Znajdź tanie loty do Dublin

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
wt. 13.12
wt. 20.12

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o lotach do Dublin

Informacje o cenach lotów do Dublin, czasie ich trwania oraz liniach lotniczych

Najlepsza cena w jedną stronę

72 zł

Najlepsza cena w obie strony

121 zł

Najkrótszy czas lotu

2h 20min

Obsługiwany przez

1 linia lotnicza
Najlepsza cena za lot Polska – Dublin w jedną stronę w ostatnich 72 godzinach to 72 zł (Warszawa Modlin – Dublin).
Najlepsza cena za lot Polska – Dublin w obie strony w ostatnich 72 godzinach to 121 zł (Szczecin Goleniów – Dublin).
Najkrótszy lot Polska – Dublin trwa 2h 20min (Szczecin Goleniów – Dublin).
Dublin – loty do tego miejsca wykonywane są przez 1 linię lotniczą i jest to Ryanair.

Dublin – informacje i trendy dotyczące lotów

Zapoznaj się z dodatkowymi informacjami dotyczącymi lotu do miasta Dublin, aby jak najlepiej zaplanować podróż.

W którym miesiącu polecę do miasta Dublin najtaniej?

Nasze dane pokazują, że Październik to kolejny dobry miesiąc na podróż na trasie Polska - Dublin. Średnia cena biletów lotniczych wynosi wtedy 326 zł.

Zobacz ceny z:

W który dzień tygodnia loty do miasta Dublin są najtańsze?

Nasze dane pokazują, że środa to najtańszy dzień na lot Polska - Dublin. Najtańsze bilety zaczynają się wtedy od 598 zł. Pamiętaj jednak, że ceny lotów mogą się różnić w zależności od dokładnej trasy oraz tego, na jaki lot się zdecydujesz. Z naszych danych wynika, że niedziela dzień, kiedy loty Polska - Dublin są droższe, a ich średnia cena wynosi około 814 zł. Pamiętaj jednak, że ceny mogą się zmieniać ze względu na porę roku i popularność trasy.

O jakiej porze dnia loty do miasta Dublin są najtańsze?

Najtańszą porą dnia na lot na trasie Polska – Dublin jest w południe – ceny biletów zaczynają się wtedy zwykle już od 575 zł. w południe to dobra pora poza godzinami szczytu i z tego względu polecisz wtedy taniej. Dla porównania najdroższa pora dnia na lot do miasta Dublin to rano, kiedy bilety kosztują około 829 zł.

Jak długo trwa lot do miasta Dublin?

Czas lotu zależy od tego, z jakiego lotniska (Polska) wylatujesz i na jakie lotnisko w regionie Dublin przylatujesz. Na przykład lot na trasie Warszawa Chopina – Dublin zajmuje średnio 3h. Z kolei lot na trasie Kraków Balice – Dublin zajmuje średnio 3h. Pamiętaj, że zawsze szybciej jest wybrać lot bez międzylądowania, więc sprawdź na momondo, czy taka opcja jest dostępna dla Twojej trasy.

Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Dublin?

Najlepiej rezerwować lot Dublin – Polska z 57-dniowym wyprzedzeniem, kiedy ceny wynoszą ok. 518 zł.

Najtańsze loty do miasta Dublin

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Dublin
Lotnisko Warszawa Chopina
Dublin

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Dublin

Lublin (LUZ) - Dublin (DUB)

Ceny lotów Warszawa - Dublin są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Lublin na Dublin. Średnia cena wynosi 485 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - DUBLINStyczeń44% tańszyLoty Lotnisko Warszawa Chopina - Dublin kosztują średnio 291 zł w miesiącu Styczeń
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - DUBLINLipiec79% droższyŚrednia cena za lot Lotnisko Warszawa Chopina - Dublin to 930 zł w miesiącu Lipiec
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - DUBLINPaździernik255% więcej wyszukiwańW miesiącu Październik najwięcej osób korzystających z momondo szukało lotów Lotnisko Warszawa Chopina – Dublin.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące lotów do Dublin

Wyspiarski klimat Irlandii niesie ze sobą częste opady deszczu i porywisty wiatr. Zacznij więc pakowanie walizki od kaloszy i kurtki z kapturem. Parasol możesz sobie odpuścić: wichura w każdej chwili może wytrącić Ci go z ręki!

