Bolonia – znajdź tanie loty

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 5.12
ndz 12.12

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Najtańsze loty do miasta Bolonia

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Bolonia
Warszawa Lotnisko Chopina
Bolonia

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Bolonia

Lotnisko Warszawa Modlin (WMI) - Bolonia (BLQ)

Ceny lotów Warszawa - Bolonia są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Modlin na Bolonia Guglielmo Marconi. Średnia cena wynosi 253 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - BOLONIAStyczeń21% tańszyLoty Warszawa Lotnisko Chopina - Bolonia kosztują średnio 366 zł w miesiącu Styczeń
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - BOLONIAWrzesień21% droższyŚrednia cena za lot Warszawa Lotnisko Chopina - Bolonia to 566 zł w miesiącu Wrzesień
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - BOLONIAWrzesień387% więcej wyszukiwańNajwiększa liczba użytkowników momondo szukała lotów Warszawa Lotnisko Chopina - Bolonia w miesiącu Wrzesień

Bolonia — kiedy jest najlepszy czas na lot?

Nie musisz długo czekać, by złapać piękną pogodę w Bolonii – wiosna zaczyna się tu już w marcu. Co więcej, pierwsze miesiące wiosny obfitują w cenowe okazje linii lotniczych: to właśnie wtedy dostępne są najtańsze bilety do Bolonii. Nie możesz przegapić tej okazji!

Serce miasta bije na głównym placu Piazza Maggiore: usiądź przy jednym z kawiarnianych stolików, by podziwiać najpiękniejsze zabytki Bolonii i przysłuchiwać się rozmowom studentów z całej Europy. Upalne lato w Bolonii potrafi szybko odebrać siły do zwiedzania, a tradycyjny włoski gwar dodatkowo przybiera na sile za sprawą wakacyjnej fali turystów.

Jeśli cenisz sobie spokój i komfort, zastanów się nad przełożeniem wycieczki do Bolonii na jesień. Masz na to sporo czasu, bo pogoda będzie tu dopisywać jeszcze do października. Zimy bywają chłodne i deszczowe, lecz miasto nie traci na uroku. Bożonarodzeniowe dekoracje i sylwestrowe szaleństwo we Włoszech zapewnią Ci wiele wzruszeń i pozytywnych emocji.

  • Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Bolonia?

    W ciągu ostatnich dwóch tygodni nasi użytkownicy rezerwowali loty do miasta Bolonia nawet za 88 zł za osobę. To cena o 84% niższa od średniej ceny lotów do tego miasta. Aby znaleźć najtańsze oferty z Twojego regionu, zapoznaj się z Przewodnikiem po cenach lotów momondo.

  • W którym miesiącu polecę do miasta Bolonia najtaniej?

    Jeśli nie możesz zaplanować podróży na Styczeń, Kwiecień to miesiąc, w którym także możesz znaleźć tanie loty Polska - Bolonia. Ceny znaleziony na momondo wynoszą wtedy średnio 387 zł.

  • Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Bolonia?

    Najtańsze oferty lotów z miasta Bolonia (Polska) można znaleźć na 60 dni przed planowanym odlotem. Rezerwując z takim wyprzedzeniem, możesz znaleźć loty w cenie ok. 465 zł. Ceny lotów mogą być niższe również w innych przedziałach czasowych. Na momondo użytkownicy znaleźli loty do tego miasta w cenie już od 37 zł.

  • W który dzień tygodnia loty do miasta Bolonia są najtańsze?

    Zwykle najtańszym dniem tygodnia na lot Polska - Bolonia jest niedziela. Użytkownicy momondo, którzy decydują się na wylot w ten dzień tygodnia znajdują bilety nawet za 463 zł. Pamiętaj jednak, że ceny mogą się różnić w zależności od linii lotniczej, pory roku i dnia. Najdroższy dzień na lot do miasta Bolonia to poniedziałek. Bilety lotnicze kosztują wtedy zwykle około 562 zł.

  • O jakiej porze dnia loty do miasta Bolonia są najtańsze?

    Nasze najnowsze dane pokazują, że po południu to najtańsza pora dnia na lot do miasta Bolonia. Ceny lotów Polska – Bolonia o tej porze dnia zaczynają się już od 432 zł. Wieczorem to pora dnia, kiedy loty do miasta Bolonia są najdroższe, a ich średnia cena wynosi 624 zł. Pora ta przypada na godziny szczytu, dlatego bilety kosztują wtedy więcej.

  • Czy w pobliżu miasta Bolonia znajdują się inne lotniska?

    Podróżujący wybierający się do miasta Bolonia mogą znaleźć lepsze ceny, lecąc na Lotnisko Florencja Peretola (77 km od centrum), Lotnisko Parma (90 km od centrum), Lotnisko Werona (106 km od centrum), Lotnisko Piza Galileo Galilei (117 km od centrum) lub Lotnisko Wenecja-Marco Polo (137 km od centrum), w zależności od miesiąca i lotniska wylotu.

