Tani wynajem aut Podgorica, Czarnogóra

Podgorica, Czarnogóra – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Podgorica, Czarnogóra
27 paź — 3 lis
Zwrot w miejscu odbioru
Podgorica, Czarnogóra
śr 27.10
Południe
śr 3.11
Południe
Wiek kierowcy:

Podgorica, Czarnogóra – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia
Audi A3
lub podobny (Średnia)
Dla 5 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
SURPRICE CAR RENTAL

30 zł/dzień

16 lis – 20 lis
Audi A3
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Kompakt)
Dla 4 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
GREEN MOTION

26 zł/dzień

10 lis – 14 lis
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Equinox
lub podobny (Kompaktowy SUV)
Dla 4 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Sixt

51 zł/dzień

17 lis – 24 lis
Chevrolet Equinox
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
GREEN MOTION

26 zł/dzień

17 lis – 21 lis
Chevrolet Sonic Sedan

Podgorica, Czarnogóra oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Samochody Małe

22 zł - 152 zł

Wszystkie typy samochodów

31 zł - 388 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Podgorica, Czarnogóra wynosi 66 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 67%, zaczynającymi się już od 22 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 58% tańszy niższe od średnich cen w mieście Podgorica. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Podgorica zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Podgorica, Czarnogóra wynosi 122 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 65%, zaczynającymi się już od 43 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 22% tańszy niższe od średnich cen w mieście Podgorica. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Podgorica zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Średnie) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Podgorica, Czarnogóra wynosi 193 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 45%, zaczynającymi się już od 108 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 20% droższe niższe od średnich cen w mieście Podgorica. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Podgorica zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Duże) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Podgorica, Czarnogóra wynosi 155 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 55%, zaczynającymi się już od 71 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 0% droższe niższe od średnich cen w mieście Podgorica. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Podgorica zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (SUV) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Podgorica, Czarnogóra wynosi 160 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 40%, zaczynającymi się już od 96 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 4% droższe niższe od średnich cen w mieście Podgorica. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Podgorica zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Van) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Citroen C2
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2-3-drzwiowe
GREEN MOTION

26 zł/dzień

17 lis – 21 lis
Citroen C2
Citroen C2
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2-3-drzwiowe
GREEN MOTION

26 zł/dzień

16 lis – 20 lis
Citroen C2
Ford Focus
lub podobny (Kompaktowe kombi)
Dla 4 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
SURPRICE CAR RENTAL

33 zł/dzień

17 lis – 21 lis
Ford Focus

Wypożyczalnie samochodów Podgorica

Podgorica, Czarnogóra - wszystkie największe wypożyczalnie
2 lokalizacji
Opis

Czystość

10,0

Komfort

8,6

Ogólnie

7,3

Odbiór/Zwrot

5,3

Jakość a cena

7,3
2 lokalizacji
Opis

Czystość

6,6

Komfort

7,3

Ogólnie

5,3

Odbiór/Zwrot

3,3

Jakość a cena

6,0
2 lokalizacji
Opis

Czystość

3,7

Komfort

3,3

Ogólnie

2,4

Odbiór/Zwrot

2,4

Jakość a cena

2,4
7 lokalizacji
5 lokalizacji
3 lokalizacji
3 lokalizacji
2 lokalizacji

Podgorica, Czarnogóra — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Podgorica Golubovci

Wynajem samochodów Podgorica

W tym roku Październik to miesiąc, w którym użytkownicy momondo szukali samochodu w mieście Podgorica 97 razy.

Podgorica – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Wypożyczalnie samochodów zawsze przykładały dużą wagę do czyszczenia pojazdów. Europcar, Hertz i Avis jako jedne z wielu wypożyczalni wprowadzają dokładne czyszczenie, aby zapewnić kompleksową dezynfekcję aut. Jeśli Podgorica to Twój kierunek podróży, sprawdź na naszej stronie, czy ta opcja jest dostępna podczas wynajmu samochodu w tym kraju. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Podgorica, Czarnogóra - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu Listopad?