Najpiękniejsza pogoda w Dublinie panuje w maju i czerwcu. Przyroda Zielonej Wyspy rozkwita soczystymi barwami, a widoki zapierają dech w piersiach. Gdzie, jak nie w Dublinie, obchodzić dzień św. Patryka? Narodowe święto Irlandii przypada na dzień 17 marca. Huczne parady, festyny i degustacja znakomitej whisky w gronie rozbawionych dublińczyków to przeżycie, które będziesz wspominać jeszcze przez długi czas!

Także w zimie jest deszczowo i wietrznie, ale temperatury są łagodne, a śnieg pada sporadycznie. Początek roku to również najlepszy moment na zakup tanich biletów lotniczych do Dublina. Żadna pogoda nie będzie Ci straszna – ogrzejesz się tutaj wyjątkowo łatwo: Dublin słynie w końcu z klimatycznych barów i dobrego piwa ze słynnym Guinnessem na czele.

Istnieje możliwość wybrania innego lotniska docelowego w pobliżu miasta Dublin, na które lot będzie prawdopodobnie tańszy. Planując podróż, rozważ rezerwację lotu na Lotnisko Waterford (140 km od centrum miasta Dublin).


Dublin — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Dublin znalezione na momondo.

Inne klasy lotu dla lotów do miasta Dublin

Zapoznaj się z innymi taryfami premium dostępnymi dla Twojego lotu (Dublin)

Które linie latają do miasta Dublin?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze oferujące loty do miasta Dublin

Które linie latają do miasta Dublin?

Szukając ofert lotów Polska – Dublin, większość osób korzystających z momondo wybiera popularne linie lotnicze, takie jak Ryanair, Lufthansa, LOT i KLM. W zależności od lotniska wylotu dostępne mogą być też loty innych linii.

Loty KLM do miasta Dublin

Każdego tygodnia KLM obsługuje 19 lotów w kierunku Dublin. Większość z nich odbywa się na najpopularniejszej trasie KLM: Amsterdam-Schiphol – Dublin. Ceny wahają się w zależności od daty i miejsca wylotu, a najtańsza oferta (Warszawa Chopina – Dublin) znaleziona na momondo w ostatnich trzech dniach kosztowała 593 zł. KLM to najchętniej wybierane linie dla tej trasy na momondo, a podróżujący oceniają je na 7,5/10 (na podstawie 175 opinii).

Loty Scandinavian Airlines do miasta Dublin

Scandinavian Airlines (7,2/10, 334 opinie) jest inną popularną linią obsługującą kierunek Dublin i oferującą loty Warszawa Chopina – Dublin już od 527 zł w obie strony. Scandinavian Airlines oferuje 5 lotów do tego miejsca w tygodniu, a ich ceny zależą od lotniska wylotu i dostępności.


Dublin: lotniska w pobliżu

Poniżej znajdziesz informacje o wszystkich lotniskach i ich odległości od centrum miasta Dublin

Lotnisko Dublin Airport nie ma połączenia kolejowego z miastem, masz więc do wyboru autobus lub taksówkę. Jeśli zależy Ci na maksymalnej oszczędności, skorzystaj z autobusu miejskiego. Trasy autobusów przebiegają wzdłuż ścisłego centrum miasta: dojedziesz w ten sposób między innymi na O’Conell St lub Lower Abbey St. Za jednorazowy bilet autobusowy zapłacisz 2 EUR (9 PLN).

Dublin Bus obsługuje także linię Airlink 747 między lotniskiem a dworcem Heuston. Trasa autobusu przebiega między najciekawszymi zabytkami Dublina. Linia działa między 04:45 a 23:30; w niedzielę pierwsze autobusy odjeżdżają o 6:30. Bilet w jedną stronę kosztuje 6 EUR (26 PLN), natomiast bilet powrotny – 10 EUR (43 PLN).

Z lotniska do centrum Dublina kursują również autokary AirCoach. Możesz podróżować nimi przez całą dobę, autobusy odjeżdżają co 15-30 minut. Jednorazowe lub powrotne bilety w cenie 6/10 EUR (26/43 PLN) zarezerwujesz wygodnie przez Internet. Bilety z niewielką dopłatą dostępne są także bezpośrednio u kierowców. Jeśli zdecydujesz się na taksówkę z lotniska do Dublina, przygotuj się na wydatek rzędu 20 EUR (90 PLN).


