Wypożyczalnie samochodów Erywań, Armenia

Erywań, Armenia tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Erywań, Armenia
27 kwi — 4 maj
Zwrot w miejscu odbioru
Erywań, Armenia
wt 27.4
Południe
wt 4.5
Południe
Wiek kierowcy:

Wypożyczalnie samochodów Erywań

Erywań, Armenia - wszystkie największe wypożyczalnie
Ocena: Dobry – 7.8

Ocena bazuje na 3 opiniach

Ocena: Dobry – 6.5

Ocena bazuje na 3 opiniach

Ocena: Dobry – 6.0

Ocena bazuje na 2 opiniach


Erywań, Armenia — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Erywań

Wynajem samochodów Erywań

Od miesiąca kwiecień do dziś 104 użytkowników momondo szukało taniego wynajmu samochodu w mieście Erywań.

Erywań – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Erywań – Alamo, Enterprise i National to wypożyczalnie, które przeprowadzają dokładne czyszczenie pojazdów, by minimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa. Pojazdy zawsze są regularnie czyszczone, jednak obecnie wypożyczalnie samochodów dokładają wszelkich starań, aby zapewnić ich kompleksową dezynfekcję. Znajdziesz wszystkie wypożyczalnie oferujące tę usługę, wyszukując i filtrując tę opcję na momondo. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Erywań, Armenia - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu maj?

103 zł to cena weekendowego wypożyczenia samochodu (maj) w mieście Erywań. Najtańsze oferty wynajmu zaczynają się od 82 zł. 137 zł to normalna cena wynajmu auta na tydzień w mieście Erywań, jednak w miesiącu maj zdarzają się ceny wysokości 98 zł (w zależności od szczegółów wynajmu).

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Erywań?

Erywań – najtańszy wynajem aut oferuje Hertz, jeśli wynajmujesz samochód w jednej z 2 wypożyczalni w mieście. Najlepsza cena za dzień znaleziona na momondo wynosi 74 zł, ale koszt wynajmu to zwykle wydatek rzędu 156 zł za dzień.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Większość współpracujących z nami wypożyczalni z miasta Erywań nie pobiera opłaty za rezygnację z wynajmu samochodu. Oznacza to, że jeśli Twoje plany nagle ulegną zmianie, wybrana przez Ciebie wypożyczalnia (np. Alamo, Enterprise czy National) da Ci możliwość darmowego odwołania rezerwacji (w zależności od tego, kiedy została ona dokonana).

Ile wypożyczalni ma Rentmotors na terenie miasta Erywań?

Rentmotors ma 9 punktów wynajmu. Użytkownicy momondo znajdują zazwyczaj oferty za średnio 124 zł za dzień, wynajmując samochód z tej wypożyczalni.

Erywań, Armenia – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

60 km/h to limit prędkości obowiązujący w granicach miasta Erywań. Ograniczenie te obowiązuje także w okolicznych miejscowościach i innych obszarach miejskich. Poza nimi można poruszać się z prędkością do 90 km/h, a na autostradach – do 90 km/h. Jeśli planujesz wynająć samochodów w mieście Erywań, pamiętaj o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości.

Erywań, Armenia - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu kwiecień?

Podróżujący do miasta Erywań w takim miesiącu jak kwiecień mogą spodziewać się średniej temperatury na poziomie 12°C i opadów rzędu 34 mm. Te informacje mogą się przydać przy wybieraniu samochodu na wynajem.

kwiecień – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Erywań – kwiecień to okres, kiedy pogoda nie wpływa na wybór poszczególnych rodzajów samochodów na wynajem. Użytkownicy momondo najczęściej mają konkretne preferencje dotyczące aut na wynajem, wyszukując idealny pojazd w mieście Erywań. Podróżujący, którzy wynajmują samochód w mieście Erywań i którym zależy na korzystnej cenie, z reguły wybierają mniejsze auta. Ich cena jest zazwyczaj niższa. Przykładami tego typu samochodów są Class Compact SUV, Hyundai i10 i Ford Focus.

Czy pogoda w mieście Erywań jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Yerevan?

kwiecień to miesiąc, w którym średnia temperatura regionu Yerevan waha się w granicach 12°C, a opady wynoszą 34 mm. Warto mieć to na uwadze, wybierając samochód w mieście Erywań.


Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Erywań

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Erywań

Zacznij planować swoją podróż do: Erywań