Loty Europa Włochy Rzym Kraków - Rzym

Loty Kraków-Rzym

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Kraków - Rzym

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Rzym, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Ryanair
Ryanair
KRK
21:50
Lotnisko Kraków Balice
2h 00min
23:50
CIA
Lotnisko Rzym-Ciampino
Ryanair
CIA
08:00
Lotnisko Rzym-Ciampino
2h 05min
10:05
KRK
Lotnisko Kraków Balice
210 PLN
Ryanair
Ryanair
KRK
10:30
Lotnisko Kraków Balice
2h 00min
12:30
CIA
Lotnisko Rzym-Ciampino
Ryanair
CIA
12:05
Lotnisko Rzym-Ciampino
2h 05min
14:10
KRK
Lotnisko Kraków Balice
229 PLN
Ryanair
Ryanair
KRK
21:50
Lotnisko Kraków Balice
2h 00min
23:50
CIA
Lotnisko Rzym-Ciampino
Ryanair
CIA
08:00
Lotnisko Rzym-Ciampino
2h 05min
10:05
KRK
Lotnisko Kraków Balice
241 PLN
Ryanair
Ryanair
KRK
11:45
Lotnisko Kraków Balice
2h 00min
13:45
CIA
Lotnisko Rzym-Ciampino
Ryanair
CIA
09:25
Lotnisko Rzym-Ciampino
1h 55min
11:20
KRK
Lotnisko Kraków Balice
309 PLN
Ryanair
Ryanair
KRK
21:50
Lotnisko Kraków Balice
2h 00min
23:50
CIA
Lotnisko Rzym-Ciampino
Ryanair
CIA
08:00
Lotnisko Rzym-Ciampino
2h 05min
10:05
KRK
Lotnisko Kraków Balice
210 PLN
Ryanair
Ryanair
KRK
10:30
Lotnisko Kraków Balice
2h 00min
12:30
CIA
Lotnisko Rzym-Ciampino
Ryanair
CIA
12:05
Lotnisko Rzym-Ciampino
2h 05min
14:10
KRK
Lotnisko Kraków Balice
229 PLN

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków-Rzym?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOT
styczeń
Najtańsza pora roku na lot Kraków - Rzym to styczeń. Najdroższa pora to maj.
NAJTAŃSZY DZIEŃ NA LOT
poniedziałek
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle poniedziałek. Najdroższy dzień to zazwyczaj piątek.
NAJTAŃSZY CZAS NA LOT
wieczorem
Loty Kraków - Rzym są około 32% droższe po południu niż wieczorem.
NAJTAŃSZA LINIA LOTNICZA
easyJet
easyJet, Laudamotion i Eurowings to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Rzym.
NAJTAŃSZA TRASA
Kraków Balice - Rzym-Ciampino
Wybierz trasę Kraków Balice - Rzym-Ciampino, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Rzym.
NAJLEPSZY CZAS NA REZERWACJĘ
54 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Kraków - Rzym to 54 dni przed wylotem.
60
Days before departure
0

Informacje o trasie Kraków – Rzym

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Rzym
Najkrótszy czas lotu
2 godz. 0 min
Najszybszy lot Kraków-Rzym zajmuje 2 godz. 0 min.
Loty bezpośrednie
Pn, Wt, Cz, So i Nd
Bezpośrednie loty Kraków-Rzym – poniedziałek, wtorek, czwartek, sobota i niedziela. Linia lotnicza oferująca bezpośrednie loty to Ryanair..
Lotniska - Rzym
2 lotnisk(a)
W pobliżu miasta Rzym znajdują się 2 lotniska: Rzym-Fiumicino (FCO), Rzym-Ciampino (CIA).

Porównanie cen w miastach Kraków i Rzym

Porównaj koszt codziennych zakupów (Kraków i Rzym)
Jedzenie
Niedroga restauracja
22,25 PLN
Kraków
67 PLN
Rzym
fast food
Danie w McDonald's
20,12 PLN
Kraków
34,50 PLN
Rzym
Napój
0,33 l
4,11 PLN
Kraków
7,77 PLN
Rzym
Kawa
Cappuccino
7,96 PLN
Kraków
5,25 PLN
Rzym
Transport publiczny
Bilet jednorazowy
3,83 PLN
Kraków
6,47 PLN
Rzym

Kraków - loty do:

Rzym - loty z:

  • Kraków Balice
  • Polska
  • Europa
*Ceny lotów do miasta Rzym to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Włochy Rzym Kraków - Rzym