Tanie loty Poznań - Kraków od 55 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
sob 30.10
sob 6.11

Informacje o trasie Kraków-Poznań

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Poznań-Kraków
Znaleziono najlepszą cenę719 złNajlepsza cena za lot Poznań – Kraków znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 719 zł
Najkrótszy czas lotu2h 35minNajszybszy lot Poznań-Kraków zajmuje 2h 35min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Poznań-Kraków. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Poznań Ławica - Lotnisko Kraków Balice.
Kraków — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Poznań - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Poznań – Kraków są najtańsze?

Sierpień

Najtańsza pora roku na lot Poznań - Kraków to Sierpień. Najdroższa pora to Październik.

W który dzień tygodnia loty Poznań – Kraków są najtańsze?

wtorek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle wtorek. Najdroższy dzień to zazwyczaj poniedziałek.

Kiedy loty Poznań – Kraków są najtańsze?

po południu

Loty Poznań - Kraków są około 30% droższe wieczorem niż po południu.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Poznań – Kraków?

LOT

LOT to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Poznań-Kraków.

Która trasa podróży Poznań – Kraków jest najtańsza?

Poznań Ławica - Kraków Balice

Wybierz trasę Poznań Ławica - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Poznań - Kraków.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Poznań – Kraków?

52 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Poznań - Kraków to 52 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Poznań - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Poznań - Kraków, zmieniając zakładki
Ryanair
22 lis
POZ02:00Poznań Ławica
8h 35min
1 przesiadka
KRK10:35Kraków Balice
29 lis
KRK01:00Kraków Balice
9h 45min
1 przesiadka
POZ10:45Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
3 gru
POZ09:35Poznań Ławica
19h 00min
1 przesiadka
KRK04:35Kraków Balice
6 gru
KRK01:00Kraków Balice
36h 20min
2 przesiadki
POZ13:20Poznań Ławica
LOT
29 gru
POZ07:50Poznań Ławica
23h 05min
1 przesiadka
KRK06:55Kraków Balice
2 sty
KRK13:25Kraków Balice
22h 55min
1 przesiadka
POZ12:20Poznań Ławica
Ryanair
22 lis
POZ02:00Poznań Ławica
8h 35min
1 przesiadka
KRK10:35Kraków Balice
29 lis
KRK11:10Kraków Balice
19h 20min
2 przesiadki
POZ06:30Poznań Ławica
Ryanair
22 lis
POZ02:00Poznań Ławica
14h 15min
1 przesiadka
KRK16:15Kraków Balice
29 lis
KRK01:00Kraków Balice
9h 45min
1 przesiadka
POZ10:45Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
22 lis
POZ07:00Poznań Ławica
35h 15min
2 przesiadki
KRK18:15Kraków Balice
29 lis
KRK01:00Kraków Balice
9h 45min
1 przesiadka
POZ10:45Poznań Ławica

Znajdź najtańsze oferty lotów Poznań - Kraków w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Poznań – Kraków w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez LOT i Ryanair.
Ryanair
31 paź
POZ14:10Poznań Ławica
21h 30min
1 przesiadka
KRK11:40Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
27 lis
POZ02:50Poznań Ławica
28h 30min
1 przesiadka
KRK07:20Kraków Balice
Ryanair
2 lis
POZ09:35Poznań Ławica
9h 40min
1 przesiadka
KRK19:15Kraków Balice

Znajdź oferty lotu last-minute Poznań – Kraków

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Poznań – Kraków
LOT
30 paź
POZ01:25Poznań Ławica
11h 40min
1 przesiadka
KRK13:05Kraków Balice
6 lis
KRK08:55Kraków Balice
4h 25min
1 przesiadka
POZ13:20Poznań Ławica

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Poznań – Kraków

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Poznań – Kraków z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LOT
CenaOd 355 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Załoga ściga o maski choć mam orzeczenie z sądu, że nie muszę nosić. To jest dopiero chore!

1 / 4

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Poznań Ławica – Kraków Balice oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Poznań Ławica – Kraków Balice, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji: LOT.

  • Poznań Ławica – Kraków Balice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Poznań Ławica i Kraków Balice dzieli dystans 334,1 km. Standardowy lot w dobrych warunkach na tej trasie zajmuje ok. 2h 35min.


Alternatywne trasy Poznań-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Szczecin - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 05min
Najniższa cena59 zł
Loty Wrocław - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 00min
Najniższa cena71 zł
Loty Kraków - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 10min
Najniższa cena71 zł
Loty Gdańsk - Wrocław
Najkrótszy czas lotu1h 00min
Najniższa cena79 zł
Loty Gdańsk - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 10min
Najniższa cena99 zł
Loty Szymany - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 10min
Najniższa cena182 zł
Loty Rzeszów - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu11h 05min
Najniższa cena193 zł
Loty Katowice - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu4h 45min
Najniższa cena209 zł

Podobne loty: Poznań – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Poznań – Kraków