Informacje
Najnowsze oferty
Porównanie samochodów
Katalog wypożyczalni
FAQ (Często zadawane pytania)

Wynajem samochodów Oslo

Oslo – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Wiek kierowcy: 26-65
wt. 21.5
wt. 28.5

Oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.

Zdobywca tytułu „Najlepsza aplikacja turystyczna w Europie” w 2023 roku
Oszczędzaj pieniądze, rezerwując samochody z momondo
Najlepsze oferty samochodów
Najlepsze oferty samochodów
Zobacz oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.
Przejrzyste ceny
Przejrzyste ceny
Wyświetlamy ceny całkowite, więc nie musisz się martwić o dodatkowe koszty.
Rezerwuj elastycznie
Rezerwuj elastycznie
Znajdź samochody z bezpłatnym odwołaniem i zwiększonymi środkami czystości.
Alerty cenowe
Alerty cenowe
Nie chcesz jeszcze rezerwować? Utwórz alert cenowy, by śledzić ceny.

Oslo – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Oslo – znajdź świetne oferty często wypożyczanych samochodów poniżej
Klasa ekonomiczna119 zł/dzień
Klasa kompaktowa108 zł/dzień
Klasa średnia219 zł/dzień
Klasa standardowa198 zł/dzień
Kompaktowy SUV133 zł/dzień
Standardowy SUV149 zł/dzień
Średni SUV153 zł/dzień
Kombi klasy średniej187 zł/dzień
Najlepsze ceny znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 48 godz.

Oslo oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Oslo – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Mały samochodów

185 zł - 409 zł

Wszystkie typy samochodów

236 zł - 491 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (mały samochód) w mieście Oslo, Norwegii wynosi 278 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 34%, zaczynającymi się już od 185 zł za dzień. Wynajem auta typu mały samochód jest zazwyczaj 21% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Oslo. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Oslo zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (mały samochód) w mieście Oslo znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (średni samochód) w mieście Oslo, Norwegii wynosi 363 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 46%, zaczynającymi się już od 199 zł za dzień. Wynajem auta typu średni samochód jest zazwyczaj 4% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Oslo. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Oslo zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (średni samochód) w mieście Oslo znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (duży samochód) w mieście Oslo, Norwegii wynosi 614 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 54%, zaczynającymi się już od 285 zł za dzień. Wynajem auta typu duży samochód jest zazwyczaj 44% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Oslo. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Oslo zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Oslo, Norwegii wynosi 375 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 48%, zaczynającymi się już od 199 zł za dzień. Wynajem auta typu SUV jest zazwyczaj 8% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Oslo. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Oslo zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Oslo znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (van) w mieście Oslo, Norwegii wynosi 818 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 53%, zaczynającymi się już od 390 zł za dzień. Wynajem auta typu van jest zazwyczaj 58% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Oslo. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Oslo zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (luksusowy samochód) w mieście Oslo, Norwegii wynosi 519 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest kwietnia, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 522 zł za dzień. Wynajem auta typu luksusowy samochód jest zazwyczaj 33% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Oslo. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Oslo zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Seat Leon
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

108 zł/dzień

22 maj - 29 maj
Seat Leon
Opel Corsa
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

119 zł/dzień

23 maj - 26 maj
Opel Corsa
Opel Corsa
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

130 zł/dzień

22 maj - 29 maj
Opel Corsa

Informacje i trendy dotyczące wynajmu samochochodów w mieście Oslo

Przydatne wskazówki, które pomogą Ci zarezerwować idealne auto w mieście Oslo.

Która wypożyczalnia samochodów w mieście Oslo jest najtańsza?

Najtańsze samochody na wynajem w mieście Oslo można zazwyczaj znaleźć w wypożyczalni Budget. Możesz tam znaleźć oferty wynajmu samochodów już od 75 zł/dzień. Średnia cena wynajmu samochodu w mieście Oslo to 228 zł/dzień.

Która wypożyczalnia w mieście Oslo ma najwięcej punktów wynajmu?

Wypożyczalnia Hertz ma najwięcej punktów wynajmu w mieście Oslo. Ich liczba to 9.

Jaki jest najczęściej wypożyczany samochód w mieście Oslo?

Średnia cena na poziomie 296 zł za dzień (i ofertami już od 75 zł za dzień) sprawia, że Toyota Yaris w mieście Oslo to najpopularniejszy wypożyczany model samochodu. Wypożyczenie Suzuki SX4 S-Cross w mieście Oslo za 282 zł za dzień (99 zł/dzień w najtańszych ofertach) to drugi najbardziej popularny wybór.

Oslo – wypożyczalnie samochodów

Oslo - wszystkie największe wypożyczalnie

Sixt

3 lokalizacje
Opis

Czystość

9,8

Komfort lotu

9,4

Ogólnie

9,8

Odbiór/zwrot

9,2

Value

8,6

Budget

2 lokalizacje
Opis

Czystość

9,1

Komfort lotu

9,1

Ogólnie

8,8

Odbiór/zwrot

9,1

Value

7,3

Europcar

2 lokalizacje

Avis

2 lokalizacje
Opis

Czystość

9,3

Komfort lotu

8,6

Ogólnie

7,3

Odbiór/zwrot

6,6

Value

7,3

Hertz

9 lokalizacji
Opis

Czystość

8,5

Komfort lotu

8,4

Ogólnie

7,4

Odbiór/zwrot

7,0

Value

7,4

Sunnycars

8 lokalizacji

Dollar

3 lokalizacje

keddy by Europcar

3 lokalizacje

Kilka faktów o wypożyczalniach samochodów w mieście Oslo

Zobacz świetne oferty wynajmu, popularne wypożyczalnie i rodzaje samochodów, które najlepiej sprawdzą się podczas wizyty w mieście Oslo.

Najpopularniejsza wypożyczalnia

Budget

Popularne typy samochodów

Economy, Compact, Mini

Najtańszy samochód na wynajem

97 zł

Najpopularniejszy model

Toyota Yaris
Najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów w mieście Oslo znalezioną na momondo jest w tym miesiącu Budget. Pozostałe popularne firmy to Hertz i Europcar
W ciągu ostatnich 72 godzin wypożyczalnie aut w mieście Oslo oferowały następujące typy samochodów: Economy, Compact, Mini.
Najniższa cena samochodu na wynajem w mieście Oslo to 97 zł/dzień. W tym obszarze średnie ceny zaczynają się od 286 zł/dzień.
Najpopularniejszym wynajmowanym typem samochodu w mieście Oslo w ciągu ostatnich 7 dni był Toyota Yaris. Popularną alternatywą na naszej stronie jest także Suzuki SX4 S-Cross.

Oslo – poruszanie się wynajętym samochodem (FAQ)

Oslo - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Oslo, Norwegia - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu Czerwiec?

Czerwiec – samochód na weekend: najlepsze oferty w mieście Oslo zaczynają się od ok. 141 zł do 455 zł. 249 zł to normalna cena wynajmu auta na tydzień w mieście Oslo, jednak w miesiącu Czerwiec zdarzają się ceny wysokości 86 zł (w zależności od szczegółów wynajmu).

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Większość wypożyczalni daje możliwość anulowania wynajmu samochodu bez dodatkowych kosztów. Pamiętaj, że momondo nie ustala zasad anulowania rezerwacji poszczególnych wypożyczalni – możemy za to pomóc Ci w znalezieniu najlepszych ofert wynajmu auta w mieście Oslo. Pamiętaj jednak, by podczas szukania samochodu na wynajem sprawdzić dokładne warunki odwołania rezerwacji.

Oslo, Norwegia – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Limit prędkości podczas jazdy po mieście Oslo to 50 km/h. Ograniczenie te może obowiązywać także w okolicznych miastach i miejscowościach. Limit prędkości poza miastem wynosi 90 km/h, a po autostradach można poruszać się z prędkością 110 km/h. Pamiętaj jednak, by zwracać uwagę na znaki drogowe – w niektórych obszarach ograniczenia prędkości mogą się różnić.

Jaka wypożyczalnia aut oferuje wynajem samochodu BMW 5 Series w mieście Oslo?

Oslo, Norwegia - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu Maj?

Jeśli interesuje Cię Oslo, warto poznać warunki atmosferyczne przed wypożyczeniem odpowiedniego samochodu. Średnia temperatura w miesiącu Maj wynosi tam 12 °C, a opady 50 mm.

Czy pogoda w mieście Oslo jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Oslo?

Oslo to region w którym średnie temperatury (Maj) wahają się w granicach 12 °C, a opady 50 mm. Te informacje mogą okazać się przydatne podczas wyboru odpowiedniego auta w mieście Oslo.

samochody w: Oslo – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

samochody w: Oslo – ceny odświeżają się codziennie.

samochody w: Oslo – ile stron przeszukuje momondo?

samochody w: Oslo – dostępnych jest 37 operatorów (dane na maja 2024.

Ile trzeba mieć lat, aby wynająć samochód w: Oslo?

Minimalny wiek kierowców różni się w zależności od kraju (dotyczy to również: Oslo). W wielu krajach UE kierowcy muszą mieć ukończone 18 lat. Zasadniczo, aby wynająć samochód za granicą, musisz mieć 21 lat, a jeśli masz mniej niż 25 lat, może zostać naliczona dodatkowa opłata za młodego kierowcę. Zalecamy zapoznanie się z polityką wybranej wypożyczalni przed dokonaniem rezerwacji.

Oslo: jakie dokumenty lub dowód tożsamości są potrzebne do wypożyczenia samochodu w tym miejscu?

Oslo: przy wynajmie samochodu w wszyscy kierowcy muszą okazać ważne prawo jazdy. Międzynarodowe zezwolenie na prowadzenie pojazdu jest wymagane, jeśli prawo jazdy jest napisane w języku innym niż język kraju wynajmu i może być konieczne, aby uniknąć ryzyka potencjalnej grzywny. W przypadku wynajmu za granicą konieczne może być również przedstawienie dowodu podróży powrotnej i informacji o zakwaterowaniu podczas pobytu. Zawsze zalecamy skontaktowanie się w tej kwestii z wypożyczalnią, w której dokonywana jest rezerwacja.


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Oslo – dlaczego warto korzystać z momondo, szukając ofert wynajmu samochodów?

Korzystanie z momondo do znalezienia oferty samochodu na wynajem pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. momondo przeszukuje tysiące stron i lokalizacji wypożyczalni samochodów, aby zapewnić Ci szeroki wybór opcji i samochodów do wyboru.

Oslo – w jaki sposób momondo pomoże mi znaleźć najlepszą ofertę wynajmu samochodu?

momondo ułatwia znalezienie doskonale dopasowanej oferty wynajmu samochodu, umożliwiając Ci zawężenie wyszukiwania za pomocą licznych opcji filtrowania. Możesz zawęzić swój wybór, ustalając cenę, typ samochodu, lokalizację i inne czynniki.

Oslo – czy znajdę na momondo oferty samochodów do wynajęcia z bezpłatnym odwołaniem?

Oczywiście! momondo oferuje filtry wyszukiwania umożliwiające znalezienie wypożyczalni samochodów z opcją bezpłatnego odwołania.

Oslo – czy znajdę oferty wynajmu samochodów z dogodnymi zasadami tankowania na momondo?

Tak, wystarczy wybrać filtr z dogodnymi zasadami tankowania podczas wyszukiwania samochodów na momondo.

Oslo – czy znajdę na momondo wypożyczalnię samochodów oferującą dokładne czyszczenie?

Tak, momondo pokaże Ci oferty obejmujące dokładne czyszczenie samochodów do wynajęcia w tym miejscu.

Oslo – czy momondo umożliwia wyszukiwanie samochodów na wynajem bez limitu kilometrów?

Brak limitu kilometrów to jedna z opcji, którą można wybrać, szukając samochodu do wynajęcia na momondo.


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Oslo)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.

Otrzymuj powiadomienia o obniżkach cen

Obserwuj zmiany cen na bieżąco – dzięki alertom cenowym.
wt. 21.5
Południe
wt. 28.5
Południe
Chcę otrzymywać na e-mail informacje o produktach i usługach oraz ofertach specjalnych momondo i jego partnerów.

Oslo – znajdź lepsze wyniki dla swojego pobytu

Często wypożyczane rodzaje aut w Oslo