Wynajem samochodów Los Angeles, Kalifornia

Los Angeles, Kalifornia – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Los Angeles, CA, Stany Zjednoczone
4 paź — 11 paź
Zwrot w miejscu odbioru
Los Angeles, CA, Stany Zjednoczone
śr. 4.10
Południe
śr. 11.10
Południe

Oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.

Informacje i trendy dotyczące wynajmu samochochodów w mieście Los Angeles

Przydatne wskazówki, które pomogą Ci zarezerwować idealne auto w mieście Los Angeles.

Która wypożyczalnia samochodów w mieście Los Angeles jest najtańsza?

Najtańsze samochody na wynajem w mieście Los Angeles można zazwyczaj znaleźć w wypożyczalni Goldcar Rental SP. Możesz tam znaleźć oferty wynajmu samochodów już od 39 zł/dzień. Średnia cena wynajmu samochodu w mieście Los Angeles to 44 zł/dzień.

Która wypożyczalnia w mieście Los Angeles ma najwięcej punktów wynajmu?

Wypożyczalnia Enterprise Rent-A-Car ma najwięcej punktów wynajmu w mieście Los Angeles. Ich liczba to 32.

Jaki jest najczęściej wypożyczany samochód w mieście Los Angeles?

Średnia cena na poziomie 197 zł za dzień (i ofertami już od 134 zł za dzień) sprawia, że Toyota RAV4 w mieście Los Angeles to najpopularniejszy wypożyczany model samochodu. Wypożyczenie Ford Mustang Convertible w mieście Los Angeles za 369 zł za dzień (175 zł/dzień w najtańszych ofertach) to drugi najbardziej popularny wybór.

Los Angeles, Kalifornia – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Los Angeles, Kalifornia – znajdź świetne oferty często wypożyczanych samochodów poniżej
Klasa kompaktowa128 zł/dzień
Klasa średnia116 zł/dzień
Klasa standardowa132 zł/dzień
Klasa wyższa-średnia130 zł/dzień
Minivan188 zł/dzień
SUV klasy wyższej209 zł/dzień
Klasa premium152 zł/dzień
Auto luksusowe177 zł/dzień
Kabriolet195 zł/dzień
Średni SUV141 zł/dzień
Wybór strony146 zł/dzień
Standardowy SUV152 zł/dzień
Kompaktowy SUV158 zł/dzień
Najlepsze ceny znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 48 godz.

Los Angeles, Kalifornia oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Los Angeles – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Samochody Małe

184 zł - 318 zł

Wszystkie typy samochodów

269 zł - 401 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Los Angeles, Stanów Zjednoczonych wynosi 237 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest września, z cenami niższymi o około 23%, zaczynającymi się już od 184 zł za dzień. Wynajem auta typu Małe jest zazwyczaj 26% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Los Angeles. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Los Angeles zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Małe) w mieście Los Angeles znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Los Angeles, Stanów Zjednoczonych wynosi 263 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest września, z cenami niższymi o około 31%, zaczynającymi się już od 183 zł za dzień. Wynajem auta typu Średnie jest zazwyczaj 18% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Los Angeles. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Los Angeles zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Średnie) w mieście Los Angeles znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Los Angeles, Stanów Zjednoczonych wynosi 328 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 18%, zaczynającymi się już od 270 zł za dzień. Wynajem auta typu Duże jest zazwyczaj 3% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Los Angeles. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Los Angeles zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Duże) w mieście Los Angeles znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Los Angeles, Stanów Zjednoczonych wynosi 277 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest września, z cenami niższymi o około 30%, zaczynającymi się już od 196 zł za dzień. Wynajem auta typu SUV jest zazwyczaj 13% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Los Angeles. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Los Angeles zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Los Angeles znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Los Angeles, Stanów Zjednoczonych wynosi 388 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 24%, zaczynającymi się już od 297 zł za dzień. Wynajem auta typu Van jest zazwyczaj 18% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Los Angeles. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Los Angeles zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Van) w mieście Los Angeles znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Pick-up) w mieście Los Angeles, Stanów Zjednoczonych wynosi 183 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 6%, zaczynającymi się już od 194 zł za dzień. Wynajem auta typu Pick-up jest zazwyczaj 43% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Los Angeles. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Los Angeles zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (Luksusowy) w mieście Los Angeles, Stanów Zjednoczonych wynosi 349 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 32%, zaczynającymi się już od 240 zł za dzień. Wynajem auta typu Luksusowy jest zazwyczaj 9% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Los Angeles. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Los Angeles zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Luksusowy) w mieście Los Angeles znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Kabriolet) w mieście Los Angeles, Stanów Zjednoczonych wynosi 391 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 29%, zaczynającymi się już od 281 zł za dzień. Wynajem auta typu Kabriolet jest zazwyczaj 19% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Los Angeles. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Los Angeles zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Kabriolet) w mieście Los Angeles znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Renault Mégane
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

128 zł/dzień

3 paź - 4 lis
Renault Mégane

Los Angeles – wypożyczalnie samochodów

Los Angeles, Kalifornia - wszystkie największe wypożyczalnie

Sixt

7,6
Dobry
1 opinia5 lokalizacji
Opis

Czystość

8,0

Komfort lotu

7,9

Ogólnie

7,6

Odbiór/zwrot

7,4

Value

7,4

Enterprise Rent-A-Car

32 lokalizacje
Opis

Czystość

7,6

Komfort lotu

7,6

Ogólnie

7,2

Odbiór/zwrot

7,1

Value

7,3

Midway

9 lokalizacji
Opis

Czystość

7,0

Komfort lotu

6,7

Ogólnie

6,0

Odbiór/zwrot

5,6

Value

6,5

Hertz

28 lokalizacji
Opis

Czystość

6,6

Komfort lotu

6,6

Ogólnie

5,8

Odbiór/zwrot

5,6

Value

6,0

Avis

5,9
Zadowalający
2 opinie14 lokalizacji
Opis

Czystość

6,8

Komfort lotu

6,7

Ogólnie

5,8

Odbiór/zwrot

5,9

Value

6,0

Thrifty

6 lokalizacji
Opis

Czystość

6,8

Komfort lotu

6,6

Ogólnie

5,8

Odbiór/zwrot

5,6

Value

6,2

Budget

13 lokalizacji
Opis

Czystość

6,6

Komfort lotu

6,7

Ogólnie

5,7

Odbiór/zwrot

5,6

Value

5,7

Dollar

5,3
Zadowalający
1 opinia5 lokalizacji
Opis

Czystość

6,6

Komfort lotu

6,3

Ogólnie

5,2

Odbiór/zwrot

5,1

Value

5,8

Kilka faktów o wypożyczalniach samochodów w mieście Los Angeles

Zobacz świetne oferty wynajmu, popularne wypożyczalnie i rodzaje samochodów, które najlepiej sprawdzą się podczas wizyty w mieście Los Angeles.

Najpopularniejsza wypożyczalnia

Avis

Popularne typy samochodów

SUV, Intermediate, Economy

Najtańszy samochód na wynajem

123 zł

Najpopularniejszy model

Toyota RAV4
Najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów w mieście Los Angeles znalezioną na momondo jest w tym miesiącu Avis. Pozostałe popularne firmy to Dollar i Thrifty
W ciągu ostatnich 72 godzin wypożyczalnie aut w mieście Los Angeles oferowały następujące typy samochodów: SUV, Intermediate, Economy.
Najniższa cena samochodu na wynajem w mieście Los Angeles to 123 zł/dzień. W tym obszarze średnie ceny zaczynają się od 172 zł/dzień.
Najpopularniejszym wynajmowanym typem samochodu w mieście Los Angeles w ciągu ostatnich 7 dni był Toyota RAV4. Popularną alternatywą na naszej stronie jest także Ford Mustang Convertible.

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Los Angeles – sprawdź największe atrakcje w pobliżu popularnych wypożyczalni samochodów

Atrakcje w pobliżu:

Venice Beach7,4 km
Santa Monica State Beach12,1 km

Atrakcje w pobliżu:

Venice Beach65,3 km
Santa Monica State Beach69,9 km

Atrakcje w pobliżu:

Santa Monica State Beach24,5 km
Venice Beach26,2 km

Los Angeles – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Los Angeles – najpopularniejsze hotele

Los Angeles – poruszanie się wynajętym samochodem (FAQ)

Los Angeles - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Los Angeles, Kalifornia - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu Październik?

Wypożyczenie samochodu na weekend (Październik) w mieście Los Angeles może kosztować zaledwie 143 zł – średnie ceny wynajmu to 225 zł. Oferty wynajmu samochodu na tydzień nieco się różnią. Ceny zaczynają się od ok. 101 zł, a ich średnia to 274 zł.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Wypożyczalnie działające w mieście Los Angeles, w tym popularne wypożyczalnie takie jak Enterprise Rent-A-Car, Fox czy Avis, zazwyczaj dają możliwość rezygnacji z wynajmu samochodu bez dodatkowych kosztów. Choć momondo nie ma wpływu na zasady anulowania rezerwacji ustalane przez wypożyczalnie, chętnie pomożemy Ci w znalezieniu najtańszego auta na wynajem na Twoją następną podróż.

Los Angeles – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu Październik?

Październik to miesiąc, w którym temperatury oscylują wokół 17 °C, czyli idealnej temperatury na wynajem kabrioletu. Średnia wysokość opadów w mieście Los Angeles wynosi wtedy 32 mm – kabriolet to świetny pomysł na przemieszczanie się po mieście w taką pogodę. Pamiętaj, by na wszelki wypadek sprawdzić dokładną prognozę pogody tuż przed przyjazdem. Wynajem samochodu z klasy Kabriolet kosztuje średnio 276 zł dziennie w mieście Los Angeles.

