Loty Europa Niemcy Frankfurt nad Menem Wrocław - Frankfurt nad Menem

Tanie loty Wrocław - Frankfurt nad Menem

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Wrocław - Frankfurt nad Menem

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Wrocław - Frankfurt nad Menem, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Lufthansa
Lufthansa
21 gru
WRO
15:15
Lotnisko Wrocław-Strachowice
1h 20min
16:35
FRA
Lotnisko Frankfurt nad Menem
Lufthansa
05 sty
FRA
13:30
Lotnisko Frankfurt nad Menem
1h 10min
14:40
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
534 PLN
Lufthansa
Lufthansa
04 lut
WRO
20:00
Lotnisko Wrocław-Strachowice
1h 20min
21:20
FRA
Lotnisko Frankfurt nad Menem
Lufthansa
23 lut
FRA
18:10
Lotnisko Frankfurt nad Menem
1h 10min
19:20
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
534 PLN
Lufthansa
Lufthansa
05 gru
WRO
07:55
Lotnisko Wrocław-Strachowice
1h 25min
09:20
FRA
Lotnisko Frankfurt nad Menem
Lufthansa
07 gru
FRA
22:55
Lotnisko Frankfurt nad Menem
1h 10min
00:05
+1
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
581 PLN
Lufthansa
Lufthansa
21 gru
WRO
15:15
Lotnisko Wrocław-Strachowice
1h 20min
16:35
FRA
Lotnisko Frankfurt nad Menem
Lufthansa
05 sty
FRA
13:30
Lotnisko Frankfurt nad Menem
1h 10min
14:40
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
534 PLN
Lufthansa
Lufthansa
04 lut
WRO
20:00
Lotnisko Wrocław-Strachowice
1h 20min
21:20
FRA
Lotnisko Frankfurt nad Menem
Lufthansa
23 lut
FRA
18:10
Lotnisko Frankfurt nad Menem
1h 10min
19:20
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
534 PLN
Lufthansa
Lufthansa
16 lis
WRO
15:15
Lotnisko Wrocław-Strachowice
1h 20min
16:35
FRA
Lotnisko Frankfurt nad Menem
Lufthansa
18 lis
FRA
18:15
Lotnisko Frankfurt nad Menem
1h 10min
19:25
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
627 PLN

Jak znaleźć najtańsze loty Wrocław-Frankfurt nad Menem?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
W którym miesiącu loty są najtańsze?
marzec
Najtańsza pora roku na lot Wrocław - Frankfurt nad Menem to marzec. Najdroższa pora to maj.
W który dzień tygodnia loty są najtańsze?
sobota
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle sobota. Najdroższy dzień to zazwyczaj czwartek.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Frankfurt nad Menem?
po południu
Loty Wrocław - Frankfurt nad Menem są około 14% droższe wieczorem niż po południu.
Która linia lotnicza lata do miasta Frankfurt nad Menem najtaniej?
Ryanair
Ryanair, LOT i Air France to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Wrocław-Frankfurt nad Menem.
Które połączenie jest najtańsze?
Wrocław-Strachowice - Frankfurt nad Menem
Wybierz trasę Wrocław-Strachowice - Frankfurt nad Menem, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Wrocław - Frankfurt nad Menem.
WRO
Wrocław-Strachowice
FRA
Frankfurt nad Menem
Kiedy najtaniej polecę do miasta Frankfurt nad Menem?
57 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Wrocław - Frankfurt nad Menem to 57 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Informacje o trasie Frankfurt nad Menem-Wrocław

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Wrocław-Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu 1 godz. 20 min Najszybszy lot Wrocław-Frankfurt nad Menem zajmuje 1 godz. 20 min.
Loty bezpośrednie Codziennie Bezpośrednie loty Wrocław-Frankfurt nad Menem każdego dnia.
Lotniska - Frankfurt nad Menem 2 lotniska Są 2 lotniska w pobliżu Frankfurt nad Menem: Frankfurt nad Menem (FRA), Frankfurt nad Menem Frankfurt-Hahn (HHN)

Alternatywne trasy Wrocław-Frankfurt nad Menem

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Kraków - Stuttgart
Najkrótszy czas lotu
1h 25min
Najniższa cena
82 PLN
Kraków - Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu
1h 35min
Najniższa cena
144 PLN
Kraków - Düsseldorf
Najkrótszy czas lotu
1h 50min
Najniższa cena
296 PLN
Wrocław - Düsseldorf
Najkrótszy czas lotu
1h 30min
Najniższa cena
343 PLN
Wrocław - Stuttgart
Najkrótszy czas lotu
5h 05min
Najniższa cena
635 PLN
Zielona Góra - Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu
6h 25min
Najniższa cena
1 060 PLN
Zielona Góra - Düsseldorf
Najkrótszy czas lotu
16h 50min
Najniższa cena
1 792 PLN
Zobacz więcej

Wrocław - loty do:

Frankfurt nad Menem - loty z:

*Ceny lotów do: Frankfurt nad Menem to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Niemcy Frankfurt nad Menem Wrocław - Frankfurt nad Menem