Tani wynajem aut Podgorica, Czarnogóra

Podgorica, Czarnogóra – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Podgorica, Czarnogóra
2 sie — 9 sie
Zwrot w miejscu odbioru
Podgorica, Czarnogóra
pon 2.8
Południe
pon 9.8
Południe
Wiek kierowcy:

Podgorica, Czarnogóra – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia
Chevrolet Equinox
lub podobny (Kompaktowy SUV)
Dla 4 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Avis

106 zł/dzień

9 wrz – 14 wrz
Chevrolet Equinox
Audi A3
lub podobny (Średnia)
Dla 5 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
SURPRICE CAR RENTAL

105 zł/dzień

2 wrz – 9 wrz
Audi A3
Hyundai Accent
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2-3-drzwiowe
SURPRICE CAR RENTAL

99 zł/dzień

2 wrz – 9 wrz
Hyundai Accent

Podgorica, Czarnogóra oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Samochody Małe

21 zł - 150 zł

Wszystkie typy samochodów

31 zł - 383 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Podgorica, Czarnogóra wynosi 65 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 68%, zaczynającymi się już od 21 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 58% tańszy niższe od średnich cen w mieście Podgorica. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Podgorica zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Podgorica, Czarnogóra wynosi 120 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 65%, zaczynającymi się już od 43 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 21% tańszy niższe od średnich cen w mieście Podgorica. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Podgorica zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Średnie) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Podgorica, Czarnogóra wynosi 190 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 45%, zaczynającymi się już od 106 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 20% droższe niższe od średnich cen w mieście Podgorica. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Podgorica zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Duże) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Podgorica, Czarnogóra wynosi 153 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 55%, zaczynającymi się już od 70 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 0% droższe niższe od średnich cen w mieście Podgorica. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Podgorica zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (SUV) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Podgorica, Czarnogóra wynosi 158 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 40%, zaczynającymi się już od 95 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 4% droższe niższe od średnich cen w mieście Podgorica. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Podgorica zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Van) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Hyundai Accent
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2-3-drzwiowe
SURPRICE CAR RENTAL

99 zł/dzień

2 wrz – 9 wrz
Hyundai Accent
Hyundai Accent
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2-3-drzwiowe
SURPRICE CAR RENTAL

99 zł/dzień

1 wrz – 5 wrz
Hyundai Accent
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
SURPRICE CAR RENTAL

99 zł/dzień

9 wrz – 18 wrz
Chevrolet Sonic Sedan

Wypożyczalnie samochodów Podgorica

Podgorica, Czarnogóra - wszystkie największe wypożyczalnie
2 lokalizacji
Opis

Czystość

10,0

Komfort

8,6

Ogólnie

7,3

Odbiór/Zwrot

5,3

Jakość a cena

7,3
2 lokalizacji
Opis

Czystość

6,6

Komfort

7,3

Ogólnie

5,3

Odbiór/Zwrot

3,3

Jakość a cena

6,0
2 lokalizacji
Opis

Czystość

3,2

Komfort

2,7

Ogólnie

2,2

Odbiór/Zwrot

2,2

Jakość a cena

2,2
7 lokalizacji
5 lokalizacji
3 lokalizacji
3 lokalizacji
2 lokalizacji

Podgorica, Czarnogóra — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Podgorica Golubovci

Wynajem samochodów Podgorica

W tym roku lipiec to miesiąc, w którym użytkownicy momondo szukali samochodu w mieście Podgorica 2 483 razy.

Podgorica – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Wypożyczalnie samochodów zawsze przykładały dużą wagę do czyszczenia pojazdów. Europcar, Hertz i Avis jako jedne z wielu wypożyczalni wprowadzają dokładne czyszczenie, aby zapewnić kompleksową dezynfekcję aut. Jeśli Podgorica to Twój kierunek podróży, sprawdź na naszej stronie, czy ta opcja jest dostępna podczas wynajmu samochodu w tym kraju. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Podgorica, Czarnogóra - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu sierpień?

Podgorica: średnia cena wypożyczenia samochodu na weekend w miesiącu sierpień to 55 zł, jednak niektórym użytkownikom udało się znaleźć wynajem w cenie 17 zł. 68 zł to normalna cena wynajmu auta na tydzień w mieście Podgorica, jednak w miesiącu sierpień zdarzają się ceny wysokości 18 zł (w zależności od szczegółów wynajmu).

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Podgorica?

Najniższe ceny za dzień wynajmu oferuje zwykle GREEN MOTION . Wynajem auta w mieście Podgorica kosztuje średnio 135 zł za dzień. Najtańsza oferta znaleziona w ich 5 wypożyczalniach w mieście wynosi 23 zł za dzień.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Większość współpracujących z nami wypożyczalni z miasta Podgorica nie pobiera opłaty za rezygnację z wynajmu samochodu. Oznacza to, że jeśli Twoje plany nagle ulegną zmianie, wybrana przez Ciebie wypożyczalnia (np. Europcar, Hertz czy Avis) da Ci możliwość darmowego odwołania rezerwacji (w zależności od tego, kiedy została ona dokonana).

Podgorica – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu sierpień?

Większość wybierających się do miasta Podgorica stawia na wynajem samochodu klasy standard – sierpień, ze średnimi temperaturami w wysokości 22 °C i średnimi opadami w okolicach 80 mm, to miesiąc, w którym właśnie tego typu auta sprawdzają się najlepiej. Samochody klasy standard dobrze radzą sobie na mokrych drogach i przy niskich temperaturach. Wynajem samochodu z klasy Średnia-wyższa kosztuje średnio 317 zł dziennie w mieście Podgorica.

Ile wypożyczalni ma Avis na terenie miasta Podgorica?

Avis to popularna wypożyczalnia w mieście Podgorica, Czarnogóra, ponieważ prowadzi tu więcej punktów wynajmu niż inne firmy. Podgorica, Czarnogóra oferuje 2 punkty wynajmu, a wypożyczenie samochodu kosztuje tam średnio 112 zł dziennie.

Podgorica, Czarnogóra – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

50 km/h to limit prędkości obowiązujący w granicach miasta Podgorica. Ograniczenie te obowiązuje także w okolicznych miejscowościach i innych obszarach miejskich. Poza nimi można poruszać się z prędkością do 80 km/h, a na autostradach – do 80 km/h. Jeśli planujesz wynająć samochodów w mieście Podgorica, pamiętaj o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości.

Podgorica, Czarnogóra - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu lipiec?

Podróżujący do miasta Podgorica w takim miesiącu jak lipiec mogą spodziewać się średniej temperatury na poziomie 26 °C i opadów rzędu 40 mm. Te informacje mogą się przydać przy wybieraniu samochodu na wynajem.

lipiec – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Podgorica – lipiec należy do miesięcy, w których panują wysokie temperatury, a prawdopodobieństwo wystąpienia opadów jest niewielkie, w związku z czym momondo poleca wynajem samochodu typu kabriolet, aby w pełni wykorzystać tę korzystną pogodę.

Czy pogoda w mieście Podgorica jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Podgorica?

Warunki atmosferyczne regionu w tym miesiącu to średnie temperatury rzędu 26 °C i opady w granicach 40 mm. Miej to na uwadze, podczas wybierania odpowiedniego samochodu w mieście Podgorica.


Samochody w innych miastach - Czarnogóra


Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Podgorica

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Podgorica

Zacznij planować swoją podróż do: Podgorica