Wypożyczalnie samochodów Calgary, Alberta

Calgary, AB tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Calgary, AB, Kanada
24 kwi — 1 maj
Zwrot w miejscu odbioru
Calgary, AB, Kanada
sob 24.4
Południe
sob 1.5
Południe

Wypożyczalnie samochodów Calgary

Calgary, AB - wszystkie największe wypożyczalnie
Ocena: Znakomity – 8.8

Ocena bazuje na 205 opiniach

Ocena: Znakomity – 8.6

Ocena bazuje na 432 opiniach

Ocena: Znakomity – 8.4

Ocena bazuje na 236 opiniach

Ocena: Dobry – 7.8

Ocena bazuje na 306 opiniach

Ocena: Dobry – 7.4

Ocena bazuje na 171 opiniach

Ocena: Dobry – 7.4

Ocena bazuje na 118 opiniach

Ocena: Znakomity – 8.3

Ocena bazuje na 98 opiniach

Ocena: Znakomity – 8.3

Ocena bazuje na 32 opiniach


Calgary, AB — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Calgary

Wynajem samochodów Calgary

Do tej pory w tym miesiącu użytkownicy momondo szukali samochodu na wynajem w mieście Calgary 38 razy.

Calgary – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Calgary – Alamo, Enterprise i Avis są jednymi z wielu wypożyczalni samochodów, które zmieniły swoje procedury czyszczenia pojazdów w związku z pandemią koronawirusa. Wypożyczalnie samochodów zawsze przykładały dużą wagę do czystości samochodów, ale teraz dokładają dodatkowych starań, by zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa. Zapoznaj się z listą dostępnych opcji w tym kraju. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Calgary?

Calgary – najtańszy wynajem oferuje Routes Car & Truck Rentals, ze średnią ceną za dzień 95 zł i z odbiorem w wypożyczalni w mieście. Najtańsza oferta Routes Car & Truck Rentals znaleziona przez użytkowników momondo wynosi 90 zł.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

W większości przypadków wypożyczalnie nie pobierają opłaty za odwołanie wynajmu samochodu. Na momondo łatwo sprawdzisz, czy wybrana wypożyczalnia samochodów w mieście Calgary oferuje darmową rezygnację z wynajmu auta.

Calgary – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu maj?

Podróżującym do miasta Calgary w miesiącu maj polecamy wynajęcie samochodu klasy ekonomicznej, który najlepiej sprawdzi się na drodze o tej porze roku. Auta klasy ekonomicznej dobrze radzą sobie zarówno na mokrej, jak i suchej nawierzchni, co jest istotne przy średnich temperaturach wynoszących w tym miesiącu 14°C i opadach w wysokości 94 mm. Wynajem samochodu z klasy Ekonomiczna kosztuje średnio 188 zł dziennie w mieście Calgary.

Ile wypożyczalni ma Avis na terenie miasta Calgary?

W mieście Calgary, AB najwięcej wypożyczalni ma Avis. W 6 punktach wynajmu wypożyczenie samochodu kosztuje zwykle 197 zł za dzień.

Calgary, AB – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

60 km/h to limit prędkości obowiązujący w granicach miasta Calgary. Ograniczenie te obowiązuje także w okolicznych miejscowościach i innych obszarach miejskich. Poza nimi można poruszać się z prędkością do 110 km/h, a na autostradach – do 120 km/h. Jeśli planujesz wynająć samochodów w mieście Calgary, pamiętaj o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości.

Calgary, AB - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu kwiecień?

Jeśli interesuje Cię Calgary, warto poznać warunki atmosferyczne przed wypożyczeniem odpowiedniego samochodu. Średnia temperatura w miesiącu kwiecień wynosi tam 5°C, a opady 25 mm.

kwiecień – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Calgary – kwiecień to czas, kiedy panujące warunki atmosferyczne nie wpływają na decyzję o wynajęciu poszczególnych typów pojazdów. Z naszych danych wynika, że użytkownicy momondo często wyszukują konkretnych modeli samochodów, starając się znaleźć idealny samochód na wynajem w mieście Calgary. Podróżujący, którzy wynajmują samochód w mieście Calgary i którym zależy na korzystnej cenie, z reguły wybierają mniejsze auta. Ich cena jest zazwyczaj niższa. Przykładami tego typu samochodów są Chevrolet Spark, Toyota Corolla i Hyundai Accent.

Czy pogoda w mieście Calgary jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Alberta?

Alberta to region w którym średnie temperatury (kwiecień) wahają się w granicach 4°C, a opady 27 mm. Te informacje mogą okazać się przydatne podczas wyboru odpowiedniego auta w mieście Calgary.


Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Calgary

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Calgary

Zacznij planować swoją podróż do: Calgary