Podgorica: średnia cena wypożyczenia samochodu na weekend w miesiącu Listopad to 56 zł, jednak niektórym użytkownikom udało się znaleźć wynajem w cenie 17 zł. 69 zł to normalna cena wynajmu auta na tydzień w mieście Podgorica, jednak w miesiącu Listopad zdarzają się ceny wysokości 19 zł (w zależności od szczegółów wynajmu).

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Podgorica?

Najniższe ceny za dzień wynajmu oferuje zwykle GREEN MOTION . Wynajem auta w mieście Podgorica kosztuje średnio 137 zł za dzień. Najtańsza oferta znaleziona w ich 5 wypożyczalniach w mieście wynosi 24 zł za dzień.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Większość współpracujących z nami wypożyczalni z miasta Podgorica nie pobiera opłaty za rezygnację z wynajmu samochodu. Oznacza to, że jeśli Twoje plany nagle ulegną zmianie, wybrana przez Ciebie wypożyczalnia (np. Europcar, Hertz czy Avis) da Ci możliwość darmowego odwołania rezerwacji (w zależności od tego, kiedy została ona dokonana).

Podgorica – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu Listopad?

Większość wybierających się do miasta Podgorica w miesiącu Listopad stawia na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Efektywne spalanie oraz fakt, że świetnie sprawdzają się na mokrej nawierzchni, sprawiają, że auta klasy ekonomicznej są świetną opcją wynajmu przy średnich opadach wynoszących 180 mm oraz średniej temperaturze wysokości 7 °C. Wynajem samochodu z klasy Ekonomiczna kosztuje średnio 93 zł dziennie w mieście Podgorica.

Ile wypożyczalni ma Avis na terenie miasta Podgorica?

Avis to popularna wypożyczalnia w mieście Podgorica, Czarnogóra, ponieważ prowadzi tu więcej punktów wynajmu niż inne firmy. Podgorica, Czarnogóra oferuje 2 punkty wynajmu, a wypożyczenie samochodu kosztuje tam średnio 113 zł dziennie.

Podgorica, Czarnogóra – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

50 km/h to limit prędkości obowiązujący w granicach miasta Podgorica. Ograniczenie te obowiązuje także w okolicznych miejscowościach i innych obszarach miejskich. Poza nimi można poruszać się z prędkością do 80 km/h, a na autostradach – do 80 km/h. Jeśli planujesz wynająć samochodów w mieście Podgorica, pamiętaj o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości.

Jaki jest najczęściej wypożyczany samochód w mieście Podgorica?

Samochody Ford Focus i Fiat Panda to najczęściej wypożyczane opcje w mieście Podgorica (według naszych danych). Ceny za wypożyczenie Ford Focus w mieście Podgorica zależą od wypożyczalni, jednak zazwyczaj wynoszą ok. 68 zł/dzień, choć można znaleźć oferty już za 18 zł/dzień. Ceny za wynajem Fiat Panda również mogą się różnić, jednak średnio wynoszą 46 zł/dzień, z okazjami już od 15 zł/dzień.

Podgorica, Czarnogóra - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu Październik?

Podróżujący do miasta Podgorica w takim miesiącu jak Październik mogą spodziewać się średniej temperatury na poziomie 16 °C i opadów rzędu 130 mm. Te informacje mogą się przydać przy wybieraniu samochodu na wynajem.

Październik – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Podgorica – Październik to okres, w którym pogoda zazwyczaj nie wpływa na wybór poszczególnych rodzajów samochodów na wynajem. Użytkownicy momondo najczęściej mają konkretne preferencje dotyczące wynajmowanych samochodów w mieście Podgorica. Podróżujący, którzy wynajmują samochód w mieście Podgorica i którym zależy na korzystnej cenie, z reguły wybierają mniejsze auta. Ich cena jest zazwyczaj niższa. Przykładami tego typu samochodów są Ford Focus, Fiat Panda i Chevrolet Spark.

Czy pogoda w mieście Podgorica jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Podgorica?

Warunki atmosferyczne regionu w tym miesiącu to średnie temperatury rzędu 16 °C i opady w granicach 130 mm. Miej to na uwadze, podczas wybierania odpowiedniego samochodu w mieście Podgorica.


Samochody w innych miastach - Czarnogóra


Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Podgorica

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Podgorica

Zacznij planować swoją podróż do: Podgorica