Najnowsze oferty
Informacje
Porównanie samochodów
Katalog wypożyczalni
FAQ (Często zadawane pytania)

Wynajem samochodów Berlin

Berlin – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Wiek kierowcy: 26-65
sob. 22.6
sob. 29.6

Oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.

Zdobywca tytułu „Najlepsza aplikacja turystyczna w Europie” w 2023 roku
Oszczędzaj pieniądze, rezerwując samochody z momondo
Najlepsze oferty samochodów
Najlepsze oferty samochodów
Zobacz oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.
Przejrzyste ceny
Przejrzyste ceny
Wyświetlamy ceny całkowite, więc nie musisz się martwić o dodatkowe koszty.
Rezerwuj elastycznie
Rezerwuj elastycznie
Znajdź samochody z bezpłatnym odwołaniem i zwiększonymi środkami czystości.
Alerty cenowe
Alerty cenowe
Nie chcesz jeszcze rezerwować? Utwórz alert cenowy, by śledzić ceny.

Berlin – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Berlin – znajdź świetne oferty często wypożyczanych samochodów poniżej
Klasa ekonomiczna136 zł/dzień
Klasa kompaktowa154 zł/dzień
Klasa średnia192 zł/dzień
Klasa standardowa184 zł/dzień
Klasa Mini140 zł/dzień
Kompaktowy SUV155 zł/dzień
Kompaktowe kombi166 zł/dzień
Kombi klasy średniej210 zł/dzień
Średni SUV213 zł/dzień
Wybór strony227 zł/dzień
Kombi premium281 zł/dzień
Najlepsze ceny znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 48 godz.

Informacje i trendy dotyczące wynajmu samochochodów w mieście Berlin

Przydatne wskazówki, które pomogą Ci zarezerwować idealne auto w mieście Berlin.

Która wypożyczalnia samochodów w mieście Berlin jest najtańsza?

Najtańsze samochody na wynajem w mieście Berlin można zazwyczaj znaleźć w wypożyczalni Wheego. Możesz tam znaleźć oferty wynajmu samochodów już od 101 zł/dzień. Średnia cena wynajmu samochodu w mieście Berlin to 101 zł/dzień.

Która wypożyczalnia w mieście Berlin ma najwięcej punktów wynajmu?

Wypożyczalnia FLIZZR ma najwięcej punktów wynajmu w mieście Berlin. Ich liczba to 37.

Jaki jest najczęściej wypożyczany samochód w mieście Berlin?

Większość osób korzystających z momondo wypożycza samochód Volkswagen Golf w mieście Berlin, natomiast drugim najpopularniejszym modelem jest Fiat 500 (zgodnie z naszymi danymi). Średnia cena wypożyczenia Volkswagen Golf to 275 zł za dzień. Osoby korzystające z naszej strony znalazły oferty wynajmu Volkswagen Golf w mieście Berlin już za 100 zł za dzień. Z kolei wynajem Fiat 500 w mieście Berlin kosztuje zazwyczaj 197 zł za dzień, jednak można znaleźć oferty już za 120 zł za dzień.

Berlin oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Berlin – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Mały samochodów

152 zł - 396 zł

Wszystkie typy samochodów

193 zł - 370 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (mały samochód) w mieście Berlin, Niemiec wynosi 228 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 34%, zaczynającymi się już od 152 zł za dzień. Wynajem auta typu mały samochód jest zazwyczaj 12% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Berlin. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Berlin zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (mały samochód) w mieście Berlin znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (średni samochód) w mieście Berlin, Niemiec wynosi 284 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 43%, zaczynającymi się już od 163 zł za dzień. Wynajem auta typu średni samochód jest zazwyczaj 10% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Berlin. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Berlin zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (średni samochód) w mieście Berlin znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (duży samochód) w mieście Berlin, Niemiec wynosi 317 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 28%, zaczynającymi się już od 230 zł za dzień. Wynajem auta typu duży samochód jest zazwyczaj 19% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Berlin. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Berlin zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Berlin, Niemiec wynosi 236 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest kwietnia, z cenami niższymi o około 56%, zaczynającymi się już od 105 zł za dzień. Wynajem auta typu SUV jest zazwyczaj 9% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Berlin. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Berlin zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Berlin znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (van) w mieście Berlin, Niemiec wynosi 346 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 4%, zaczynającymi się już od 335 zł za dzień. Wynajem auta typu van jest zazwyczaj 26% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Berlin. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Berlin zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (luksusowy samochód) w mieście Berlin, Niemiec wynosi 234 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 7%, zaczynającymi się już od 252 zł za dzień. Wynajem auta typu luksusowy samochód jest zazwyczaj 9% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Berlin. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Berlin zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (luksusowy samochód) w mieście Berlin znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (kabriolet) w mieście Berlin, Niemiec wynosi 246 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 24%, zaczynającymi się już od 189 zł za dzień. Wynajem auta typu kabriolet jest zazwyczaj 5% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Berlin. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Berlin zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Opel Corsa
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

