Najnowsze oferty
Informacje
Porównanie samochodów
Katalog wypożyczalni
FAQ (Często zadawane pytania)

Wynajem samochodów Honolulu, Hawaje

Honolulu, Hawaje – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Wiek kierowcy: 26-65
pon. 17.6
pon. 24.6

Oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.

Zdobywca tytułu „Najlepsza aplikacja turystyczna w Europie” w 2023 roku
Oszczędzaj pieniądze, rezerwując samochody z momondo
Najlepsze oferty samochodów
Najlepsze oferty samochodów
Zobacz oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.
Przejrzyste ceny
Przejrzyste ceny
Wyświetlamy ceny całkowite, więc nie musisz się martwić o dodatkowe koszty.
Rezerwuj elastycznie
Rezerwuj elastycznie
Znajdź samochody z bezpłatnym odwołaniem i zwiększonymi środkami czystości.
Alerty cenowe
Alerty cenowe
Nie chcesz jeszcze rezerwować? Utwórz alert cenowy, by śledzić ceny.

Honolulu, Hawaje – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Honolulu, Hawaje – znajdź świetne oferty często wypożyczanych samochodów poniżej
Klasa kompaktowa204 zł/dzień
Klasa średnia208 zł/dzień
Klasa standardowa167 zł/dzień
Klasa wyższa-średnia176 zł/dzień
Minivan415 zł/dzień
SUV klasy wyższej394 zł/dzień
Klasa premium237 zł/dzień
Auto luksusowe337 zł/dzień
Kabriolet297 zł/dzień
SUV Premium333 zł/dzień
Kompaktowy SUV191 zł/dzień
Standardowy SUV238 zł/dzień
Średni SUV245 zł/dzień
Najlepsze ceny znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 48 godz.

Informacje i trendy dotyczące wynajmu samochochodów w mieście Honolulu

Przydatne wskazówki, które pomogą Ci zarezerwować idealne auto w mieście Honolulu.

Która wypożyczalnia samochodów w mieście Honolulu jest najtańsza?

Najtańsze samochody na wynajem w mieście Honolulu można zazwyczaj znaleźć w wypożyczalni Dollar. Możesz tam znaleźć oferty wynajmu samochodów już od 140 zł/dzień. Średnia cena wynajmu samochodu w mieście Honolulu to 189 zł/dzień.

Która wypożyczalnia w mieście Honolulu ma najwięcej punktów wynajmu?

Wypożyczalnia Enterprise Rent-A-Car ma najwięcej punktów wynajmu w mieście Honolulu. Ich liczba to 13.

Jaki jest najczęściej wypożyczany samochód w mieście Honolulu?

Osoby, które wypożyczają auto w mieście Honolulu, najczęściej wybierają Jeep Compass w średniej cenie 186 zł za dzień. Drugim najpopularniejszym wyborem jest Mazda Mazda3, za który zapłacić trzeba zazwyczaj ok. 194 zł za dzień. Znaleziono też oferty wypożyczenia Jeep Compass w mieście Honolulu już za 184 zł za dzień, a Mazda Mazda3 za 194 zł/dzień.

Honolulu, Hawaje oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Honolulu – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Mały samochodów

171 zł - 333 zł

Wszystkie typy samochodów

212 zł - 329 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (mały samochód) w mieście Honolulu, Stanów Zjednoczonych wynosi 234 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 28%, zaczynającymi się już od 171 zł za dzień. Wynajem auta typu mały samochód jest zazwyczaj 13% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Honolulu. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Honolulu zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (mały samochód) w mieście Honolulu znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (średni samochód) w mieście Honolulu, Stanów Zjednoczonych wynosi 272 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 24%, zaczynającymi się już od 209 zł za dzień. Wynajem auta typu średni samochód jest zazwyczaj 2% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Honolulu. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Honolulu zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (średni samochód) w mieście Honolulu znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (duży samochód) w mieście Honolulu, Stanów Zjednoczonych wynosi 254 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 38%, zaczynającymi się już od 159 zł za dzień. Wynajem auta typu duży samochód jest zazwyczaj 6% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Honolulu. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Honolulu zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (duży samochód) w mieście Honolulu znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Honolulu, Stanów Zjednoczonych wynosi 256 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest kwietnia, z cenami niższymi o około 25%, zaczynającymi się już od 193 zł za dzień. Wynajem auta typu SUV jest zazwyczaj 6% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Honolulu. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Honolulu zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Honolulu znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (van) w mieście Honolulu, Stanów Zjednoczonych wynosi 237 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest września, z cenami niższymi o około 3%, zaczynającymi się już od 246 zł za dzień. Wynajem auta typu van jest zazwyczaj 12% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Honolulu. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Honolulu zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (van) w mieście Honolulu znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (luksusowy samochód) w mieście Honolulu, Stanów Zjednoczonych wynosi 167 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 10%, zaczynającymi się już od 185 zł za dzień. Wynajem auta typu luksusowy samochód jest zazwyczaj 38% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Honolulu. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Honolulu zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (luksusowy samochód) w mieście Honolulu znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (kabriolet) w mieście Honolulu, Stanów Zjednoczonych wynosi 316 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 27%, zaczynającymi się już od 233 zł za dzień. Wynajem auta typu kabriolet jest zazwyczaj 15% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Honolulu. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Honolulu zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (kabriolet) w mieście Honolulu znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Opel Astra
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

