Wynajem samochodów Podgorica, Podgorica

Podgorica, Podgorica – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Podgorica, Czarnogóra
19 sie — 26 sie
Zwrot w miejscu odbioru
Podgorica, Czarnogóra
pt. 19.8
Południe
pt. 26.8
Południe
Wiek kierowcy:

Podgorica, Podgorica – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Podgorica, Podgorica – znajdź najlepsze oferty popularnych samochodów do wynajęcia poniżej
Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

17 zł/dzień

1 paź - 15 paź
Renault Clio
Vauxhall Mokka
lub podobny (Kompaktowy SUV)
Dla 4 pasażerów

41 zł/dzień

1 paź - 15 paź
Vauxhall Mokka
Seat Leon
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

27 zł/dzień

1 paź - 15 paź
Seat Leon
Skoda Superb
lub podobny (Klasa standardowa)
Dla 5 pasażerów

61 zł/dzień

6 wrz - 20 wrz
Skoda Superb
Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

18 zł/dzień

4 lis - 7 lis
Renault Clio
Vauxhall Mokka
lub podobny (Kompaktowy SUV)
Dla 4 pasażerów

21 zł/dzień

13 paź - 18 paź
Vauxhall Mokka
Seat Leon
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

17 zł/dzień

1 paź - 15 paź
Seat Leon
Fiat 500
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

18 zł/dzień

4 lis - 7 lis
Fiat 500

Podgorica, Podgorica oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Podgorica – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Samochody Małe

25 zł - 199 zł

Wszystkie typy samochodów

51 zł - 529 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Podgorica, Czarnogóry wynosi 99 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 75%, zaczynającymi się już od 25 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 59% tańszy niższe od średnich cen w mieście Podgorica. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Podgorica zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Małe) w mieście Podgorica znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Podgorica, Czarnogóry wynosi 197 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 67%, zaczynającymi się już od 66 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 18% tańszy niższe od średnich cen w mieście Podgorica. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Podgorica zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Średnie) w mieście Podgorica znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Podgorica, Czarnogóry wynosi 342 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 61%, zaczynającymi się już od 135 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 31% droższe niższe od średnich cen w mieście Podgorica. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Podgorica zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Podgorica, Czarnogóry wynosi 205 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest grudnia, z cenami niższymi o około 34%, zaczynającymi się już od 137 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 14% tańszy niższe od średnich cen w mieście Podgorica. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Podgorica zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Podgorica znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Podgorica, Czarnogóry wynosi 287 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 62%, zaczynającymi się już od 111 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 17% droższe niższe od średnich cen w mieście Podgorica. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Podgorica zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (Luksusowy) w mieście Podgorica, Czarnogóry wynosi 296 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest kwietnia, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 423 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Luksusowy) są o 20% droższe niższe od średnich cen w mieście Podgorica. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Podgorica zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (Kabriolet) w mieście Podgorica, Czarnogóry wynosi 211 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 221 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Kabriolet) są o 12% tańszy niższe od średnich cen w mieście Podgorica. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Podgorica zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

17 zł/dzień

1 paź - 15 paź
Renault Clio

Podgorica – wypożyczalnie samochodów

Podgorica, Podgorica - wszystkie największe wypożyczalnie
2 lokalizacje
Opis

Czystość

8,9

Komfort lotu

8,9

Ogólnie

6,9

Odbiór/zwrot

6,9

Value

6,9
2 lokalizacje
Opis

Czystość

10,0

Komfort lotu

10,0

Ogólnie

4,0

Odbiór/zwrot

10,0

Value

4,0
6 lokalizacji
Opis

Czystość

4,0

Komfort lotu

4,0

Ogólnie

2,0

Odbiór/zwrot

4,0

Value

4,0
7 lokalizacji
5 lokalizacji
4 lokalizacje
2 lokalizacje
2 lokalizacje

Kilka faktów o wypożyczalniach samochodów w mieście Podgorica

Zobacz świetne oferty wynajmu, popularne wypożyczalnie i rodzaje samochodów, które najlepiej sprawdzą się podczas wizyty w mieście Podgorica.

Najpopularniejsza wypożyczalnia

SURPRICE CAR RENTAL

Popularne typy samochodów

Mini, Economy, Compact

Najtańszy samochód na wynajem

83 zł

Najpopularniejszy model

Skoda Rapid
Najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów w mieście Podgorica znalezioną na momondo jest w tym miesiącu SURPRICE CAR RENTAL . Pozostałe popularne firmy to INTERRENT i GREEN MOTION
W ciągu ostatnich 72 godzin wypożyczalnie aut w mieście Podgorica oferowały następujące typy samochodów: Mini, Economy, Compact.
Najniższa cena samochodu na wynajem w mieście Podgorica to 83 zł/dzień. W tym obszarze średnie ceny zaczynają się od 180 zł/dzień.
Najpopularniejszym wynajmowanym typem samochodu w mieście Podgorica w ciągu ostatnich 7 dni był Skoda Rapid. Popularną alternatywą na naszej stronie jest także Dacia Sandero Stepway.

