Loty Europa Włochy Katania

Katania – znajdź tanie loty

pon. 18.02.
pon. 25.02.
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Kiedy jest najlepszy czas na lot do: Katania?

+360.0%
+240.0%
+120.0%
Baza
Cena
238 - 1 048 PLN

Katania oferty lotów znalezione na momondo

Loty Katania | Sprawdź najlepsze ceny, które ostatnio znaleźli użytkownicy momondo
Najszybszy
Najtańszy
Ryanair
Ryanair
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
2h 25min
08:25
CTA
Lotnisko Katania Fontanarossa
Ryanair
CTA
06:00
Lotnisko Katania Fontanarossa
2h 25min
08:25
KRK
Lotnisko Kraków Balice
233 PLN
Wizz Air
Wizz Air
KTW
06:00
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
2h 35min
08:35
CTA
Lotnisko Katania Fontanarossa
Wizz Air
CTA
06:00
Lotnisko Katania Fontanarossa
2h 25min
08:25
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
286 PLN
Wizz Air
Wizz Air
WAW
06:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
2h 50min
08:50
CTA
Lotnisko Katania Fontanarossa
Wizz Air
CTA
05:00
Lotnisko Katania Fontanarossa
3h 00min
08:00
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
351 PLN
Ryanair
Ryanair
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
2h 25min
08:25
CTA
Lotnisko Katania Fontanarossa
Ryanair
CTA
06:00
Lotnisko Katania Fontanarossa
2h 25min
08:25
KRK
Lotnisko Kraków Balice
359 PLN
Ryanair
Ryanair
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
2h 25min
08:25
CTA
Lotnisko Katania Fontanarossa
Ryanair
CTA
06:00
Lotnisko Katania Fontanarossa
2h 25min
08:25
KRK
Lotnisko Kraków Balice
359 PLN
Wizz Air
Wizz Air
KTW
06:00
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
2h 35min
08:35
CTA
Lotnisko Katania Fontanarossa
Wizz Air
CTA
06:00
Lotnisko Katania Fontanarossa
2h 25min
08:25
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
374 PLN
Ryanair
Ryanair
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
2h 25min
08:25
CTA
Lotnisko Katania Fontanarossa
Ryanair
CTA
06:00
Lotnisko Katania Fontanarossa
2h 25min
08:25
KRK
Lotnisko Kraków Balice
233 PLN
Ryanair
Ryanair
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
2h 25min
08:25
CTA
Lotnisko Katania Fontanarossa
Ryanair
CTA
06:00
Lotnisko Katania Fontanarossa
2h 25min
08:25
KRK
Lotnisko Kraków Balice
359 PLN
Ryanair
Ryanair
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
2h 25min
08:25
CTA
Lotnisko Katania Fontanarossa
Ryanair
CTA
06:00
Lotnisko Katania Fontanarossa
2h 25min
08:25
KRK
Lotnisko Kraków Balice
359 PLN
Ryanair
Ryanair
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
2h 25min
08:25
CTA
Lotnisko Katania Fontanarossa
Ryanair
CTA
06:00
Lotnisko Katania Fontanarossa
2h 25min
08:25
KRK
Lotnisko Kraków Balice
374 PLN
Ryanair
Ryanair
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
2h 25min
08:25
CTA
Lotnisko Katania Fontanarossa
Ryanair
CTA
06:00
Lotnisko Katania Fontanarossa
2h 25min
08:25
KRK
Lotnisko Kraków Balice
489 PLN
Wizz Air
Wizz Air
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
2h 30min
08:30
CTA
Lotnisko Katania Fontanarossa
Wizz Air
CTA
06:00
Lotnisko Katania Fontanarossa
2h 25min
08:25
KRK
Lotnisko Kraków Balice
405 PLN

Które linie lotnicze latają do miasta Katania?

Tani przewoźnicy mają najniższe ceny, ale pamiętaj, że ich oferty często nie obejmują bagażu rejestrowanego, posiłku lub napojów na pokładzie. Spójrz na szacowane opłaty dodatkowe w wynikach wyszukiwania, by mieć rozeznanie, ile będziesz musiał dopłacić za poszczególne usługi.


Lotniska w pobliżu Katania

Poniżej prezentujemy wszystkie lotniska w pobliżu Katania wraz z ich odległością od centrum miasta
Katania Fontanarossa
5 km od centrum

Fakty o Katania

Sprawdź walutę, lokalny czas oraz podstawowe wydatki, jakich możesz spodziewać się w mieście Katania
Czas lokalny
Waluta
euro
Piwo
Lokalne piwo (0,5 l)
6,76 PLN
Jedzenie
Niedroga restauracja
43 PLN
Transport publiczny
Bilet jednorazowy
4,31 PLN

Zacznij planować swoją podróż do miasta Katania

Loty Europa Włochy Katania