Los Angeles – znajdź tanie loty

W obie strony
Ekonomiczna
Wichita (ICT)
Los Angeles (LAX)
pt. 07.05.
pt. 14.05.
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Najtańsze loty do miasta Los Angeles

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Los Angeles
Lotnisko Nowy Jork-JFK
Los Angeles

NAJTAŃSZA TRASA Nowy Jork - Los Angeles

Lotnisko Newark (EWR) - Burbank (BUR)

Ceny lotów Nowy Jork - Los Angeles są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Newark na Burbank Bob Hope. Średnia cena wynosi 985 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO NOWY JORK-JFK - LOS ANGELESstyczeń16% tańszyLoty Lotnisko Nowy Jork-JFK - Los Angeles kosztują średnio 970 zł w miesiącu styczeń
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO NOWY JORK-JFK - LOS ANGELESgrudzień50% droższyŚrednia cena za lot Lotnisko Nowy Jork-JFK - Los Angeles to 1 726 zł w miesiącu grudzień
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO NOWY JORK-JFK - LOS ANGELESgrudzień219% więcej wyszukiwańNajwiększa liczba użytkowników momondo szukała lotów Lotnisko Nowy Jork-JFK - Los Angeles w miesiącu grudzień

Kiedy najlepiej lecieć do Los Angeles?

Wycieczka do Los Angeles przyniesie Ci mnóstwo czasu dla siebie i wiele niezapomnianych przygód! Nie będziesz zwiedzać tu historycznych budowli – atrakcje Los Angeles skupiają się wokół rozrywki i wypoczynku na plaży.

Pogoda dopisuje tu przez cały rok; jesli szukasz najbardziej dogodnego terminu wyjazdu do Los Angeles, polecamy Ci szczególnie wiosnę lub jesień. Powietrze jest wówczas najlżejsze, a turystów jest jeszcze stosunkowo niewielu. Letnie upały w połączeniu z kalifornijskim smogiem bywają trudne do zniesienia, a wakacyjna fala zwiedzających nieustannie przemieszcza się między najciekawszymi obiektami turystycznymi i plażami w Santa Monica.

Jeśli cenisz sobie spokój i swobodę, Twoja wycieczka najlepiej uda się w zimie. Pogoda w Los Angeles nigdy Cię nie zawiedzie, a ceny poza sezonem turystycznym są naprawdę zachęcające. Najtańsze bilety lotnicze do Los Angeles dostępne są w pierwszych miesiącach roku. Zarezerwuj lot i spędź urlop pod znakiem gwiazd – zarówno tych symbolicznych na Hollywood Boulevard, jak i podniebnych konstelacji widzianych z obserwatorium Griffith.

Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Los Angeles?

Użytkownicy rezerwujący loty Salt Lake City – Los Angeles znaleźli oferty o 91% tańsze od średnich cen lotów do miasta Los Angeles. Jeśli chcesz znaleźć najtańsze oferty z Twojego regionu, skorzystaj z Przewodnika po cenach lotów momondo.

W którym miesiącu polecę do miasta Los Angeles najtaniej?

Zazwyczaj luty to miesiąc, w którym można najtaniej polecieć na trasie Polska - Los Angeles. Średnia cena biletów lotniczych wynosi wtedy 2 251 zł. Jeśli nie uda Ci się zaplanować podróży na luty, marzec to równie dobry moment na lot Polska - Los Angeles. Większość użytkowników momondo planujących lot w tym okresie, znajduje wtedy bilety lotnicze w cenie około 2 285 zł.

Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Los Angeles?

Najlepiej rezerwować lot Los Angeles – Polska z 60-dniowym wyprzedzeniem, kiedy ceny wynoszą ok. 2 567 zł. W ciągu ostatnich 72 godzin, użytkownicy znaleźli loty z tego kraju w cenie już od 2 152 zł.

W który dzień tygodnia loty do miasta Los Angeles są najtańsze?

Najtańszy dzień na lot Polska - Los Angeles to wtorek. Podróżujący do miasta Los Angeles w ten dzień tygodnia często znajdują loty nawet za 2 385 zł. Jeśli planując podróż, możesz sobie pozwolić na elastyczność, pamiętaj, że piątek to dzień, kiedy loty zwykle są najdroższe (średnia cena biletów lotniczych to 2 660 zł). Ceny te mogą się jednak zmieniać, warto więc ustawić alert cenowy dla lotów do miasta Los Angeles.

O jakiej porze dnia loty do miasta Los Angeles są najtańsze?

