Wynajem samochodów w Czarnogórze

Szukasz tanich ofert wynajmu aut w Czarnogórze? Znajdziesz je tutaj!

Podgorica, Czarnogóra
19 sie — 26 sie
Zwrot w miejscu odbioru
Podgorica, Czarnogóra
pt. 19.8
Południe
pt. 26.8
Południe
Wiek kierowcy:

Czarnogóra – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Czarnogóra – znajdź najlepsze oferty popularnych samochodów do wynajęcia poniżej
Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

17 zł/dzień

1 paź - 15 paź
Renault Clio
Kia Sportage
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów

55 zł/dzień

2 paź - 9 paź
Kia Sportage
Seat Leon
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

27 zł/dzień

1 paź - 15 paź
Seat Leon
Skoda Superb
lub podobny (Klasa standardowa)
Dla 5 pasażerów

61 zł/dzień

6 wrz - 20 wrz
Skoda Superb
Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

18 zł/dzień

4 lis - 7 lis
Renault Clio
Vauxhall Mokka
lub podobny (Kompaktowy SUV)
Dla 4 pasażerów

21 zł/dzień

13 paź - 18 paź
Vauxhall Mokka
Seat Leon
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

17 zł/dzień

1 paź - 15 paź
Seat Leon
Fiat 500
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

18 zł/dzień

4 lis - 7 lis
Fiat 500

Czarnogóra oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Czarnogóra – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Samochody Małe

25 zł - 199 zł

Wszystkie typy samochodów

51 zł - 529 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Czarnogóra wynosi 99 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 75%, zaczynającymi się już od 25 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 59% tańszy niższe od średnich cen w mieście Czarnogóra. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Czarnogóra zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Małe) w mieście Czarnogóra znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Czarnogóra wynosi 197 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 67%, zaczynającymi się już od 66 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 18% tańszy niższe od średnich cen w mieście Czarnogóra. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Czarnogóra zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Średnie) w mieście Czarnogóra znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Czarnogóra wynosi 342 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 61%, zaczynającymi się już od 135 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 31% droższe niższe od średnich cen w mieście Czarnogóra. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Czarnogóra zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Czarnogóra wynosi 205 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest grudnia, z cenami niższymi o około 34%, zaczynającymi się już od 137 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 14% tańszy niższe od średnich cen w mieście Czarnogóra. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Czarnogóra zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Czarnogóra znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Czarnogóra wynosi 287 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 62%, zaczynającymi się już od 111 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 17% droższe niższe od średnich cen w mieście Czarnogóra. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Czarnogóra zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (Luksusowy) w mieście Czarnogóra wynosi 296 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest kwietnia, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 423 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Luksusowy) są o 20% droższe niższe od średnich cen w mieście Czarnogóra. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Czarnogóra zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (Kabriolet) w mieście Czarnogóra wynosi 211 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 221 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Kabriolet) są o 12% tańszy niższe od średnich cen w mieście Czarnogóra. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Czarnogóra zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

17 zł/dzień

1 paź - 15 paź
Renault Clio

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Czarnogóra – sprawdź największe atrakcje w pobliżu popularnych wypożyczalni samochodów

Atrakcje w pobliżu:

Mala Plaza48,5 km
Durmitor National Park89,2 km

Atrakcje w pobliżu:

Mala Plaza66,5 km
Durmitor National Park87,8 km

Czarnogóra – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Czarnogóra – najpopularniejsze hotele

Wynajem samochodów Czarnogóra

Czarnogóra - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Czarnogóra – najtańszy wynajem samochodów oferuje INTERRENT . W niektórych miastach użytkownicy znaleźli oferty wynajmu już za 92 zł za dzień. Jest to niższa cena, w porównaniu do średnich krajowych ceny wynoszących 210 zł za dzień. Pamiętaj, że ceny zazwyczaj różnią się w zależności od tego, jakiego samochodu szukasz.

Czarnogóra – GREEN MOTION posiada najwięcej punktów wynajmu. Wypożyczalnia dysponuje 16 punktami wynajmu, a wiele z nich można znaleźć na lotniskach i w centrum miasta. Jeszcze nie wiesz, które miasta odwiedzić, ale już wiesz, że chcesz wypożyczyć auto w GREEN MOTION ? Podgorica to najpopularniejsze miasto kraju i znajdziesz tam 6 punktów wynajmu GREEN MOTION .

