Tani wynajem aut Hobart, Australia

Hobart, Australia – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Hobart, TAS, Australia
27 wrz — 4 paź
Zwrot w miejscu odbioru
Hobart, TAS, Australia
pon 27.9
Południe
pon 4.10
Południe
Wiek kierowcy:

Wypożyczalnie samochodów Hobart

Hobart, Australia - wszystkie największe wypożyczalnie
4 lokalizacji
Opis

Czystość

7,9

Komfort

7,9

Ogólnie

10,0

Odbiór/Zwrot

10,0

Jakość a cena

10,0
2 lokalizacji
Opis

Czystość

10,0

Komfort

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/Zwrot

10,0

Jakość a cena

10,0
1 lokalizacja
Opis

Czystość

9,7

Komfort

9,7

Ogólnie

9,7

Odbiór/Zwrot

9,1

Jakość a cena

9,3
2 lokalizacji
Opis

Czystość

8,8

Komfort

8,8

Ogólnie

8,8

Odbiór/Zwrot

8,8

Jakość a cena

8,5
2 lokalizacji
Opis

Czystość

9,0

Komfort

9,0

Ogólnie

9,0

Odbiór/Zwrot

9,0

Jakość a cena

8,0
2 lokalizacji
Opis

Czystość

7,2

Komfort

6,8

Ogólnie

6,4

Odbiór/Zwrot

6,4

Jakość a cena

6,4
5 lokalizacji
2 lokalizacji

Hobart, Australia — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Hobart

Wynajem samochodów Hobart

Do tej pory w tym miesiącu użytkownicy momondo szukali samochodu na wynajem w mieście Hobart 7 094 razy.

Hobart – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Hobart – Hertz, Avis i Thrifty to wypożyczalnie, które przeprowadzają dokładne czyszczenie pojazdów, by minimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa. Pojazdy zawsze są regularnie czyszczone, jednak obecnie wypożyczalnie samochodów dokładają wszelkich starań, aby zapewnić ich kompleksową dezynfekcję. Znajdziesz wszystkie wypożyczalnie oferujące tę usługę, wyszukując i filtrując tę opcję na momondo. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Większość wypożyczalni daje możliwość anulowania wynajmu samochodu bez dodatkowych kosztów. Pamiętaj, że momondo nie ustala zasad anulowania rezerwacji poszczególnych wypożyczalni – możemy za to pomóc Ci w znalezieniu najlepszych ofert wynajmu auta w mieście Hobart. Pamiętaj jednak, by podczas szukania samochodu na wynajem sprawdzić dokładne warunki odwołania rezerwacji.

Hobart, Australia – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Wynajmując auto w mieście Hobart, pamiętaj, że obowiązujący tam limit prędkości to 50 km/h. Ograniczenia prędkości poza obszarem miejskim i na autostradach wynoszą odpowiednio 110 km/h i 110 km/h. Zwracaj uwagę na informacje na znakach drogowych, ponieważ na niektórych obszarach miasta Hobart mogą obowiązywać inne limity prędkości.

Jaki jest najczęściej wypożyczany samochód w mieście Hobart?

Większość użytkowników momondo wypożycza samochód Hyundai Accent w mieście Hobart, natomiast drugim najpopularniejszym modelem jest Ford Escape (zgodnie z naszymi danymi). Średnia cena wypożyczenia Hyundai Accent to 187 zł za dzień. Użytkownicy znaleźli jednak oferty wynajmu Hyundai Accent w mieście Hobart już za 44 zł za dzień. Z kolei wynajem Ford Escape w mieście Hobart kosztuje zazwyczaj 286 zł za dzień, jednak można znaleźć oferty już za 65 zł za dzień.

Jaka wypożyczalnia aut oferuje wynajem samochodu Mercedes-Benz G-Class w mieście Hobart?

Thrifty to najpopularniejsza wypożyczalnia oferująca wynajem Mercedes-Benz G-Class w mieście Hobart. Koszt wynajmu Mercedes-Benz G-Class z Thrifty wynosi średnio 335 zł/dzień.Wypożyczalnia oferuje również inne modele samochodów typu Luksusowe w mieście Hobart, takie jak BMW 5 Series Touring, jeżeli wynajem Mercedes-Benz G-Class nie jest możliwy.

Hobart, Australia - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu Wrzesień?

Wrzesień to miesiąc, w którym temperatura w mieście Hobart wynosi średnio 10 °C a przewidywane opady 50 mm. To ważna informacja, pomocna przy wyborze odpowiedniego do warunków samochodu.

Wrzesień – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Hobart – Wrzesień to okres, kiedy pogoda nie wpływa na wybór poszczególnych rodzajów samochodów na wynajem. Użytkownicy momondo najczęściej mają konkretne preferencje dotyczące aut na wynajem, wyszukując idealny pojazd w mieście Hobart. Podróżujący, którzy wynajmują samochód w mieście Hobart i którym zależy na korzystnej cenie, z reguły wybierają mniejsze auta. Ich cena jest zazwyczaj niższa. Przykładami tego typu samochodów są Hyundai Accent, Class Compact SUV i Ford Focus.

Czy pogoda w mieście Hobart jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Tasmania?

Warunki atmosferyczne regionu w tym miesiącu to średnie temperatury rzędu 10 °C i opady w granicach 50 mm. Miej to na uwadze, podczas wybierania odpowiedniego samochodu w mieście Hobart.


Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Hobart

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Hobart

Zacznij planować swoją podróż do: Hobart