Tani wynajem aut Vancouver, Kolumbia Brytyjska

Vancouver, BC – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Vancouver, BC, Kanada
25 sty — 1 lut
Zwrot w miejscu odbioru
Vancouver, BC, Kanada
wt 25.1
Południe
wt 1.2
Południe
Wiek kierowcy:

Vancouver, Kolumbia Brytyjska oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Samochody Małe

91 zł - 312 zł

Wszystkie typy samochodów

87 zł - 304 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Vancouver, Kanada wynosi 124 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest kwietnia, z cenami niższymi o około 27%, zaczynającymi się już od 91 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 33% tańszy niższe od średnich cen w mieście Vancouver. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Vancouver zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Vancouver, Kanada wynosi 126 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 43%, zaczynającymi się już od 73 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 32% tańszy niższe od średnich cen w mieście Vancouver. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Vancouver zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Średnie) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Vancouver, Kanada wynosi 166 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 50%, zaczynającymi się już od 83 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 11% tańszy niższe od średnich cen w mieście Vancouver. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Vancouver zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Duże) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Vancouver, Kanada wynosi 128 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 28%, zaczynającymi się już od 93 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 31% tańszy niższe od średnich cen w mieście Vancouver. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Vancouver zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (SUV) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Vancouver, Kanada wynosi 161 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest czerwca, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 228 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 13% tańszy niższe od średnich cen w mieście Vancouver. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Vancouver zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Van) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.


Wypożyczalnie samochodów Vancouver

Vancouver, BC - wszystkie największe wypożyczalnie
7 lokalizacji
Opis

Czystość

8,3

Komfort lotu

8,2

Ogólnie

7,9

Value

7,8
3 lokalizacji
Opis

Czystość

7,8

Komfort lotu

7,8

Ogólnie

7,8

Value

7,2
2 lokalizacji
Opis

Czystość

8,0

Komfort lotu

7,4

Ogólnie

7,1

Value

6,9
6 lokalizacji
Opis

Czystość

7,8

Komfort lotu

7,6

Ogólnie

6,7

Value

6,8
3 lokalizacji
Opis

Czystość

6,6

Komfort lotu

6,7

Ogólnie

6,1

Value

6,3
1 lokalizacja
Opis

Czystość

5,9

Komfort lotu

5,9

Ogólnie

5,5

Value

5,5
3 lokalizacji
Opis

Czystość

5,4

Komfort lotu

6,2

Ogólnie

5,3

Value

5,8
6 lokalizacji

Vancouver, BC — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Vancouver Intl

Wynajem samochodów Vancouver

 • Vancouver – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

  Wpożyczalnie samochodów zawsze przykładały dużą wagę do czystości aut. Jeśli Twój kierunek podróży to Vancouver, pamiętaj o tym, że wypożyczalnie w tym miejscu zaostrzyły przepisy dotyczące czyszczenia pojazdów, by zapewnić wynajmującym jak największe bezpieczeństwo. Wypożyczalnie samochodów, które przeprowadzają dokładne czyszczenie aut, to Enterprise, Avis i Hertz. Zapoznaj się z informacjami o każdej z dostępnych opcji. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

 • Vancouver, Kolumbia Brytyjska - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu Luty?

  468 zł to cena weekendowego wypożyczenia samochodu (Luty) w mieście Vancouver. Najtańsze oferty wynajmu zaczynają się od 247 zł. Najniższa znaleziona cena wynajmu samochodu na tydzień to 60 zł, a więcej opcji było dostępnych w okolicach średniej, czyli 74 zł.

 • Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

  Wypożyczalnie działające w mieście Vancouver, w tym popularne wypożyczalnie takie jak Enterprise, Avis czy Hertz, zazwyczaj dają możliwość rezygnacji z wynajmu samochodu bez dodatkowych kosztów. Choć momondo nie ma wpływu na zasady anulowania rezerwacji ustalane przez wypożyczalnie, chętnie pomożemy Ci w znalezieniu najtańszego auta na wynajem na Twoją następną podróż.