Czarnogóra – Wynajmując samochód w tym kraju, pamiętaj, że obowiązuje tu po prawej stronie.

Czarnogóra to 104. miejsce na 137 państw w ranking jakości dróg. W skali od 1 do 7, gdzie 7 to najwyższa ocena, jakość dróg wewnątrz kraju została oceniona na 3,2. Jakość dróg w kraju może się różnić w zależności od odwiedzanych miejsc i pogody.

Czarnogóra – Najwyższe dopuszczalne stężenie alkoholu we krwi podczas prowadzenia samochodu wynosi 0,50‰. Obowiązujące limity mogą różnić się w zależności od regionu i miasta, dlatego warto przed podróżą sprawdzić te informacje. W tym kraju prowadzenie samochodu po spożyciu alkoholu przez osoby, które nie osiągnęły wieku prawnego uprawniający do picia alkoholu (18 lat), podlega surowym karom.

Czarnogóra – turyści, którzy odwiedzają ten kraj, z reguły decydują się na wynajem auta Mini. Może mieć to związek z pogodą podczas ich podróży, planowanymi aktywnościami lub budżetem wyjazdu. W ciągu ostatnich 30 dni 37% osób korzystających z naszego serwisu zdecydowało się na wynajem auta Mini w cenie średnio 73 zł za dzień.

Czarnogóra – Od zeszłego tygodnia ceny paliwa wynoszą 6,76 zł per liter. Warto wziąć to pod uwagę, planując swój budżet, jeśli zamierzasz wynająć samochód w tym kraju. Jeśli chcesz niedrogo wynająć samochód, zastanów się nad podróżą do kraju, w którym ceny paliwa są niskie. Taki kraj to np. Algieria, gdzie wynoszą one 1,46 zł per liter. Hongkong to natomiast kraj dla tych, którzy nie martwią się cenami paliwa, które od zeszłego tygodnia utrzymują się na poziomie 13,52 zł per liter .


Czarnogóra – wypożyczalnie samochodów w popularnych miastach

Czarnogóra – porównaj ceny wynajmu samochodów na najpopularniejszych lotniskach

Czarnogóra – wypożyczalnie samochodów na popularnych lotniskach

Czarnogóra – wypożycz samochód na jednym z najpopularniejszych lotnisk

Zacznij planować swoją podróż do: Czarnogóra


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Wybór momondo do znalezienia samochodów na wynajem ma sens, ponieważ nasz serwis jest szybki i bezpłatny. Znajdujemy wszystkie ceny i zasady wynajmu samochodów, a Ty po prostu wybierasz tę ofertę, która jest najlepsza dla Ciebie i Twojej podróży.

momondo pomaga znaleźć najlepsze oferty wynajmu samochodów, umożliwiając filtrowanie wyników według ceny, liczby pasażerów, cech samochodu, miejsca odbioru, zwrotu i wielu innych czynników.

Tak, momondo pozwala na przefiltrowanie wyników wyszukiwania wypożyczalni samochodów i wyświetlenie tylko tych, które oferują bezpłatne odwołanie.

momondo pozwala na wyszukiwanie samochodów do wynajęcia z dogodnymi zasadami tankowania.

Tak, możesz użyć filtrów na momondo, by znaleźć samochody na wynajem z dokładnym czyszczeniem.

Tak, na momondo znajdziesz oferty wynajmu aut bez limitu kilometrów.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Rezerwuj z pełnym przekonaniem
Porównujemy oferty wynajmu samochodów z ponad 70 000 lokalizacji, umożliwiając Ci dokonanie szybkiego i łatwego wyboru.
Świadomość ekologiczna
Wybierz jeden z wielu pojazdów, w tym hybrydowe i elektryczne, aby Twoja podróż była przyjemna i przyjazna środowisku.
Brak ukrytych kosztów
Wszystkie podane ceny są cenami całkowitymi. Nie ma żadnych ukrytych kosztów ani opłat, więc masz pewność, że cena, którą widzisz, jest wiarygodna.