Tanie loty Gdańsk - Los Angeles

W obie strony
Ekonomiczna
Gdańsk (GDN)
Los Angeles (LAX)
sob. 21.08.
sob. 28.08.
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Informacje o trasie Los Angeles-Gdańsk

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Gdańsk-Los Angeles
Znaleziono najlepszą cenę10 951 złNajlepsza cena za lot Gdańsk – Los Angeles znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 10 951 zł
Najkrótszy czas lotu14h 25minNajszybszy lot Gdańsk-Los Angeles zajmuje 14h 25min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Gdańsk-Los Angeles. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Gdańsk Rębiechowo - Los Angeles.
Los Angeles — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Los Angeles: Los Angeles (LAX)

Jak znaleźć najtańsze loty Gdańsk - Los Angeles?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Gdańsk – Los Angeles są najtańsze?

marzec
Najtańsza pora roku na lot Gdańsk - Los Angeles to marzec. Najdroższa pora to lipiec.

W który dzień tygodnia loty Gdańsk – Los Angeles są najtańsze?

środa
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle środa. Najdroższy dzień to zazwyczaj czwartek.

Kiedy loty Gdańsk – Los Angeles są najtańsze?

w południe
Loty Gdańsk - Los Angeles są około 40% droższe po południu niż w południe.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Gdańsk – Los Angeles?

Norwegian
Norwegian, SWISS i Air France to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Gdańsk-Los Angeles.

Która trasa podróży Gdańsk – Los Angeles jest najtańsza?

Gdańsk Rębiechowo - Los Angeles
Wybierz trasę Gdańsk Rębiechowo - Los Angeles, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Gdańsk - Los Angeles.
GDN
Gdańsk Rębiechowo
LAX
Los Angeles

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Gdańsk – Los Angeles?

56 dni wcześniej
Najlepszy czas na zakup biletów Gdańsk - Los Angeles to 56 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Gdańsk - Los Angeles

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Gdańsk - Los Angeles, zmieniając zakładki
United Airlines
9 wrz
GDN02:15Gdańsk Rębiechowo
15h 50min
1 przesiadka
LAX18:05Los Angeles
13 wrz
LAX11:00Los Angeles
14h 00min
1 przesiadka
GDN01:00Gdańsk Rębiechowo
4 054 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
19 sie
GDN02:15Gdańsk Rębiechowo
15h 50min
1 przesiadka
LAX18:05Los Angeles
15 gru
LAX09:05Los Angeles
17h 45min
2 przesiadki
GDN02:50Gdańsk Rębiechowo
2 808 zł
Znajdź podobne
SAS
18 sie
GDN02:10Gdańsk Rębiechowo
18h 05min
1 przesiadka
LAX20:15Los Angeles
16 gru
LAX09:00Los Angeles
15h 35min
1 przesiadka
GDN00:35Gdańsk Rębiechowo
3 349 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Gdańsk - Los Angeles w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Gdańsk – Los Angeles w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Delta.
KLM
9 sie
GDN02:25Gdańsk Rębiechowo
14h 25min
1 przesiadka
LAX16:50Los Angeles
2 894 zł
Znajdź podobne
Delta
8 sie
GDN02:25Gdańsk Rębiechowo
20h 50min
2 przesiadki
LAX23:15Los Angeles
2 224 zł
Znajdź podobne
Delta
12 sie
GDN02:25Gdańsk Rębiechowo
21h 45min
2 przesiadki
LAX00:10Los Angeles
2 566 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Gdańsk – Los Angeles

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Gdańsk – Los Angeles z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Norwegian
CenaOd 1 546 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,1
KLM
CenaOd 1 736 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,9
Air France
CenaOd 1 876 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,1
LOT
CenaOd 1 878 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,3
7,5

Wejście na pokład

7,3

Komfort

8,0

Załoga

6,9

Rozrywka

6,8

Jedzenie

Opinie

Minusy: 2,5 H opóźnienia dla lotu który trawa 1:20 to naprawdę bardzo dużo

1 / 3
Lufthansa
CenaOd 1 913 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,6
Delta
CenaOd 2 002 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,2
Finnair
CenaOd 2 056 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,1
Air Canada
CenaOd 2 128 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,3
SAS
CenaOd 2 267 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,1

Czy linie lotnicze obsługujące loty Gdańsk Rębiechowo – Los Angeles oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Gdańsk Rębiechowo – Los Angeles, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Lufthansa, Norwegian, i KLM.

Gdańsk Rębiechowo – Los Angeles – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

Miejsca takie jak Gdańsk Rębiechowo i Los Angeles dzieli dystans 9349,3 km. Standardowy lot w dobrych warunkach na tej trasie zajmuje ok. 14h 25min.


Los Angeles - loty z:

  • W obie strony
  • W jedną stronę
  • Wiele miejsc
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
  • Mieszana
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza