Wynajem samochodów na Malcie

Szukasz tanich ofert wynajmu aut na Malcie? Znajdziesz je tutaj!

Luqa, Malta
6 gru — 13 gru
Luqa, Malta
śr. 6.12
Południe
śr. 13.12
Południe
Wiek kierowcy:

Informacje i trendy dotyczące wynajmu samochochodów w mieście Malta

Przydatne wskazówki, które pomogą Ci zarezerwować idealne auto w mieście Malta.

Malta – Która wypożyczalnia oferuje najtańszy wynajem aut?

Malta – najtańszy wynajem samochodów oferuje Caracter Rent A Car. W niektórych miastach użytkownicy znaleźli oferty wynajmu już za 26 zł za dzień. Jest to niższa cena, w porównaniu do średnich krajowych ceny wynoszących 82 zł za dzień. Pamiętaj, że ceny zazwyczaj różnią się w zależności od tego, jakiego samochodu szukasz.

Malta - która wypożyczalnia ma najwięcej punktów wynajmu?

Malta – najwięcej punktów wynajmu samochodów ze wszystkich wypożyczalni ma Suncar Rent a Car. Wypożyczający mogą skorzystać z 10 punktów wynajmu.

Malta – Jakie samochody są najczęściej wypożyczane w tym kraju?

Malta – Typ auta, który preferują turyści wynajmujący samochód w tym kraju, to Klasa Mini. 70% osób korzystających z momondo wynajęło ten model w ciągu ostatnich 30 dni, płacąc średnio 55 zł za dzień.

Malta – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Malta – znajdź najlepsze oferty popularnych samochodów do wynajęcia poniżej
Fiat 500
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

20 zł/dzień

5 sty - 9 sty
Fiat 500
Toyota Aygo
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

22 zł/dzień

15 gru - 24 gru
Toyota Aygo
Opel Corsa
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

22 zł/dzień

15 gru - 24 gru
Opel Corsa
Citroen C4
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

29 zł/dzień

15 gru - 24 gru
Citroen C4
Toyota Yaris
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

31 zł/dzień

5 gru - 12 gru
Toyota Yaris
Audi Q2
lub podobny (Kompaktowy SUV)
Dla 4 pasażerów

36 zł/dzień

28 lut - 6 mar
Audi Q2
Toyota Yaris
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

36 zł/dzień

10 lut - 25 lut
Toyota Yaris
Fiat 500
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

37 zł/dzień

9 gru - 15 gru
Fiat 500
Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

48 zł/dzień

10 lut - 25 lut
Renault Clio

Malta oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Malta – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Małe cars

43 zł - 117 zł

Wszystkie typy samochodów

136 zł - 268 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (małe car) w mieście Malta wynosi 69 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 39%, zaczynającymi się już od 43 zł za dzień. Wynajem auta typu małe car jest zazwyczaj 64% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Malta. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Malta zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (małe car) w mieście Malta znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (średnie car) w mieście Malta wynosi 168 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 45%, zaczynającymi się już od 94 zł za dzień. Wynajem auta typu średnie car jest zazwyczaj 12% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Malta. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Malta zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (średnie car) w mieście Malta znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (duże car) w mieście Malta wynosi 278 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 32%, zaczynającymi się już od 191 zł za dzień. Wynajem auta typu duże car jest zazwyczaj 32% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Malta. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Malta zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Malta wynosi 137 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 41%, zaczynającymi się już od 81 zł za dzień. Wynajem auta typu SUV jest zazwyczaj 28% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Malta. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Malta zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Malta znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (van) w mieście Malta wynosi 254 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 45%, zaczynającymi się już od 142 zł za dzień. Wynajem auta typu van jest zazwyczaj 26% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Malta. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Malta zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (luksusowy car) w mieście Malta wynosi 363 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest grudnia, z cenami niższymi o około 44%, zaczynającymi się już od 206 zł za dzień. Wynajem auta typu luksusowy car jest zazwyczaj 48% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Malta. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Malta zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (kabriolet) w mieście Malta wynosi 139 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 38%, zaczynającymi się już od 87 zł za dzień. Wynajem auta typu kabriolet jest zazwyczaj 27% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Malta. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Malta zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Fiat 500
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

20 zł/dzień

5 sty - 9 sty
Fiat 500
Toyota Aygo
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

22 zł/dzień

15 gru - 24 gru
Toyota Aygo
Opel Corsa
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

22 zł/dzień

15 gru - 24 gru
Opel Corsa

Malta – wypożyczalnie samochodów

Malta - wszystkie największe wypożyczalnie

Suncar Rent a Car

10 lokalizacji

1First Car Rental

9 lokalizacji

Malta First Car Hire

9 lokalizacji

Best Buy

8 lokalizacji

Drifter Car Rentals

8 lokalizacji

Budget

6 lokalizacji

CB Rent a Car

6 lokalizacji

Dollar

6 lokalizacji

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Malta – sprawdź największe atrakcje w pobliżu popularnych wypożyczalni samochodów

Atrakcje w pobliżu:

Konkatedra świętego Jana w Valletcie5,5 km
Il-Bajja ta' San Gorg7,6 km

Malta – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Malta – najpopularniejsze hotele

Wynajem samochodów Malta

Malta - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Malta - Czy w tym kraju obowiązuje ruch lewostronny czy prawostronny?

Malta – Obowiązuje tu ruch lewostronny. Jeśli w Twoim kraju jeździ się po przeciwnej stronie drogi, może to wymagać pewnego przyzwyczajenia, zwłaszcza jeśli podczas pobytu planujesz wynająć samochód.

Malta - jaka jest jakość krajowych dróg?

Malta to 91. miejsce na 137 państw świata pod względem jakości dróg w 2019 roku. W skali od 1 do 7 drogi wewnątrz tego kraju zostały ocenione na 3,4. Pamiętaj, że warunki drogowe mogą się różnić w zależności od regionu, który planujesz odwiedzić.

Malta – Jakie jest dopuszczalny poziom alkoholu we krwi dla kierowców?

Malta – Dopuszczalne stężenie alkoholu we krwi wynosi 0,80‰, zarówno dla turystów, jaki i mieszkańców kraju. Na podstawie tego pomiaru można stwierdzić stopień nietrzeźwości danej osoby. Prowadzenie samochodu ze stężeniem alkoholu we krwi przekraczającym 0,80‰ jest niezgodne z prawem i uznawane za prowadzenie pod wpływem alkoholu. Wiek od którego można spożywać napoje alkoholowe to 17 lat. Po spożyciu alkoholu nie zaleca się prowadzenia pojazdów silnikowych.

Malta – Ile kosztuje paliwo w tym kraju?

Malta – W zeszłym tygodniu średnie ceny paliwa wynosiły średnio 5,82 zł per liter. Malta – Jeśli zmienisz zdanie na temat wynajmu auta w tym kraju, od zeszłego tygodnia Kuwejt odnotowuje najniższe ceny paliwa na świecie, wynoszące 1,35 zł per liter. Dla porównania Hongkong ma średnio najwyższe ceny paliwa w wysokości 12,26 zł per liter, ale jest wciąż ciekawym miejscem dla tych, którzy planują wynajem samochodu.

samochody w: Malta – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

samochody w: Malta – ceny są odświeżane codziennie.

samochody w: Malta – ile stron przeszukuje momondo?

samochody w: Malta – liczba dostępnych operatorów to 167 (dane na listopada 2023).

Ile trzeba mieć lat, aby wynająć samochód w: Malta?

W zależności od kraju minimalny wiek kierowcy może być inny (dotyczy to również: Malta). W wielu krajach UE kierowcy muszą mieć ukończone 18 lat. Żeby wypożyczyć samochód za granicą, musisz zazwyczaj mieć co najmniej 21 lat, a jeśli masz mniej niż 25 lat, może zostać naliczona dodatkowa opłata za młodego kierowcę. Zalecamy zapoznanie się z regulaminem wypożyczalni przed dokonaniem rezerwacji.

Malta: jakie dokumenty lub dowód tożsamości są potrzebne do wypożyczenia samochodu w tym miejscu?

Malta: aby wynająć samochód w tym miejscu, wszyscy kierowcy muszą przedstawić ważne pełne prawo jazdy. Jeśli prawo jazdy jest napisane w języku innym niż język kraju wynajmu, może być wymagane międzynarodowe zezwolenie na prowadzenie pojazdu, aby uniknąć ryzyka otrzymania grzywny. Jeśli wynajmujesz samochód za granicą, może być również konieczne przedstawienie dowodu podróży powrotnej i informacji o zakwaterowaniu podczas pobytu. Zawsze zalecamy potwierdzenie tych informacji z wypożyczalnią, w której dokonujesz rezerwacji.


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Malta – dlaczego warto korzystać z momondo, szukając ofert wynajmu samochodów?

Korzystanie z momondo do znalezienia oferty samochodu na wynajem pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. momondo przeszukuje tysiące stron i lokalizacji wypożyczalni samochodów, aby zapewnić Ci szeroki wybór opcji i samochodów do wyboru.

Malta – w jaki sposób momondo pomoże mi znaleźć najlepszą ofertę wynajmu samochodu?

Po wyszukaniu ofert wynajmu samochodów momondo wyświetli wyniki i umożliwi znalezienie najlepszej oferty przy użyciu naszych filtrów; możesz zawęzić wyszukiwanie według typu pojazdu, ceny, agencji i wielu reguł, mogących mieć zastosowanie.

Malta – czy znajdę na momondo oferty samochodów do wynajęcia z bezpłatnym odwołaniem?

Oczywiście! momondo oferuje filtry wyszukiwania umożliwiające znalezienie wypożyczalni samochodów z opcją bezpłatnego odwołania.

Malta – czy znajdę oferty wynajmu samochodów z dogodnymi zasadami tankowania na momondo?

Dogodne zasady tankowania to jedna z opcji dostępnych podczas wyszukiwania samochodów na momondo pozwalająca na wyświetlenie tylko interesujących Cię wyników.

Malta – czy znajdę na momondo wypożyczalnię samochodów oferującą dokładne czyszczenie?

Tak, momondo pokazuje oferty z usługą dokładnego czyszczenia wypożyczanych samochodów.

Malta – czy momondo umożliwia wyszukiwanie samochodów na wynajem bez limitu kilometrów?

Oczywiście. Możesz przefiltrować oferty wynajmu samochodów na momondo, by wyświetlić tylko te bez limitu kilometrów.


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Malta)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.