Tani wynajem aut Porto, Portugalia

Porto, Portugalia – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Porto, Portugalia
27 wrz — 4 paź
Zwrot w miejscu odbioru
Porto, Portugalia
pon 27.9
Południe
pon 4.10
Południe
Wiek kierowcy:

Porto, Portugalia – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
SURPRICE CAR RENTAL

36 zł/dzień

8 lis – 15 lis
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Kompakt)
Dla 4 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
SURPRICE CAR RENTAL

53 zł/dzień

8 lis – 15 lis
Chevrolet Sonic Sedan
Mini Hatch
lub podobny (Kabriolet)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2/4-drzwiowe
SADORENT

75 zł/dzień

8 lis – 15 lis
Mini Hatch
Chevrolet Equinox
lub podobny (Kompaktowy SUV)
Dla 4 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
SURPRICE CAR RENTAL

66 zł/dzień

6 lis – 13 lis
Chevrolet Equinox
Chevrolet Equinox
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
SADORENT

86 zł/dzień

4 lis – 11 lis
Chevrolet Equinox

Porto, Portugalia oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Samochody Małe

34 zł - 154 zł

Wszystkie typy samochodów

38 zł - 352 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Porto, Portugalia wynosi 86 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 61%, zaczynającymi się już od 34 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 50% tańszy niższe od średnich cen w mieście Porto. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Porto zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Porto, Portugalia wynosi 171 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 73%, zaczynającymi się już od 47 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 1% tańszy niższe od średnich cen w mieście Porto. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Porto zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Średnie) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Porto, Portugalia wynosi 108 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 67%, zaczynającymi się już od 37 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 37% tańszy niższe od średnich cen w mieście Porto. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Porto zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (SUV) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Porto, Portugalia wynosi 201 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest czerwca, z cenami niższymi o około 30%, zaczynającymi się już od 141 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 14% droższe niższe od średnich cen w mieście Porto. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Porto zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Van) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Kabriolet) w mieście Porto, Portugalia wynosi 148 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest maja, z cenami niższymi o około 27%, zaczynającymi się już od 109 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Kabriolet) są o 15% tańszy niższe od średnich cen w mieście Porto. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Porto zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Kabriolet) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Citroen C2
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2-3-drzwiowe
SURPRICE CAR RENTAL

29 zł/dzień

6 lis – 13 lis
Citroen C2
Kia Rio Hatchback
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2/4-drzwiowe
OPORent

32 zł/dzień

4 lis – 11 lis
Kia Rio Hatchback
Kia Rio Hatchback
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2/4-drzwiowe
OPORent

32 zł/dzień

7 lis – 14 lis
Kia Rio Hatchback

Wypożyczalnie samochodów Porto

Porto, Portugalia - wszystkie największe wypożyczalnie
5 lokalizacji
Opis

Czystość

8,5

Komfort

8,5

Ogólnie

8,4

Odbiór/Zwrot

8,4

Jakość a cena

8,2
3 lokalizacji
Opis

Czystość

7,7

Komfort

7,5

Ogólnie

6,5

Odbiór/Zwrot

6,2

Jakość a cena

6,2
2 lokalizacji
Opis

Czystość

6,0

Komfort

6,0

Ogólnie

6,0

Odbiór/Zwrot

6,0

Jakość a cena

6,0
10 lokalizacji
4 lokalizacji
4 lokalizacji
3 lokalizacji
3 lokalizacji

Porto, Portugalia — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Porto

Wynajem samochodów Porto

Od miesiąca Wrzesień do dziś 34 użytkowników momondo szukało taniego wynajmu samochodu w mieście Porto.

Porto – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Porto – Dokładne czyszczenie jest jedną z nowych opcji, zapewnianych przy wynajmie samochodu. Skorzystaj z naszego filtra wyszukiwania, aby zobaczyć wszystkie wypożyczalnie oferujące tę opcję. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Porto, Portugalia - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu Październik?

83 zł to cena weekendowego wypożyczenia samochodu (Październik) w mieście Porto. Najtańsze oferty wynajmu zaczynają się od 34 zł. 59 zł to normalna cena wynajmu auta na tydzień w mieście Porto, jednak w miesiącu Październik zdarzają się ceny wysokości 11 zł (w zależności od szczegółów wynajmu).

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Porto?

DriveGO oferuje z reguły najtańsze ceny wynajmu za dzień w mieście Porto, które są dostępne niezależnie od punktu wypożyczenia auta. Możesz liczyć się ze średnim wydatkiem rzędu 61 zł za dzień, ale nasi użytkownicy znaleźli w tym mieście najtańsze oferty już za 4 zł za dzień.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

W większości przypadków wypożyczalnie nie pobierają opłaty za odwołanie wynajmu samochodu. Na momondo łatwo sprawdzisz, czy wybrana wypożyczalnia samochodów w mieście Porto oferuje darmową rezygnację z wynajmu auta.

Porto – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu Październik?

Odwiedzającym miasto Porto w miesiącu takim jak Październik polecamy wypożyczenie samochodu klasy ekonomicznej. Nie polecamy aut klasy ekonomicznej do jazdy na oblodzonej lub zaśnieżonej powierzchni – samochody te świetnie za to radzą sobie w czasie deszczu i umiarkowanych temperatur. W tym czasie średnie temperatury w mieście zwykle wynoszą około 13 °C a opady oscylują w granicach 158 mm – będą to więc idealne warunki na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Wynajem samochodu z klasy Ekonomiczna kosztuje średnio 51 zł dziennie w mieście Porto.

Ile wypożyczalni ma Hertz na terenie miasta Porto?

W mieście Porto, Portugalia najwięcej wypożyczalni ma Hertz. W 5 punktach wynajmu wypożyczenie samochodu kosztuje zwykle 233 zł za dzień.

Porto, Portugalia – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Podróżujący do miasta Porto powinni pamiętać o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości, które wynoszą 50 km/h. Wyjeżdżając poza miasto Porto, można poruszać się z prędkością do 100 km/h, a na autostradach – do 120 km/h. Pamiętaj, że na wybranych drogach mogą obowiązywać inne limity prędkości, dlatego zawsze zwracaj uwagę na informacje na znakach drogowych.

Porto, Portugalia - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu Wrzesień?

Podróżujący do miasta Porto w takim miesiącu jak Wrzesień mogą spodziewać się średniej temperatury na poziomie 19 °C i opadów rzędu 71 mm. Te informacje mogą się przydać przy wybieraniu samochodu na wynajem.

Wrzesień – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Porto – Wrzesień to miesiąc, w którym panują zazwyczaj wysokie temperatury, w związku z czym momondo poleca wynajem kabrioletu, aby w pełni wykorzystać sprzyjające warunki.

Czy pogoda w mieście Porto jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Dystrykt Porto?

Dystrykt Porto to region w którym średnie temperatury (Wrzesień) wahają się w granicach 19 °C, a opady 71 mm. Te informacje mogą okazać się przydatne podczas wyboru odpowiedniego auta w mieście Porto.


Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Porto

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Porto

Zacznij planować swoją podróż do: Porto