Wieczorem to najtańsza pora dnia na lot na trasie Polska – Los Angeles. Użytkownicy momondo znaleźli bilety lotnicze z wylotem w ten dzień już od 2 337 zł. Jeśli możesz pozwolić sobie na elastyczność w planowaniu, po południu to nie jest najlepsza pora dnia na lot, gdyż ceny wynoszą średnio 3 288 zł. Ceny lotów Los Angeles – Polska są wtedy wyższe, gdyż lata wtedy wielu podróżnych.

Kiedy najlepiej wybrać się na wakacje na plaży w mieście Los Angeles?

Podróżni, którzy myślą o wakacjach w mieście Los Angeles i chcą się wybrać na plażę Venice Beach, powinni zaplanować swój urlop na lipiec, sierpień lub wrzesień.

Czy w pobliżu miasta Los Angeles znajdują się inne lotniska?

Znalezienie alternatywnego, być możesz tańszego lotu na inne lotnisko w pobliżu miasta Los Angeles jest możliwe. Planując podróż, rozważ rezerwację lotu na Lotnisko Hawthorne (15 km od centrum), Lotnisko Los Angeles (15 km od centrum), Lotnisko Burbank Bob Hope (17 km od centrum), Lotnisko Long Beach Municipal (30 km od centrum) lub Lotnisko Santa Ana J. Wayne/Orange Cnty (59 km od centrum).

Czy istnieje tańsza alternatywa na lot do miasta Los Angeles?

Za lot na Lotnisko Burbank Bob Hope zapłacisz średnio 2 521 zł za osobę. Cena ta różni się w zależności od lotniska wylotu. Podróżnym, chcącym oszczędzić na lotach, polecamy Przewodnik po cenach lotów momondo.


Los Angeles — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Los Angeles znalezione przez użytkowników momondo.
SAS
30 wrz
WAW06:00Warszawa Lotnisko Chopina
14h 15min
1 przesiadka
LAX20:15Los Angeles
15 paź
LAX07:00Los Angeles
16h 25min
1 przesiadka
WAW23:25Warszawa Lotnisko Chopina
2 437 zł
Znajdź podobne
SAS
1 wrz
GDN02:10Gdańsk Rębiechowo
18h 05min
1 przesiadka
LAX20:15Los Angeles
9 wrz
LAX07:00Los Angeles
13h 05min
1 przesiadka
GDN20:05Gdańsk Rębiechowo
2 433 zł
Znajdź podobne
SAS
18 sie
GDN02:10Gdańsk Rębiechowo
18h 05min
1 przesiadka
LAX20:15Los Angeles
20 wrz
LAX04:15Los Angeles
15h 50min
2 przesiadki
GDN20:05Gdańsk Rębiechowo
2 357 zł
Znajdź podobne
SAS
3 wrz
WAW06:00Warszawa Lotnisko Chopina
14h 15min
1 przesiadka
LAX20:15Los Angeles
12 wrz
LAX07:00Los Angeles
22h 10min
1 przesiadka
WAW05:10Warszawa Lotnisko Chopina
2 350 zł
Znajdź podobne
SAS
4 wrz
WAW02:05Warszawa Lotnisko Chopina
18h 10min
1 przesiadka
LAX20:15Los Angeles
25 wrz
LAX07:00Los Angeles
23h 55min
1 przesiadka
WAW06:55Warszawa Lotnisko Chopina
2 346 zł
Znajdź podobne
SAS
21 sie
WAW02:05Warszawa Lotnisko Chopina
18h 10min
1 przesiadka
LAX20:15Los Angeles
4 wrz
LAX07:00Los Angeles
23h 55min
1 przesiadka
WAW06:55Warszawa Lotnisko Chopina
2 354 zł
Znajdź podobne

Los Angeles – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów w jedną stronę do miasta Los Angeles, sprawdź poniższe oferty,.
Kilka linii lotniczych
24 maj
WMI12:45Warszawa Modlin
28h 05min
2 przesiadki
LAX16:50Los Angeles
1 376 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
25 maj
WMI02:20Warszawa Modlin
37h 56min
3 przesiadki
LAX16:16Los Angeles
1 354 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
28 maj
WAW11:35Warszawa Lotnisko Chopina
41h 01min
3 przesiadki
LAX04:36Los Angeles
1 327 zł
Znajdź podobne

Jakie linie lotnicze oferują loty do Los Angeles?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze, oferujące loty do miasta Los Angeles

Polskie linie lotnicze LOT realizują bezpośrednie loty do Los Angeles z Polski. Samoloty polskiego przewoźnika odlatują 4 razy w tygodniu z lotniska Warszawa Chopin. Czas bezpośredniego lotu do Los Angeles z Warszawy to około 12,5 godziny.

