Wynajem samochodów w Australii

Szukasz tanich ofert wynajmu aut w Australii? Znajdziesz je tutaj!

Sydney, NSW, Australia
7 gru — 14 gru
Sydney, NSW, Australia
czw. 7.12
Południe
czw. 14.12
Południe
Wiek kierowcy:

Oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.

Informacje i trendy dotyczące wynajmu samochochodów w mieście Australia

Przydatne wskazówki, które pomogą Ci zarezerwować idealne auto w mieście Australia.

Australia – Która wypożyczalnia oferuje najtańszy wynajem aut?

Najtańsze oferty wynajmu samochodów (Australia) dostępne są z reguły w Atlas Car & Truck Rental. Rezerwując auto w tej wypożyczalni, możesz znaleźć samochody na wynajem w cenie już od 67 zł za dzień, w zależności od miasta, które planujesz odwiedzić. Dla porównania średnia cena wynajmu auta (Australia) to 224 zł za dzień.

Australia: Która wypożyczalnia samochodów jest najpopularniejsza?

Sixt to obecnie najpopularniejsza wypożyczalnia w kraju – 48% osób szukających wynajmu samochodu wybrało tę wypożyczalnię w ostatnim miesiącu. Sixt cieszy się popularnością dzięki 167 opiniom i średniej ocenie klientów 7,9 na 10. Pamiętaj jednak, że nie w każdym regionie kraju Australia znajduje się punkt wynajmu Sixt, więc warto zapoznać się także z ofertą innych wypożyczalni.

Australia - która wypożyczalnia ma najwięcej punktów wynajmu?

Australia – Thrifty posiada więcej punktów wynajmu niż jakakolwiek inna wypożyczalnia. Na terenie całego kraju możesz skorzystać z 363 punktów wynajmu samochodów na lotnisku lub w centrum miasta. Sydney to jedno z najpopularniejszych miast kraju. Bez problemu wynajmiesz tam samochód w 8 punktach wynajmu Thrifty w centrum miasta.

Australia – Jakie samochody są najczęściej wypożyczane w tym kraju?

Wybór samochodów na wynajem jest duży, ale jeśli kraj, który odwiedzasz, to Australia, zwróć uwagę, że najpopularniejszy typ auta to Klasa kompaktowa. Szacujemy, że 38% osób korzystających z naszego serwisu w ciągu ostatnich 30 dni wybrało właśnie typ samochodu Klasa kompaktowa, którego wynajem to koszt średnio 278 zł za dzień. Możesz oczywiście wybrać inne auto w zależności of tego, ile chcesz wydać, co planujesz i jaka jest pogoda.

Australia – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Australia – znajdź najlepsze oferty popularnych samochodów do wynajęcia poniżej
Opel Corsa
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

103 zł/dzień

13 lut - 27 lut
Opel Corsa
Toyota Aygo
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

105 zł/dzień

13 lut - 27 lut
Toyota Aygo
Ford Focus
lub podobny (Klasa średnia)
Dla 5 pasażerów

109 zł/dzień

15 sty - 31 sty
Ford Focus
Ford Focus
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

118 zł/dzień

13 lut - 27 lut
Ford Focus
Kia Cee'd
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

124 zł/dzień

15 sty - 31 sty
Kia Cee'd
Volkswagen Tiguan
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów

135 zł/dzień

15 sty - 31 sty
Volkswagen Tiguan
Kia Sportage
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów

137 zł/dzień

13 lut - 27 lut
Kia Sportage
Audi Q2
lub podobny (Kompaktowy SUV)
Dla 4 pasażerów

139 zł/dzień

13 lut - 27 lut
Audi Q2
Audi A3
lub podobny (Klasa średnia)
Dla 5 pasażerów
Samochody 4-drzwiowe

140 zł/dzień

13 lut - 27 lut
Audi A3

Australia oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Australia – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Małe cars

