Loty Europa Polska Kraków Gdańsk - Kraków

Tanie loty Gdańsk - Kraków

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Gdańsk - Kraków

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Gdańsk - Kraków, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Ryanair
Ryanair
05 lut
GDN
21:30
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1h 10min
22:40
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Ryanair
12 lut
KRK
23:05
Lotnisko Kraków Balice
1h 10min
00:15
+1
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
97 PLN
Ryanair
Ryanair
07 lut
GDN
17:25
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1h 10min
18:35
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Ryanair
09 lut
KRK
23:20
Lotnisko Kraków Balice
1h 10min
00:30
+1
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
116 PLN
Ryanair
Ryanair
21 lut
GDN
17:25
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1h 10min
18:35
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Ryanair
23 lut
KRK
23:20
Lotnisko Kraków Balice
1h 10min
00:30
+1
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
120 PLN
Ryanair
Ryanair
05 lut
GDN
21:30
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1h 10min
22:40
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Ryanair
12 lut
KRK
23:05
Lotnisko Kraków Balice
1h 10min
00:15
+1
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
97 PLN
Ryanair
Ryanair
07 lut
GDN
17:25
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1h 10min
18:35
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Ryanair
09 lut
KRK
23:20
Lotnisko Kraków Balice
1h 10min
00:30
+1
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
116 PLN
Ryanair
Ryanair
21 lut
GDN
17:25
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1h 10min
18:35
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Ryanair
23 lut
KRK
23:20
Lotnisko Kraków Balice
1h 10min
00:30
+1
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
120 PLN

Jak znaleźć najtańsze loty Gdańsk-Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
W którym miesiącu loty są najtańsze?
grudzień
Najtańsza pora roku na lot Gdańsk - Kraków to grudzień. Najdroższa pora to lipiec.
W który dzień tygodnia loty są najtańsze?
środa
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle środa. Najdroższy dzień to zazwyczaj czwartek.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Kraków?
wieczorem
Loty Gdańsk - Kraków są około 52% droższe w południe niż wieczorem.
Która linia lotnicza lata do miasta Kraków najtaniej?
Ryanair
Ryanair, LOT i KLM to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Gdańsk-Kraków.
Które połączenie jest najtańsze?
Gdańsk Rębiechowo - Kraków Balice
Wybierz trasę Gdańsk Rębiechowo - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Gdańsk - Kraków.
GDN
Gdańsk Rębiechowo
KRK
Kraków Balice
Kiedy najtaniej polecę do miasta Kraków?
60 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Gdańsk - Kraków to 60 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Informacje o trasie Kraków-Gdańsk

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Gdańsk-Kraków
Najkrótszy czas lotu 1 godz. 10 min Najszybszy lot Gdańsk-Kraków zajmuje 1 godz. 10 min.
Loty bezpośrednie Codziennie Bezpośrednie loty Gdańsk-Kraków każdego dnia.
Lotniska - Kraków 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Alternatywne trasy Gdańsk-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Gdańsk - Katowice
Najkrótszy czas lotu
2h 30min
Najniższa cena
356 PLN
Bydgoszcz - Kraków
Najkrótszy czas lotu
2h 25min
Najniższa cena
616 PLN
Gdańsk - Rzeszów
Najkrótszy czas lotu
2h 30min
Najniższa cena
898 PLN
Bydgoszcz - Katowice
Najkrótszy czas lotu
2h 10min
Najniższa cena
2 161 PLN
Zobacz więcej

Gdańsk - loty do:

Kraków - loty z:

*Ceny lotów do: Kraków to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Polska Kraków Gdańsk - Kraków