Tani wynajem aut Saloniki, Grecja

Saloniki, Grecja – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Saloniki, MC, Grecja
2 lis — 9 lis
Zwrot w miejscu odbioru
Saloniki, MC, Grecja
wt 2.11
Południe
wt 9.11
Południe
Wiek kierowcy:

Saloniki, Grecja – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Right Cars

20 zł/dzień

11 lis – 20 lis
Chevrolet Sonic Sedan
Audi A3
lub podobny (Średnia)
Dla 5 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
CarWiz

35 zł/dzień

12 lis – 21 lis
Audi A3
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Kompakt)
Dla 4 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Right Cars

21 zł/dzień

11 lis – 20 lis
Chevrolet Sonic Sedan

Saloniki, Grecja oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Samochody Małe

28 zł - 169 zł

Wszystkie typy samochodów

30 zł - 526 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Saloniki, Grecja wynosi 75 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 64%, zaczynającymi się już od 28 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 57% tańszy niższe od średnich cen w mieście Saloniki. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Saloniki zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Saloniki, Grecja wynosi 133 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest grudnia, z cenami niższymi o około 65%, zaczynającymi się już od 47 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 24% tańszy niższe od średnich cen w mieście Saloniki. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Saloniki zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Średnie) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Saloniki, Grecja wynosi 321 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 45%, zaczynającymi się już od 178 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 46% droższe niższe od średnich cen w mieście Saloniki. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Saloniki zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Duże) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Saloniki, Grecja wynosi 140 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest grudnia, z cenami niższymi o około 55%, zaczynającymi się już od 64 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 20% tańszy niższe od średnich cen w mieście Saloniki. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Saloniki zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (SUV) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Saloniki, Grecja wynosi 232 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 49%, zaczynającymi się już od 120 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 25% droższe niższe od średnich cen w mieście Saloniki. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Saloniki zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Van) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Right Cars

20 zł/dzień

11 lis – 20 lis
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Kompakt)
Dla 4 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Right Cars

21 zł/dzień

11 lis – 20 lis
Chevrolet Sonic Sedan
Opel Agila
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
CarWiz

28 zł/dzień

12 lis – 21 lis
Opel Agila

Wypożyczalnie samochodów Saloniki

Saloniki, Grecja - wszystkie największe wypożyczalnie
4 lokalizacji
Opis

Czystość

8,4

Komfort

7,9

Ogólnie

7,9

Odbiór/Zwrot

8,2

Jakość a cena

7,8
2 lokalizacji
Opis

Czystość

10,0

Komfort

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/Zwrot

10,0

Jakość a cena

8,0
3 lokalizacji
Opis

Czystość

5,6

Komfort

4,8

Ogólnie

4,8

Odbiór/Zwrot

5,2

Jakość a cena

5,6
8 lokalizacji
7 lokalizacji
6 lokalizacji
5 lokalizacji
4 lokalizacji

Saloniki, Grecja — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Saloniki Thessaloniki Makedonia

Wynajem samochodów Saloniki

W tym roku Październik to miesiąc, w którym użytkownicy momondo szukali samochodu w mieście Saloniki 44 razy.

Saloniki – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Saloniki – Wiele wypożyczalni samochodów zaostrzyło wymagania dotyczące czyszczenia pojazdów, aby zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa dla wynajmujących. Avis i Europcar to punkty wynajmu, które wprowadziły szczegółowe czyszczenie. Skorzystaj z nowej opcji filtrowania, by znaleźć wypożyczalnie oferujące tę usługę. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Saloniki, Grecja - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu Listopad?

Nasze dane pokazują, że wypożyczając samochód na weekend (Listopad) w mieście Saloniki, możesz spodziewać się cen wysokości ok. 89 zł. Wyjątkowo dobre oferty kosztują ok. 23 zł – to najniższe ceny, jakie do tej pory odnotowaliśmy dla miasta Saloniki. Oferty wynajmu samochodu na tydzień nieco się różnią. Ceny zaczynają się od ok. 17 zł, a ich średnia to 66 zł.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Saloniki?

