Tanie loty na trasie Poznań – Dublin od 40 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 21.1
pt 28.1

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Dublin-Poznań

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Poznań-Dublin
Znaleziono najlepszą cenę536 złNajlepsza oferta na podróż Poznań – Dublin w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 536 zł. Najlepsza cena lotu Poznań – Dublin w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 40 zł.
Najkrótszy czas lotu2h 30minNajszybszy lot Poznań-Dublin zajmuje 2h 30min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Poznań-Dublin. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Poznań Ławica - Lotnisko Dublin.
Dublin — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Dublin: Dublin (DUB)

Jak znaleźć najtańsze loty Poznań - Dublin?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Poznań – Dublin są najtańsze?

Styczeń

Najtańsza pora roku na lot Poznań - Dublin to Styczeń. Najdroższa pora to Czerwiec.

W który dzień tygodnia loty Poznań – Dublin są najtańsze?

piątek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle piątek. Najdroższy dzień to zazwyczaj wtorek.

Kiedy loty Poznań – Dublin są najtańsze?

po południu

Loty Poznań - Dublin są około 61% droższe wieczorem niż po południu.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Poznań – Dublin?

Ryanair

Lufthansa i Ryanair to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Poznań-Dublin.

Która trasa podróży Poznań – Dublin jest najtańsza?

Poznań Ławica - Dublin

Wybierz trasę Poznań Ławica - Dublin, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Poznań - Dublin.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Poznań – Dublin?

48 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Poznań - Dublin to 48 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Poznań - Dublin

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Poznań - Dublin, zmieniając zakładki
Ryanair
11 lut
POZ11:10Poznań Ławica
2h 40min
DUB13:50Dublin
14 lut
DUB14:05Dublin
2h 25min
POZ16:30Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
12 lut
POZ02:50Poznań Ławica
11h 20min
1 przesiadka
DUB14:10Dublin
13 lut
DUB03:55Dublin
28h 35min
2 przesiadki
POZ08:30Poznań Ławica
Ryanair
12 lut
POZ13:55Poznań Ławica
5h 35min
1 przesiadka
DUB19:30Dublin
14 lut
DUB14:05Dublin
2h 25min
POZ16:30Poznań Ławica
Ryanair
17 lut
POZ07:00Poznań Ławica
7h 25min
1 przesiadka
DUB14:25Dublin
21 lut
DUB14:05Dublin
2h 25min
POZ16:30Poznań Ławica
Ryanair
12 lut
POZ13:55Poznań Ławica
5h 35min
1 przesiadka
DUB19:30Dublin
13 lut
DUB16:30Dublin
13h 00min
1 przesiadka
POZ05:30Poznań Ławica
Ryanair
17 lut
POZ07:00Poznań Ławica
7h 25min
1 przesiadka
DUB14:25Dublin
20 lut
DUB13:00Dublin
2h 25min
POZ15:25Poznań Ławica

Znajdź najtańsze oferty lotów Poznań - Dublin w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Poznań – Dublin w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
23 sty
POZ10:55Poznań Ławica
2h 40min
DUB13:35Dublin
Ryanair
20 sty
POZ06:00Poznań Ławica
12h 50min
1 przesiadka
DUB18:50Dublin
Ryanair
20 sty
POZ06:00Poznań Ławica
36h 10min
2 przesiadki
DUB18:10Dublin

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Poznań – Dublin

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Poznań – Dublin
Ryanair
21 sty
POZ11:10Poznań Ławica
2h 40min
DUB13:50Dublin
24 sty
DUB14:05Dublin
2h 25min
POZ16:30Poznań Ławica
Ryanair
21 sty
POZ11:10Poznań Ławica
2h 40min
DUB13:50Dublin
24 sty
DUB14:05Dublin
2h 25min
POZ16:30Poznań Ławica
Ryanair
21 sty
POZ11:10Poznań Ławica
2h 40min
DUB13:50Dublin
24 sty
DUB14:05Dublin
2h 25min
POZ16:30Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
21 sty
POZ11:10Poznań Ławica
2h 40min
DUB13:50Dublin
23 sty
DUB14:50Dublin
25h 05min
2 przesiadki
POZ15:55Poznań Ławica
Ryanair
21 sty
POZ11:10Poznań Ławica
2h 40min
DUB13:50Dublin
23 sty
DUB13:00Dublin
2h 25min
POZ15:25Poznań Ławica
Ryanair
21 sty
POZ11:10Poznań Ławica
2h 40min
DUB13:50Dublin
24 sty
DUB13:40Dublin
17h 05min
1 przesiadka
POZ06:45Poznań Ławica

