Honolulu – znajdź tanie loty

W obie strony
Ekonomiczna
Wichita (ICT)
Honolulu (HNL)
pt. 30.07.
pt. 06.08.
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Najtańsze loty do miasta Honolulu

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Honolulu
Los Angeles
Honolulu

NAJTAŃSZA TRASA Los Angeles - Honolulu

Ontario (ONT) - Honolulu (HNL)

Ceny lotów Los Angeles - Honolulu są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Ontario na Honolulu. Średnia cena wynosi 1 591 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY LOS ANGELES - HONOLULUluty8% tańszyLoty Los Angeles - Honolulu kosztują średnio 1 470 zł w miesiącu luty
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY LOS ANGELES - HONOLULUgrudzień24% droższyŚrednia cena za lot Los Angeles - Honolulu to 1 971 zł w miesiącu grudzień
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY LOS ANGELES - HONOLULUmarzec598% więcej wyszukiwańNajwiększa liczba użytkowników momondo szukała lotów Los Angeles - Honolulu w miesiącu marzec

Honolulu — kiedy jest najlepszy czas na lot?

W którym miesiącu polecę do miasta Honolulu najtaniej?

Zazwyczaj kwiecień to najtańszy miesiąc na lot Polska - Honolulu. Ze względu na mniejszy ruch turystyczny na tej trasie można wtedy spodziewać się biletów lotniczych kosztujących średnio 2 947 zł. Jeśli nie możesz zaplanować podróży na kwiecień, luty to także dobry moment na lot Polska - Honolulu. Loty na tej trasie kosztują wtedy średnio 2 990 zł.

Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Honolulu?

Najtańsze loty do miasta Honolulu podróżni rezerwują na 59 dni przed planowanym odlotem. W tym czasie ceny lotów wynoszą ok. 3 692 zł. W ciągu ostatnich 72 godzin, użytkownicy znaleźli loty z tego kraju w cenie już od 2 924 zł.

W który dzień tygodnia loty do miasta Honolulu są najtańsze?

Najtańszym dniem na lot Polska - Honolulu jest wtorek – ceny lotów zaczynają się wtedy od 3 016 zł. Z naszych danych wynika, że czwartek dzień, kiedy loty Polska - Honolulu są droższe, a ich średnia cena wynosi około 3 983 zł. Pamiętaj jednak, że ceny mogą się zmieniać ze względu na porę roku i popularność trasy.

O jakiej porze dnia loty do miasta Honolulu są najtańsze?

Najtańszą porą dnia na lot do miasta Honolulu jest rano – ceny lotów zaczynają się wtedy już od 3 583 zł. Po południu to nie najlepsza pora dnia na zakup biletów, ponieważ kosztują one wtedy średnio 4 088 zł. Ceny mogą się różnić w zależności od pory roku i lotniska wylotu.

Czy w pobliżu miasta Honolulu znajdują się inne lotniska?

Podróżujący wybierający się do miasta Honolulu mogą znaleźć lepsze ceny, lecąc na Lotnisko Kapolei Kalaeloa (22 km od centrum), w zależności od miesiąca i lotniska wylotu.


Honolulu — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Honolulu znalezione przez użytkowników momondo.
Kilka linii lotniczych
8 lis
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
22h 30min
2 przesiadki
HNL00:30Honolulu
19 lis
HNL02:00Honolulu
22h 10min
2 przesiadki
WAW00:10Warszawa Lotnisko Chopina
3 021 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
17 paź
WAW06:10Warszawa Lotnisko Chopina
22h 19min
2 przesiadki
HNL04:29Honolulu
26 paź
HNL05:00Honolulu
23h 55min
2 przesiadki
WAW04:55Warszawa Lotnisko Chopina
2 924 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
26 sie
KRK05:45Kraków Balice
23h 07min
2 przesiadki
HNL04:52Honolulu
12 wrz
HNL18:30Honolulu
26h 10min
2 przesiadki
KRK20:40Kraków Balice
3 064 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
19 lis
WRO01:55Wrocław-Strachowice
22h 35min
2 przesiadki
HNL00:30Honolulu
26 lis
HNL17:50Honolulu
27h 50min
2 przesiadki
WRO21:40Wrocław-Strachowice
2 959 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
7 wrz
KTW02:20Katowice-Pyrzowice
24h 29min
2 przesiadki
HNL02:49Honolulu
30 wrz
HNL18:30Honolulu
27h 30min
2 przesiadki
KTW22:00Katowice-Pyrzowice
3 064 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
7 wrz
KTW02:20Katowice-Pyrzowice
24h 29min
2 przesiadki
HNL02:49Honolulu
30 wrz
HNL18:30Honolulu
27h 30min
2 przesiadki
KTW22:00Katowice-Pyrzowice
3 068 zł
Znajdź podobne

Honolulu – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów w jedną stronę do miasta Honolulu, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Lufthansa.
Kilka linii lotniczych
17 sie
KRK06:45Kraków Balice
23h 00min
2 przesiadki
HNL05:45Honolulu
3 111 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
18 sie
KRK06:45Kraków Balice
23h 00min
2 przesiadki
HNL05:45Honolulu
3 305 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
15 sie
WAW06:10Warszawa Lotnisko Chopina
24h 14min
2 przesiadki
HNL06:24Honolulu
2 955 zł
Znajdź podobne

Honolulu — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Los Angeles - Honolulu
Najkrótszy czas lotu
6h 02min
Najniższa cena
1 470 zł

  • W obie strony
  • W jedną stronę
  • Wiele miejsc
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
  • Mieszana
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza