Wypożyczalnie samochodów Europcar w mieście Berlin

Berlin – znajdź i porównuj oferty wypożyczalni samochodów Europcar

Berlin, Niemcy
27 Maj — 3 cze
Zwrot w miejscu odbioru
Berlin, Niemcy
pt 27.5
Południe
pt 3.6
Południe
Wiek kierowcy:

Berlin, Berlin – oferty wynajmu samochodów z Europcar

Znajdź idealną wypożyczalnię samochodów z momondo

Samochody Małe

151 zł - 2 623 zł

Wszystkie typy samochodów

178 zł - 2 623 zł

Berlin, Berlin – najlepszy czas na wynajem samochodu typu Małe z wypożyczalni Europcar to Listopad, kiedy średnia cena za dzień wynosi ok. 151 zł. 151 zł za dzień to 77% mniej niż średnia roczna (647 zł) za samochód Europcar z wypożyczalni Małe w mieście Berlin. Podczas gdy Listopad to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu Małe z wypożyczalni Europcar w takim miejscu jak Berlin, najdroższy miesiąc to Styczeń. Oczywiście Styczeń również czasem oferuje dobre ceny na samochód Małe z wypożyczalni Europcar.

Berlin, Berlin – najlepszy czas na wynajem samochodu typu Średnie z wypożyczalni Europcar to Październik, kiedy średnia cena za dzień wynosi ok. 128 zł. 128 zł za dzień to 79% mniej niż średnia roczna (601 zł) za samochód Europcar z wypożyczalni Średnie w mieście Berlin. Podczas gdy Październik to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu Średnie z wypożyczalni Europcar w takim miejscu jak Berlin, najdroższy miesiąc to Grudzień. Oczywiście Grudzień również czasem oferuje dobre ceny na samochód Średnie z wypożyczalni Europcar.

Berlin, Berlin – najlepszy czas na wynajem samochodu typu SUV z wypożyczalni Europcar to Październik, kiedy średnia cena za dzień wynosi ok. 127 zł. 127 zł za dzień to 84% mniej niż średnia roczna (790 zł) za samochód Europcar z wypożyczalni SUV w mieście Berlin. Podczas gdy Październik to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu SUV z wypożyczalni Europcar w takim miejscu jak Berlin, najdroższy miesiąc to Grudzień. Oczywiście Grudzień również czasem oferuje dobre ceny na samochód SUV z wypożyczalni Europcar.

Toyota Corolla
lub podobny (Kompakt)
Dla 4 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Europcar

225 zł/dzień

8 cze – 24 cze
Toyota Corolla
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Europcar

231 zł/dzień

8 cze – 24 cze
Chevrolet Sonic Sedan

Berlin – wypożyczalnie samochodów Europcar

Poniżej znajdziesz informacje dotyczące wszystkich wypożyczalni samochodów Europcar w mieście Berlin, takie jak adres, numer telefonu czy opinie.
22 lokalizacji
Opis

Czystość

3,9

Komfort lotu

3,3

Ogólnie

4,6

Odbiór/zwrot

3,3

Value

3,3

Berlin – informacje dotyczące wypożyczalni samochodów Europcar

Aby zapewnić wygodne wypożyczanie samochodów z Europcar w mieście Berlin w okresie pandemii COVID-19, firma podejmuje dodatkowe środki ostrożności, które obejmują między innymi wzmożone metody utrzymywania czystości samochodów i salonów. Europcar stosuje również inne zasady i procedury mające zapewnić bezpieczeństwo, jak np:
• Zasady „Zero kontaktu” zapewniające o tym, że każdy kluczyk do pojazdu po dezynfekcji jest zamykany w kopercie

Najniższa cena za wypożyczenie samochodu z Europcar na Czerwiec w mieście Berlin to 261 zł za dzień. Średnie ceny wynajmu samochodu z Europcar wynoszą jednak zazwyczaj ok. 621 zł za dzień lub 4 344 zł za tydzień, jeśli wybieramy Czerwiec. Ceny te oparte są o stawki na Czerwiec zeszłego roku, więc w tym roku oferty mogą być jeszcze lepsze.

Na lotnisku Lotnisko Berlin Brandenburg można znaleźć kilka wypożyczalni (2). Wypożyczalnie te (2) znajdują się pod adresami Siegfriedstrasse 49 60 oraz Flughafen Berlin-brandenburg.

Tak, Europcar oferuje opcję bezpłatnego anulowania samochodów na wynajem w mieście Berlin, jednak anulowanie w ostatniej chwili może wiązać się z opłatą. W razie pytań dotyczących opłat i zasad dotyczących anulowania rezerwacji zadzwoń do jednej z wypożyczalni Europcar w mieście Berlin. Kliknij tutaj, aby wyświetlić listę numerów telefonicznych w sekcji lokalizacji.

Z naszych danych wynika, że samochody typu Mini są najbardziej popularne wśród użytkowników, których interesuje wynajem aut na Czerwiecz Europcar podczas wycieczki do miasta Berlin. Biorąc pod uwagę ceny za wynajem samochodów z Europcar na Czerwiec, należy spodziewać się średnich cen za wypożyczenie samochodów typu Mini na poziomie 394 zł/dzień. Naszym użytkownikom udało się jednak znaleźć ceny już od 100 zł/dzień (zeszły Czerwiec), co oznacza, że w tym roku z momondo również można znaleźć świetne oferty.

Średnia cena 394 zł/dzień sprawia, że Mini to najtańszy typ samochodów do wynajęcia z Europcar w mieście Berlin (89% tańszy od najdroższego w ofercie wypożyczalni Europcar. W zeszłym roku 41% użytkowników momondo, którzy wypożyczyli samochód z Europcar w mieście Berlin, zdecydowało się na Mini, aby zaoszczędzić. Warto jednak pamiętać, że wypożyczalnia Europcar ma w ofercie również inne klasy samochodów, dostosowane do zróżnicowanych potrzeb podróżnych.

Europcar oferuje obecnie w mieście Berlin kilka (22) wypożyczalni samochodów. Najbardziej popularna wypożyczalnia aut Europcar w mieście Berlin znajduje się pod adresem Alexanderplatz 8. W ciągu ostatnich 12 miesięcy 42% naszych użytkowników, którzy wyszukiwali opcji na wynajem auta z Europcar w mieście Berlin, zdecydowało się na wypożyczenie właśnie w tej lokalizacji – Alexanderplatz 8.


Niemcy – wynajem samochodów z Europcar w różnych miastach

Niemcy – znajdź samochody na wynajem z Europcar w wielu miastach kraju jak np. Frankfurt nad Menem, Dortmund oraz Karlsruhe