Wynajem samochodów w Turcji

Szukasz tanich ofert wynajmu aut w Turcji? Znajdziesz je tutaj!

Stambuł, Turcja
7 gru — 14 gru
Stambuł, Turcja
czw. 7.12
Południe
czw. 14.12
Południe
Wiek kierowcy:

Oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.

Informacje i trendy dotyczące wynajmu samochochodów w mieście Turcja

Przydatne wskazówki, które pomogą Ci zarezerwować idealne auto w mieście Turcja.

Turcja – Która wypożyczalnia oferuje najtańszy wynajem aut?

Najtańsze oferty wynajmu samochodów (Turcja) dostępne są z reguły w aloCar. Rezerwując auto w tej wypożyczalni, możesz znaleźć samochody na wynajem w cenie już od 30 zł za dzień, w zależności od miasta, które planujesz odwiedzić. Dla porównania średnia cena wynajmu auta (Turcja) to 105 zł za dzień.

Turcja - która wypożyczalnia ma najwięcej punktów wynajmu?

Turcja – najwięcej punktów wynajmu samochodów ze wszystkich wypożyczalni ma Nissa Car Rental. Wypożyczający mogą skorzystać z 210 punktów wynajmu. Jeszcze nie wiesz, w którym mieście odebrać samochód? Alanya to obecnie najpopularniejsze miasto w kraju. Alanya ma 1 punkt wynajmu Nissa Car Rental.

Turcja – Jakie samochody są najczęściej wypożyczane w tym kraju?

Turcja – Typ auta, który preferują turyści wynajmujący samochód w tym kraju, to Klasa ekonomiczna. 38% osób korzystających z momondo wynajęło ten model w ciągu ostatnich 30 dni, płacąc średnio 102 zł za dzień.

Turcja – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Turcja – znajdź najlepsze oferty popularnych samochodów do wynajęcia poniżej
Kia Cee'd
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

21 zł/dzień

6 gru - 13 gru
Kia Cee'd
Ford Focus
lub podobny (Klasa średnia)
Dla 5 pasażerów

24 zł/dzień

9 gru - 16 gru
Ford Focus
Seat Ibiza
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

26 zł/dzień

16 gru - 23 gru
Seat Ibiza
Toyota Auris
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

29 zł/dzień

9 gru - 16 gru
Toyota Auris
Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

40 zł/dzień

6 gru - 13 gru
Renault Clio
Opel Astra
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

42 zł/dzień

13 gru - 20 gru
Opel Astra
Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

46 zł/dzień

6 gru - 13 gru
Renault Clio
Peugeot 208
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

48 zł/dzień

6 gru - 13 gru
Peugeot 208
Kia Cee'd
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

49 zł/dzień

13 gru - 20 gru
Kia Cee'd

Turcja oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Turcja – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Małe cars

88 zł - 217 zł

Wszystkie typy samochodów

112 zł - 494 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (małe car) w mieście Turcja wynosi 143 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 39%, zaczynającymi się już od 88 zł za dzień. Wynajem auta typu małe car jest zazwyczaj 45% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Turcja. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Turcja zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (małe car) w mieście Turcja znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (średnie car) w mieście Turcja wynosi 215 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 45%, zaczynającymi się już od 119 zł za dzień. Wynajem auta typu średnie car jest zazwyczaj 18% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Turcja. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Turcja zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (średnie car) w mieście Turcja znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (duże car) w mieście Turcja wynosi 331 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest kwietnia, z cenami niższymi o około 40%, zaczynającymi się już od 199 zł za dzień. Wynajem auta typu duże car jest zazwyczaj 22% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Turcja. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Turcja zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (duże car) w mieście Turcja znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Turcja wynosi 241 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 40%, zaczynającymi się już od 146 zł za dzień. Wynajem auta typu SUV jest zazwyczaj 8% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Turcja. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Turcja zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Turcja znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (van) w mieście Turcja wynosi 360 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 62%, zaczynającymi się już od 140 zł za dzień. Wynajem auta typu van jest zazwyczaj 28% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Turcja. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Turcja zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (van) w mieście Turcja znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Kia Cee'd
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

21 zł/dzień

6 gru - 13 gru
Kia Cee'd
Toyota Yaris
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

26 zł/dzień

16 gru - 23 gru
Toyota Yaris
Opel Astra
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

29 zł/dzień

9 gru - 16 gru
Opel Astra

Turcja – wypożyczalnie samochodów

Turcja - wszystkie największe wypożyczalnie

Nissa Car Rental

210 lokalizacji

Renticar

163 lokalizacje

Nokta Rent A Car

159 lokalizacji

Garenta

125 lokalizacji

Global Rent A Car

110 lokalizacji

Enterprise Rent-A-Car

102 lokalizacje

CIRCULAR

96 lokalizacji

Europcar

90 lokalizacji

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Turcja – sprawdź największe atrakcje w pobliżu popularnych wypożyczalni samochodów

Atrakcje w pobliżu:

Plac Taksim33,5 km
Wieża Galata34,0 km
Pałac Dolmabahçe34,1 km
Bazar Egipski w Stambule34,6 km
Most Bosforski34,9 km

Atrakcje w pobliżu:

Olympos64,4 km
Kleopatra Plaji111,5 km
Ölüdeniz154,8 km
Pamukkale186,7 km
Efes326,5 km

Atrakcje w pobliżu:

Most Bosforski28,8 km
Pałac Dolmabahçe30,2 km
Sultan Ahmet Tomb30,3 km
Mury Konstantynopola30,7 km
Kryty Bazar31,2 km

Turcja – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Turcja – najpopularniejsze hotele

Wynajem samochodów Turcja

Turcja - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Turcja - Czy w tym kraju obowiązuje ruch lewostronny czy prawostronny?

Turcja – Zarówno krajowych, jaki i zagranicznych kierowców obowiązuje po prawej stronie. Jazda po przeciwnej stronie może prowadzić do naruszenia przepisów ruchu drogowego oraz poważnych wypadków.

Turcja - jaka jest jakość krajowych dróg?

Patrząc na dane o jakości dróg z 2019 roku, Turcja to 37. miejsce na 137 krajów. Jakość wewnętrznych dróg została oceniona na 4,9 w skali od 1 do 7, gdzie 7 jest najwyższą możliwą oceną.

Turcja – Jakie jest dopuszczalny poziom alkoholu we krwi dla kierowców?

Turcja – Dopuszczalne stężenie alkoholu we krwi podczas prowadzenia pojazdu wynosi 0,50‰. W przypadku jego przekroczenia zarówno mieszkańcom kraju, jak i turystom grożą kary. 18 lat to wiek prawny, od którego można spożywać alkohol w tym kraju. W tym kraju obowiązują surowe prawa dotyczące spożywania alkoholu i prowadzenia pojazdów przez osoby, które nie osiągnęły odpowiedniego wieku.

Turcja – Ile kosztuje paliwo w tym kraju?

Turcja – W zeszłym tygodniu średnie ceny paliwa wynosiły średnio 4,74 zł per liter. Turcja – Jeśli nie wynajmujesz auta w tym kraju, Kuwejt jest ciekawą opcją. Od zeszłego tygodnia ceny paliwa wynoszą tam 1,35 zł per liter. Hongkong to również wspaniały kierunek podróży na wynajem auta, ale pamiętaj, że ceny mogą być tam dość wysokie i wynieść 12,23 zł per liter.

samochody w: Turcja – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

samochody w: Turcja – ceny są odświeżane codziennie.

samochody w: Turcja – ile stron przeszukuje momondo?

samochody w: Turcja – liczba dostępnych operatorów to 3 113 (dane na listopada 2023).

Ile trzeba mieć lat, aby wynająć samochód w: Turcja?

Minimalny wiek kierowców różni się w zależności od kraju (dotyczy to również: Turcja). W wielu krajach UE kierowcy muszą mieć ukończone 18 lat. Żeby wynająć samochód za granicą, musisz zazwyczaj mieć co najmniej 21 lat, a jeśli masz mniej niż 25 lat, może zostać naliczona dodatkowa opłata za młodego kierowcę. Zapoznaj się z polityką wybranej wypożyczalni przed dokonaniem rezerwacji.

Turcja: jakie dokumenty lub dowód tożsamości są potrzebne do wypożyczenia samochodu w tym miejscu?

Turcja: aby wynająć samochód w tym miejscu, wszyscy kierowcy muszą przedstawić ważne pełne prawo jazdy. Jeśli prawo jazdy jest napisane w języku innym niż język kraju wynajmu, może być wymagane międzynarodowe zezwolenie na prowadzenie pojazdu, aby uniknąć ryzyka otrzymania grzywny. Jeśli wynajmujesz samochód za granicą, może być również konieczne przedstawienie dowodu podróży powrotnej i informacji o zakwaterowaniu podczas pobytu. Zawsze zalecamy potwierdzenie tych informacji z wypożyczalnią, w której dokonujesz rezerwacji.


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Turcja – dlaczego warto korzystać z momondo, szukając ofert wynajmu samochodów?

Wybór momondo do znalezienia samochodów na wynajem ma sens, ponieważ nasz serwis jest szybki i bezpłatny. Znajdujemy wszystkie ceny i zasady wynajmu samochodów, a Ty po prostu wybierasz tę ofertę, która jest najlepsza dla Ciebie i Twojej podróży.

Turcja – w jaki sposób momondo pomoże mi znaleźć najlepszą ofertę wynajmu samochodu?

momondo ułatwia znalezienie doskonale dopasowanej oferty wynajmu samochodu, umożliwiając Ci zawężenie wyszukiwania za pomocą licznych opcji filtrowania. Możesz zawęzić swój wybór, ustalając cenę, typ samochodu, lokalizację i inne czynniki.

Turcja – czy znajdę na momondo oferty samochodów do wynajęcia z bezpłatnym odwołaniem?

Tak, bezpłatne odwołanie to jedna z opcji, którą można zaznaczyć w filtrach wyszukiwania na momondo. Dostępność ofert zależeć będzie jednak od lokalizacji.

Turcja – czy znajdę oferty wynajmu samochodów z dogodnymi zasadami tankowania na momondo?

Tak, dogodne zasady tankowania to jeden z filtrów wyszukiwania oferowanych przez momondo dla wszystkich lokalizacji.

Turcja – czy znajdę na momondo wypożyczalnię samochodów oferującą dokładne czyszczenie?

Tak, momondo pokazuje oferty z usługą dokładnego czyszczenia wypożyczanych samochodów.

Turcja – czy momondo umożliwia wyszukiwanie samochodów na wynajem bez limitu kilometrów?

momondo oferuje filtry, dzięki którym możesz znaleźć oferty samochodów na wynajem bez limitu kilometrów.


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Turcja)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.