maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 20 cm i wadze do 10 kg, a także dodatkową torbę o wymiarach nieprzekraczających 35 x 20 x 20 cm. Pracownicy obsługi sprawdzają gabaryty bagażu przy odprawie; przekroczenie limitów wiąże się z dodatkową opłatą w wysokości 50 EUR.


Popularne kierunki międzynarodowe Ryanair

Interesuje Cię lot do innego kraju niż Irlandia? Zarezerwuj lot międzynarodowy Ryanair do któregoś z tych popularnych kierunków

Status lotu Ryanair

Wyszukaj po trasie lub numerze lotu, by sprawdzić status lotu Ryanair
czw. 3/23

Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.