Tanie loty Szymany - Kraków

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
sob 25.9
sob 2.10

Informacje o trasie Kraków-Szymany

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Szymany-Kraków
Znaleziono najlepszą cenę640 złNajlepsza cena za lot Szymany – Kraków znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 640 zł
Najkrótszy czas lotu1h 05minNajszybszy lot Szymany-Kraków zajmuje 1h 05min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Szymany-Kraków. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Szymany Olsztyn-Mazury - Lotnisko Kraków Balice.
Kraków — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Szymany - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Szymany – Kraków są najtańsze?

Marzec

Najtańsza pora roku na lot Szymany - Kraków to Marzec. Najdroższa pora to Wrzesień.

W który dzień tygodnia loty Szymany – Kraków są najtańsze?

czwartek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle czwartek. Najdroższy dzień to zazwyczaj wtorek.

Kiedy loty Szymany – Kraków są najtańsze?

wieczorem

Loty Szymany - Kraków są około 84% droższe rano niż wieczorem.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Szymany – Kraków?

LOT

LOT to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Szymany-Kraków.

Która trasa podróży Szymany – Kraków jest najtańsza?

Szymany Olsztyn-Mazury - Kraków Balice

Wybierz trasę Szymany Olsztyn-Mazury - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Szymany - Kraków.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Szymany – Kraków?

22 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Szymany - Kraków to 22 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Szymany - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Szymany - Kraków, zmieniając zakładki
LOT
15 paź
SZY18:00Szymany Olsztyn-Mazury
1h 05min
KRK19:05Kraków Balice
17 paź
KRK15:55Kraków Balice
1h 10min
SZY17:05Szymany Olsztyn-Mazury
Kilka linii lotniczych
15 paź
SZY12:55Szymany Olsztyn-Mazury
25h 55min
1 przesiadka
KRK14:50Kraków Balice
18 paź
KRK15:55Kraków Balice
1h 10min
SZY17:05Szymany Olsztyn-Mazury
LOT
15 paź
SZY18:00Szymany Olsztyn-Mazury
1h 05min
KRK19:05Kraków Balice
18 paź
KRK15:55Kraków Balice
1h 10min
SZY17:05Szymany Olsztyn-Mazury
LOT
15 paź
SZY18:00Szymany Olsztyn-Mazury
1h 05min
KRK19:05Kraków Balice
25 paź
KRK15:55Kraków Balice
1h 10min
SZY17:05Szymany Olsztyn-Mazury
Kilka linii lotniczych
6 lis
SZY05:45Szymany Olsztyn-Mazury
13h 40min
1 przesiadka
KRK19:25Kraków Balice
14 lis
KRK15:05Kraków Balice
1h 10min
SZY16:15Szymany Olsztyn-Mazury
LOT
8 paź
SZY18:00Szymany Olsztyn-Mazury
1h 05min
KRK19:05Kraków Balice
11 paź
KRK15:55Kraków Balice
1h 10min
SZY17:05Szymany Olsztyn-Mazury

Znajdź najtańsze oferty lotów Szymany - Kraków w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Szymany \u2013 Kraków w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez LOT i Ryanair.
LOT
18 paź
SZY18:00Szymany Olsztyn-Mazury
1h 05min
KRK19:05Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
1 paź
SZY12:55Szymany Olsztyn-Mazury
19h 15min
1 przesiadka
KRK08:10Kraków Balice
Ryanair
18 paź
SZY09:25Szymany Olsztyn-Mazury
32h 05min
2 przesiadki
KRK17:30Kraków Balice

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Szymany – Kraków

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Szymany – Kraków z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LOT
CenaOd 163 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,2

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

6,9

Jedzenie

Opinie

Załoga ściga o maski choć mam orzeczenie z sądu, że nie muszę nosić. To jest dopiero chore!

1 / 4

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Szymany Olsztyn-Mazury – Kraków Balice oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Szymany Olsztyn-Mazury – Kraków Balice, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji: LOT.

  • Szymany Olsztyn-Mazury – Kraków Balice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lot na trasie Szymany Olsztyn-Mazury – Kraków Balice zajmuje ok. 386,9 km. Lot na tej trasie zajmuje zazwyczaj ok. 1h 05min.


Alternatywne trasy Szymany-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Wrocław - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 00min
Najniższa cena74 zł
Loty Szczecin - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 05min
Najniższa cena74 zł
Loty Kraków - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 10min
Najniższa cena78 zł
Loty Gdańsk - Wrocław
Najkrótszy czas lotu1h 00min
Najniższa cena94 zł
Loty Gdańsk - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 10min
Najniższa cena98 zł
Loty Katowice - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu6h 15min
Najniższa cena164 zł
Loty Rzeszów - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu5h 40min
Najniższa cena199 zł
Loty Bydgoszcz - Kraków
Najkrótszy czas lotu7h 35min
Najniższa cena305 zł
Loty Lublin - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu6h 20min
Najniższa cena316 zł