Tani wynajem aut Santa Cruz das Flores, Portugalia

Santa Cruz das Flores, Portugalia – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Santa Cruz das Flores, Portugalia
25 paź — 1 lis
Zwrot w miejscu odbioru
Santa Cruz das Flores, Portugalia
pon 25.10
Południe
pon 1.11
Południe
Wiek kierowcy:

Wypożyczalnie samochodów Santa Cruz das Flores

Santa Cruz das Flores, Portugalia - wszystkie największe wypożyczalnie
2 lokalizacji
1 lokalizacja
1 lokalizacja
1 lokalizacja
1 lokalizacja
1 lokalizacja
1 lokalizacja
1 lokalizacja

Santa Cruz das Flores, Portugalia — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Santa Cruz das Flores

Wynajem samochodów Santa Cruz das Flores

Od miesiąca Październik do dziś 60 użytkowników momondo szukało taniego wynajmu samochodu w mieście Santa Cruz das Flores.

Santa Cruz das Flores, Portugalia – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

50 km/h to limit prędkości obowiązujący w granicach miasta Santa Cruz das Flores. Ograniczenie te obowiązuje także w okolicznych miejscowościach i innych obszarach miejskich. Poza nimi można poruszać się z prędkością do 100 km/h, a na autostradach – do 120 km/h. Jeśli planujesz wynająć samochodów w mieście Santa Cruz das Flores, pamiętaj o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości.

Jaki jest najczęściej wypożyczany samochód w mieście Santa Cruz das Flores?

Ford Fiesta to najbardziej popularny model samochodu wypożyczany w mieście Santa Cruz das Flores przez użytkowników momondo. Popularnością cieszy się również Fiat Panda. Nasi użytkownicy zazwyczaj znajdują oferty wypożyczenia Ford Fiesta w mieście Santa Cruz das Flores za 156 zł za dzień, jednak czasami sięgają one nawet 92 zł za dzień. Wypożyczenie Fiat Panda kosztuje zazwyczaj ok. 170 zł za dzień w mieście Santa Cruz das Flores, jednak zdarzają się okazje nawet za 121 zł za dzień.

Październik – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Santa Cruz das Flores – Październik to czas, kiedy panujące warunki atmosferyczne nie wpływają na decyzję o wynajęciu poszczególnych typów pojazdów. Z naszych danych wynika, że użytkownicy momondo często wyszukują konkretnych modeli samochodów, starając się znaleźć idealny samochód na wynajem w mieście Santa Cruz das Flores.

Czy pogoda w mieście Santa Cruz das Flores jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Azory?

Azory to region w którym średnie temperatury (Październik) wahają się w granicach 19 °C, a opady 108 mm. Te informacje mogą okazać się przydatne podczas wyboru odpowiedniego auta w mieście Santa Cruz das Flores.


Zacznij planować swoją podróż do: Santa Cruz das Flores