Dublin – znajdź tanie loty

W obie strony
Ekonomiczna
Wichita (ICT)
Dublin (DUB)
pt. 23.07.
pt. 30.07.
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Najtańsze loty do miasta Dublin

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Dublin
Poznań
Dublin

NAJTAŃSZA TRASA Poznań - Dublin

Bydgoszcz (BZG) - Dublin (DUB)

Ceny lotów Poznań - Dublin są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Bydgoszcz na Dublin. Średnia cena wynosi 309 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY POZNAŃ - DUBLINstyczeń53% tańszyLoty Poznań - Dublin kosztują średnio 183 zł w miesiącu styczeń
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY POZNAŃ - DUBLINczerwiec87% droższyŚrednia cena za lot Poznań - Dublin to 720 zł w miesiącu czerwiec
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY POZNAŃ - DUBLINczerwiec628% więcej wyszukiwańNajwiększa liczba użytkowników momondo szukała lotów Poznań - Dublin w miesiącu czerwiec

Kiedy najlepiej lecieć do Dublina?

Wyspiarski klimat Irlandii niesie ze sobą częste opady deszczu i porywisty wiatr. Zacznij więc pakowanie walizki od kaloszy i kurtki z kapturem. Parasol możesz sobie odpuścić: wichura w każdej chwili może wytrącić Ci go z ręki!

Najpiękniejsza pogoda w Dublinie panuje w maju i czerwcu. Przyroda Zielonej Wyspy rozkwita soczystymi barwami, a widoki zapierają dech w piersiach. Gdzie, jak nie w Dublinie, obchodzić dzień św. Patryka? Narodowe święto Irlandii przypada na dzień 17 marca. Huczne parady, festyny i degustacja znakomitej whisky w gronie rozbawionych dublińczyków to przeżycie, które będziesz wspominać jeszcze przez długi czas!

Także w zimie jest deszczowo i wietrznie, ale temperatury są łagodne, a śnieg pada sporadycznie. Początek roku to również najlepszy moment na zakup tanich biletów lotniczych do Dublina. Żadna pogoda nie będzie Ci straszna – ogrzejesz się tutaj wyjątkowo łatwo: Dublin słynie w końcu z klimatycznych barów i dobrego piwa ze słynnym Guinnessem na czele.

W którym miesiącu polecę do miasta Dublin najtaniej?

Nasze dane pokazują, że sierpień to kolejny dobry miesiąc na podróż na trasie Polska - Dublin. Średnia cena biletów lotniczych wynosi wtedy 428 zł.

Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Dublin?

Najlepiej rezerwować lot Dublin – Polska z 54-dniowym wyprzedzeniem, kiedy ceny wynoszą ok. 512 zł. Pamiętaj, że tanie loty do miasta Dublin można znaleźć również w innym przedziale czasowym. Użytkownicy momondo znaleźli loty na trasie Polska – Dublin już od 97 zł.

W który dzień tygodnia loty do miasta Dublin są najtańsze?

Nasze dane pokazują, że środa to najtańszy dzień na lot Polska - Dublin. Najtańsze bilety zaczynają się wtedy od 521 zł. Pamiętaj jednak, że ceny lotów mogą się różnić w zależności od dokładnej trasy oraz tego, na jaki lot się zdecydujesz. Z naszych danych wynika, że niedziela dzień, kiedy loty Polska - Dublin są droższe, a ich średnia cena wynosi około 709 zł. Pamiętaj jednak, że ceny mogą się zmieniać ze względu na porę roku i popularność trasy.

O jakiej porze dnia loty do miasta Dublin są najtańsze?

Najtańszą porą dnia na lot na trasie Polska – Dublin jest w południe – ceny biletów zaczynają się wtedy zwykle już od 501 zł. w południe to dobra pora poza godzinami szczytu i z tego względu polecisz wtedy taniej. Dla porównania najdroższa pora dnia na lot do miasta Dublin to rano, kiedy bilety kosztują około 722 zł.

Czy w pobliżu miasta Dublin znajdują się inne lotniska?

Znalezienie alternatywnego, być możesz tańszego lotu na inne lotnisko w pobliżu miasta Dublin jest możliwe. Planując podróż, rozważ rezerwację lotu na Lotnisko Waterford (140 km od centrum).


Dublin — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Dublin znalezione przez użytkowników momondo.
Ryanair
29 wrz
POZ07:50Poznań Ławica
2h 35min
DUB10:25Dublin
6 paź
DUB09:50Dublin
2h 25min
POZ12:15Poznań Ławica
Ryanair
29 wrz
POZ07:50Poznań Ławica
2h 35min
DUB10:25Dublin
6 paź
DUB09:50Dublin
2h 25min
POZ12:15Poznań Ławica
Ryanair
24 wrz
POZ03:00Poznań Ławica
2h 35min
DUB05:35Dublin
27 wrz
DUB04:55Dublin
2h 25min
POZ07:20Poznań Ławica
Ryanair
24 wrz
POZ03:00Poznań Ławica
2h 35min
DUB05:35Dublin
27 wrz
DUB04:55Dublin
2h 25min
POZ07:20Poznań Ławica
Ryanair
23 wrz
WRO13:25Wrocław-Strachowice
2h 35min
DUB16:00Dublin
26 wrz
DUB02:50Dublin
2h 30min
WRO05:20Wrocław-Strachowice
Ryanair
24 wrz
WRO18:40Wrocław-Strachowice
2h 35min
DUB21:15Dublin
26 wrz
DUB02:50Dublin
2h 30min
WRO05:20Wrocław-Strachowice

Dublin – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów w jedną stronę do miasta Dublin, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Ryanair.
Ryanair
25 sie
SZZ18:40Szczecin Goleniów
2h 20min
DUB21:00Dublin
Ryanair
29 wrz
POZ07:50Poznań Ławica
2h 35min
DUB10:25Dublin
Ryanair
29 wrz
POZ03:05Poznań Ławica
5h 25min
1 przesiadka
DUB08:30Dublin

Jakie linie lotnicze oferują loty do Dublina?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze, oferujące loty do miasta Dublin

Tanie loty do Dublina z Polski są bardzo łatwo dostępne. Linie Ryanair latają do Dublina aż z 11 miast: Bydgoszczy, Gdańska, Katowic, Krakowa, Lublina, Łodzi, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, warszawskiego Modlina oraz Wrocławia.

Bezpośrednie loty do Dublina realizują także narodowi operatorzy: polski LOT i irlandzki Aer Lingus. Jeśli chcesz skorzystać z ich usług, szukaj sezonowych promocji, które pozwolą Ci sporo zaoszczędzić na cenie biletu.


Jak dojechać z lotniska do centrum Dublina?

Poniżej prezentujemy wszystkie lotniska w pobliżu Dublin wraz z ich odległością od centrum miasta

Lotnisko Dublin Airport nie ma połączenia kolejowego z miastem, masz więc do wyboru autobus lub taksówkę. Jeśli zależy Ci na maksymalnej oszczędności, skorzystaj z autobusu miejskiego. Trasy autobusów przebiegają wzdłuż ścisłego centrum miasta: dojedziesz w ten sposób między innymi na O’Conell St lub Lower Abbey St. Za jednorazowy bilet autobusowy zapłacisz 2 EUR (9 PLN).

Dublin Bus obsługuje także linię Airlink 747 między lotniskiem a dworcem Heuston. Trasa autobusu przebiega między najciekawszymi zabytkami Dublina. Linia działa między 04:45 a 23:30; w niedzielę pierwsze autobusy odjeżdżają o 6:30. Bilet w jedną stronę kosztuje 6 EUR (26 PLN), natomiast bilet powrotny – 10 EUR (43 PLN).