119 zł - 211 zł

Wszystkie typy samochodów

197 zł - 326 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (małe car) w mieście Australia wynosi 170 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 31%, zaczynającymi się już od 119 zł za dzień. Wynajem auta typu małe car jest zazwyczaj 33% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Australia. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Australia zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (małe car) w mieście Australia znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (średnie car) w mieście Australia wynosi 228 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 28%, zaczynającymi się już od 167 zł za dzień. Wynajem auta typu średnie car jest zazwyczaj 10% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Australia. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Australia zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (średnie car) w mieście Australia znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (duże car) w mieście Australia wynosi 305 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 49%, zaczynającymi się już od 159 zł za dzień. Wynajem auta typu duże car jest zazwyczaj 18% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Australia. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Australia zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (duże car) w mieście Australia znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Australia wynosi 226 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest sierpnia, z cenami niższymi o około 37%, zaczynającymi się już od 145 zł za dzień. Wynajem auta typu SUV jest zazwyczaj 10% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Australia. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Australia zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Australia znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (van) w mieście Australia wynosi 421 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 24%, zaczynającymi się już od 324 zł za dzień. Wynajem auta typu van jest zazwyczaj 41% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Australia. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Australia zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (van) w mieście Australia znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Opel Corsa
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

103 zł/dzień

13 lut - 27 lut
Opel Corsa
Toyota Aygo
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

105 zł/dzień

13 lut - 27 lut
Toyota Aygo
Ford Focus
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

118 zł/dzień

13 lut - 27 lut
Ford Focus

Australia – wypożyczalnie samochodów

Australia - wszystkie największe wypożyczalnie

Thrifty

363 lokalizacje

Firefly

276 lokalizacji

Hertz

265 lokalizacji

keddy by Europcar

209 lokalizacji

Sunnycars

195 lokalizacji

Avis

185 lokalizacji

Budget

169 lokalizacji

Sixt

159 lokalizacji

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Australia – sprawdź największe atrakcje w pobliżu popularnych wypożyczalni samochodów

Atrakcje w pobliżu:

Manly Beach19,0 km
Uluru2161,3 km

Atrakcje w pobliżu:

Manly Beach723,2 km
Uluru1889,3 km

Atrakcje w pobliżu:

Manly Beach732,7 km
Uluru2207,7 km

Australia – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Australia – najpopularniejsze hotele

Wynajem samochodów Australia

Australia - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Australia - Czy w tym kraju obowiązuje ruch lewostronny czy prawostronny?

Australia – Wszystkich kierowców obowiązuje ruch lewostronny. Za nieprzestrzeganie tych zasad możesz otrzymać mandat.

Australia - jaka jest jakość krajowych dróg?

Australia to jakość dróg oceniana na 4,7 w skali od 1 do 7 (gdzie 1 to najniższa możliwa ocena). Oznacza to, że kraj ten zajmuje 41. miejsce na 137 państw pod względem jakości dróg. Pamiętaj jednak, że w zależności od tego, który region kraju zdecydujesz się odwiedzić, stan dróg może się różnić.

Australia – Jakie jest dopuszczalny poziom alkoholu we krwi dla kierowców?

Australia – Dopuszczalne stężenie alkoholu we krwi wynosi 0,50‰, zarówno dla turystów, jaki i mieszkańców kraju. Na podstawie tego pomiaru można stwierdzić stopień nietrzeźwości danej osoby. Prowadzenie samochodu ze stężeniem alkoholu we krwi przekraczającym 0,50‰ jest niezgodne z prawem i uznawane za prowadzenie pod wpływem alkoholu. Osoby poniżej 18 roku życia nie osiągnęły wieku prawnego uprawniającego do spożywania alkoholu w tym kraju. W tym przypadku prowadzenie samochodu po spożyciu alkoholu wiąże się z surowymi karami. Pamiętaj, że niezależnie od wieku, nigdy nie jest dobrym pomysłem.

Australia – Ile kosztuje paliwo w tym kraju?

Australia – W zeszłym tygodniu średnie ceny paliwa w tym kraju wyniosły 4,55 zł per liter. Australia – Jeśli zmienisz zdanie na temat wynajmu auta w tym kraju, od zeszłego tygodnia Kuwejt odnotowuje najniższe ceny paliwa na świecie, wynoszące 1,35 zł per liter. Dla porównania Hongkong ma średnio najwyższe ceny paliwa w wysokości 12,26 zł per liter, ale jest wciąż ciekawym miejscem dla tych, którzy planują wynajem samochodu.

samochody w: Australia – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

samochody w: Australia – ceny są aktualizowane codziennie.

samochody w: Australia – ile stron przeszukuje momondo?

samochody w: Australia – liczba dostępnych operatorów to 3 041 (dane na listopada 2023).

Ile trzeba mieć lat, aby wynająć samochód w: Australia?

Minimalny wiek kierowców różni się w zależności od kraju (dotyczy to również: Australia). W wielu krajach UE kierowcy muszą mieć ukończone 18 lat. Zasadniczo, aby wynająć samochód za granicą, musisz mieć 21 lat, a jeśli masz mniej niż 25 lat, może zostać naliczona dodatkowa opłata za młodego kierowcę. Zalecamy zapoznanie się z polityką wybranej wypożyczalni przed dokonaniem rezerwacji.

Australia: jakie dokumenty lub dowód tożsamości są potrzebne do wypożyczenia samochodu w tym miejscu?

Australia: aby wynająć samochód w tym miejscu, wszyscy kierowcy muszą posiadać ważne pełne prawo jazdy. Jeśli prawo jazdy jest napisane w języku innym niż język kraju wynajmu, może być wymagane międzynarodowe zezwolenie na prowadzenie pojazdu, aby uniknąć ryzyka ewentualnej grzywny. Jeśli wynajmujesz samochód za granicą, może być również konieczne przedstawienie dowodu podróży powrotnej i informacji o zakwaterowaniu podczas pobytu. Zalecamy dodatkową weryfikację z wybraną firmą wynajmującą samochody, w której dokonano rezerwacji.


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Australia – dlaczego warto korzystać z momondo, szukając ofert wynajmu samochodów?

Wybór momondo do znalezienia samochodów na wynajem ma sens, ponieważ nasz serwis jest szybki i bezpłatny. Znajdujemy wszystkie ceny i zasady wynajmu samochodów, a Ty po prostu wybierasz tę ofertę, która jest najlepsza dla Ciebie i Twojej podróży.

Australia – w jaki sposób momondo pomoże mi znaleźć najlepszą ofertę wynajmu samochodu?

Dzięki zastosowaniu filtrów momondo ułatwia znalezienie odpowiedniego samochodu. Niezależnie od tego, czy chodzi o cenę, typ samochodu, udogodnienia czy zasady, momondo umożliwia zawężenie wyszukiwania za pomocą tych i innych filtrów, aby znaleźć najlepiej dopasowaną ofertę.

Australia – czy znajdę na momondo oferty samochodów do wynajęcia z bezpłatnym odwołaniem?

Tak, możesz wyszukać wypożyczalni samochodów oferujących bezpłatne odwołanie, korzystając z filtrów na momondo.

Australia – czy znajdę oferty wynajmu samochodów z dogodnymi zasadami tankowania na momondo?

Tak, dogodne zasady tankowania to jeden z filtrów wyszukiwania oferowanych przez momondo dla wszystkich lokalizacji.

Australia – czy znajdę na momondo wypożyczalnię samochodów oferującą dokładne czyszczenie?

Tak, momondo pokazuje oferty z usługą dokładnego czyszczenia wypożyczanych samochodów.

Australia – czy momondo umożliwia wyszukiwanie samochodów na wynajem bez limitu kilometrów?

Tak, na momondo znajdziesz oferty wynajmu aut bez limitu kilometrów.


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Australia)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.