Saloniki – najtańszy wynajem aut oferuje GREEN MOTION , jeśli wynajmujesz samochód w jednej z 2 wypożyczalni w mieście. Najlepsza cena za dzień znaleziona na momondo wynosi 23 zł, ale koszt wynajmu to zwykle wydatek rzędu 94 zł za dzień.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Większość wypożyczalni działających w mieście Saloniki daje możliwość darmowej rezygnacji z wynajmu. momondo informuje, czy dana wypożyczalnia samochodów – na przykład Avis, Payless czy Europcar – pobierze opłatę za odwołanie wynajmu samochodu, gdy musisz na ostatnią chwilę zmienić plan swojego wyjazdu.

Saloniki – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu Listopad?

Jeśli Listopad to miesiąc, w którym planujesz podróż do miasta Saloniki, pomyśl o wynajmie samochodu klasy standard. Średnie opady wynoszą wtedy 55 mm a temperatura oscyluje w okolicach 7 °C. W takich warunkach świetnie sprawdzają się auta klasy standard, ponieważ dobrze radzą sobie nawet w czasie deszczu lub w niższych temperatur. Wynajem samochodu z klasy Średnia-wyższa kosztuje średnio 245 zł dziennie w mieście Saloniki.

Ile wypożyczalni ma Europcar na terenie miasta Saloniki?

W mieście Saloniki, Grecja najwięcej wypożyczalni ma Europcar. W 3 punktach wynajmu wypożyczenie samochodu kosztuje zwykle 154 zł za dzień.

Saloniki, Grecja – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Wynajmując auto w mieście Saloniki, pamiętaj, że obowiązujący tam limit prędkości to 50 km/h. Ograniczenia prędkości poza obszarem miejskim i na autostradach wynoszą odpowiednio 90 km/h i 130 km/h. Zwracaj uwagę na informacje na znakach drogowych, ponieważ na niektórych obszarach miasta Saloniki mogą obowiązywać inne limity prędkości.

Jaki jest najczęściej wypożyczany samochód w mieście Saloniki?

Użytkownicy, którzy wypożyczają auto w mieście Saloniki, najczęściej wybierają Fiat Panda w średniej cenie 45 zł za dzień. Drugim najpopularniejszym wyborem jest Ford Ka, za który zapłacić trzeba zazwyczaj ok. 67 zł za dzień. Nasi użytkownicy znaleźli oferty wypożyczenia Fiat Panda w mieście Saloniki już za 17 zł za dzień, a Ford Ka za 9 zł/dzień.

Saloniki, Grecja - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu Październik?

Jeśli interesuje Cię Saloniki, warto poznać warunki atmosferyczne przed wypożyczeniem odpowiedniego samochodu. Średnia temperatura w miesiącu Październik wynosi tam 16 °C, a opady 41 mm.

Październik – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Saloniki – Październik to czas, kiedy panujące warunki atmosferyczne nie wpływają na decyzję o wynajęciu poszczególnych typów pojazdów. Z naszych danych wynika, że użytkownicy momondo często wyszukują konkretnych modeli samochodów, starając się znaleźć idealny samochód na wynajem w mieście Saloniki. Podróżujący, którzy wynajmują samochód w mieście Saloniki i którym zależy na korzystnej cenie, z reguły wybierają mniejsze auta. Ich cena jest zazwyczaj niższa. Przykładami tego typu samochodów są Fiat Panda, Ford Ka i Ford Fiesta.

Czy pogoda w mieście Saloniki jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Macedonia Środkowa?

Macedonia Środkowa to region w którym średnie temperatury (Październik) wahają się w granicach 16 °C, a opady 41 mm. Te informacje mogą okazać się przydatne podczas wyboru odpowiedniego auta w mieście Saloniki.


Samochody w innych miastach - Grecja

Grecja – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów w takich miastach jak Ateny, Korfu czy Chania (Kreta)

Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Saloniki

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Saloniki

Zacznij planować swoją podróż do: Saloniki