Tani wynajem aut Alice Springs, Australia

Alice Springs, Australia – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Alice Springs, NT, Australia
28 cze — 5 lip
Zwrot w miejscu odbioru
Alice Springs, NT, Australia
pon 28.6
Południe
pon 5.7
Południe
Wiek kierowcy:

Wypożyczalnie samochodów Alice Springs

Alice Springs, Australia - wszystkie największe wypożyczalnie
2 lokalizacji
Opis

Czystość

9,3

Komfort

8,0

Ogólnie

8,0

Odbiór/Zwrot

9,3

Jakość a cena

8,0
2 lokalizacji
Opis

Czystość

9,0

Komfort

9,0

Ogólnie

8,5

Odbiór/Zwrot

6,0

Jakość a cena

6,0
1 lokalizacja
Opis

Czystość

2,0

Komfort

2,0

Ogólnie

2,0

Odbiór/Zwrot

2,0

Jakość a cena

2,0
2 lokalizacji
2 lokalizacji
2 lokalizacji
1 lokalizacja
1 lokalizacja

Alice Springs, Australia — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Alice Springs

Wynajem samochodów Alice Springs

Do tej pory czerwiec to miesiąc, w którym momondo odnotowało 18 wyszukiwań wynajmu samochodów w mieście Alice Springs.

Alice Springs – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Alice Springs – Hertz, Budget i Europcar są jednymi z wielu wypożyczalni samochodów, które zmieniły swoje procedury czyszczenia pojazdów w związku z pandemią koronawirusa. Wypożyczalnie samochodów zawsze przykładały dużą wagę do czystości samochodów, ale teraz dokładają dodatkowych starań, by zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa. Zapoznaj się z listą dostępnych opcji w tym kraju. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Alice Springs?

Alice Springs – najtańsze oferty wynajmu samochodów oferuje Europcar. Wypożyczalnia dysponuje 1 punktem wynajmu w mieście. Najniższe ceny za dzień wynajmu znalezione przez użytkowników momondo wynosiły 295 zł, a średni koszt wypożyczenia auta to 430 zł za dzień.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Większość wypożyczalni daje możliwość anulowania wynajmu samochodu bez dodatkowych kosztów. Pamiętaj, że momondo nie ustala zasad anulowania rezerwacji poszczególnych wypożyczalni – możemy za to pomóc Ci w znalezieniu najlepszych ofert wynajmu auta w mieście Alice Springs. Pamiętaj jednak, by podczas szukania samochodu na wynajem sprawdzić dokładne warunki odwołania rezerwacji.

Ile wypożyczalni ma Hertz na terenie miasta Alice Springs?

W mieście Alice Springs, Australia znajdziesz 2 wypożyczalnie Hertz. Użytkownicy momondo znajdują tam oferty wynajmu auta za średnio 343 zł/dzień.

Alice Springs, Australia – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

50 km/h to limit prędkości obowiązujący w granicach miasta Alice Springs. Ograniczenie te obowiązuje także w okolicznych miejscowościach i innych obszarach miejskich. Poza nimi można poruszać się z prędkością do 110 km/h, a na autostradach – do 110 km/h. Jeśli planujesz wynająć samochodów w mieście Alice Springs, pamiętaj o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości.

Alice Springs, Australia - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu czerwiec?

Podróżujący do miasta Alice Springs w takim miesiącu jak czerwiec mogą spodziewać się średniej temperatury na poziomie 12°C i opadów rzędu 10 mm. Te informacje mogą się przydać przy wybieraniu samochodu na wynajem.

czerwiec – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Alice Springs – czerwiec to okres, kiedy pogoda nie wpływa na wybór poszczególnych rodzajów samochodów na wynajem. Użytkownicy momondo najczęściej mają konkretne preferencje dotyczące aut na wynajem, wyszukując idealny pojazd w mieście Alice Springs. Podróżujący, którzy wynajmują samochód w mieście Alice Springs i którym zależy na korzystnej cenie, z reguły wybierają mniejsze auta. Ich cena jest zazwyczaj niższa. Przykładem takiego samochodu jest Class Compact SUV.

Czy pogoda w mieście Alice Springs jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Terytorium Północne?

Warunki atmosferyczne regionu w tym miesiącu to średnie temperatury rzędu 18°C i opady w granicach 5 mm. Miej to na uwadze, podczas wybierania odpowiedniego samochodu w mieście Alice Springs.


Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Alice Springs

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Alice Springs

Zacznij planować swoją podróż do: Alice Springs