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Poznań – Dublin

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Poznań – Dublin z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 166 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0
7,1

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,2

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

Całokształt obsługi

1 / 8
Lufthansa
CenaOd 470 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4

Loty Ryanair: Poznań – Dublin

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Poznań – Dublin
Ryanair
21 sty
POZ11:10Poznań Ławica
2h 40min
DUB13:50Dublin
24 sty
DUB14:05Dublin
2h 25min
POZ16:30Poznań Ławica
Ryanair
21 sty
POZ11:10Poznań Ławica
2h 40min
DUB13:50Dublin
24 sty
DUB14:05Dublin
2h 25min
POZ16:30Poznań Ławica
Ryanair
21 sty
POZ11:10Poznań Ławica
2h 40min
DUB13:50Dublin
24 sty
DUB14:05Dublin
2h 25min
POZ16:30Poznań Ławica

Loty Lufthansa: Poznań – Dublin

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Poznań – Dublin
Lufthansa
21 sty
POZ09:35Poznań Ławica
9h 20min
1 przesiadka
DUB18:55Dublin
23 sty
DUB06:50Dublin
9h 40min
1 przesiadka
POZ16:30Poznań Ławica
1 001 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
21 sty
POZ09:35Poznań Ławica
9h 20min
1 przesiadka
DUB18:55Dublin
23 sty
DUB12:45Dublin
17h 55min
2 przesiadki
POZ06:40Poznań Ławica
1 041 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
21 sty
POZ08:20Poznań Ławica
10h 35min
2 przesiadki
DUB18:55Dublin
23 sty
DUB12:45Dublin
17h 55min
2 przesiadki
POZ06:40Poznań Ławica
1 192 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Poznań Ławica – Dublin oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Poznań Ławica – Dublin, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Ryanair i Lufthansa.

  • Poznań Ławica – Dublin – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans w linii prostej na trasie Poznań Ławica – Dublin wynosi 1551,9 km. Loty na tej trasie zajmują zazwyczaj około 2h 30min, w zależności od warunków i obłożenia lotnisk.


Alternatywne trasy Poznań-Dublin

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Dublin
Najkrótszy czas lotu2h 55min
Najniższa cena111 zł
Loty Katowice - Dublin
Najkrótszy czas lotu2h 50min
Najniższa cena123 zł
Loty Wrocław - Dublin
Najkrótszy czas lotu2h 35min
Najniższa cena127 zł
Loty Kraków - Dublin
Najkrótszy czas lotu2h 55min
Najniższa cena139 zł
Loty Warszawa - Shannon
Najkrótszy czas lotu3h 05min
Najniższa cena143 zł
Loty Gdańsk - Dublin
Najkrótszy czas lotu2h 45min
Najniższa cena131 zł
Loty Poznań - Cork
Najkrótszy czas lotu2h 50min
Najniższa cena60 zł
Loty Lublin - Dublin
Najkrótszy czas lotu18h 35min
Najniższa cena485 zł
Loty Gdańsk - Cork
Najkrótszy czas lotu3h 10min
Najniższa cena68 zł
Loty Warszawa - Cork
Najkrótszy czas lotu7h 30min
Najniższa cena230 zł
Loty Rzeszów - Dublin
Najkrótszy czas lotu3h 05min
Najniższa cena159 zł
Loty Wrocław - Shannon
Najkrótszy czas lotu3h 00min
Najniższa cena79 zł

Loty podobne do tych na trasie Poznań – Dublin

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Poznań – Dublin

Loty do innych miast: Irlandia

Dublin to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju