1 maja wchodzą w życie zmiany w naszej Polityce prywatności i plików cookie. OK

Loty Europa Włochy Lacjum Rzym Rzeszów - Rzym

Loty Rzeszów-Rzym

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Rzeszów - Rzym

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Rzeszów - Rzym, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Lufthansa
Lufthansa
10 lip
RZE
08:15
Lotnisko Rzeszów Jasionka
5h 00min
1 przesiadka
13:15
FCO
Lotnisko Rzym-Fiumicino
Lufthansa
16 lip
FCO
21:15
Lotnisko Rzym-Fiumicino
3h 45min
1 przesiadka
01:00
+1
RZE
Lotnisko Rzeszów Jasionka
483 PLN
Lufthansa
Lufthansa
10 lip
RZE
08:15
Lotnisko Rzeszów Jasionka
5h 00min
1 przesiadka
13:15
FCO
Lotnisko Rzym-Fiumicino
Lufthansa
15 lip
FCO
17:20
Lotnisko Rzym-Fiumicino
7h 40min
1 przesiadka
01:00
+1
RZE
Lotnisko Rzeszów Jasionka
582 PLN
Lufthansa
Lufthansa
25 cze
RZE
08:15
Lotnisko Rzeszów Jasionka
5h 00min
1 przesiadka
13:15
FCO
Lotnisko Rzym-Fiumicino
Lufthansa
28 cze
FCO
21:15
Lotnisko Rzym-Fiumicino
3h 45min
1 przesiadka
01:00
+1
RZE
Lotnisko Rzeszów Jasionka
590 PLN
Lufthansa
Lufthansa
10 lip
RZE
08:15
Lotnisko Rzeszów Jasionka
5h 00min
1 przesiadka
13:15
FCO
Lotnisko Rzym-Fiumicino
Lufthansa
16 lip
FCO
21:15
Lotnisko Rzym-Fiumicino
3h 45min
1 przesiadka
01:00
+1
RZE
Lotnisko Rzeszów Jasionka
483 PLN
Lufthansa
Lufthansa
25 cze
RZE
08:15
Lotnisko Rzeszów Jasionka
5h 00min
1 przesiadka
13:15
FCO
Lotnisko Rzym-Fiumicino
Lufthansa
28 cze
FCO
21:15
Lotnisko Rzym-Fiumicino
3h 45min
1 przesiadka
01:00
+1
RZE
Lotnisko Rzeszów Jasionka
590 PLN
Lufthansa
Lufthansa
17 maj
RZE
08:15
Lotnisko Rzeszów Jasionka
5h 00min
1 przesiadka
13:15
FCO
Lotnisko Rzym-Fiumicino
Lufthansa
20 maj
FCO
21:15
Lotnisko Rzym-Fiumicino
3h 45min
1 przesiadka
01:00
+1
RZE
Lotnisko Rzeszów Jasionka
761 PLN

Informacje o trasie Rzym-Rzeszów

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Rzeszów-Rzym
Najkrótszy czas lotu
5 godz. 0 min
Najszybszy lot Rzeszów-Rzym zajmuje 5 godz. 0 min.
Loty bezpośrednie
Brak
Nie ma bezpośrednich lotów Rzeszów-Rzym. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Rzeszów Jasionka - Rzym-Fiumicino i Rzeszów Jasionka - Rzym-Ciampino.
Lotniska - Rzym
2 lotnisk(a)
W pobliżu miasta Rzym znajdują się 2 lotniska: Rzym-Fiumicino (FCO), Rzym-Ciampino (CIA).

Alternatywne trasy Rzeszów-Rzym

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów

Porównanie kosztów: Rzeszów i Rzym

Porównaj koszt codziennych zakupów (Rzeszów i Rzym)
Jedzenie
Niedroga restauracja
19,93 PLN
Rzeszów
73 PLN
Rzym
fast food
Danie w McDonald's
15,95 PLN
Rzeszów
34,24 PLN
Rzym
Napój
0,33 l
4,12 PLN
Rzeszów
8,27 PLN
Rzym
Kawa
Cappuccino
6,36 PLN
Rzeszów
5,46 PLN
Rzym
Transport publiczny
Bilet jednorazowy
2,99 PLN
Rzeszów
6,42 PLN
Rzym

Rzeszów - loty do:

Rzym - loty z:

  • Rzeszów Jasionka
  • Polska
  • Europa
*Ceny lotów do miasta Rzym to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Włochy Lacjum Rzym Rzeszów - Rzym