204 zł/dzień

21 cze - 27 cze
Opel Astra

Honolulu – wypożyczalnie samochodów

Honolulu, Hawaje - wszystkie największe wypożyczalnie

Alamo

9,1
Wyjątkowy
1 opinia3 lokalizacje
Opis

Czystość

9,0

Komfort lotu

9,1

Ogólnie

9,1

Odbiór/zwrot

9,1

Value

8,6

National

3 lokalizacje
Opis

Czystość

9,0

Komfort lotu

8,9

Ogólnie

8,9

Odbiór/zwrot

8,7

Value

8,6

Enterprise Rent-A-Car

13 lokalizacji
Opis

Czystość

8,5

Komfort lotu

8,5

Ogólnie

8,2

Odbiór/zwrot

7,9

Value

8,0

Avis

7,8
Dobry
1 opinia5 lokalizacji
Opis

Czystość

7,9

Komfort lotu

8,0

Ogólnie

7,8

Odbiór/zwrot

7,9

Value

7,4

Sixt

2 lokalizacje
Opis

Czystość

8,4

Komfort lotu

8,3

Ogólnie

7,8

Odbiór/zwrot

8,1

Value

7,5

Budget

4 lokalizacje
Opis

Czystość

7,9

Komfort lotu

7,8

Ogólnie

7,6

Odbiór/zwrot

7,7

Value

7,3

Hertz

8 lokalizacji
Opis

Czystość

7,4

Komfort lotu

7,2

Ogólnie

6,6

Odbiór/zwrot

6,1

Value

6,9

Thrifty

2 lokalizacje
Opis

Czystość

7,2

Komfort lotu

7,2

Ogólnie

6,5

Odbiór/zwrot

6,2

Value

6,7

Kilka faktów o wypożyczalniach samochodów w mieście Honolulu

Zobacz świetne oferty wynajmu, popularne wypożyczalnie i rodzaje samochodów, które najlepiej sprawdzą się podczas wizyty w mieście Honolulu.

Najpopularniejsza wypożyczalnia

Thrifty

Popularne typy samochodów

SUV, Standard, Intermediate

Najtańszy samochód na wynajem

148 zł

Najpopularniejszy model

Jeep Compass
Najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów w mieście Honolulu znalezioną na momondo jest w tym miesiącu Thrifty. Pozostałe popularne firmy to Dollar i Alamo
W ciągu ostatnich 72 godzin wypożyczalnie aut w mieście Honolulu oferowały następujące typy samochodów: SUV, Standard, Intermediate.
Najniższa cena samochodu na wynajem w mieście Honolulu to 148 zł/dzień. W tym obszarze średnie ceny zaczynają się od 207 zł/dzień.
Najpopularniejszym wynajmowanym typem samochodu w mieście Honolulu w ciągu ostatnich 7 dni był Jeep Compass. Popularną alternatywą na naszej stronie jest także Mazda Mazda3.

Honolulu – poruszanie się wynajętym samochodem (FAQ)

Honolulu - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

W większości przypadków wypożyczalnie nie pobierają opłaty za odwołanie wynajmu samochodu. Na momondo łatwo sprawdzisz, czy wybrana wypożyczalnia samochodów w mieście Honolulu oferuje darmową rezygnację z wynajmu auta.

Honolulu – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu Lipiec?

Lipiec to miesiąc, w którym temperatury oscylują wokół 28 °C, czyli idealnej temperatury na wynajem kabrioletu. Średnia wysokość opadów w mieście Honolulu wynosi wtedy 15 mm – kabriolet to świetny pomysł na przemieszczanie się po mieście w taką pogodę. Pamiętaj, by na wszelki wypadek sprawdzić dokładną prognozę pogody tuż przed przyjazdem. Wynajem samochodu z klasy Kabriolet kosztuje średnio 379 zł dziennie w mieście Honolulu.

Honolulu, Hawaje – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Podróżujący do miasta Honolulu powinni pamiętać o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości, które wynoszą 40 km/h. Wyjeżdżając poza miasto Honolulu, można poruszać się z prędkością do 120 km/h, a na autostradach – do 120 km/h. Pamiętaj, że na wybranych drogach mogą obowiązywać inne limity prędkości, dlatego zawsze zwracaj uwagę na informacje na znakach drogowych.

