Wypożyczalnie samochodów Vancouver, Kolumbia Brytyjska

Vancouver, BC tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Vancouver, BC, Kanada
25 kwi — 2 maj
Zwrot w miejscu odbioru
Vancouver, BC, Kanada
ndz 25.4
Południe
ndz 2.5
Południe

Wypożyczalnie samochodów Vancouver

Vancouver, BC - wszystkie największe wypożyczalnie
Ocena: Znakomity – 8.6

Ocena bazuje na 318 opiniach

Ocena: Znakomity – 8.0

Ocena bazuje na 113 opiniach

Ocena: Dobry – 7.9

Ocena bazuje na 393 opiniach

Ocena: Dobry – 7.2

Ocena bazuje na 129 opiniach

Ocena: Znakomity – 8.8

Ocena bazuje na 92 opiniach

Ocena: Znakomity – 8.4

Ocena bazuje na 48 opiniach

Ocena: Znakomity – 8.1

Ocena bazuje na 98 opiniach

Ocena: OK – 5.9

Ocena bazuje na 12 opiniach


Vancouver, BC — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Vancouver Intl

Wynajem samochodów Vancouver

Do tej pory kwiecień to miesiąc, w którym momondo odnotowało 142 wyszukiwania wynajmu samochodów w mieście Vancouver.

Vancouver – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Wpożyczalnie samochodów zawsze przykładały dużą wagę do czystości aut. Jeśli Twój kierunek podróży to Vancouver, pamiętaj o tym, że wypożyczalnie w tym miejscu zaostrzyły przepisy dotyczące czyszczenia pojazdów, by zapewnić wynajmującym jak największe bezpieczeństwo. Wypożyczalnie samochodów, które przeprowadzają dokładne czyszczenie aut, to Alamo, Enterprise i Avis. Zapoznaj się z informacjami o każdej z dostępnych opcji. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Vancouver, Kolumbia Brytyjska - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu maj?

446 zł to cena weekendowego wypożyczenia samochodu (maj) w mieście Vancouver. Najtańsze oferty wynajmu zaczynają się od 236 zł. Najniższa znaleziona cena wynajmu samochodu na tydzień to 57 zł, a więcej opcji było dostępnych w okolicach średniej, czyli 70 zł.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Wypożyczalnie działające w mieście Vancouver, w tym popularne wypożyczalnie takie jak Alamo, Enterprise czy Avis, zazwyczaj dają możliwość rezygnacji z wynajmu samochodu bez dodatkowych kosztów. Choć momondo nie ma wpływu na zasady anulowania rezerwacji ustalane przez wypożyczalnie, chętnie pomożemy Ci w znalezieniu najtańszego auta na wynajem na Twoją następną podróż.

Ile wypożyczalni ma Hertz na terenie miasta Vancouver?

W mieście Vancouver, BC najwięcej punktów wynajmu samochodów ma Hertz (6 wypożyczalni). Użytkownicy momondo, szukający samochodów na wynajem w Hertz Vancouver, BC, zwykle znajdują oferty za 167 zł/dzień.

Vancouver, BC – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Podróżujący do miasta Vancouver powinni pamiętać o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości, które wynoszą 60 km/h. Wyjeżdżając poza miasto Vancouver, można poruszać się z prędkością do 110 km/h, a na autostradach – do 120 km/h. Pamiętaj, że na wybranych drogach mogą obowiązywać inne limity prędkości, dlatego zawsze zwracaj uwagę na informacje na znakach drogowych.

Vancouver, BC - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu kwiecień?

Podróżujący do miasta Vancouver w takim miesiącu jak kwiecień mogą spodziewać się średniej temperatury na poziomie 9°C i opadów rzędu 89 mm. Te informacje mogą się przydać przy wybieraniu samochodu na wynajem.

kwiecień – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Vancouver – kwiecień to okres, w którym pogoda zazwyczaj nie wpływa na wybór poszczególnych rodzajów samochodów na wynajem. Użytkownicy momondo najczęściej mają konkretne preferencje dotyczące wynajmowanych samochodów w mieście Vancouver. Podróżujący, którzy wynajmują samochód w mieście Vancouver i którym zależy na korzystnej cenie, z reguły wybierają mniejsze auta. Ich cena jest zazwyczaj niższa. Przykładami tego typu samochodów są Hyundai Accent, Chevrolet Spark i Toyota Corolla.

Czy pogoda w mieście Vancouver jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Kolumbia Brytyjska?

Jeśli interesuje Cię wynajęcie samochodu w mieście Vancouver i zwiedzenie pozostałej części regionu, warto zapoznać się z panującymi tam warunkami atmosferycznymi. Kolumbia Brytyjska to średnie temperatury w granicach 8°C i opady rzędu 66,5 mm.


Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Vancouver

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Vancouver

Zacznij planować swoją podróż do: Vancouver