Podgorica – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Podgorica – najpopularniejsze hotele

Podgorica – poruszanie się wynajętym samochodem (FAQ)

Podgorica - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Podgorica: średnia cena wypożyczenia samochodu na weekend w miesiącu Wrzesień to 274 zł, jednak niektórym osobom udało się znaleźć wynajem w cenie 256 zł. 190 zł to normalna cena wynajmu auta na tydzień w mieście Podgorica, jednak w miesiącu Wrzesień zdarzają się ceny wysokości 84 zł (w zależności od szczegółów wynajmu).

Najniższe ceny za dzień wynajmu oferuje zwykle INTERRENT . Wynajem auta w mieście Podgorica kosztuje średnio 130 zł za dzień. Najtańsza oferta znaleziona w ich wypożyczalni w mieście wynosi 39 zł za dzień.

Większość współpracujących z nami wypożyczalni z miasta Podgorica nie pobiera opłaty za rezygnację z wynajmu samochodu. Oznacza to, że jeśli Twoje plany nagle ulegną zmianie, wybrana przez Ciebie wypożyczalnia (np. Europcar, Hertz czy Enterprise) da Ci możliwość darmowego odwołania rezerwacji (w zależności od tego, kiedy została ona dokonana).

Większość wybierających się do miasta Podgorica stawia na wynajem samochodu klasy standard – Wrzesień, ze średnimi temperaturami w wysokości 16 °C i średnimi opadami w okolicach 130 mm, to miesiąc, w którym właśnie tego typu auta sprawdzają się najlepiej. Samochody klasy standard dobrze radzą sobie na mokrych drogach i przy niskich temperaturach. Wynajem samochodu z klasy Klasa standardowa kosztuje średnio 212 zł dziennie w mieście Podgorica.

GREEN MOTION to popularna wypożyczalnia w mieście Podgorica, Czarnogóra, ponieważ prowadzi tu więcej punktów wynajmu niż inne firmy. Podgorica, Czarnogóra oferuje 6 punktów wynajmu, a wypożyczenie samochodu kosztuje tam średnio 189 zł dziennie.

50 km/h to limit prędkości obowiązujący w granicach miasta Podgorica. Ograniczenie te obowiązuje także w okolicznych miejscowościach i innych obszarach miejskich. Poza nimi można poruszać się z prędkością do 80 km/h, a na autostradach – do 80 km/h. Jeśli planujesz wynająć samochodów w mieście Podgorica, pamiętaj o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości.

Podróżujący do miasta Podgorica w takim miesiącu jak Sierpień mogą spodziewać się średniej temperatury na poziomie 27 °C i opadów rzędu 40 mm. Te informacje mogą się przydać przy wybieraniu samochodu na wynajem.

Warunki atmosferyczne regionu w tym miesiącu to średnie temperatury rzędu 27 °C i opady w granicach 40 mm. Miej to na uwadze, podczas wybierania odpowiedniego samochodu w mieście Podgorica.


Wypożyczalnie samochodów na popularnych lotniskach w pobliżu miasta Podgorica

Zarezerwuj samochód na którymś z najpopularniejszych lotnisk w pobliżu miasta Podgorica

Podgorica – popularne samochody na wynajem

Podgorica – wypożycz jeden z tych popularnych typów samochodów

Czarnogóry – sprawdź więcej wypożyczalni samochodów

Czarnogóry – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów

Zacznij planować swoją podróż do: Podgorica


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Korzystanie z momondo do znalezienia oferty samochodu na wynajem pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. momondo przeszukuje tysiące stron i lokalizacji wypożyczalni samochodów, aby zapewnić Ci szeroki wybór opcji i samochodów do wyboru.

Po wyszukaniu ofert wynajmu samochodów momondo wyświetli wyniki i umożliwi znalezienie najlepszej oferty przy użyciu naszych filtrów; możesz zawęzić wyszukiwanie według typu pojazdu, ceny, agencji i wielu reguł, mogących mieć zastosowanie.

Tak, możesz wyszukać wypożyczalni samochodów oferujących bezpłatne odwołanie, korzystając z filtrów na momondo.

Tak, wystarczy wybrać filtr z dogodnymi zasadami tankowania podczas wyszukiwania samochodów na momondo.

Tak, momondo pokaże Ci oferty obejmujące dokładne czyszczenie samochodów do wynajęcia w tym miejscu.

Tak, momondo umożliwia wyszukiwanie ofert wynajmu aut bez limitu kilometrów.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Rezerwuj z pełnym przekonaniem
Porównujemy oferty wynajmu samochodów z ponad 70 000 lokalizacji, umożliwiając Ci dokonanie szybkiego i łatwego wyboru.
Świadomość ekologiczna
Wybierz jeden z wielu pojazdów, w tym hybrydowe i elektryczne, aby Twoja podróż była przyjemna i przyjazna środowisku.
Brak ukrytych kosztów
Wszystkie podane ceny są cenami całkowitymi. Nie ma żadnych ukrytych kosztów ani opłat, więc masz pewność, że cena, którą widzisz, jest wiarygodna.