Genua – znajdź tanie loty

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 3.8
wt 10.8

Najtańsze loty do miasta Genua

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Genua
Warszawa
Genua

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Genua

Warszawa (WMI) - Bergamo (BGY)

Ceny lotów Warszawa - Genua są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Modlin na Bergamo Bergamo-Orio al Serio. Średnia cena wynosi 188 zł


Genua — kiedy jest najlepszy czas na lot?

  • Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Genua?

    Najlepszą znalezioną na momondo ceną za lot Warszawa – Genua jest 79 zł za osobę. To o 87% taniej od średnich cen lotów do miasta Genua. Znajdź najniższe ceny lotów z Twojego regionu dzięki Przewodnikowi po cenach lotów momondo.

  • W którym miesiącu polecę do miasta Genua najtaniej?

    Zazwyczaj lipiec to najtańszy miesiąc na lot Polska - Genua. Ze względu na mniejszy ruch turystyczny na tej trasie można wtedy spodziewać się biletów lotniczych kosztujących średnio 614 zł. Jeśli nie możesz zaplanować podróży na lipiec, październik to miesiąc, w którym także możesz znaleźć tanie loty Polska - Genua. Ceny znaleziony na momondo wynoszą wtedy średnio 700 zł.

  • Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Genua?

    Lot do tego kraju warto rezerwować 24 dni z wyprzedzeniem, kiedy średnie ceny wynoszą 783 zł. Warto sprawdzić aktualne ceny biletów, gdyż użytkownicy momondo znaleźli loty w cenie już od 296 zł.

  • W który dzień tygodnia loty do miasta Genua są najtańsze?

    Nasze dane pokazują, że środa to najtańszy dzień na lot Polska - Genua. Najtańsze bilety zaczynają się wtedy od 750 zł. Pamiętaj jednak, że ceny lotów mogą się różnić w zależności od dokładnej trasy oraz tego, na jaki lot się zdecydujesz. Z naszych danych wynika, że niedziela dzień, kiedy loty Polska - Genua są droższe, a ich średnia cena wynosi około 1 015 zł. Pamiętaj jednak, że ceny mogą się zmieniać ze względu na porę roku i popularność trasy.

  • O jakiej porze dnia loty do miasta Genua są najtańsze?

    W południe to najtańsza pora dnia na lot na trasie Polska – Genua. Użytkownicy momondo znaleźli bilety lotnicze z wylotem w ten dzień już od 639 zł. Rano to pora dnia, kiedy ceny lotów są najwyższe i kosztują średnio 907 zł.

  • Co robić w mieście Genua podczas deszczu?

    Jeśli planujesz lot do miasta Genua, pamiętaj, że w niektórych miesiącach pogoda może się znacznie pogorszyć. Szczególnie październik mogą oznaczać wyższe opady (wysokości nawet 130 mm lub więcej). Genua oferuje jednak wiele atrakcji idealnych na deszczową pogodę – pamiętaj jedynie, by przygotować się na deszcz w czasie swojego wyjazdu. Odwiedzając miasto Genua, wiele osób zwiedza Akwarium w Genui. Cieszy się ono szczególną popularnością, gdy pogoda nie dopisuje.

  • Czy w pobliżu miasta Genua znajdują się inne lotniska?

    Jeśli szukasz alternatywnego lotniska, wybierając się do miasta Genua, rozważ Lotnisko Parma, Lotnisko Mediolan-Linate, Lotnisko Turyn, Lotnisko Mediolan-Malpensa lub Lotnisko Bergamo Bergamo-Orio al Serio.

  • Czy istnieje tańsza alternatywa na lot do miasta Genua?

    Najtańszym lotniskiem w pobliżu miasta Genua jest Lotnisko Bergamo Bergamo-Orio al Serio ze średnią ceną 338 zł za osobę. Ceny wahają się w zależności od lotniska wylotu. Podróżnikom, chcącym oszczędzić na lotach, polecamy Przewodnik po cenach lotów momondo.


Genua — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Genua znalezione przez użytkowników momondo.
Kilka linii lotniczych
4 sie
KRK09:00Kraków Balice
6h 15min
1 przesiadka
GOA15:15Genua
16 sie
GOA10:45Genua
6h 50min
1 przesiadka
KRK17:35Kraków Balice
Ryanair
6 sie
KRK02:20Kraków Balice
8h 40min
2 przesiadki
GOA11:00Genua
9 sie
GOA10:45Genua
6h 50min
1 przesiadka
KRK17:35Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
19 wrz
KRK02:25Kraków Balice
9h 45min
1 przesiadka
GOA12:10Genua
25 wrz
GOA06:15Genua
6h 55min
1 przesiadka
KRK13:10Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
16 wrz
WMI02:30Warszawa Modlin
11h 15min
2 przesiadki
GOA13:45Genua
22 wrz
GOA13:20Genua
7h 20min
2 przesiadki
WMI20:40Warszawa Modlin
Ryanair
23 wrz
WMI17:40Warszawa Modlin
17h 20min
1 przesiadka
GOA11:00Genua
26 wrz
GOA12:35Genua
6h 00min
1 przesiadka
WMI18:35Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
20 wrz
WMI05:35Warszawa Modlin
11h 20min
1 przesiadka
GOA16:55Genua
25 wrz
GOA02:00Genua
15h 50min
2 przesiadki
WMI17:50Warszawa Modlin

Genua – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska \u2013 Genua w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Ryanair.
Kilka linii lotniczych
3 sie
KRK05:45Kraków Balice
6h 10min
1 przesiadka
GOA11:55Genua
Kilka linii lotniczych
4 sie
KRK09:00Kraków Balice
6h 15min
1 przesiadka
GOA15:15Genua
Ryanair
6 sie
KTW02:15Katowice-Pyrzowice
8h 45min
1 przesiadka
GOA11:00Genua

Genua — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Katowice - Genua
Najkrótszy czas lotu7h 25min
Najniższa cena342 zł
Loty Gdańsk - Genua
Najkrótszy czas lotu18h 10min
Najniższa cena385 zł
Loty Warszawa - Genua
Najkrótszy czas lotu11h 20min
Najniższa cena447 zł
Loty Warszawa - Genua
Najkrótszy czas lotu8h 15min
Najniższa cena447 zł
Loty Kraków - Genua
Najkrótszy czas lotu8h 40min
Najniższa cena482 zł
Loty Wrocław - Genua
Najkrótszy czas lotu19h 00min
Najniższa cena521 zł
Loty Poznań - Genua
Najkrótszy czas lotu19h 30min
Najniższa cena863 zł

Zacznij planować swoją podróż do: Genua