Wynajem samochodów Lizbona, Dystrykt Lizbona

Lizbona, Dystrykt Lizbona – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Lizbona, Portugalia
4 gru — 11 gru
Lizbona, Portugalia
pon. 4.12
Południe
pon. 11.12
Południe
Wiek kierowcy:

Oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.

Informacje i trendy dotyczące wynajmu samochochodów w mieście Lizbona

Przydatne wskazówki, które pomogą Ci zarezerwować idealne auto w mieście Lizbona.

Która wypożyczalnia samochodów w mieście Lizbona jest najtańsza?

Najtańsze samochody na wynajem w mieście Lizbona można zazwyczaj znaleźć w wypożyczalni DriveGO. Możesz tam znaleźć oferty wynajmu samochodów już od 8 zł/dzień. Średnia cena wynajmu samochodu w mieście Lizbona to 63 zł/dzień.

Która wypożyczalnia w mieście Lizbona ma najwięcej punktów wynajmu?

Wypożyczalnia keddy by Europcar ma najwięcej punktów wynajmu w mieście Lizbona. Ich liczba to 17.

Jaki jest najczęściej wypożyczany samochód w mieście Lizbona?

Zgodnie z naszymi danymi Fiat 500 to najczęściej wybierany samochód w mieście Lizbona. Na momondo zostały znalezione oferty wypożyczenia Fiat 500 już za 17 zł na dzień w mieście Lizbona, choć zazwyczaj wynajęcie kosztuje ok. 85 zł za dzień. Inny popularny typ samochodu do wynajęcia w mieście Lizbona to Volkswagen Polo, za który zapłacimy średnio 65 zł za dzień, jednak można również znaleźć oferty już za 17 zł za dzień.

Lizbona, Dystrykt Lizbona – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Lizbona, Dystrykt Lizbona – znajdź świetne oferty często wypożyczanych samochodów poniżej
Klasa ekonomiczna20 zł/dzień
Klasa kompaktowa20 zł/dzień
Klasa średnia30 zł/dzień
Klasa Mini20 zł/dzień
Kabriolet22 zł/dzień
Kompaktowe kombi20 zł/dzień
Kompaktowy SUV21 zł/dzień
Średni SUV33 zł/dzień
Najlepsze ceny znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 48 godz.

Lizbona, Dystrykt Lizbona oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Lizbona – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Małe cars

44 zł - 154 zł

Wszystkie typy samochodów

170 zł - 509 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (małe car) w mieście Lizbona, Portugalii wynosi 99 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 56%, zaczynającymi się już od 44 zł za dzień. Wynajem auta typu małe car jest zazwyczaj 67% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Lizbona. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Lizbona zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (małe car) w mieście Lizbona znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (średnie car) w mieście Lizbona, Portugalii wynosi 229 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 48%, zaczynającymi się już od 120 zł za dzień. Wynajem auta typu średnie car jest zazwyczaj 22% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Lizbona. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Lizbona zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (średnie car) w mieście Lizbona znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (duże car) w mieście Lizbona, Portugalii wynosi 457 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 52%, zaczynającymi się już od 221 zł za dzień. Wynajem auta typu duże car jest zazwyczaj 36% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Lizbona. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Lizbona zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Lizbona, Portugalii wynosi 158 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 69%, zaczynającymi się już od 50 zł za dzień. Wynajem auta typu SUV jest zazwyczaj 47% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Lizbona. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Lizbona zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Lizbona znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (van) w mieście Lizbona, Portugalii wynosi 464 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 45%, zaczynającymi się już od 258 zł za dzień. Wynajem auta typu van jest zazwyczaj 37% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Lizbona. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Lizbona zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (luksusowy car) w mieście Lizbona, Portugalii wynosi 475 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 60%, zaczynającymi się już od 191 zł za dzień. Wynajem auta typu luksusowy car jest zazwyczaj 39% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Lizbona. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Lizbona zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (kabriolet) w mieście Lizbona, Portugalii wynosi 209 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest grudnia, z cenami niższymi o około 62%, zaczynającymi się już od 80 zł za dzień. Wynajem auta typu kabriolet jest zazwyczaj 29% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Lizbona. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Lizbona zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Fiat 500
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

20 zł/dzień

4 sty - 8 sty
Fiat 500
Citroen C4
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

