Wypożyczalnie samochodów Edmonton, Alberta

Edmonton, AB tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Edmonton, AB, Kanada
15 mar — 22 mar
Zwrot w miejscu odbioru
Edmonton, AB, Kanada
pon 15.3
Południe
pon 22.3
Południe

Wypożyczalnie samochodów Edmonton

Edmonton, AB - wszystkie największe wypożyczalnie
Ocena: Znakomity – 8.7

Ocena bazuje na 138 opiniach

Ocena: Znakomity – 8.2

Ocena bazuje na 139 opiniach

Ocena: Dobry – 7.9

Ocena bazuje na 148 opiniach

Ocena: Znakomity – 8.6

Ocena bazuje na 39 opiniach

Ocena: Dobry – 7.8

Ocena bazuje na 55 opiniach

Ocena: Dobry – 7.7

Ocena bazuje na 54 opiniach


Edmonton, AB — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Edmonton

Wynajem samochodów Edmonton

Do tej pory marzec to miesiąc, w którym momondo odnotowało 15 wyszukiwań wynajmu samochodów w mieście Edmonton.

Edmonton – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Edmonton – Enterprise, Budget i Hertz są jednymi z wielu wypożyczalni samochodów, które zmieniły swoje procedury czyszczenia pojazdów w związku z pandemią koronawirusa. Wypożyczalnie samochodów zawsze przykładały dużą wagę do czystości samochodów, ale teraz dokładają dodatkowych starań, by zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa. Zapoznaj się z listą dostępnych opcji w tym kraju. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Edmonton?

Najniższe ceny za dzień wynajmu oferuje zwykle Hertz. Wynajem auta w mieście Edmonton kosztuje średnio 166 zł za dzień. Najtańsza oferta znaleziona w ich 5 wypożyczalniach w mieście wynosi 166 zł za dzień.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Większość współpracujących z nami wypożyczalni z miasta Edmonton nie pobiera opłaty za rezygnację z wynajmu samochodu. Oznacza to, że jeśli Twoje plany nagle ulegną zmianie, wybrana przez Ciebie wypożyczalnia (np. Enterprise, Budget czy Hertz) da Ci możliwość darmowego odwołania rezerwacji (w zależności od tego, kiedy została ona dokonana).

Edmonton – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu kwiecień?

Ze średnimi temperaturami wynoszącymi 10°C oraz opadami w okolicach 49 mm, kwiecień to miesiąc, w którym warto rozważyć wynajem samochodu klasy standard, podróżując do miasta Edmonton. Auta klasy standard dobrze radzą sobie z przypadającymi na ten czas dużymi wahaniami temperatur i opadami, dlatego ich wynajem cieszy się dużą popularnością wśród osób wybierających ten kierunek podróży. Wynajem samochodu z klasy Średnia-wyższa kosztuje średnio 325 zł dziennie w mieście Edmonton.

Ile wypożyczalni ma Hertz na terenie miasta Edmonton?

Hertz ma 5 punktów wynajmu. Użytkownicy momondo znajdują zazwyczaj oferty za średnio 166 zł za dzień, wynajmując samochód z tej wypożyczalni.

Edmonton, AB – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Podróżujący do miasta Edmonton powinni pamiętać o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości, które wynoszą 60 km/h. Wyjeżdżając poza miasto Edmonton, można poruszać się z prędkością do 110 km/h, a na autostradach – do 120 km/h. Pamiętaj, że na wybranych drogach mogą obowiązywać inne limity prędkości, dlatego zawsze zwracaj uwagę na informacje na znakach drogowych.

Edmonton, AB - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu marzec?

Podróżujący do miasta Edmonton w takim miesiącu jak marzec mogą spodziewać się średniej temperatury na poziomie -4°C i opadów rzędu 17 mm. Te informacje mogą się przydać przy wybieraniu samochodu na wynajem.

marzec – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

W mieście Edmonton marzec to okres, w którym najczęściej występują minusowe temperatury, opady śniegu oraz lód na drogach. Najlepszym rodzajem samochodu na wynajem będzie w związku z tym SUV z napędem na cztery koła w przypadku podróży do miasta Edmonton.

Czy pogoda w mieście Edmonton jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Alberta?

Jeśli interesuje Cię wynajęcie samochodu w mieście Edmonton i zwiedzenie pozostałej części regionu, warto zapoznać się z panującymi tam warunkami atmosferycznymi. Alberta to średnie temperatury w granicach -3°C i opady rzędu 17,5 mm.


Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Edmonton

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Edmonton

Zacznij planować swoją podróż do: Edmonton

  • Zacznij planować swoją podróż

    Sprawdź najlepsze hotele w najpopularniejszych dzielnicach miasta Edmonton

    Znajdź hotele w: Edmonton