Dublin — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Warszawa - Dublin
Najkrótszy czas lotu3h 00min
Najniższa cena219 zł
Loty Wrocław - Dublin
Najkrótszy czas lotu2h 40min
Najniższa cena246 zł
Loty Kraków - Dublin
Najkrótszy czas lotu3h 00min
Najniższa cena309 zł
Loty Katowice - Dublin
Najkrótszy czas lotu2h 55min
Najniższa cena268 zł
Loty Gdańsk - Dublin
Najkrótszy czas lotu2h 50min
Najniższa cena241 zł
Loty Poznań - Dublin
Najkrótszy czas lotu2h 40min
Najniższa cena273 zł
Loty Bydgoszcz - Dublin
Najkrótszy czas lotu2h 45min
Najniższa cena197 zł
Loty Lublin - Dublin
Najkrótszy czas lotu3h 15min
Najniższa cena416 zł
Loty Rzeszów - Dublin
Najkrótszy czas lotu3h 15min
Najniższa cena241 zł
Loty Łódź - Dublin
Najkrótszy czas lotu2h 55min
Najniższa cena161 zł
Loty Szczecin - Dublin
Najkrótszy czas lotu2h 20min
Najniższa cena121 zł
Loty Berlin - Dublin
Najkrótszy czas lotu2h 30min
Najniższa cena966 zł

Dublin – jak się poruszać?

Komunikacja miejska w Dublinie obejmuje sieć autobusów Dublin Bus, tramwaje Luas i szybką kolej podmiejską Dart. Tramwaje w Dublinie zapewnią Ci szybkie, komfortowe przejazdy między ważnymi punktami miasta. Tramwaje kursują na 2 liniach, między 05:30 a 00:30; w dni świąteczne linie otwierają się od 07:00. Najtańszy tramwajowy bilet w Dublinie kosztuje 2 EUR, a ceny rosną wraz z liczbą przejechanych stref. Podczas kilkudniowej wycieczki przyda się czasowy bilet Flexi-Ticket, ważny na obu liniach przez 24 godziny (7 EUR/30 PLN) lub 7 dni (26 EUR/112 PLN).

Autobusy w Dublinie kursują co kilka-kilkanaście minut, od wczesnego ranka do późnych godzin wieczornych; jeśli podróżujesz w godzinach szczytu, musisz jednak przygotować się na spore korki. Nocny transport publiczny realizują autobusy Nitelink. Komunikacja nocna działa bez zarzutu: w weekendy autobusy odjeżdżają nawet co 20 minut! Jednorazowy bilet autobusowy w Dublinie kosztuje 2 EUR. Cena kursu wzrośnie, jeśli przejeżdżasz więcej niż 3 strefy. Pamiętaj, by przed zakupem biletu w autobusie przygotować odliczoną kwotę – kierowca nie wyda Ci reszty.

Wygodnym rozwiązaniem jest także karta prepaid Leap Fare, dostępna już od 10 EUR (43 PLN). Połowa tej sumy to depozyt, a resztę środków wykorzystasz na przejazdy. Bilety ładowane na Leap Fare są tańsze, niż tradycyjne. Karta obowiązuje w tramwajach, autobusach i pociągach DART w strefie „Short-Hop”.


Zacznij planować swoją podróż do: Dublin


Loty do innych miast: Irlandia

Dublin to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych, by umożliwić Ci znalezienie najlepszej oferty lotu (Dublin). Miliony osób ufają i korzystają z momondo każdego roku – jesteś w dobrych rękach.

Loty do miasta Dublin z elastycznymi zasadami rezerwacji można znaleźć, wyszukując loty i korzystając z filtru elastycznych zasad rezerwacji, który wskaże oferty lotów z elastycznymi opcjami.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot do miasta Dublin dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Jeśli zapoznajesz się jedynie z opcjami lotów do miasta Dublin, momondo oferuje przydatną funkcję – alert cenowy, który będzie śledzić ceny wybranych lotów i powiadomi Cię o ich zmianie.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.