Wynajem samochodów w Czarnogórze

Szukasz tanich ofert wynajmu aut w Czarnogórze? Znajdziesz je tutaj!

Podgorica, Czarnogóra
7 kwi — 14 kwi
Zwrot w miejscu odbioru
Podgorica, Czarnogóra
pt. 7.4
Południe
pt. 14.4
Południe
Wiek kierowcy:

Oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.

Czarnogóra – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Czarnogóra – znajdź najlepsze oferty popularnych samochodów do wynajęcia poniżej
Ford Focus
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

53 zł/dzień

13 kwi - 17 kwi
Ford Focus
Seat Ibiza
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

54 zł/dzień

14 kwi - 18 kwi
Seat Ibiza
Renault Mégane
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

54 zł/dzień

28 kwi - 5 Maj
Renault Mégane
Opel Corsa
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

55 zł/dzień

28 kwi - 5 Maj
Opel Corsa
Vauxhall Mokka
lub podobny (Kompaktowy SUV)
Dla 4 pasażerów

69 zł/dzień

17 kwi - 24 kwi
Vauxhall Mokka
Vauxhall Mokka
lub podobny (Kompaktowy SUV)
Dla 4 pasażerów

69 zł/dzień

17 kwi - 24 kwi
Vauxhall Mokka
Toyota Corolla
lub podobny (Klasa średnia)
Dla 5 pasażerów

71 zł/dzień

14 kwi - 18 kwi
Toyota Corolla
Toyota Corolla
lub podobny (Klasa średnia)
Dla 5 pasażerów

74 zł/dzień

24 kwi - 4 Maj
Toyota Corolla
Toyota Aygo
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

76 zł/dzień

27 kwi - 1 Maj
Toyota Aygo

Czarnogóra oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Czarnogóra – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Samochody Małe

30 zł - 182 zł

Wszystkie typy samochodów

80 zł - 532 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Czarnogóra wynosi 90 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 67%, zaczynającymi się już od 30 zł za dzień. Wynajem auta typu Małe jest zazwyczaj 66% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Czarnogóra. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Czarnogóra zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Małe) w mieście Czarnogóra znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Czarnogóra wynosi 202 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 67%, zaczynającymi się już od 67 zł za dzień. Wynajem auta typu Średnie jest zazwyczaj 23% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Czarnogóra. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Czarnogóra zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Średnie) w mieście Czarnogóra znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Czarnogóra wynosi 368 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 40%, zaczynającymi się już od 222 zł za dzień. Wynajem auta typu Duże jest zazwyczaj 29% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Czarnogóra. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Czarnogóra zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Czarnogóra wynosi 182 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest grudnia, z cenami niższymi o około 50%, zaczynającymi się już od 92 zł za dzień. Wynajem auta typu SUV jest zazwyczaj 31% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Czarnogóra. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Czarnogóra zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Czarnogóra znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Czarnogóra wynosi 318 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 37%, zaczynającymi się już od 203 zł za dzień. Wynajem auta typu Van jest zazwyczaj 18% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Czarnogóra. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Czarnogóra zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Van) w mieście Czarnogóra znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Luksusowy) w mieście Czarnogóra wynosi 403 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 49%, zaczynającymi się już od 210 zł za dzień. Wynajem auta typu Luksusowy jest zazwyczaj 36% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Czarnogóra. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Czarnogóra zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Luksusowy) w mieście Czarnogóra znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Kabriolet) w mieście Czarnogóra wynosi 321 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 60%, zaczynającymi się już od 129 zł za dzień. Wynajem auta typu Kabriolet jest zazwyczaj 19% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Czarnogóra. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Czarnogóra zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Ford Focus
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

53 zł/dzień

13 kwi - 17 kwi
Ford Focus
Seat Ibiza
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

54 zł/dzień

14 kwi - 18 kwi
Seat Ibiza
Renault Mégane
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

54 zł/dzień

28 kwi - 5 Maj
Renault Mégane

Czarnogóra – wypożyczalnie samochodów

Czarnogóra - wszystkie największe wypożyczalnie

GREEN MOTION

16 lokalizacji

SURPRICE CAR RENTAL

16 lokalizacji

Stella Car

9 lokalizacji

Sixt

8 lokalizacji

Sunnycars

8 lokalizacji

Viaggiare Rent

7 lokalizacji

Avis

6 lokalizacji

Enterprise

6 lokalizacji

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Czarnogóra – sprawdź największe atrakcje w pobliżu popularnych wypożyczalni samochodów

Atrakcje w pobliżu:

Becici Beach32,4 km
Kotor Old Town Walls40,2 km
Mala Plaza48,5 km
Durmitor National Park89,2 km

Atrakcje w pobliżu:

Kotor Old Town Walls4,4 km
Becici Beach18,4 km
Mala Plaza66,5 km
Durmitor National Park87,8 km

Czarnogóra – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Czarnogóra – najpopularniejsze hotele

Wynajem samochodów Czarnogóra

Czarnogóra - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Czarnogóra – najtańszy wynajem samochodów oferuje SURPRICE CAR RENTAL . W niektórych miastach użytkownicy znaleźli oferty wynajmu już za 20 zł za dzień. Jest to niższa cena, w porównaniu do średnich krajowych ceny wynoszących 158 zł za dzień. Pamiętaj, że ceny zazwyczaj różnią się w zależności od tego, jakiego samochodu szukasz.

GREEN MOTION to obecnie najpopularniejsza wypożyczalnia w kraju – 44% osób szukających wynajmu samochodu wybrało tę wypożyczalnię w ostatnim miesiącu. GREEN MOTION cieszy się popularnością dzięki 2 opiniom i średniej ocenie klientów 6,0 na 10. Pamiętaj jednak, że nie w każdym regionie kraju Czarnogóra znajduje się punkt wynajmu GREEN MOTION , więc warto zapoznać się także z ofertą innych wypożyczalni.


Czarnogóra – wypożyczalnie samochodów w popularnych miastach

Czarnogóra – porównaj ceny wynajmu samochodów na najpopularniejszych lotniskach

Czarnogóra – wypożyczalnie samochodów na popularnych lotniskach

Czarnogóra – wypożycz samochód na jednym z najpopularniejszych lotnisk

Zacznij planować swoją podróż do: Czarnogóra


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Wybór momondo do znalezienia samochodów na wynajem ma sens, ponieważ nasz serwis jest szybki i bezpłatny. Znajdujemy wszystkie ceny i zasady wynajmu samochodów, a Ty po prostu wybierasz tę ofertę, która jest najlepsza dla Ciebie i Twojej podróży.

momondo pomaga znaleźć najlepsze oferty wynajmu samochodów, umożliwiając filtrowanie wyników według ceny, liczby pasażerów, cech samochodu, miejsca odbioru, zwrotu i wielu innych czynników.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Rezerwuj z pełnym przekonaniem
Porównujemy oferty wynajmu samochodów z ponad 70 000 lokalizacji, umożliwiając Ci dokonanie szybkiego i łatwego wyboru.
Świadomość ekologiczna
Wybierz jeden z wielu pojazdów, w tym hybrydowe i elektryczne, aby Twoja podróż była przyjemna i przyjazna środowisku.
Brak ukrytych kosztów
Wszystkie podane ceny są cenami całkowitymi. Nie ma żadnych ukrytych kosztów ani opłat, więc masz pewność, że cena, którą widzisz, jest wiarygodna.