Wynajem samochodów Lizbona, Dystrykt Lizbona

Lizbona, Dystrykt Lizbona – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Lizbona, Portugalia
18 sie — 25 sie
Zwrot w miejscu odbioru
Lizbona, Portugalia
czw. 18.8
Południe
czw. 25.8
Południe
Wiek kierowcy:

Lizbona, Dystrykt Lizbona – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Lizbona, Dystrykt Lizbona – znajdź najlepsze oferty popularnych samochodów do wynajęcia poniżej
Kia Sportage
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów

26 zł/dzień

8 lis - 12 lis
Kia Sportage
Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

5 zł/dzień

29 sie - 30 sie
Renault Clio
Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

10 zł/dzień

1 lis - 8 lis
Renault Clio
Seat Leon
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

24 zł/dzień

8 lis - 12 lis
Seat Leon
Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

18 zł/dzień

3 lis - 10 lis
Renault Clio
Vauxhall Mokka
lub podobny (Kompaktowy SUV)
Dla 4 pasażerów

24 zł/dzień

2 lis - 9 lis
Vauxhall Mokka
Seat Leon
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

6 zł/dzień

31 sie - 10 wrz
Seat Leon
Fiat 500
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

5 zł/dzień

29 sie - 31 sie
Fiat 500

Lizbona, Dystrykt Lizbona oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Lizbona – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Samochody Małe

40 zł - 248 zł

Wszystkie typy samochodów

100 zł - 572 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Lizbona, Portugalii wynosi 140 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 72%, zaczynającymi się już od 40 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 61% tańszy niższe od średnich cen w mieście Lizbona. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Lizbona zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Małe) w mieście Lizbona znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Lizbona, Portugalii wynosi 313 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 60%, zaczynającymi się już od 128 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 13% tańszy niższe od średnich cen w mieście Lizbona. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Lizbona zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Lizbona, Portugalii wynosi 503 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 56%, zaczynającymi się już od 225 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 29% droższe niższe od średnich cen w mieście Lizbona. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Lizbona zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Lizbona, Portugalii wynosi 199 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 72%, zaczynającymi się już od 56 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 45% tańszy niższe od średnich cen w mieście Lizbona. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Lizbona zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Lizbona znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Lizbona, Portugalii wynosi 602 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 65%, zaczynającymi się już od 214 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 41% droższe niższe od średnich cen w mieście Lizbona. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Lizbona zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (Luksusowy) w mieście Lizbona, Portugalii wynosi 376 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 396 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Luksusowy) są o 6% droższe niższe od średnich cen w mieście Lizbona. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Lizbona zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (Kabriolet) w mieście Lizbona, Portugalii wynosi 305 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest grudnia, z cenami niższymi o około 53%, zaczynającymi się już od 145 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Kabriolet) są o 15% tańszy niższe od średnich cen w mieście Lizbona. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Lizbona zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

5 zł/dzień

29 sie - 30 sie
Renault Clio
Seat Leon
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

6 zł/dzień

31 sie - 10 wrz
Seat Leon
Fiat 500
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

5 zł/dzień

29 sie - 31 sie
Fiat 500

Lizbona – wypożyczalnie samochodów

Lizbona, Dystrykt Lizbona - wszystkie największe wypożyczalnie
3 lokalizacje
Opis

Czystość

10,0

Komfort lotu

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/zwrot

10,0

Value

10,0
3 lokalizacje
Opis

Czystość

9,5

Komfort lotu

8,0

Ogólnie

9,0

Odbiór/zwrot

9,0

Value

8,5
5 lokalizacji
Opis

Czystość

7,7

Komfort lotu

7,3

Ogólnie

6,7

Odbiór/zwrot

6,6

Value

6,4
3 lokalizacje
Opis

Czystość

7,4

Komfort lotu

7,3

Ogólnie

5,8

Odbiór/zwrot

5,6

Value

5,7
10 lokalizacji
Opis

Czystość

9,0

Komfort lotu

8,0

Ogólnie

4,5

Odbiór/zwrot

5,5

Value

6,0
4 lokalizacje
Opis

Czystość

8,4

Komfort lotu

8,0

Ogólnie

3,6

Odbiór/zwrot

4,0

Value

3,9
14 lokalizacji
10 lokalizacji

Kilka faktów o wypożyczalniach samochodów w mieście Lizbona

Zobacz świetne oferty wynajmu, popularne wypożyczalnie i rodzaje samochodów, które najlepiej sprawdzą się podczas wizyty w mieście Lizbona.

Najpopularniejsza wypożyczalnia

Goldcar Rental SP

Popularne typy samochodów

Economy, Mini, Compact

Najtańszy samochód na wynajem

98 zł

Najpopularniejszy model

Class Economy Car
Najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów w mieście Lizbona znalezioną na momondo jest w tym miesiącu Goldcar Rental SP. Pozostałe popularne firmy to Klass Wagen i DriveGO
W ciągu ostatnich 72 godzin wypożyczalnie aut w mieście Lizbona oferowały następujące typy samochodów: Economy, Mini, Compact.
Najniższa cena samochodu na wynajem w mieście Lizbona to 98 zł/dzień. W tym obszarze średnie ceny zaczynają się od 210 zł/dzień.
Najpopularniejszym wynajmowanym typem samochodu w mieście Lizbona w ciągu ostatnich 7 dni był Class Economy Car. Popularną alternatywą na naszej stronie jest także Fiat 500.

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Lizbona – sprawdź największe atrakcje w pobliżu popularnych wypożyczalni samochodów

Atrakcje w pobliżu:

Praça de D. Pedro IV6,9 km

Atrakcje w pobliżu:

Praça de D. Pedro IV18,6 km

Atrakcje w pobliżu:

Praça de D. Pedro IV1,9 km

Lizbona – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Lizbona – najpopularniejsze hotele

Lizbona – poruszanie się wynajętym samochodem (FAQ)

Lizbona - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Wrzesień – samochód na weekend: najlepsze oferty w mieście Lizbona zaczynają się od ok. 58 zł do 254 zł. Wrzesień: średnie ceny tygodniowego wynajmu samochodu w mieście Lizbona to 320 zł, a najtańsze oferty zaczynają się od 28 zł.

Lizbona – najtańszy wynajem aut oferuje DriveGO, jeśli wynajmujesz samochód w wypożyczalni w mieście. Najlepsza cena za dzień znaleziona na momondo wynosi 9 zł, ale koszt wynajmu to zwykle wydatek rzędu 72 zł za dzień.

Większość współpracujących z nami wypożyczalni z miasta Lizbona nie pobiera opłaty za rezygnację z wynajmu samochodu. Oznacza to, że jeśli Twoje plany nagle ulegną zmianie, wybrana przez Ciebie wypożyczalnia (np. Budget, Avis czy SADORENT) da Ci możliwość darmowego odwołania rezerwacji (w zależności od tego, kiedy została ona dokonana).

Ze średnimi temperaturami wynoszącymi 18 °C oraz opadami w okolicach 80 mm, Wrzesień to miesiąc, w którym warto rozważyć wynajem samochodu klasy standard, podróżując do miasta Lizbona. Auta klasy standard dobrze radzą sobie z przypadającymi na ten czas dużymi wahaniami temperatur i opadami, dlatego ich wynajem cieszy się dużą popularnością wśród osób wybierających ten kierunek podróży. Wynajem samochodu z klasy Klasa standardowa kosztuje średnio 902 zł dziennie w mieście Lizbona.

Europcar to popularna wypożyczalnia w mieście Lizbona, Portugalia, ponieważ prowadzi tu więcej punktów wynajmu niż inne firmy. Lizbona, Portugalia oferuje 10 punktów wynajmu, a wypożyczenie samochodu kosztuje tam średnio 538 zł dziennie.

Limit prędkości w mieście Lizbona to 50 km/h, o ile znaki drogowe nie wskazują inaczej. Poza miastem nie można poruszać się z prędkością większą niż 100 km/h. Po autostradach zaś można jechać z prędkością do 120 km/h.

Jeśli celem Twojej podróży jest Lizbona, przed wyborem auta na wynajem warto zapoznać się z panującą tam pogodą. Średnie temperatury w miesiącu Sierpień wahają się w granicach 23 °C, z opadami rzędu 7 mm.

Warunki atmosferyczne regionu w tym miesiącu to średnie temperatury rzędu 23 °C i opady w granicach 7 mm. Miej to na uwadze, podczas wybierania odpowiedniego samochodu w mieście Lizbona.


Wypożyczalnie samochodów na popularnych lotniskach w pobliżu miasta Lizbona

Zarezerwuj samochód na którymś z najpopularniejszych lotnisk w pobliżu miasta Lizbona

Lizbona – popularne samochody na wynajem

Lizbona – wypożycz jeden z tych popularnych typów samochodów

Zacznij planować swoją podróż do: Lizbona


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Warto skorzystać z momondo, aby znaleźć ofertę samochodu na wynajem, bo możesz zaoszczędzić czas i pieniądze. momondo wyszukuje i umożliwia porównywanie cen i zasad wypożyczenia samochodów z tysięcy stron oferujących wynajem.

momondo pomaga znaleźć najlepsze oferty wynajmu samochodów, umożliwiając filtrowanie wyników według ceny, liczby pasażerów, cech samochodu, miejsca odbioru, zwrotu i wielu innych czynników.

Tak, możesz wyszukać wypożyczalni samochodów oferujących bezpłatne odwołanie, korzystając z filtrów na momondo.

momondo pozwala na wyszukiwanie samochodów do wynajęcia z dogodnymi zasadami tankowania.

Tak, momondo pokaże Ci oferty obejmujące dokładne czyszczenie samochodów do wynajęcia w tym miejscu.

momondo oferuje filtry, dzięki którym możesz znaleźć oferty samochodów na wynajem bez limitu kilometrów.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Rezerwuj z pełnym przekonaniem
Porównujemy oferty wynajmu samochodów z ponad 70 000 lokalizacji, umożliwiając Ci dokonanie szybkiego i łatwego wyboru.
Świadomość ekologiczna
Wybierz jeden z wielu pojazdów, w tym hybrydowe i elektryczne, aby Twoja podróż była przyjemna i przyjazna środowisku.
Brak ukrytych kosztów
Wszystkie podane ceny są cenami całkowitymi. Nie ma żadnych ukrytych kosztów ani opłat, więc masz pewność, że cena, którą widzisz, jest wiarygodna.