Los Angeles, Kalifornia – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Wynajmując auto w mieście Los Angeles, pamiętaj, że obowiązujący tam limit prędkości to 40 km/h. Ograniczenia prędkości poza obszarem miejskim i na autostradach wynoszą odpowiednio 120 km/h i 120 km/h. Zwracaj uwagę na informacje na znakach drogowych, ponieważ na niektórych obszarach miasta Los Angeles mogą obowiązywać inne limity prędkości.

Jaka wypożyczalnia aut oferuje wynajem samochodu BMW X3 w mieście Los Angeles?

Los Angeles, CA - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu Wrzesień?

Jeśli interesuje Cię Los Angeles, warto poznać warunki atmosferyczne przed wypożyczeniem odpowiedniego samochodu. Średnia temperatura w miesiącu Wrzesień wynosi tam 22 °C, a opady 7 mm.

Czy pogoda w mieście Los Angeles jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Kalifornia?

Jeśli interesuje Cię wynajęcie samochodu w mieście Los Angeles i zwiedzenie pozostałej części regionu, warto zapoznać się z panującymi tam warunkami atmosferycznymi. Kalifornia to średnie temperatury w granicach 20 °C i opady rzędu 6,7 mm.

samochody w: Los Angeles – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

samochody w: Los Angeles – ceny odświeżają się codziennie.

samochody w: Los Angeles – ile stron przeszukuje momondo?

samochody w: Los Angeles – aktualnie (dane na września 2023) dostępnych jest 198 operatorów.

Ile trzeba mieć lat, aby wynająć samochód w: Los Angeles?

Wymagania dotyczące wieku kierowców różnią się w zależności od kraju (dotyczy to również: Los Angeles). W wielu krajach UE kierowcy muszą mieć ukończone 18 lat. Zazwyczaj, aby wynająć samochód za granicą, musisz mieć co najmniej 21 lat, a jeśli masz mniej niż 25 lat, może zostać naliczona dodatkową opłatą za młodego kierowcę. Zalecamy zapoznanie się z regulaminem wybranej wypożyczalni przed dokonaniem rezerwacji.

Los Angeles: jakie dokumenty lub dowód tożsamości są potrzebne do wypożyczenia samochodu w tym miejscu?

Los Angeles: aby wynająć samochód w tym miejscu, wszyscy kierowcy muszą posiadać ważne pełne prawo jazdy. Jeśli prawo jazdy jest napisane w języku innym niż język kraju wynajmu, może być wymagane międzynarodowe zezwolenie na prowadzenie pojazdu, aby uniknąć ryzyka ewentualnej grzywny. Jeśli wynajmujesz samochód za granicą, może być również konieczne przedstawienie dowodu podróży powrotnej i informacji o zakwaterowaniu podczas pobytu. Zalecamy dodatkową weryfikację z wybraną firmą wynajmującą samochody, w której dokonano rezerwacji.


Wypożyczalnie samochodów na popularnych lotniskach w pobliżu miasta Los Angeles

Zarezerwuj samochód na którymś z najpopularniejszych lotnisk w pobliżu miasta Los Angeles

Zacznij planować swoją podróż do: Los Angeles


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Los Angeles – dlaczego warto korzystać z momondo, szukając ofert wynajmu samochodów?

Korzystanie z momondo do znalezienia oferty samochodu na wynajem pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. momondo przeszukuje tysiące stron i lokalizacji wypożyczalni samochodów, aby zapewnić Ci szeroki wybór opcji i samochodów do wyboru.

Los Angeles – w jaki sposób momondo pomoże mi znaleźć najlepszą ofertę wynajmu samochodu?

Dzięki zastosowaniu filtrów momondo ułatwia znalezienie odpowiedniego samochodu. Niezależnie od tego, czy chodzi o cenę, typ samochodu, udogodnienia czy zasady, momondo umożliwia zawężenie wyszukiwania za pomocą tych i innych filtrów, aby znaleźć najlepiej dopasowaną ofertę.

Los Angeles – czy znajdę na momondo oferty samochodów do wynajęcia z bezpłatnym odwołaniem?

Tak, bezpłatne odwołanie to jedna z opcji, którą można zaznaczyć w filtrach wyszukiwania na momondo. Dostępność ofert zależeć będzie jednak od lokalizacji.

Los Angeles – czy znajdę oferty wynajmu samochodów z dogodnymi zasadami tankowania na momondo?

Dogodne zasady tankowania to jedna z opcji dostępnych podczas wyszukiwania samochodów na momondo pozwalająca na wyświetlenie tylko interesujących Cię wyników.

Los Angeles – czy znajdę na momondo wypożyczalnię samochodów oferującą dokładne czyszczenie?

Oczywiście, momondo oferuje filtry wyszukiwania umożliwiające znalezienie samochodów z usługą dokładnego czyszczenia.

Los Angeles – czy momondo umożliwia wyszukiwanie samochodów na wynajem bez limitu kilometrów?

Tak, momondo umożliwia wyszukiwanie ofert wynajmu aut bez limitu kilometrów.


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Los Angeles)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.