 • Vancouver – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu Luty?

  Większość wybierających się do miasta Vancouver w miesiącu Luty stawia na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Efektywne spalanie oraz fakt, że świetnie sprawdzają się na mokrej nawierzchni, sprawiają, że auta klasy ekonomicznej są świetną opcją wynajmu przy średnich opadach wynoszących 114 mm oraz średniej temperaturze wysokości 7 °C. Wynajem samochodu z klasy Ekonomiczna kosztuje średnio 262 zł dziennie w mieście Vancouver.

 • Ile wypożyczalni ma Hertz na terenie miasta Vancouver?

  W mieście Vancouver, BC najwięcej punktów wynajmu samochodów ma Hertz (6 wypożyczalni). Użytkownicy momondo, szukający samochodów na wynajem w Hertz Vancouver, BC, zwykle znajdują oferty za 175 zł/dzień.

 • Vancouver, BC – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

  Podróżujący do miasta Vancouver powinni pamiętać o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości, które wynoszą 60 km/h. Wyjeżdżając poza miasto Vancouver, można poruszać się z prędkością do 110 km/h, a na autostradach – do 120 km/h. Pamiętaj, że na wybranych drogach mogą obowiązywać inne limity prędkości, dlatego zawsze zwracaj uwagę na informacje na znakach drogowych.

 • Jaki jest najczęściej wypożyczany samochód w mieście Vancouver?

  Większość użytkowników momondo wypożycza samochód Ford Escape w mieście Vancouver, natomiast drugim najpopularniejszym modelem jest Hyundai Accent (zgodnie z naszymi danymi). Średnia cena wypożyczenia Ford Escape to 192 zł za dzień. Użytkownicy znaleźli jednak oferty wynajmu Ford Escape w mieście Vancouver już za 41 zł za dzień. Z kolei wynajem Hyundai Accent w mieście Vancouver kosztuje zazwyczaj 179 zł za dzień, jednak można znaleźć oferty już za 33 zł za dzień.

 • Jaka wypożyczalnia aut oferuje wynajem samochodu Ford Escape w mieście Vancouver?

  Routes Car & Truck Rentals oferuje wynajem Ford Escape (oraz innych samochodów typu SUV) w mieście Vancouver. Wypożyczenie Ford Escape w mieście Vancouver w przypadku Routes Car & Truck Rentals kosztuje średnio 152 zł za dzień.

 • Vancouver, BC - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu Styczeń?

  Podróżujący do miasta Vancouver w takim miesiącu jak Styczeń mogą spodziewać się średniej temperatury na poziomie 4 °C i opadów rzędu 168 mm. Te informacje mogą się przydać przy wybieraniu samochodu na wynajem.

 • Styczeń – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

  Vancouver – Styczeń to okres, w którym pogoda zazwyczaj nie wpływa na wybór poszczególnych rodzajów samochodów na wynajem. Użytkownicy momondo najczęściej mają konkretne preferencje dotyczące wynajmowanych samochodów w mieście Vancouver. Podróżujący, którzy wynajmują samochód w mieście Vancouver i którym zależy na korzystnej cenie, z reguły wybierają mniejsze auta. Ich cena jest zazwyczaj niższa. Przykładami tego typu samochodów są Hyundai Accent, Ford Focus i Class Minivan.

 • Czy pogoda w mieście Vancouver jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Kolumbia Brytyjska?

  Jeśli interesuje Cię wynajęcie samochodu w mieście Vancouver i zwiedzenie pozostałej części regionu, warto zapoznać się z panującymi tam warunkami atmosferycznymi. Kolumbia Brytyjska to średnie temperatury w granicach 2 °C i opady rzędu 128 mm.


Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Vancouver

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Vancouver

Zacznij planować swoją podróż do: Vancouver