Z lotniska do centrum Dublina kursują również autokary AirCoach. Możesz podróżować nimi przez całą dobę, autobusy odjeżdżają co 15-30 minut. Jednorazowe lub powrotne bilety w cenie 6/10 EUR (26/43 PLN) zarezerwujesz wygodnie przez Internet. Bilety z niewielką dopłatą dostępne są także bezpośrednio u kierowców. Jeśli zdecydujesz się na taksówkę z lotniska do Dublina, przygotuj się na wydatek rzędu 20 EUR (90 PLN).


Dublin — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Poznań - Dublin
Najkrótszy czas lotu
2h 35min
Najniższa cena
102 zł
Loty Warszawa - Dublin
Najkrótszy czas lotu
2h 55min
Najniższa cena
133 zł
Loty Warszawa - Dublin
Najkrótszy czas lotu
2h 55min
Najniższa cena
133 zł
Loty Wrocław - Dublin
Najkrótszy czas lotu
2h 35min
Najniższa cena
172 zł
Loty Kraków - Dublin
Najkrótszy czas lotu
2h 55min
Najniższa cena
230 zł
Loty Gdańsk - Dublin
Najkrótszy czas lotu
2h 45min
Najniższa cena
234 zł
Loty Szczecin - Dublin
Najkrótszy czas lotu
2h 20min
Najniższa cena
254 zł
Loty Katowice - Dublin
Najkrótszy czas lotu
2h 50min
Najniższa cena
277 zł
Loty Lublin - Dublin
Najkrótszy czas lotu
3h 10min
Najniższa cena
316 zł
Loty Rzeszów - Dublin
Najkrótszy czas lotu
20h 00min
Najniższa cena
382 zł
Loty Bydgoszcz - Dublin
Najkrótszy czas lotu
13h 15min
Najniższa cena
460 zł
Loty Łódź - Dublin
Najkrótszy czas lotu
15h 35min
Najniższa cena
923 zł
Zobacz więcej

Jak poruszać się po Dublinie?

Komunikacja miejska w Dublinie obejmuje sieć autobusów Dublin Bus, tramwaje Luas i szybką kolej podmiejską Dart. Tramwaje w Dublinie zapewnią Ci szybkie, komfortowe przejazdy między ważnymi punktami miasta. Tramwaje kursują na 2 liniach, między 05:30 a 00:30; w dni świąteczne linie otwierają się od 07:00. Najtańszy tramwajowy bilet w Dublinie kosztuje 2 EUR, a ceny rosną wraz z liczbą przejechanych stref. Podczas kilkudniowej wycieczki przyda się czasowy bilet Flexi-Ticket, ważny na obu liniach przez 24 godziny (7 EUR/30 PLN) lub 7 dni (26 EUR/112 PLN).

Autobusy w Dublinie kursują co kilka-kilkanaście minut, od wczesnego ranka do późnych godzin wieczornych; jeśli podróżujesz w godzinach szczytu, musisz jednak przygotować się na spore korki. Nocny transport publiczny realizują autobusy Nitelink. Komunikacja nocna działa bez zarzutu: w weekendy autobusy odjeżdżają nawet co 20 minut! Jednorazowy bilet autobusowy w Dublinie kosztuje 2 EUR. Cena kursu wzrośnie, jeśli przejeżdżasz więcej niż 3 strefy. Pamiętaj, by przed zakupem biletu w autobusie przygotować odliczoną kwotę – kierowca nie wyda Ci reszty.

Wygodnym rozwiązaniem jest także karta prepaid Leap Fare, dostępna już od 10 EUR (43 PLN). Połowa tej sumy to depozyt, a resztę środków wykorzystasz na przejazdy. Bilety ładowane na Leap Fare są tańsze, niż tradycyjne. Karta obowiązuje w tramwajach, autobusach i pociągach DART w strefie „Short-Hop”.



Loty do innych miast: Irlandia

Dublin to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju
  • W obie strony
  • W jedną stronę
  • Wiele miejsc
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
  • Mieszana
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza