Wynajem samochodów Stambuł, Stambuł (prowincja)

Stambuł, Stambuł (prowincja) – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Stambuł, Turcja
18 sie — 25 sie
Zwrot w miejscu odbioru
Stambuł, Turcja
czw. 18.8
Południe
czw. 25.8
Południe
Wiek kierowcy:

Stambuł, Stambuł (prowincja) – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Stambuł, Stambuł (prowincja) – znajdź najlepsze oferty popularnych samochodów do wynajęcia poniżej
Audi A5 Sportback
lub podobny (Klasa premium)
Dla 5 pasażerów

82 zł/dzień

20 paź - 27 paź
Audi A5 Sportback
Skoda Superb
lub podobny (Klasa standardowa)
Dla 5 pasażerów

56 zł/dzień

6 wrz - 8 wrz
Skoda Superb
Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

19 zł/dzień

5 wrz - 15 wrz
Renault Clio
Vauxhall Mokka
lub podobny (Kompaktowy SUV)
Dla 4 pasażerów

39 zł/dzień

20 paź - 27 paź
Vauxhall Mokka
Kia Sportage
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów

34 zł/dzień

20 paź - 27 paź
Kia Sportage
Seat Leon
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

26 zł/dzień

20 paź - 27 paź
Seat Leon
Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

21 zł/dzień

5 wrz - 15 wrz
Renault Clio
Seat Leon
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

16 zł/dzień

20 paź - 27 paź
Seat Leon

Stambuł, Stambuł (prowincja) oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Stambuł – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Samochody Małe

65 zł - 177 zł

Wszystkie typy samochodów

83 zł - 313 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Stambuł, Turcji wynosi 108 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 40%, zaczynającymi się już od 65 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 35% tańszy niższe od średnich cen w mieście Stambuł. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Stambuł zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Małe) w mieście Stambuł znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Stambuł, Turcji wynosi 138 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest maja, z cenami niższymi o około 31%, zaczynającymi się już od 96 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 16% tańszy niższe od średnich cen w mieście Stambuł. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Stambuł zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Stambuł, Turcji wynosi 207 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest maja, z cenami niższymi o około 41%, zaczynającymi się już od 123 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 21% droższe niższe od średnich cen w mieście Stambuł. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Stambuł zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Duże) w mieście Stambuł znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Stambuł, Turcji wynosi 173 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest czerwca, z cenami niższymi o około 30%, zaczynającymi się już od 122 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 6% droższe niższe od średnich cen w mieście Stambuł. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Stambuł zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Stambuł znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Stambuł, Turcji wynosi 189 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lipca, z cenami niższymi o około 22%, zaczynającymi się już od 149 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 14% droższe niższe od średnich cen w mieście Stambuł. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Stambuł zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

19 zł/dzień

5 wrz - 15 wrz
Renault Clio
Seat Leon
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

16 zł/dzień

20 paź - 27 paź
Seat Leon

Stambuł – wypożyczalnie samochodów

Stambuł, Stambuł (prowincja) - wszystkie największe wypożyczalnie
11 lokalizacji
Opis

Czystość

10,0

Komfort lotu

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/zwrot

10,0

Value

10,0
7 lokalizacji
Opis

Czystość

8,3

Komfort lotu

7,8

Ogólnie

7,1

Odbiór/zwrot

7,2

Value

7,2
7 lokalizacji
Opis

Czystość

5,9

Komfort lotu

3,9

Ogólnie

5,9

Odbiór/zwrot

7,9

Value

1,9
10 lokalizacji
Opis

Czystość

4,6

Komfort lotu

4,6

Ogólnie

4,6

Odbiór/zwrot

4,0

Value

4,6
10 lokalizacji
Opis

Czystość

4,0

Komfort lotu

4,0

Ogólnie

4,0

Odbiór/zwrot

4,0

Value

4,0
9 lokalizacji
Opis

Czystość

5,9

Komfort lotu

2,9

Ogólnie

2,9

Odbiór/zwrot

1,9

Value

3,9
34 lokalizacje
33 lokalizacje

Kilka faktów o wypożyczalniach samochodów w mieście Stambuł

Zobacz świetne oferty wynajmu, popularne wypożyczalnie i rodzaje samochodów, które najlepiej sprawdzą się podczas wizyty w mieście Stambuł.

Najpopularniejsza wypożyczalnia

Goldcar Rental SP

Popularne typy samochodów

Economy, Compact, Mini

Najtańszy samochód na wynajem

60 zł

Najpopularniejszy model

Hyundai i20
Najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów w mieście Stambuł znalezioną na momondo jest w tym miesiącu Goldcar Rental SP. Pozostałe popularne firmy to Rhodium i Wish Car Rental
W ciągu ostatnich 72 godzin wypożyczalnie aut w mieście Stambuł oferowały następujące typy samochodów: Economy, Compact, Mini.
Najniższa cena samochodu na wynajem w mieście Stambuł to 60 zł/dzień. W tym obszarze średnie ceny zaczynają się od 115 zł/dzień.
Najpopularniejszym wynajmowanym typem samochodu w mieście Stambuł w ciągu ostatnich 7 dni był Hyundai i20. Popularną alternatywą na naszej stronie jest także Hyundai Accent.

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Stambuł – sprawdź największe atrakcje w pobliżu popularnych wypożyczalni samochodów

Atrakcje w pobliżu:

Plac Taksim33,5 km
Wieża Galata34,0 km
Most Bosforski34,9 km
Kryty Bazar35,1 km
Mury Konstantynopola35,3 km

Atrakcje w pobliżu:

Most Bosforski28,8 km
Mury Konstantynopola30,7 km
Kryty Bazar31,2 km
Plac Taksim31,2 km
Wieża Galata31,5 km

Atrakcje w pobliżu:

Mury Konstantynopola97,6 km
Kryty Bazar97,8 km
Wieża Galata98,9 km
Most Bosforski99,0 km
Plac Taksim99,6 km

Stambuł – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Stambuł – najpopularniejsze hotele

Stambuł – poruszanie się wynajętym samochodem (FAQ)

Stambuł - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Stambuł – najtańsze oferty wynajmu samochodów oferuje Goldcar Rental SP. Wypożyczalnia dysponuje 1 punktem wynajmu w mieście. Najniższe ceny za dzień wynajmu znalezione na momondo wynosiły 19 zł, a średni koszt wypożyczenia auta to 38 zł za dzień.

Większość wypożyczalni daje możliwość anulowania wynajmu samochodu bez dodatkowych kosztów. Pamiętaj, że momondo nie ustala zasad anulowania rezerwacji poszczególnych wypożyczalni – możemy za to pomóc Ci w znalezieniu najlepszych ofert wynajmu auta w mieście Stambuł. Pamiętaj jednak, by podczas szukania samochodu na wynajem sprawdzić dokładne warunki odwołania rezerwacji.

Biorąc pod uwagę średnie – dla miesiąca Wrzesień – temperatury wysokości 16 °C i opady wysokości 50 mm, kabriolet to najlepszy pomysł na wynajem samochodu w mieście Stambuł. Wypożyczenie kabrioletu to rewelacyjny sposób na zwiedzenie okolicy w słoneczne dni. Pamiętaj jednak, by sprawdzić prognozę pogody tuż przed przyjazdem i ewentualnie nieco zmienić swoje plany wynajmu samochodu. Wynajem samochodu z klasy Kabriolet kosztuje średnio 442 zł dziennie w mieście Stambuł.

Global Rent A Car ma 10 punktów wynajmu. Osoby korzystające z momondo znajdują zazwyczaj oferty za średnio 120 zł za dzień, wynajmując samochód z tej wypożyczalni.

Jeśli interesuje Cię wynajem samochodu, pamiętaj, że ograniczenia prędkości w granicach miasta Stambuł wynoszą 50 km/h (o ile znaki drogowe nie wskazują inaczej). Ograniczenia prędkości w obszarach podmiejskich to 90 km/h, a po autostradach można jechać z prędkością do 120 km/h.

Sierpień to miesiąc, w którym temperatura w mieście Stambuł wynosi średnio 23 °C a przewidywane opady 10 mm. To ważna informacja, pomocna przy wyborze odpowiedniego do warunków samochodu.

Sierpień to miesiąc, w którym średnia temperatura regionu Stambuł (prowincja) waha się w granicach 23 °C, a opady wynoszą 10 mm. Warto mieć to na uwadze, wybierając samochód w mieście Stambuł.


Wypożyczalnie samochodów na popularnych lotniskach w pobliżu miasta Stambuł

Zarezerwuj samochód na którymś z najpopularniejszych lotnisk w pobliżu miasta Stambuł

Stambuł – popularne samochody na wynajem

Stambuł – wypożycz jeden z tych popularnych typów samochodów

Zacznij planować swoją podróż do: Stambuł


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Wybór momondo do znalezienia samochodów na wynajem ma sens, ponieważ nasz serwis jest szybki i bezpłatny. Znajdujemy wszystkie ceny i zasady wynajmu samochodów, a Ty po prostu wybierasz tę ofertę, która jest najlepsza dla Ciebie i Twojej podróży.

Dzięki zastosowaniu filtrów momondo ułatwia znalezienie odpowiedniego samochodu. Niezależnie od tego, czy chodzi o cenę, typ samochodu, udogodnienia czy zasady, momondo umożliwia zawężenie wyszukiwania za pomocą tych i innych filtrów, aby znaleźć najlepiej dopasowaną ofertę.

Tak, bezpłatne odwołanie to jedna z opcji, którą można zaznaczyć w filtrach wyszukiwania na momondo. Dostępność ofert zależeć będzie jednak od lokalizacji.

Oczywiście! momondo oferuję taką opcję podczas wyszukiwania samochodów do wynajęcia.

Tak, usługa dokładnego czyszczenia to jedna z opcji dostępnych podczas wyszukiwania samochodów na momondo.

Tak, wyszukując samochodów na momondo, znajdziesz również oferty bez limitu kilometrów.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Rezerwuj z pełnym przekonaniem
Porównujemy oferty wynajmu samochodów z ponad 70 000 lokalizacji, umożliwiając Ci dokonanie szybkiego i łatwego wyboru.
Świadomość ekologiczna
Wybierz jeden z wielu pojazdów, w tym hybrydowe i elektryczne, aby Twoja podróż była przyjemna i przyjazna środowisku.
Brak ukrytych kosztów
Wszystkie podane ceny są cenami całkowitymi. Nie ma żadnych ukrytych kosztów ani opłat, więc masz pewność, że cena, którą widzisz, jest wiarygodna.