Tani wynajem aut Los Angeles, Kalifornia

Los Angeles, CA – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Los Angeles, CA, Stany Zjednoczone
28 cze — 5 lip
Zwrot w miejscu odbioru
Los Angeles, CA, Stany Zjednoczone
pon 28.6
Południe
pon 5.7
Południe
Wiek kierowcy:

Los Angeles, Kalifornia oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Małe Cars

118 zł - 187 zł

All Car Types

148 zł - 259 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Los Angeles, Stany Zjednoczone wynosi 142 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 17%, zaczynającymi się już od 118 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 30% tańszy niższe od średnich cen w mieście Los Angeles. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Los Angeles zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Los Angeles, Stany Zjednoczone wynosi 172 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 26%, zaczynającymi się już od 128 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 15% tańszy niższe od średnich cen w mieście Los Angeles. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Los Angeles zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Średnie) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Los Angeles, Stany Zjednoczone wynosi 213 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 27%, zaczynającymi się już od 156 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 6% droższe niższe od średnich cen w mieście Los Angeles. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Los Angeles zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Duże) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Los Angeles, Stany Zjednoczone wynosi 176 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 26%, zaczynającymi się już od 132 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 13% tańszy niższe od średnich cen w mieście Los Angeles. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Los Angeles zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (SUV) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Los Angeles, Stany Zjednoczone wynosi 233 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 21%, zaczynającymi się już od 186 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 14% droższe niższe od średnich cen w mieście Los Angeles. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Los Angeles zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Van) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Luksusowy) w mieście Los Angeles, Stany Zjednoczone wynosi 221 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 33%, zaczynającymi się już od 150 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Luksusowy) są o 9% droższe niższe od średnich cen w mieście Los Angeles. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Los Angeles zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Luksusowy) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Kabriolet) w mieście Los Angeles, Stany Zjednoczone wynosi 279 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 33%, zaczynającymi się już od 187 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Kabriolet) są o 28% droższe niższe od średnich cen w mieście Los Angeles. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Los Angeles zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Kabriolet) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Avis

269 zł/dzień

17 lip - 7 sie
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Kompakt)
Dla 4 pasażerów
Samochody 2/4-drzwiowe
Avis

276 zł/dzień

17 lip - 7 sie
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Avis

288 zł/dzień

12 lip - 24 lip
Chevrolet Sonic Sedan

Wypożyczalnie samochodów Los Angeles

Los Angeles, CA - wszystkie największe wypożyczalnie
25 lokalizacji
Opis

Czystość

6,9

Komfort

6,8

Ogólnie

6,2

Odbiór/Zwrot

5,8

Jakość a cena

6,5
4 lokalizacji
Opis

Czystość

8,2

Komfort

8,2

Ogólnie

7,8

Odbiór/Zwrot

7,5

Jakość a cena

7,8
32 lokalizacji
Opis

Czystość

7,5

Komfort

7,6

Ogólnie

7,4

Odbiór/Zwrot

7,2

Jakość a cena

7,4
9 lokalizacji
Opis

Czystość

7,5

Komfort

7,4

Ogólnie

7,0

Odbiór/Zwrot

6,8

Jakość a cena

7,1
14 lokalizacji
Opis

Czystość

7,4

Komfort

7,4

Ogólnie

6,8

Odbiór/Zwrot

6,6

Jakość a cena

6,9
13 lokalizacji
Opis

Czystość

6,8

Komfort

6,8

Ogólnie

6,3

Odbiór/Zwrot

6,0

Jakość a cena

6,4
2 lokalizacji
Opis

Czystość

6,4

Komfort

6,9

Ogólnie

6,7

Odbiór/Zwrot

6,3

Jakość a cena

6,9
2 lokalizacji
Opis

Czystość

5,2

Komfort

5,3

Ogólnie

5,0

Odbiór/Zwrot

5,0

Jakość a cena

5,2

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu


Los Angeles, CA — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Los Angeles

Wynajem samochodów Los Angeles

W tym miesiącu 1 884 osoby szukały samochodu na wynajem w mieście Los Angeles.

Los Angeles – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Los Angeles – Wiele wypożyczalni samochodów zaostrzyło wymagania dotyczące czyszczenia pojazdów, aby zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa dla wynajmujących. Hertz, Enterprise i Dollar to punkty wynajmu, które wprowadziły szczegółowe czyszczenie. Skorzystaj z nowej opcji filtrowania, by znaleźć wypożyczalnie oferujące tę usługę. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Los Angeles, Kalifornia - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu lipiec?

Wypożyczenie samochodu na weekend (lipiec) w mieście Los Angeles może kosztować zaledwie 94 zł – średnie ceny wynajmu to 136 zł. Oferty wynajmu samochodu na tydzień nieco się różnią. Ceny zaczynają się od ok. 83 zł, a ich średnia to 206 zł.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Los Angeles?

Sixt oferuje z reguły najtańsze ceny wynajmu za dzień w mieście Los Angeles, które są dostępne niezależnie od punktu wypożyczenia auta. Możesz liczyć się ze średnim wydatkiem rzędu 185 zł za dzień, ale nasi użytkownicy znaleźli w tym mieście najtańsze oferty już za 74 zł za dzień.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Wypożyczalnie działające w mieście Los Angeles, w tym popularne wypożyczalnie takie jak Hertz, Fox czy Enterprise, zazwyczaj dają możliwość rezygnacji z wynajmu samochodu bez dodatkowych kosztów. Choć momondo nie ma wpływu na zasady anulowania rezerwacji ustalane przez wypożyczalnie, chętnie pomożemy Ci w znalezieniu najtańszego auta na wynajem na Twoją następną podróż.

Los Angeles – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu lipiec?

lipiec to miesiąc, w którym temperatury oscylują wokół 23°C, czyli idealnej temperatury na wynajem kabrioletu. Średnia wysokość opadów w mieście Los Angeles wynosi wtedy 1 mm – kabriolet to świetny pomysł na przemieszczanie się po mieście w taką pogodę. Pamiętaj, by na wszelki wypadek sprawdzić dokładną prognozę pogody tuż przed przyjazdem. Wynajem samochodu z klasy Kabriolet kosztuje średnio 259 zł dziennie w mieście Los Angeles.

Ile wypożyczalni ma Enterprise na terenie miasta Los Angeles?

Enterprise ma 32 punkty wynajmu. Użytkownicy momondo znajdują zazwyczaj oferty za średnio 203 zł za dzień, wynajmując samochód z tej wypożyczalni.

Los Angeles, CA – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Wynajmując auto w mieście Los Angeles, pamiętaj, że obowiązujący tam limit prędkości to 40 km/h. Ograniczenia prędkości poza obszarem miejskim i na autostradach wynoszą odpowiednio 120 km/h i 120 km/h. Zwracaj uwagę na informacje na znakach drogowych, ponieważ na niektórych obszarach miasta Los Angeles mogą obowiązywać inne limity prędkości.

Los Angeles, CA - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu czerwiec?

Jeśli interesuje Cię Los Angeles, warto poznać warunki atmosferyczne przed wypożyczeniem odpowiedniego samochodu. Średnia temperatura w miesiącu czerwiec wynosi tam 20°C, a opady 2 mm.

czerwiec – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Los Angeles – czerwiec to miesiąc, w którym panują zazwyczaj wysokie temperatury, w związku z czym momondo poleca wynajem kabrioletu, aby w pełni wykorzystać sprzyjające warunki.

Czy pogoda w mieście Los Angeles jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Kalifornia?

Jeśli interesuje Cię wynajęcie samochodu w mieście Los Angeles i zwiedzenie pozostałej części regionu, warto zapoznać się z panującymi tam warunkami atmosferycznymi. Kalifornia to średnie temperatury w granicach 19°C i opady rzędu 4 mm.


Samochody w innych miastach - Stany Zjednoczone

Stany Zjednoczone – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów w takich miastach jak Miami, Nowy Jork czy San Francisco

Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Los Angeles

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Los Angeles

Kalifornia – sprawdź więcej wypożyczalni samochodów

Kalifornia – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów w takich miastach jak Bakersfield, Long Beach czy Oakland

Zacznij planować swoją podróż do: Los Angeles