Najnowsze oferty
Informacje
Porównanie samochodów
Katalog wypożyczalni
FAQ (Często zadawane pytania)

Wynajem samochodów w Stanach Zjednoczonych

Szukasz tanich ofert wynajmu aut w Stanach Zjednoczonych? Znajdziesz je tutaj!

Wiek kierowcy: 26-65
pon. 3.6
pon. 10.6

Oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.

Zdobywca tytułu „Najlepsza aplikacja turystyczna w Europie” w 2023 roku
Oszczędzaj pieniądze, rezerwując samochody z momondo
Najlepsze oferty samochodów
Najlepsze oferty samochodów
Zobacz oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.
Przejrzyste ceny
Przejrzyste ceny
Wyświetlamy ceny całkowite, więc nie musisz się martwić o dodatkowe koszty.
Rezerwuj elastycznie
Rezerwuj elastycznie
Znajdź samochody z bezpłatnym odwołaniem i zwiększonymi środkami czystości.
Alerty cenowe
Alerty cenowe
Nie chcesz jeszcze rezerwować? Utwórz alert cenowy, by śledzić ceny.

Stany Zjednoczone – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Stany Zjednoczone – znajdź najlepsze oferty popularnych samochodów do wynajęcia poniżej
BMW 2 Series Active Tourer
lub podobny (Klasa standardowa)
Dla 5 pasażerów

20 zł/dzień

21 lip - 28 lip
BMW 2 Series Active Tourer
Ford Focus
lub podobny (Klasa średnia)
Dla 5 pasażerów

20 zł/dzień

21 lip - 28 lip
Ford Focus
Toyota Corolla
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

20 zł/dzień

21 lip - 28 lip
Toyota Corolla
Ford Focus
lub podobny (Klasa średnia)
Dla 5 pasażerów

20 zł/dzień

21 lip - 28 lip
Ford Focus
Volkswagen Tiguan
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów

32 zł/dzień

21 lip - 28 lip
Volkswagen Tiguan
Opel Corsa
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

35 zł/dzień

2 cze - 9 cze
Opel Corsa
Volvo S60
lub podobny (Klasa wyższa-średnia)
Dla 5 pasażerów
Samochody 4-drzwiowe

48 zł/dzień

2 cze - 9 cze
Volvo S60
Audi Q2
lub podobny (Kompaktowy SUV)
Dla 4 pasażerów

75 zł/dzień

1 cze - 8 cze
Audi Q2
Ford Focus
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

76 zł/dzień

25 cze - 27 cze
Ford Focus

Informacje i trendy dotyczące wynajmu samochochodów w mieście Stany Zjednoczone

Przydatne wskazówki, które pomogą Ci zarezerwować idealne auto w mieście Stany Zjednoczone.

Stany Zjednoczone – Która wypożyczalnia oferuje najtańszy wynajem aut?

Ok Mobility z reguły oferuje najniższe ceny wynajmu samochodów (Stany Zjednoczone). Osoby, które rezerwują w tej wypożyczalni, mogą często znaleźć oferty wynajmu w cenie już od 26 zł za dzień. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że znajdziesz ceny wynajmu poniżej średniej krajowej, wynoszącej 223 zł za dzień. Ceny mogą się różnić w zależności od miasta i typu samochodu.

Stany Zjednoczone: Która wypożyczalnia samochodów jest najpopularniejsza?

Jeśli Stany Zjednoczone to Twój kierunek podróży, z naszych danych wynika, że najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów jest Dollar. W zeszłym miesiącu 32% osób korzystających z naszego serwisu zdecydowało się na wynajem auta z Dollar. 3 100 osób oceniło wypożyczalnię Dollar (Stany Zjednoczone) na 5,6 z 10.

Stany Zjednoczone - która wypożyczalnia ma najwięcej punktów wynajmu?

Stany Zjednoczone – najwięcej ofert wynajmu samochodów oferuje Enterprise Rent-A-Car. Wypożyczalnia dysponuje obecnie 4 685 punktami wynajmu zarówno na lotniskach, jak i w centrum miasta w całym kraju. Jeszcze nie wiesz, które miasta odwiedzić, ale już wiesz, że chcesz wypożyczyć auto w Enterprise Rent-A-Car? Miami to najpopularniejsze miasto kraju i znajdziesz tam 26 punktów wynajmu Enterprise Rent-A-Car.

Stany Zjednoczone – Jakie samochody są najczęściej wypożyczane w tym kraju?

SUV to typ auta, który cieszy się największą popularnością wśród podróżnych odwiedzających ten kraj (Stany Zjednoczone). Jak wynika z naszych danych, 38% osób preferuje właśnie ten typ samochodu. Może mieć to związek z planowanymi aktywnościami lub warunkami pogodowymi w miejscu pobytu. Wynajmując auto tego typu w tym kraju, możesz liczyć się z wydatkiem rzędu 284 zł za dzień.

Stany Zjednoczone oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Stany Zjednoczone – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Mały samochodów

118 zł - 169 zł

Wszystkie typy samochodów

184 zł - 274 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (mały samochód) w mieście Stany Zjednoczone wynosi 135 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 13%, zaczynającymi się już od 118 zł za dzień. Wynajem auta typu mały samochód jest zazwyczaj 38% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Stany Zjednoczone. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Stany Zjednoczone zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (mały samochód) w mieście Stany Zjednoczone znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (średni samochód) w mieście Stany Zjednoczone wynosi 196 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest kwietnia, z cenami niższymi o około 22%, zaczynającymi się już od 154 zł za dzień. Wynajem auta typu średni samochód jest zazwyczaj 10% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Stany Zjednoczone. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Stany Zjednoczone zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (średni samochód) w mieście Stany Zjednoczone znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (duży samochód) w mieście Stany Zjednoczone wynosi 247 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest czerwca, z cenami niższymi o około 15%, zaczynającymi się już od 213 zł za dzień. Wynajem auta typu duży samochód jest zazwyczaj 13% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Stany Zjednoczone. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Stany Zjednoczone zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (duży samochód) w mieście Stany Zjednoczone znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Stany Zjednoczone wynosi 198 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest kwietnia, z cenami niższymi o około 23%, zaczynającymi się już od 154 zł za dzień. Wynajem auta typu SUV jest zazwyczaj 9% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Stany Zjednoczone. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Stany Zjednoczone zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Stany Zjednoczone znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (van) w mieście Stany Zjednoczone wynosi 315 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest czerwca, z cenami niższymi o około 30%, zaczynającymi się już od 223 zł za dzień. Wynajem auta typu van jest zazwyczaj 32% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Stany Zjednoczone. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Stany Zjednoczone zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (van) w mieście Stany Zjednoczone znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (pick-up) w mieście Stany Zjednoczone wynosi 155 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest sierpnia, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 156 zł za dzień. Wynajem auta typu pick-up jest zazwyczaj 28% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Stany Zjednoczone. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Stany Zjednoczone zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (luksusowy samochód) w mieście Stany Zjednoczone wynosi 335 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 38%, zaczynającymi się już od 211 zł za dzień. Wynajem auta typu luksusowy samochód jest zazwyczaj 36% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Stany Zjednoczone. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Stany Zjednoczone zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (luksusowy samochód) w mieście Stany Zjednoczone znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (kabriolet) w mieście Stany Zjednoczone wynosi 346 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest czerwca, z cenami niższymi o około 15%, zaczynającymi się już od 295 zł za dzień. Wynajem auta typu kabriolet jest zazwyczaj 38% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Stany Zjednoczone. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Stany Zjednoczone zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (kabriolet) w mieście Stany Zjednoczone znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Opel Astra
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

20 zł/dzień

21 lip - 28 lip
Opel Astra
Ford Fiesta
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

35 zł/dzień

2 cze - 9 cze
Ford Fiesta
Toyota Corolla
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

76 zł/dzień

25 cze - 27 cze
Toyota Corolla

Stany Zjednoczone – wypożyczalnie samochodów

Stany Zjednoczone - wszystkie największe wypożyczalnie

Enterprise Rent-A-Car

4685 lokalizacji

Hertz

2554 lokalizacje

Avis

1527 lokalizacji

Budget

1482 lokalizacje

Easirent

430 lokalizacji

Thrifty

394 lokalizacje

Dollar

354 lokalizacje

National

353 lokalizacje

Wynajem samochodów Stany Zjednoczone

Stany Zjednoczone - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Stany Zjednoczone - Czy w tym kraju obowiązuje ruch lewostronny czy prawostronny?

Stany Zjednoczone – Wszystkich kierowców obowiązuje po prawej stronie. Za nieprzestrzeganie tych zasad możesz otrzymać mandat.

Stany Zjednoczone - jaka jest jakość krajowych dróg?

Stany Zjednoczone to 14. miejsce na 137 państw świata pod względem jakości dróg w 2019 roku. W skali od 1 do 7 drogi wewnątrz tego kraju zostały ocenione na 5,7. Pamiętaj, że warunki drogowe mogą się różnić w zależności od regionu, który planujesz odwiedzić.

Stany Zjednoczone – Jakie jest dopuszczalny poziom alkoholu we krwi dla kierowców?

Stany Zjednoczone – Dopuszczalne stężenie alkoholu we krwi wynosi 0,80‰, zarówno dla turystów, jaki i mieszkańców kraju. Na podstawie tego pomiaru można stwierdzić stopień nietrzeźwości danej osoby. Prowadzenie samochodu ze stężeniem alkoholu we krwi przekraczającym 0,80‰ jest niezgodne z prawem i uznawane za prowadzenie pod wpływem alkoholu. Obowiązują tu surowe kary dla osób, które nie osiągnęły prawnego wieku, od którego można spożywać alkohol i prowadzą samochód. 21 lat to dozwolony wiek, od którego można spożywać alkohol.