Jaka wypożyczalnia aut oferuje wynajem samochodu Jeep Compass w mieście Honolulu?

Honolulu, HI - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu Czerwiec?

Jeśli interesuje Cię Honolulu, warto poznać warunki atmosferyczne przed wypożyczeniem odpowiedniego samochodu. Średnia temperatura w miesiącu Czerwiec wynosi tam 27 °C, a opady 8 mm.

Czy pogoda w mieście Honolulu jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Hawaje?

Hawaje to region w którym średnie temperatury (Czerwiec) wahają się w granicach 24 °C, a opady 82,8 mm. Te informacje mogą okazać się przydatne podczas wyboru odpowiedniego auta w mieście Honolulu.

samochody w: Honolulu – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

samochody w: Honolulu – ceny są odświeżane codziennie.

samochody w: Honolulu – ile stron przeszukuje momondo?

samochody w: Honolulu – liczba dostępnych operatorów to 67 (dane na czerwca 2024).

Ile trzeba mieć lat, aby wynająć samochód w: Honolulu?

Wymagania dotyczące wieku kierowców różnią się w zależności od kraju (dotyczy to również: Honolulu). W wielu krajach UE kierowcy muszą mieć ukończone 18 lat. Zazwyczaj, aby wynająć samochód za granicą, musisz mieć co najmniej 21 lat, a jeśli masz mniej niż 25 lat, może zostać naliczona dodatkową opłatą za młodego kierowcę. Zalecamy zapoznanie się z regulaminem wybranej wypożyczalni przed dokonaniem rezerwacji.

Honolulu: jakie dokumenty lub dowód tożsamości są potrzebne do wypożyczenia samochodu w tym miejscu?

Honolulu: przy wynajmie samochodu w wszyscy kierowcy muszą okazać ważne prawo jazdy. Międzynarodowe zezwolenie na prowadzenie pojazdu jest wymagane, jeśli prawo jazdy jest napisane w języku innym niż język kraju wynajmu i może być konieczne, aby uniknąć ryzyka potencjalnej grzywny. W przypadku wynajmu za granicą konieczne może być również przedstawienie dowodu podróży powrotnej i informacji o zakwaterowaniu podczas pobytu. Zawsze zalecamy skontaktowanie się w tej kwestii z wypożyczalnią, w której dokonywana jest rezerwacja.


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Honolulu – dlaczego warto korzystać z momondo, szukając ofert wynajmu samochodów?

Warto skorzystać z momondo, aby znaleźć ofertę samochodu na wynajem, bo możesz zaoszczędzić czas i pieniądze. momondo wyszukuje i umożliwia porównywanie cen i zasad wypożyczenia samochodów z tysięcy stron oferujących wynajem.

Honolulu – w jaki sposób momondo pomoże mi znaleźć najlepszą ofertę wynajmu samochodu?

Dzięki zastosowaniu filtrów momondo ułatwia znalezienie odpowiedniego samochodu. Niezależnie od tego, czy chodzi o cenę, typ samochodu, udogodnienia czy zasady, momondo umożliwia zawężenie wyszukiwania za pomocą tych i innych filtrów, aby znaleźć najlepiej dopasowaną ofertę.

Honolulu – czy znajdę na momondo oferty samochodów do wynajęcia z bezpłatnym odwołaniem?

Tak, bezpłatne odwołanie to jedna z opcji, którą można zaznaczyć w filtrach wyszukiwania na momondo. Dostępność ofert zależeć będzie jednak od lokalizacji.

Honolulu – czy znajdę oferty wynajmu samochodów z dogodnymi zasadami tankowania na momondo?

Tak, dogodne zasady tankowania to jeden z filtrów wyszukiwania oferowanych przez momondo dla wszystkich lokalizacji.

Honolulu – czy znajdę na momondo wypożyczalnię samochodów oferującą dokładne czyszczenie?

Tak, momondo pokaże Ci oferty obejmujące dokładne czyszczenie samochodów do wynajęcia w tym miejscu.

Honolulu – czy momondo umożliwia wyszukiwanie samochodów na wynajem bez limitu kilometrów?

momondo oferuje filtry, dzięki którym możesz znaleźć oferty samochodów na wynajem bez limitu kilometrów.


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Honolulu)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.

Otrzymuj powiadomienia o obniżkach cen

Obserwuj zmiany cen na bieżąco – dzięki alertom cenowym.
pon. 17.6
Południe
pon. 24.6
Południe
Chcę otrzymywać na e-mail informacje o produktach i usługach oraz ofertach specjalnych momondo i jego partnerów.

Honolulu – znajdź lepsze wyniki dla swojego pobytu

Często wypożyczane rodzaje aut w Honolulu