136 zł/dzień

21 cze - 28 cze
Opel Corsa
Kia Picanto
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

140 zł/dzień

27 cze - 30 cze
Kia Picanto
Toyota Corolla
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

154 zł/dzień

21 cze - 28 cze
Toyota Corolla

Berlin – wypożyczalnie samochodów

Berlin - wszystkie największe wypożyczalnie

Global Rent A Car

17 lokalizacji
Opis

Czystość

10,0

Komfort lotu

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/zwrot

10,0

Value

10,0

Virtuo

5 lokalizacji
Opis

Czystość

10,0

Komfort lotu

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/zwrot

10,0

Value

10,0

FLIZZR

36 lokalizacji
Opis

Czystość

8,0

Komfort lotu

8,0

Ogólnie

8,0

Odbiór/zwrot

8,0

Value

8,0

Enterprise Rent-A-Car

15 lokalizacji
Opis

Czystość

8,2

Komfort lotu

7,8

Ogólnie

8,0

Odbiór/zwrot

8,0

Value

7,8

Sixt

7,9
Dobry
1 opinia27 lokalizacji
Opis

Czystość

8,8

Komfort lotu

8,3

Ogólnie

7,8

Odbiór/zwrot

7,8

Value

7,1

Dollar

7,7
Dobry
1 opinia10 lokalizacji
Opis

Czystość

8,5

Komfort lotu

7,8

Ogólnie

7,1

Odbiór/zwrot

7,8

Value

7,1

Europcar

22 lokalizacje
Opis

Czystość

6,9

Komfort lotu

6,9

Ogólnie

6,9

Odbiór/zwrot

6,9

Value

6,9

Avis

11 lokalizacji
Opis

Czystość

7,5

Komfort lotu

6,6

Ogólnie

6,2

Odbiór/zwrot

6,2

Value

6,2

Kilka faktów o wypożyczalniach samochodów w mieście Berlin

Zobacz świetne oferty wynajmu, popularne wypożyczalnie i rodzaje samochodów, które najlepiej sprawdzą się podczas wizyty w mieście Berlin.

Najpopularniejsza wypożyczalnia

Sixt

Popularne typy samochodów

Compact, Economy, SUV

Najtańszy samochód na wynajem

119 zł

Najpopularniejszy model

Volkswagen Golf
Najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów w mieście Berlin znalezioną na momondo jest w tym miesiącu Sixt. Pozostałe popularne firmy to Alamo i BUCHBINDER
W ciągu ostatnich 72 godzin wypożyczalnie aut w mieście Berlin oferowały następujące typy samochodów: Compact, Economy, SUV.
Najniższa cena samochodu na wynajem w mieście Berlin to 119 zł/dzień. W tym obszarze średnie ceny zaczynają się od 239 zł/dzień.
Najpopularniejszym wynajmowanym typem samochodu w mieście Berlin w ciągu ostatnich 7 dni był Volkswagen Golf. Popularną alternatywą na naszej stronie jest także Fiat 500.

Berlin – poruszanie się wynajętym samochodem (FAQ)

Berlin - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Berlin, Niemcy - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu Lipiec?

190 zł to cena weekendowego wypożyczenia samochodu (Lipiec) w mieście Berlin. Najtańsze oferty wynajmu zaczynają się od 190 zł. Lipiec: średnie ceny tygodniowego wynajmu samochodu w mieście Berlin to 108 zł, a najtańsze oferty zaczynają się od 108 zł.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

W większości przypadków wypożyczalnie nie pobierają opłaty za odwołanie wynajmu samochodu. Na momondo łatwo sprawdzisz, czy wybrana wypożyczalnia samochodów w mieście Berlin oferuje darmową rezygnację z wynajmu auta.

Berlin – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu Lipiec?

Lipiec to miesiąc, w którym temperatury oscylują wokół 17 °C, czyli idealnej temperatury na wynajem kabrioletu. Średnia wysokość opadów w mieście Berlin wynosi wtedy 62 mm – kabriolet to świetny pomysł na przemieszczanie się po mieście w taką pogodę. Pamiętaj, by na wszelki wypadek sprawdzić dokładną prognozę pogody tuż przed przyjazdem. Wynajem samochodu z klasy Kabriolet kosztuje średnio 513 zł dziennie w mieście Berlin.

Berlin, Niemcy – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

50 km/h to limit prędkości obowiązujący w granicach miasta Berlin. Ograniczenie te obowiązuje także w okolicznych miejscowościach i innych obszarach miejskich. Poza nimi można poruszać się z prędkością do 100 km/h, a na autostradach – do Przydatne informacje. Jeśli planujesz wynająć samochodów w mieście Berlin, pamiętaj o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości.

Jaka wypożyczalnia aut oferuje wynajem samochodu BMW 4 Series Convertible w mieście Berlin?

Berlin, Niemcy - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu Czerwiec?

Czerwiec to miesiąc, w którym temperatura w mieście Berlin wynosi średnio 16 °C a przewidywane opady 71 mm. To ważna informacja, pomocna przy wyborze odpowiedniego do warunków samochodu.

Czy pogoda w mieście Berlin jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Berlin?

Jeśli interesuje Cię wynajęcie samochodu w mieście Berlin i zwiedzenie pozostałej części regionu, warto zapoznać się z panującymi tam warunkami atmosferycznymi. Berlin to średnie temperatury w granicach 16 °C i opady rzędu 71 mm.

samochody w: Berlin – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

samochody w: Berlin – ceny są odświeżane codziennie.

samochody w: Berlin – ile stron przeszukuje momondo?

samochody w: Berlin – dostępnych jest 284 operatorów (dane na czerwca 2024.

Ile trzeba mieć lat, aby wynająć samochód w: Berlin?

Wymagania dotyczące wieku kierowców różnią się w zależności od kraju (dotyczy to również: Berlin). W wielu krajach UE kierowcy muszą mieć ukończone 18 lat. Zazwyczaj, aby wynająć samochód za granicą, musisz mieć co najmniej 21 lat, a jeśli masz mniej niż 25 lat, może zostać naliczona dodatkową opłatą za młodego kierowcę. Zalecamy zapoznanie się z regulaminem wybranej wypożyczalni przed dokonaniem rezerwacji.

Berlin: jakie dokumenty lub dowód tożsamości są potrzebne do wypożyczenia samochodu w tym miejscu?

Berlin: wszyscy kierowcy muszą posiadać ważne pełne prawo jazdy podczas wynajmu samochodu w tym miejscu. Jeśli prawo jazdy jest napisane w innym języku niż język kraju wynajmu, może być wymagane międzynarodowe zezwolenie na prowadzenie pojazdu, aby uniknąć ryzyka otrzymania grzywny. Jeśli wynajmujesz samochód za granicą, może być również konieczne przedstawienie dowodu podróży powrotnej i informacji o zakwaterowaniu podczas pobytu. Zawsze zaleca się dodatkowe sprawdzenie tej kwestii w wypożyczalni, w której dokonywana jest rezerwacja.


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Berlin – dlaczego warto korzystać z momondo, szukając ofert wynajmu samochodów?

Warto zarezerwować wynajem samochodu za pomocą momondo, ponieważ to szybki, bezpłatny i łatwy w użyciu sposób, pozwalający też zaoszczędzić pieniądze. momondo wyręcza Cię w szukaniu najlepszych cen i zasad wynajmu samochodów. Wszystko, co musisz zrobić, to porównać i wybrać to, co najlepiej sprawdzi się w Twojej podróży.

Berlin – w jaki sposób momondo pomoże mi znaleźć najlepszą ofertę wynajmu samochodu?

momondo umożliwia znalezienie najlepszej oferty wynajmu samochodu, oferując przydatne filtry zawężające wyszukiwanie. Filtry te obejmują między innymi: cenę, typ nadwozia, wypożyczalnię i określone zasady, na których może Ci zależeć.

Berlin – czy znajdę na momondo oferty samochodów do wynajęcia z bezpłatnym odwołaniem?

Tak, wyszukiwarka momondo ma filtry, które umożliwiają wyświetlenie wypożyczalni samochodów oferujących bezpłatne odwołanie.

Berlin – czy znajdę oferty wynajmu samochodów z dogodnymi zasadami tankowania na momondo?

momondo pozwala na wyszukiwanie samochodów do wynajęcia z dogodnymi zasadami tankowania.

Berlin – czy znajdę na momondo wypożyczalnię samochodów oferującą dokładne czyszczenie?

Oczywiście, momondo oferuje filtry wyszukiwania umożliwiające znalezienie samochodów z usługą dokładnego czyszczenia.

Berlin – czy momondo umożliwia wyszukiwanie samochodów na wynajem bez limitu kilometrów?

Tak, momondo umożliwia wyszukiwanie ofert wynajmu aut bez limitu kilometrów.


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Berlin)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.

Otrzymuj powiadomienia o obniżkach cen

Obserwuj zmiany cen na bieżąco – dzięki alertom cenowym.
sob. 22.6
Południe
sob. 29.6
Południe
Chcę otrzymywać na e-mail informacje o produktach i usługach oraz ofertach specjalnych momondo i jego partnerów.

Berlin – znajdź lepsze wyniki dla swojego pobytu

Często wypożyczane rodzaje aut w Berlinie