San Diego – znajdź tanie loty

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
sob 25.9
sob 2.10

Najtańsze loty do miasta San Diego

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście San Diego
Warszawa Lotnisko Chopina
San Diego

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - San Diego

Warszawa Lotnisko Chopina (WAW) - San Diego (SAN)

Ceny lotów Warszawa - San Diego są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Lotnisko Chopina na San Diego. Średnia cena wynosi 3 323 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - SAN DIEGOLuty25% tańszyLoty Warszawa Lotnisko Chopina - San Diego kosztują średnio 2 495 zł w miesiącu Luty
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - SAN DIEGOLipiec21% droższyŚrednia cena za lot Warszawa Lotnisko Chopina - San Diego to 4 022 zł w miesiącu Lipiec
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - SAN DIEGOLipiec276% więcej wyszukiwańNajwiększa liczba użytkowników momondo szukała lotów Warszawa Lotnisko Chopina - San Diego w miesiącu Lipiec

San Diego — kiedy jest najlepszy czas na lot?

  • Jaka jest najniższa cena za lot do miasta San Diego?

    Użytkownicy rezerwujący loty Nowy Jork – San Diego znaleźli oferty o 86% tańsze od średnich cen lotów do miasta San Diego. Jeśli chcesz znaleźć najtańsze oferty z Twojego regionu, skorzystaj z Przewodnika po cenach lotów momondo.

  • W którym miesiącu polecę do miasta San Diego najtaniej?

    Zazwyczaj Luty to najtańszy miesiąc na lot Polska - San Diego. Ze względu na mniejszy ruch turystyczny na tej trasie można wtedy spodziewać się biletów lotniczych kosztujących średnio 2 495 zł. Jeśli Luty nie pasuje do Twoich podróżniczych planów, postaraj się zaplanować lot Polska - San Diego na Styczeń, kiedy bilety lotnicze są prawie tak samo tanie i kosztują średnio 2 933 zł.

  • Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do San Diego?

    Najlepiej rezerwować lot San Diego – Polska z 57-dniowym wyprzedzeniem, kiedy ceny wynoszą ok. 3 323 zł. Ceny lotów mogą być niższe również w innych przedziałach czasowych. Na momondo użytkownicy znaleźli loty do tego miasta w cenie już od 2 761 zł.

  • W który dzień tygodnia loty do miasta San Diego są najtańsze?

    Najtańszym dniem na lot Polska - San Diego jest wtorek – ceny lotów zaczynają się wtedy od 3 104 zł. Jeśli planując podróż, możesz sobie pozwolić na elastyczność, pamiętaj, że niedziela to dzień, kiedy loty zwykle są najdroższe (średnia cena biletów lotniczych to 3 917 zł). Ceny te mogą się jednak zmieniać, warto więc ustawić alert cenowy dla lotów do miasta San Diego.

  • O jakiej porze dnia loty do miasta San Diego są najtańsze?

    Wieczorem to najtańsza pora dnia na lot na trasie Polska – San Diego. Użytkownicy momondo znaleźli bilety lotnicze z wylotem w ten dzień już od 2 724 zł. Dla porównania najdroższa pora dnia na lot do miasta San Diego to w południe, kiedy bilety kosztują około 4 179 zł.

  • Czy w pobliżu miasta San Diego znajdują się inne lotniska?

    Jeśli szukasz alternatywnego lotniska, wybierając się do miasta San Diego, rozważ Lotnisko San Diego Carlsbad-Palomar, Lotnisko Santa Ana J. Wayne/Orange Cnty, Lotnisko Palm Springs, Lotnisko Long Beach Municipal lub Lotnisko Ontario.

  • Czy istnieje tańsza alternatywa na lot do miasta San Diego?

    Najtańszym lotniskiem w pobliżu miasta San Diego jest Lotnisko Long Beach Municipal ze średnią ceną 2 747 zł za osobę. Ceny wahają się w zależności od lotniska wylotu. Podróżnikom, chcącym oszczędzić na lotach, polecamy Przewodnik po cenach lotów momondo.


San Diego — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – San Diego znalezione przez użytkowników momondo.
Lufthansa
6 sty
KRK01:20Kraków Balice
16h 00min
1 przesiadka
SAN17:20San Diego
31 sty
SAN10:05San Diego
17h 35min
1 przesiadka
KRK03:40Kraków Balice
2 952 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
25 wrz
WAW09:10Warszawa Lotnisko Chopina
18h 32min
2 przesiadki
SAN03:42San Diego
31 paź
SAN04:30San Diego
16h 05min
2 przesiadki
WAW20:35Warszawa Lotnisko Chopina
3 218 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
2 lis
WAW05:45Warszawa Lotnisko Chopina
20h 38min
2 przesiadki
SAN02:23San Diego
9 lis
SAN05:33San Diego
17h 17min
2 przesiadki
WAW22:50Warszawa Lotnisko Chopina
2 796 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
1 mar
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
15h 20min
1 przesiadka
SAN17:20San Diego
22 mar
SAN12:05San Diego
22h 40min
1 przesiadka
WAW10:45Warszawa Lotnisko Chopina
2 839 zł
Znajdź podobne
SWISS
25 wrz
WAW05:40Warszawa Lotnisko Chopina
19h 39min
2 przesiadki
SAN01:19San Diego
2 lis
SAN12:00San Diego
19h 10min
2 przesiadki
WAW07:10Warszawa Lotnisko Chopina
3 186 zł
Znajdź podobne
SWISS
23 paź
WAW05:40Warszawa Lotnisko Chopina
19h 39min
2 przesiadki
SAN01:19San Diego
30 paź
SAN11:38San Diego
19h 32min
2 przesiadki
WAW07:10Warszawa Lotnisko Chopina
2 788 zł
Znajdź podobne

San Diego – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska \u2013 San Diego w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez SWISS.
SWISS
15 paź
WAW05:40Warszawa Lotnisko Chopina
21h 45min
2 przesiadki
SAN03:25San Diego
2 175 zł
Znajdź podobne
SWISS
15 paź
WAW05:40Warszawa Lotnisko Chopina
21h 45min
2 przesiadki
SAN03:25San Diego
2 183 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
9 paź
WAW03:50Warszawa Lotnisko Chopina
22h 09min
2 przesiadki
SAN01:59San Diego
2 070 zł
Znajdź podobne

San Diego — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Kraków - San Diego
Najkrótszy czas lotu20h 18min
Najniższa cena2 780 zł
Loty Poznań - San Diego
Najkrótszy czas lotu21h 23min
Najniższa cena3 963 zł
Loty Katowice - San Diego
Najkrótszy czas lotu15h 55min
Najniższa cena4 038 zł
Loty Gdańsk - San Diego
Najkrótszy czas lotu24h 53min
Najniższa cena4 135 zł
Loty Wrocław - San Diego
Najkrótszy czas lotu37h 42min
Najniższa cena6 478 zł

Zacznij planować swoją podróż do: San Diego