20 zł/dzień

2 gru - 9 gru
Citroen C4
Opel Astra
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

38 zł/dzień

14 gru - 19 gru
Opel Astra

Lizbona – wypożyczalnie samochodów

Lizbona, Dystrykt Lizbona - wszystkie największe wypożyczalnie

Enterprise Rent-A-Car

3 lokalizacje
Opis

Czystość

9,5

Komfort lotu

8,2

Ogólnie

8,5

Odbiór/zwrot

8,2

Value

8,5

Sixt

4 lokalizacje
Opis

Czystość

8,3

Komfort lotu

7,7

Ogólnie

7,2

Odbiór/zwrot

6,9

Value

6,9

Avis

5 lokalizacji
Opis

Czystość

8,1

Komfort lotu

8,0

Ogólnie

6,8

Odbiór/zwrot

6,4

Value

6,6

Budget

3 lokalizacje
Opis

Czystość

7,9

Komfort lotu

7,5

Ogólnie

6,4

Odbiór/zwrot

6,1

Value

6,3

DRIVEONHOLIDAYS

3 lokalizacje
Opis

Czystość

6,2

Komfort lotu

6,5

Ogólnie

6,5

Odbiór/zwrot

6,0

Value

6,5

Europcar

10 lokalizacji
Opis

Czystość

8,1

Komfort lotu

7,2

Ogólnie

6,3

Odbiór/zwrot

6,1

Value

6,2

keddy by Europcar

17 lokalizacji

Free2Move

10 lokalizacji

Kilka faktów o wypożyczalniach samochodów w mieście Lizbona

Zobacz świetne oferty wynajmu, popularne wypożyczalnie i rodzaje samochodów, które najlepiej sprawdzą się podczas wizyty w mieście Lizbona.

Najpopularniejsza wypożyczalnia

Klass Wagen

Popularne typy samochodów

Economy, Mini, Compact

Najtańszy samochód na wynajem

21 zł

Najpopularniejszy model

Fiat 500
Najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów w mieście Lizbona znalezioną na momondo jest w tym miesiącu Klass Wagen. Pozostałe popularne firmy to DriveGO i FLIZZR
W ciągu ostatnich 72 godzin wypożyczalnie aut w mieście Lizbona oferowały następujące typy samochodów: Economy, Mini, Compact.
Najniższa cena samochodu na wynajem w mieście Lizbona to 21 zł/dzień. W tym obszarze średnie ceny zaczynają się od 51 zł/dzień.
Najpopularniejszym wynajmowanym typem samochodu w mieście Lizbona w ciągu ostatnich 7 dni był Fiat 500. Popularną alternatywą na naszej stronie jest także Volkswagen Polo.

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Lizbona – sprawdź największe atrakcje w pobliżu popularnych wypożyczalni samochodów

Atrakcje w pobliżu:

Centro de Arte Moderna4,8 km
Lisbona, Muzeum Wody6,4 km
Praça de D. Pedro IV6,9 km

Atrakcje w pobliżu:

Centro de Arte Moderna17,4 km
Praça de D. Pedro IV18,6 km
Lisbona, Muzeum Wody20,4 km

Atrakcje w pobliżu:

Centro de Arte Moderna6,2 km
Lisbona, Muzeum Wody7,4 km
Praça de D. Pedro IV8,1 km

Lizbona – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Lizbona – najpopularniejsze hotele

Lizbona – poruszanie się wynajętym samochodem (FAQ)

Lizbona - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Lizbona, Portugalia - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu Grudzień?

Grudzień – samochód na weekend: najlepsze oferty w mieście Lizbona zaczynają się od ok. 45 zł do 45 zł. Grudzień: średnie ceny tygodniowego wynajmu samochodu w mieście Lizbona to 68 zł, a najtańsze oferty zaczynają się od 9 zł.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Większość współpracujących z nami wypożyczalni z miasta Lizbona nie pobiera opłaty za rezygnację z wynajmu samochodu. Oznacza to, że jeśli Twoje plany nagle ulegną zmianie, wybrana przez Ciebie wypożyczalnia (np. Hertz, Budget czy SADORENT) da Ci możliwość darmowego odwołania rezerwacji (w zależności od tego, kiedy została ona dokonana).

Lizbona, Portugalia – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Limit prędkości w mieście Lizbona to 50 km/h, o ile znaki drogowe nie wskazują inaczej. Poza miastem nie można poruszać się z prędkością większą niż 100 km/h. Po autostradach zaś można jechać z prędkością do 120 km/h.

Jaka wypożyczalnia aut oferuje wynajem samochodu Mercedes-Benz GLA w mieście Lizbona?

Lizbona, Portugalia - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu Listopad?

Jeśli celem Twojej podróży jest Lizbona, przed wyborem auta na wynajem warto zapoznać się z panującą tam pogodą. Średnie temperatury w miesiącu Listopad wahają się w granicach 15 °C, z opadami rzędu 107 mm.

Czy pogoda w mieście Lizbona jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Dystrykt Lizbona?

Warunki atmosferyczne regionu w tym miesiącu to średnie temperatury rzędu 15 °C i opady w granicach 107 mm. Miej to na uwadze, podczas wybierania odpowiedniego samochodu w mieście Lizbona.

samochody w: Lizbona – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

samochody w: Lizbona – ceny są aktualizowane codziennie.

samochody w: Lizbona – ile stron przeszukuje momondo?

samochody w: Lizbona – aktualnie (dane na listopada 2023) dostępnych jest 195 operatorów.

Ile trzeba mieć lat, aby wynająć samochód w: Lizbona?

Minimalny wiek kierowców różni się w zależności od kraju (dotyczy to również: Lizbona). W wielu krajach UE kierowcy muszą mieć ukończone 18 lat. Żeby wynająć samochód za granicą, musisz zazwyczaj mieć co najmniej 21 lat, a jeśli masz mniej niż 25 lat, może zostać naliczona dodatkowa opłata za młodego kierowcę. Zapoznaj się z polityką wybranej wypożyczalni przed dokonaniem rezerwacji.

Lizbona: jakie dokumenty lub dowód tożsamości są potrzebne do wypożyczenia samochodu w tym miejscu?

Lizbona: przy wynajmie samochodu w wszyscy kierowcy muszą okazać ważne prawo jazdy. Międzynarodowe zezwolenie na prowadzenie pojazdu jest wymagane, jeśli prawo jazdy jest napisane w języku innym niż język kraju wynajmu i może być konieczne, aby uniknąć ryzyka potencjalnej grzywny. W przypadku wynajmu za granicą konieczne może być również przedstawienie dowodu podróży powrotnej i informacji o zakwaterowaniu podczas pobytu. Zawsze zalecamy skontaktowanie się w tej kwestii z wypożyczalnią, w której dokonywana jest rezerwacja.


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Lizbona – dlaczego warto korzystać z momondo, szukając ofert wynajmu samochodów?

Warto skorzystać z momondo, aby znaleźć ofertę samochodu na wynajem, bo możesz zaoszczędzić czas i pieniądze. momondo wyszukuje i umożliwia porównywanie cen i zasad wypożyczenia samochodów z tysięcy stron oferujących wynajem.

Lizbona – w jaki sposób momondo pomoże mi znaleźć najlepszą ofertę wynajmu samochodu?

momondo pomaga znaleźć najlepsze oferty wynajmu samochodów, umożliwiając filtrowanie wyników według ceny, liczby pasażerów, cech samochodu, miejsca odbioru, zwrotu i wielu innych czynników.

Lizbona – czy znajdę na momondo oferty samochodów do wynajęcia z bezpłatnym odwołaniem?

Tak, możesz wyszukać wypożyczalni samochodów oferujących bezpłatne odwołanie, korzystając z filtrów na momondo.

Lizbona – czy znajdę oferty wynajmu samochodów z dogodnymi zasadami tankowania na momondo?

momondo pozwala na wyszukiwanie samochodów do wynajęcia z dogodnymi zasadami tankowania.

Lizbona – czy znajdę na momondo wypożyczalnię samochodów oferującą dokładne czyszczenie?

Tak, momondo pokaże Ci oferty obejmujące dokładne czyszczenie samochodów do wynajęcia w tym miejscu.

Lizbona – czy momondo umożliwia wyszukiwanie samochodów na wynajem bez limitu kilometrów?

momondo oferuje filtry, dzięki którym możesz znaleźć oferty samochodów na wynajem bez limitu kilometrów.


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Lizbona)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.