Tani wynajem aut San Diego, Kalifornia

San Diego, CA – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

San Diego, CA, Stany Zjednoczone
28 paź — 4 lis
Zwrot w miejscu odbioru
San Diego, CA, Stany Zjednoczone
czw 28.10
Południe
czw 4.11
Południe
Wiek kierowcy:

San Diego, Kalifornia oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Samochody Małe

109 zł - 197 zł

Wszystkie typy samochodów

118 zł - 211 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście San Diego, Stany Zjednoczone wynosi 99 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest kwietnia, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 109 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 19% tańszy niższe od średnich cen w mieście San Diego. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście San Diego zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście San Diego, Stany Zjednoczone wynosi 112 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 121 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 9% tańszy niższe od średnich cen w mieście San Diego. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście San Diego zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Średnie) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście San Diego, Stany Zjednoczone wynosi 94 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 162 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 23% tańszy niższe od średnich cen w mieście San Diego. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście San Diego zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Duże) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.


Wypożyczalnie samochodów San Diego

San Diego, CA - wszystkie największe wypożyczalnie
14 lokalizacji
Opis

Czystość

8,3

Komfort

8,3

Ogólnie

8,1

Odbiór/Zwrot

8,0

Jakość a cena

8,1
11 lokalizacji
Opis

Czystość

7,9

Komfort

7,9

Ogólnie

7,5

Odbiór/Zwrot

7,4

Jakość a cena

7,4
11 lokalizacji
Opis

Czystość

7,7

Komfort

7,7

Ogólnie

7,3

Odbiór/Zwrot

7,3

Jakość a cena

7,1
12 lokalizacji
Opis

Czystość

7,4

Komfort

7,3

Ogólnie

6,9

Odbiór/Zwrot

6,7

Jakość a cena

6,8
2 lokalizacji
Opis

Czystość

7,0

Komfort

6,8

Ogólnie

6,5

Odbiór/Zwrot

6,4

Jakość a cena

6,8
2 lokalizacji
Opis

Czystość

4,9

Komfort

4,8

Ogólnie

4,1

Odbiór/Zwrot

4,1

Jakość a cena

4,4
4 lokalizacji
Opis

Czystość

4,8

Komfort

4,6

Ogólnie

3,9

Odbiór/Zwrot

3,8

Jakość a cena

4,2
2 lokalizacji
Opis

Czystość

8,5

Komfort

8,2

Ogólnie

8,5

Odbiór/Zwrot

8,8

Jakość a cena

9,2

San Diego, CA — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko San Diego

Wynajem samochodów San Diego

W tym miesiącu 77 720 osób szukało samochodu na wynajem w mieście San Diego.

San Diego – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

San Diego – Wiele wypożyczalni samochodów zaostrzyło wymagania dotyczące czyszczenia pojazdów, aby zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa dla wynajmujących. Alamo, Enterprise i Dollar to punkty wynajmu, które wprowadziły szczegółowe czyszczenie. Skorzystaj z nowej opcji filtrowania, by znaleźć wypożyczalnie oferujące tę usługę. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

San Diego, Kalifornia - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu Listopad?

Wypożyczenie samochodu na weekend (Listopad) w mieście San Diego może kosztować zaledwie 272 zł – średnie ceny wynajmu to 272 zł. Listopad: średnie ceny tygodniowego wynajmu samochodu w mieście San Diego to 132 zł, a najtańsze oferty zaczynają się od 125 zł.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście San Diego?

Podczas wizyty w mieście San Diego najlepsze ceny oferuje Dollar. Średnie ceny wynajmu w tej wypożyczalni wynoszą 160 zł za dzień i są dostępne w punkcie wynajmu.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

W większości przypadków wypożyczalnie nie pobierają opłaty za odwołanie wynajmu samochodu. Na momondo łatwo sprawdzisz, czy wybrana wypożyczalnia samochodów w mieście San Diego oferuje darmową rezygnację z wynajmu auta.

San Diego – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu Listopad?

Jeśli Listopad to miesiąc, w którym planujesz podróż do miasta San Diego, pomyśl o wynajmie samochodu klasy standard. Średnie opady wynoszą wtedy 38 mm a temperatura oscyluje w okolicach 14 °C. W takich warunkach świetnie sprawdzają się auta klasy standard, ponieważ dobrze radzą sobie nawet w czasie deszczu lub w niższych temperatur. Wynajem samochodu z klasy Średnia-wyższa kosztuje średnio 152 zł dziennie w mieście San Diego.

Ile wypożyczalni ma Hertz na terenie miasta San Diego?

Hertz ma 12 punktów wynajmu. Użytkownicy momondo znajdują zazwyczaj oferty za średnio 189 zł za dzień, wynajmując samochód z tej wypożyczalni.

San Diego, CA – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Limit prędkości w mieście San Diego to 40 km/h, o ile znaki drogowe nie wskazują inaczej. Poza miastem nie można poruszać się z prędkością większą niż 120 km/h. Po autostradach zaś można jechać z prędkością do 120 km/h.

Jaka wypożyczalnia aut oferuje wynajem samochodu Audi A4 w mieście San Diego?

Dollar to najbardziej popularna wypożyczalnia aut w mieście San Diego oferująca model Audi A4. Wynajem Audi A4 w mieście San Diego z Dollar kosztuje średnio 246 zł/dzień.

San Diego, CA - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu Październik?

Jeśli interesuje Cię San Diego, warto poznać warunki atmosferyczne przed wypożyczeniem odpowiedniego samochodu. Średnia temperatura w miesiącu Październik wynosi tam 19 °C, a opady 15 mm.

Październik – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

San Diego – Październik to miesiąc, w którym panują zazwyczaj wysokie temperatury, w związku z czym momondo poleca wynajem kabrioletu, aby w pełni wykorzystać sprzyjające warunki.

Czy pogoda w mieście San Diego jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Kalifornia?

Jeśli interesuje Cię wynajęcie samochodu w mieście San Diego i zwiedzenie pozostałej części regionu, warto zapoznać się z panującymi tam warunkami atmosferycznymi. Kalifornia to średnie temperatury w granicach 18 °C i opady rzędu 20 mm.


Samochody w innych miastach - Stany Zjednoczone

Stany Zjednoczone – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów w takich miastach jak Los Angeles, Miami czy Nowy Jork

Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta San Diego

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta San Diego

Kalifornia – sprawdź więcej wypożyczalni samochodów

Kalifornia – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów w takich miastach jak , czy

Zacznij planować swoją podróż do: San Diego