Stany Zjednoczone – Ile kosztuje paliwo w tym kraju?

Stany Zjednoczone – Średnie ceny paliwa w tym kraju wynoszą od zeszłego tygodnia 4,04 zł per liter. Stany Zjednoczone – Jeśli zmienisz zdanie na temat wynajmu auta w tym kraju, od zeszłego tygodnia Egipt odnotowuje najniższe ceny paliwa na świecie, wynoszące 1,14 zł per liter. Dla porównania Hongkong ma średnio najwyższe ceny paliwa w wysokości 12,58 zł per liter, ale jest wciąż ciekawym miejscem dla tych, którzy planują wynajem samochodu.

samochody w: Stany Zjednoczone – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

samochody w: Stany Zjednoczone – ceny są odświeżane codziennie.

samochody w: Stany Zjednoczone – ile stron przeszukuje momondo?

samochody w: Stany Zjednoczone – liczba dostępnych operatorów to 15 496 (dane na maja 2024).

Ile trzeba mieć lat, aby wynająć samochód w: Stany Zjednoczone?

W zależności od kraju minimalny wiek kierowcy może być inny (dotyczy to również: Stany Zjednoczone). W wielu krajach UE kierowcy muszą mieć ukończone 18 lat. Żeby wypożyczyć samochód za granicą, musisz zazwyczaj mieć co najmniej 21 lat, a jeśli masz mniej niż 25 lat, może zostać naliczona dodatkowa opłata za młodego kierowcę. Zalecamy zapoznanie się z regulaminem wypożyczalni przed dokonaniem rezerwacji.

Stany Zjednoczone: jakie dokumenty lub dowód tożsamości są potrzebne do wypożyczenia samochodu w tym miejscu?

Stany Zjednoczone: aby wynająć samochód w tym miejscu, wszyscy kierowcy muszą przedstawić ważne pełne prawo jazdy. Jeśli prawo jazdy jest napisane w języku innym niż język kraju wynajmu, może być wymagane międzynarodowe zezwolenie na prowadzenie pojazdu, aby uniknąć ryzyka otrzymania grzywny. Jeśli wynajmujesz samochód za granicą, może być również konieczne przedstawienie dowodu podróży powrotnej i informacji o zakwaterowaniu podczas pobytu. Zawsze zalecamy potwierdzenie tych informacji z wypożyczalnią, w której dokonujesz rezerwacji.


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Stany Zjednoczone – dlaczego warto korzystać z momondo, szukając ofert wynajmu samochodów?

Rezerwacja samochodu za pośrednictwem momondo pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. momondo zapewnia szeroki wybór opcji i samochodów, ponieważ przeszukujemy tysiące stron i lokalizacji wypożyczalni samochodów, aby umożliwić Ci dokonanie najlepszego wyboru podczas podróży.

Stany Zjednoczone – w jaki sposób momondo pomoże mi znaleźć najlepszą ofertę wynajmu samochodu?

momondo ułatwia znalezienie doskonale dopasowanej oferty wynajmu samochodu, umożliwiając Ci zawężenie wyszukiwania za pomocą licznych opcji filtrowania. Możesz zawęzić swój wybór, ustalając cenę, typ samochodu, lokalizację i inne czynniki.

Stany Zjednoczone – czy znajdę na momondo oferty samochodów do wynajęcia z bezpłatnym odwołaniem?

Oczywiście! momondo oferuje filtry wyszukiwania umożliwiające znalezienie wypożyczalni samochodów z opcją bezpłatnego odwołania.

Stany Zjednoczone – czy znajdę oferty wynajmu samochodów z dogodnymi zasadami tankowania na momondo?

Tak, wystarczy wybrać filtr z dogodnymi zasadami tankowania podczas wyszukiwania samochodów na momondo.

Stany Zjednoczone – czy znajdę na momondo wypożyczalnię samochodów oferującą dokładne czyszczenie?

Tak, na momondo można wyszukiwać samochodów na wynajem z usługą dokładnego czyszczenia.

Stany Zjednoczone – czy momondo umożliwia wyszukiwanie samochodów na wynajem bez limitu kilometrów?

Tak, wyszukując samochodów na momondo, znajdziesz również oferty bez limitu kilometrów.


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Stany Zjednoczone)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.

Otrzymuj powiadomienia o obniżkach cen

Obserwuj zmiany cen na bieżąco – dzięki alertom cenowym.
pon. 3.6
Południe
pon. 10.6
Południe
Chcę otrzymywać na e-mail informacje o produktach i usługach oraz ofertach specjalnych momondo i jego partnerów.

Stany Zjednoczone – znajdź lepsze wyniki dla swojego pobytu