Tanie loty do Los Angeles z jedną lub dwiema przesiadkami dostępne są także w ofercie linii British Airways, Finnair, KLM, Air France, Swiss, United Airlines.


Jak dojechać z lotniska do centrum Los Angeles?

Poniżej prezentujemy wszystkie lotniska w pobliżu Los Angeles wraz z ich odległością od centrum miasta

Miasto Aniołów obsługiwane jest przez 3 lotniska: Los Angeles International, Van Nuys i Citicorp. Międzynarodowy port lotniczy przyjmuje zdecydowaną większość lotów z Europy.

Najtańszy dojazd z lotniska do Los Angeles możliwy jest za pośrednictwem metra. Stacja Metro Green Line Aviation Station jest nieco oddalona od terminali – dostaniesz się do niej autobusem LAX Shuttle D. Bilet metra w Los Angeles kosztuje 1,75 USD (7 PLN).

Bilety ładowane są na elektroniczną kartę TAP w cenie 1 USD (4 PLN) – wykorzystasz ją także później, podczas zwiedzania miasta. Z lotniska odjeżdżają również autobusy LAX FlyAway – dojedziesz nimi do stacji Union Station w ścisłym centrum miasta, a także do Hollywood lub Long Beach. Koszt przejazdu autobusem z lotniska do centrum Los Angeles to 9,75 USD (40 PLN). Autobusy kursują przez całą dobę, a podróż zajmie ci około 45 minut. Jeśli planujesz samochodowe zwiedzanie Kalifornii, wypożycz auto już na lotnisku. W wyborze najlepszej oferty pomoże Ci nasza wyszukiwarka.


Los Angeles — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Nowy Jork - Los Angeles
Najkrótszy czas lotu
6h 28min
Najniższa cena
921 zł

Jak poruszać się po Los Angeles?

Rozległe tereny Kalifornii, lekko uchylona szyba i ulubiona muzyka w głośnikach – samochodowa wycieczka do Los Angeles odkryje przed Tobą autentyczny klimat Ameryki. Wynajem auta w USA jest bardzo proste: nie musisz posiadać międzynarodowego prawa jazdy, w przypadku kontroli okażesz policjantowi polskie prawo jazdy i dodatkowy dokument potwierdzający Twoją tożsamość.

Czy da się swobodnie zwiedzić Miasto Aniołów bez samochodu? Oczywiście! Metro w Los Angeles dowiezie Cię do najciekawszych miejskich atrakcji, takich jak Hollywood, Santa Monica lub El Pueblo de LA. Pociągi metra odjeżdżają co 5-20 minut, od wczesnych godzin porannych do 01:30; w weekendy niektóre linie metra działają nieco dłużej.

System komunikacji miejskiej w Los Angeles uzupełniają autobusy sieci Metro. Dzienne autobusy w Los Angeles kursują do 22:30-23:00, system Late Night Owl zapewnia natomiast autobusową komunikację nocną. Bilety metra w Los Angeles ładuje się na elektroniczną kartę TAP; w autobusach można także zapłacić kierowcy wyliczoną gotówką w bilonie. Jednorazowy bilet kosztuje tu 1,75 USD, dostępne są także bilety 1-dniowe (7 USD/29 PLN) i 7-dniowe (25 USD/102 PLN).

W granicach poszczególnych dzielnic kursują również lokalne busy DASH z tanimi biletami w cenie 0,50 USD (2 PLN). W Santa Monica możesz podróżować także piętrowymi autobusami Big Blue Bus. Koszt jednego przejazdu niebieskim autobusem wynosi od 1,25 USD (5 PLN) na liniach zwykłych do 2,50 USD (10 PLN) na liniach przyspieszonych.


Jakie dokumenty są wymagane w podróży do Los Angeles?

Polscy turyści przekraczają granicę Stanów Zjednoczonych na podstawie ważnego paszportu i wizy turystycznej do USA. O wizę możesz ubiegać się w Ambasadzie Stanów Zjednoczonych w Warszawie lub w Konsulacie Generalnym w Krakowie.

Wiza do USA zachowuje ważność przez 10 lat. Dokładne informacje na temat wymaganych dokumentów znajdziesz na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych.


  • W obie strony
  • W jedną stronę
  • Multi-city
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
  • Mieszana
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza