Tanie loty na trasie Polska – Madera od 111 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 24.5
wt 31.5

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Madera-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Madera

Najkrótszy czas lotu

5h 10min

Loty bezpośrednie

Brak
Najszybszy lot Polska-Madera zajmuje 5h 10min.
Nie ma bezpośrednich lotów Polska-Madera. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Katowice-Pyrzowice - Lotnisko Funchal Madera, Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Funchal Madera i Lotnisko Warszawa Modlin - Lotnisko Funchal Madera.

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Madera?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Madera?

Wizz Air

Brussels Airlines, KLM i Ryanair to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Madera.

Która trasa podróży Polska – Madera jest najtańsza?

Katowice-Pyrzowice - Funchal Madera

Wybierz trasę Katowice-Pyrzowice - Funchal Madera, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Madera.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Madera

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Madera, zmieniając zakładki
Ryanair
9 cze
POZ03:10Poznań Ławica
16h 50min
1 przesiadka
FNC20:00Funchal Madera
13 cze
FNC02:20Funchal Madera
28h 05min
1 przesiadka
POZ06:25Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
9 cze
KTW04:05Katowice-Pyrzowice
13h 35min
1 przesiadka
FNC17:40Funchal Madera
13 cze
FNC02:20Funchal Madera
17h 50min
1 przesiadka
KTW20:10Katowice-Pyrzowice
Ryanair
9 cze
KTW04:05Katowice-Pyrzowice
13h 35min
1 przesiadka
FNC17:40Funchal Madera
13 cze
FNC02:20Funchal Madera
14h 40min
1 przesiadka
KTW17:00Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
9 cze
KRK03:00Kraków Balice
17h 00min
1 przesiadka
FNC20:00Funchal Madera
13 cze
FNC02:20Funchal Madera
16h 45min
1 przesiadka
KRK19:05Kraków Balice
Ryanair
9 cze
POZ03:10Poznań Ławica
16h 50min
1 przesiadka
FNC20:00Funchal Madera
13 cze
FNC02:20Funchal Madera
37h 10min
2 przesiadki
POZ15:30Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
9 cze
KTW04:05Katowice-Pyrzowice
15h 55min
2 przesiadki
FNC20:00Funchal Madera
14 cze
FNC15:30Funchal Madera
5h 05min
KTW20:35Katowice-Pyrzowice

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Madera w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Madera w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Lufthansa, Ryanair i TAP AIR PORTUGAL.
Ryanair
14 cze
KRK03:00Kraków Balice
14h 05min
1 przesiadka
FNC17:05Funchal Madera
Kilka linii lotniczych
13 cze
KRK02:25Kraków Balice
14h 05min
1 przesiadka
FNC16:30Funchal Madera
Wizz Air UK
10 cze
POZ12:25Poznań Ławica
18h 55min
1 przesiadka
FNC07:20Funchal Madera

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Madera

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Madera
Ryanair
24 maj
WMI18:55Warszawa Modlin
25h 10min
2 przesiadki
FNC20:05Funchal Madera
10 cze
FNC08:10Funchal Madera
11h 25min
1 przesiadka
WMI19:35Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
24 maj
GDN13:40Gdańsk Rębiechowo
30h 25min
2 przesiadki
FNC20:05Funchal Madera
10 cze
FNC16:10Funchal Madera
14h 15min
1 przesiadka
GDN06:25Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
24 maj
WMI03:05Warszawa Modlin
14h 00min
1 przesiadka
FNC17:05Funchal Madera
10 cze
FNC08:10Funchal Madera
11h 25min
1 przesiadka
WMI19:35Warszawa Modlin
Ryanair
24 maj
WMI18:55Warszawa Modlin
25h 10min
2 przesiadki
FNC20:05Funchal Madera
10 cze
FNC08:10Funchal Madera
11h 25min
1 przesiadka
WMI19:35Warszawa Modlin
Ryanair
24 maj
GDN13:40Gdańsk Rębiechowo
30h 25min
2 przesiadki
FNC20:05Funchal Madera
10 cze
FNC08:10Funchal Madera
31h 55min
2 przesiadki
GDN16:05Gdańsk Rębiechowo
SWISS
27 maj
WAW15:50Warszawa Lotnisko Chopina
14h 15min
1 przesiadka
FNC06:05Funchal Madera
2 cze
FNC06:15Funchal Madera
21h 45min
1 przesiadka
WAW04:00Warszawa Lotnisko Chopina
1 150 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Madera

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Madera z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Wizz AirCenaOd 256 złBezpłatne odwołanieOcena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,1

Jedzenie

Opinie

Lot opóźniony 3h, po raz kolejny, beż żadnego wytłumaczenia. Dno

1 / 4
Szukaj lotów Wizz Air
RyanairCenaOd 326 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
7,2

Wejście na pokład

6,9

Komfort

7,7

Załoga

6,3

Rozrywka

6,6

Jedzenie

Opinie

Było normalnie

1 / 10
Szukaj lotów Ryanair
TAP AIR PORTUGALCenaOd 486 złBezpłatne odwołanieOcena
7,6
Szukaj lotów TAP AIR PORTUGAL
Brussels AirlinesCenaOd 512 złBezpłatne odwołanieOcena
6,9
Szukaj lotów Brussels Airlines
KLMCenaOd 630 złBezpłatne odwołanieOcena
7,8
Szukaj lotów KLM
LufthansaCenaOd 731 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
Szukaj lotów Lufthansa
Enter AirCenaOd 757 złBezpłatne odwołanieOcena
0,0
Szukaj lotów Enter Air
SWISSCenaOd 1 001 złBezpłatne odwołanieOcena
8,4
8,4

Wejście na pokład

8,3

Komfort

8,6

Załoga

7,5

Rozrywka

8,0

Jedzenie

Opinie

Jestem bardzo niezadowolony z odebrania mnie z lotniska we Wrocławiu jestem osobą niepełnosprawną i musiałem zejść po schodach nie mówiąc o wchodzeniu po schodach i odprawie poziom zero

1 / 1
Szukaj lotów SWISS
Czech AirlinesCenaOd 1 067 złBezpłatne odwołanieOcena
7,8
Szukaj lotów Czech Airlines

Loty Ryanair: Polska – Madera

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Polska – Madera
Ryanair
9 cze
POZ03:10Poznań Ławica
16h 50min
1 przesiadka
FNC20:00Funchal Madera
13 cze
FNC02:20Funchal Madera
28h 05min
1 przesiadka
POZ06:25Poznań Ławica
Ryanair
9 cze
KTW04:05Katowice-Pyrzowice
13h 35min
1 przesiadka
FNC17:40Funchal Madera
13 cze
FNC02:20Funchal Madera
14h 40min
1 przesiadka
KTW17:00Katowice-Pyrzowice
Ryanair
9 cze
POZ03:10Poznań Ławica
16h 50min
1 przesiadka
FNC20:00Funchal Madera
13 cze
FNC02:20Funchal Madera
37h 10min
2 przesiadki
POZ15:30Poznań Ławica

Loty SWISS: Polska – Madera

Nasze najlepsze oferty SWISS na lot Polska – Madera
SWISS
27 maj
WAW15:50Warszawa Lotnisko Chopina
14h 15min
1 przesiadka
FNC06:05Funchal Madera
2 cze
FNC06:15Funchal Madera
21h 45min
1 przesiadka
WAW04:00Warszawa Lotnisko Chopina
1 150 zł
Znajdź podobne
SWISS
27 maj
WAW15:50Warszawa Lotnisko Chopina
19h 25min
2 przesiadki
FNC11:15Funchal Madera
2 cze
FNC06:15Funchal Madera
21h 45min
1 przesiadka
WAW04:00Warszawa Lotnisko Chopina
1 238 zł
Znajdź podobne
SWISS
27 maj
KRK11:05Kraków Balice
19h 00min
1 przesiadka
FNC06:05Funchal Madera
4 cze
FNC11:00Funchal Madera
16h 45min
2 przesiadki
KRK03:45Kraków Balice
1 278 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Madera oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Madera, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: TAP AIR PORTUGAL, Ryanair, i Lufthansa.



Alternatywne trasy Polska-Madera

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Funchal
Najkrótszy czas lotu5h 10min
Najniższa cena495 zł
Loty Katowice - Funchal
Najkrótszy czas lotu5h 15min
Najniższa cena296 zł
Loty Kraków - Funchal
Najkrótszy czas lotu8h 10min
Najniższa cena371 zł
Loty Warszawa - Porto Santo
Najkrótszy czas lotu13h 05min
Najniższa cena942 zł
Loty Poznań - Funchal
Najkrótszy czas lotu8h 00min
Najniższa cena438 zł
Loty Gdańsk - Funchal
Najkrótszy czas lotu11h 55min
Najniższa cena504 zł
Loty Wrocław - Funchal
Najkrótszy czas lotu9h 25min
Najniższa cena416 zł
Loty Kraków - Porto Santo
Najkrótszy czas lotu26h 05min
Najniższa cena1 110 zł
Loty Katowice - Porto Santo
Najkrótszy czas lotu9h 15min
Najniższa cena1 105 zł
Loty Rzeszów - Funchal
Najkrótszy czas lotu13h 35min
Najniższa cena601 zł
Loty Wrocław - Porto Santo
Najkrótszy czas lotu20h 40min
Najniższa cena1 441 zł
Loty Lublin - Funchal
Najkrótszy czas lotu25h 20min
Najniższa cena504 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Madera

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Madera

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych, by umożliwić Ci znalezienie najlepszej oferty lotu Polska – Madera. Miliony użytkowników ufa i korzysta z momondo każdego roku – jesteś w dobrych rękach.

Wszystkie wyszukiwania lotów Polska – Madera na momondo można przefiltrować, by wyświetlić oferty z elastycznymi zasadami rezerwacji.

momondo ma wiele filtrów, które pomogą Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Polska – Madera. Możesz filtrować oferty według cen, linii lotniczych, lotnisk, klasy, samolotu, sposobu płatności, liczby międzylądowań i wielu innych.

Ceny lotów Polska – Madera można śledzić za pomocą łatwych do ustawienia alertów cenowych momondo. Po prostu rozpocznij wyszukiwanie i włącz funkcję alertu cenowego.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.