Wynajem samochodów w Stanach Zjednoczonych

Szukasz tanich ofert wynajmu aut w Stanach Zjednoczonych? Znajdziesz je tutaj!

Nowy Jork, NY, Stany Zjednoczone
19 sie — 26 sie
Zwrot w miejscu odbioru
Nowy Jork, NY, Stany Zjednoczone
pt. 19.8
Południe
pt. 26.8
Południe
Wiek kierowcy:

Stany Zjednoczone – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Stany Zjednoczone – znajdź najlepsze oferty popularnych samochodów do wynajęcia poniżej
Mercedes-Benz C-Class
lub podobny (Klasa premium)
Dla 5 pasażerów

34 zł/dzień

1 wrz - 1 paź
Mercedes-Benz C-Class
Skoda Superb
lub podobny (Klasa standardowa)
Dla 5 pasażerów

30 zł/dzień

4 wrz - 25 paź
Skoda Superb
Toyota Prius
lub podobny (Klasa średnia)
Dla 5 pasażerów

30 zł/dzień

1 wrz - 1 paź
Toyota Prius
Kia Sportage
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów

32 zł/dzień

11 wrz - 13 wrz
Kia Sportage
Seat Leon
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

19 zł/dzień

17 sie - 24 sie
Seat Leon
Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

7 zł/dzień

31 sie - 30 wrz
Renault Clio
BMW X1
lub podobny (SUV klasy wyższej)
Dla 5 pasażerów

49 zł/dzień

1 wrz - 1 paź
BMW X1
Ford Galaxy
lub podobny (Minivan)
Dla 5 pasażerów

40 zł/dzień

11 wrz - 13 wrz
Ford Galaxy

Stany Zjednoczone oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Stany Zjednoczone – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Samochody Małe

148 zł - 372 zł

Wszystkie typy samochodów

197 zł - 460 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Stany Zjednoczone wynosi 256 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 43%, zaczynającymi się już od 148 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 26% tańszy niższe od średnich cen w mieście Stany Zjednoczone. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Stany Zjednoczone zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Małe) w mieście Stany Zjednoczone znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Stany Zjednoczone wynosi 301 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 41%, zaczynającymi się już od 180 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 12% tańszy niższe od średnich cen w mieście Stany Zjednoczone. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Stany Zjednoczone zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Średnie) w mieście Stany Zjednoczone znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Stany Zjednoczone wynosi 337 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 38%, zaczynającymi się już od 210 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 2% tańszy niższe od średnich cen w mieście Stany Zjednoczone. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Stany Zjednoczone zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Duże) w mieście Stany Zjednoczone znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Stany Zjednoczone wynosi 315 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 39%, zaczynającymi się już od 195 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 8% tańszy niższe od średnich cen w mieście Stany Zjednoczone. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Stany Zjednoczone zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Stany Zjednoczone znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Stany Zjednoczone wynosi 427 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 45%, zaczynającymi się już od 236 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 20% droższe niższe od średnich cen w mieście Stany Zjednoczone. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Stany Zjednoczone zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Van) w mieście Stany Zjednoczone znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Luksusowy) w mieście Stany Zjednoczone wynosi 359 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 53%, zaczynającymi się już od 169 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Luksusowy) są o 5% droższe niższe od średnich cen w mieście Stany Zjednoczone. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Stany Zjednoczone zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (Kabriolet) w mieście Stany Zjednoczone wynosi 441 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 51%, zaczynającymi się już od 219 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Kabriolet) są o 23% droższe niższe od średnich cen w mieście Stany Zjednoczone. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Stany Zjednoczone zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

7 zł/dzień

31 sie - 30 wrz
Renault Clio
Seat Leon
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

19 zł/dzień

17 sie - 24 sie
Seat Leon

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Stany Zjednoczone – sprawdź największe atrakcje w pobliżu popularnych wypożyczalni samochodów

Atrakcje w pobliżu:

Venice Beach7,4 km
Santa Monica State Beach12,1 km
Universal Studios Hollywood22,3 km
Disneyland Park47,5 km

Atrakcje w pobliżu:

Bayfront Park10,4 km
Ocean Drive15,7 km
Walt Disney Światowy Kurort311,9 km
Kennedy Space Center312,1 km
Universal Studios Florida320,1 km

Atrakcje w pobliżu:

Moscone Center18,1 km
Mammoth Mountain294,4 km
Six Flags Magic Mountain491,4 km
Universal Studios Hollywood530,2 km
Santa Monica State Beach531,2 km

Stany Zjednoczone – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Stany Zjednoczone – najpopularniejsze hotele

Wynajem samochodów Stany Zjednoczone

Stany Zjednoczone - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Goldcar Rental SP z reguły oferuje najniższe ceny wynajmu samochodów (Stany Zjednoczone). Osoby, które rezerwują w tej wypożyczalni, mogą często znaleźć oferty wynajmu w cenie już od 38 zł za dzień. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że znajdziesz ceny wynajmu poniżej średniej krajowej, wynoszącej 336 zł za dzień. Ceny mogą się różnić w zależności od miasta i typu samochodu.

Jeśli Stany Zjednoczone to Twój kierunek podróży, z naszych danych wynika, że najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów jest Thrifty. W zeszłym miesiącu 16% osób korzystających z naszego serwisu zdecydowało się na wynajem auta z Thrifty. 1 629 osób oceniło wypożyczalnię Thrifty (Stany Zjednoczone) na 5,3 z 10.

Stany Zjednoczone – najwięcej ofert wynajmu samochodów oferuje Enterprise. Wypożyczalnia dysponuje obecnie 4 597 punktami wynajmu zarówno na lotniskach, jak i w centrum miasta w całym kraju. Jeszcze nie wiesz, które miasta odwiedzić, ale już wiesz, że chcesz wypożyczyć auto w Enterprise? Los Angeles to najpopularniejsze miasto kraju i znajdziesz tam 32 punkty wynajmu Enterprise.

Stany Zjednoczone – Wszystkich kierowców obowiązuje po prawej stronie. Za nieprzestrzeganie tych zasad możesz otrzymać mandat.

Stany Zjednoczone to 14. miejsce na 137 państw świata pod względem jakości dróg w 2019 roku. W skali od 1 do 7 drogi wewnątrz tego kraju zostały ocenione na 5,7. Pamiętaj, że warunki drogowe mogą się różnić w zależności od regionu, który planujesz odwiedzić.

Stany Zjednoczone – Dopuszczalne stężenie alkoholu we krwi wynosi 0,80‰, zarówno dla turystów, jaki i mieszkańców kraju. Na podstawie tego pomiaru można stwierdzić stopień nietrzeźwości danej osoby. Prowadzenie samochodu ze stężeniem alkoholu we krwi przekraczającym 0,80‰ jest niezgodne z prawem i uznawane za prowadzenie pod wpływem alkoholu. Obowiązują tu surowe kary dla osób, które nie osiągnęły prawnego wieku, od którego można spożywać alkohol i prowadzą samochód. 21 lat to dozwolony wiek, od którego można spożywać alkohol.

SUV to typ auta, który cieszy się największą popularnością wśród podróżnych odwiedzających ten kraj (Stany Zjednoczone). Jak wynika z naszych danych, 16% osób preferuje właśnie ten typ samochodu. Może mieć to związek z planowanymi aktywnościami lub warunkami pogodowymi w miejscu pobytu. Wynajmując auto tego typu w tym kraju, możesz liczyć się z wydatkiem rzędu 112 zł za dzień.

Stany Zjednoczone – Średnie ceny paliwa w tym kraju wynoszą od zeszłego tygodnia 5,36 zł per liter. Stany Zjednoczone – Jeśli zmienisz zdanie na temat wynajmu auta w tym kraju, od zeszłego tygodnia Algieria odnotowuje najniższe ceny paliwa na świecie, wynoszące 1,46 zł per liter. Dla porównania Hongkong ma średnio najwyższe ceny paliwa w wysokości 13,52 zł per liter, ale jest wciąż ciekawym miejscem dla tych, którzy planują wynajem samochodu.


Ameryka Północna – sprawdź więcej wypożyczalni samochodów

Ameryka Północna – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów

Zacznij planować swoją podróż do: Stany Zjednoczone


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Rezerwacja samochodu za pośrednictwem momondo pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. momondo zapewnia szeroki wybór opcji i samochodów, ponieważ przeszukujemy tysiące stron i lokalizacji wypożyczalni samochodów, aby umożliwić Ci dokonanie najlepszego wyboru podczas podróży.

momondo ułatwia znalezienie doskonale dopasowanej oferty wynajmu samochodu, umożliwiając Ci zawężenie wyszukiwania za pomocą licznych opcji filtrowania. Możesz zawęzić swój wybór, ustalając cenę, typ samochodu, lokalizację i inne czynniki.

Oczywiście! momondo oferuje filtry wyszukiwania umożliwiające znalezienie wypożyczalni samochodów z opcją bezpłatnego odwołania.

Tak, wystarczy wybrać filtr z dogodnymi zasadami tankowania podczas wyszukiwania samochodów na momondo.

Tak, na momondo można wyszukiwać samochodów na wynajem z usługą dokładnego czyszczenia.

Tak, wyszukując samochodów na momondo, znajdziesz również oferty bez limitu kilometrów.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Rezerwuj z pełnym przekonaniem
Porównujemy oferty wynajmu samochodów z ponad 70 000 lokalizacji, umożliwiając Ci dokonanie szybkiego i łatwego wyboru.
Świadomość ekologiczna
Wybierz jeden z wielu pojazdów, w tym hybrydowe i elektryczne, aby Twoja podróż była przyjemna i przyjazna środowisku.
Brak ukrytych kosztów
Wszystkie podane ceny są cenami całkowitymi. Nie ma żadnych ukrytych kosztów ani opłat, więc masz pewność, że cena, którą widzisz, jest wiarygodna.