  • Czy istnieje tańsza alternatywa na lot do miasta Bolonia?

    Średnie ceny lotów na Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi wynoszą 457 zł za osobę – jest to więc najtańsze lotnisko w pobliżu miasta Bolonia. Ceny te są zależne od lotniska wylotu. Wypróbuj Przewodnik po cenach lotów momondo, by znaleźć najtańsze loty.


Bolonia — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Bolonia znalezione przez użytkowników momondo.
Ryanair
10 gru
KTW14:55Katowice-Pyrzowice
1h 40min
BLQ16:35Bolonia Guglielmo Marconi
13 gru
BLQ13:25Bolonia Guglielmo Marconi
1h 40min
KTW15:05Katowice-Pyrzowice
Ryanair
10 gru
KTW14:55Katowice-Pyrzowice
1h 40min
BLQ16:35Bolonia Guglielmo Marconi
13 gru
BLQ13:25Bolonia Guglielmo Marconi
1h 40min
KTW15:05Katowice-Pyrzowice
Ryanair
7 sty
KTW14:55Katowice-Pyrzowice
1h 40min
BLQ16:35Bolonia Guglielmo Marconi
10 sty
BLQ13:25Bolonia Guglielmo Marconi
1h 40min
KTW15:05Katowice-Pyrzowice
Ryanair
10 gru
KTW14:55Katowice-Pyrzowice
1h 40min
BLQ16:35Bolonia Guglielmo Marconi
13 gru
BLQ13:25Bolonia Guglielmo Marconi
1h 40min
KTW15:05Katowice-Pyrzowice
Ryanair
10 gru
KTW14:55Katowice-Pyrzowice
1h 40min
BLQ16:35Bolonia Guglielmo Marconi
12 gru
BLQ14:05Bolonia Guglielmo Marconi
26h 15min
1 przesiadka
KTW16:20Katowice-Pyrzowice
Ryanair
14 sty
KRK02:10Kraków Balice
1h 45min
BLQ03:55Bolonia Guglielmo Marconi
17 sty
BLQ03:40Bolonia Guglielmo Marconi
1h 40min
KRK05:20Kraków Balice

Bolonia – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska \u2013 Bolonia w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Ryanair.
Ryanair
6 gru
KTW11:20Katowice-Pyrzowice
1h 40min
BLQ13:00Bolonia Guglielmo Marconi
Ryanair
22 gru
KRK13:00Kraków Balice
1h 45min
BLQ14:45Bolonia Guglielmo Marconi
Kilka linii lotniczych
14 gru
WMI02:20Warszawa Modlin
27h 45min
1 przesiadka
BLQ06:05Bolonia Guglielmo Marconi

Które linie latają do miasta Bolonia?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze oferujące loty do miasta Bolonia
  • Które linie latają do miasta Bolonia?

    Ryanair, Lufthansa, Wizz Air i Austrian Airlines to najpopularniejsze linie lotnicze, które według naszych danych regularnie obsługują loty Polska – Bolonia. Znalezienie lotów tych linii lotniczych na trasie Polska – Bolonia nie powinno stanowić problemu.


Bolonia: lotniska w pobliżu

Poniżej znajdziesz informacje o wszystkich lotniskach i ich odległości od centrum miasta Bolonia

Port lotniczy Bolonia znajduje się zaledwie o 6 km od centrum miasta – szczególnie wytrwali piechurzy spokojnie mogą pokonać ten dystans na piechotę! Oczywiście, nie namawiamy Cię na tak długą przechadzkę; oszczędzaj siły na zwiedzanie miasta i skorzystaj z transportu publicznego.

Najwygodniejszym sposobem dojazdu z lotniska do centrum Bolonii jest przejazd dedykowanym autobusem BLQ, który dowiezie Cię do głównego dworca Stazione Centrale nawet w 15 minut. Autobusy odjeżdżają co 11 minut, między 05:30 a 00:15. Bilety w cenie 6 EUR (26 PLN) kupisz przez Internet lub w automacie na lotnisku.

Tańszy, lecz nieco mniej komfortowy, jest dojazd z lotniska w Bolonii komunikacją miejską. W tym przypadku nie obejdzie się już bez krótkiego spaceru: autobusowy przystanek Birra leży w odległości około 2 kilometrów od lotniska. Złapiesz tam bezpośredni autobus do Stazione Centrale. Warto zdecydować się na tę opcję, jeśli podróżujesz z lekkim bagażem podręcznym – zaoszczędzisz w ten sposób całkiem sporą kwotę, bo bilety autobusowe w Bolonii kosztują zaledwie 1,30 EUR (5,5 PLN).


Bolonia — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Warszawa - Bolonia
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena208 zł
Loty Kraków - Bolonia
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena79 zł
Loty Katowice - Bolonia
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena42 zł
Loty Wrocław - Bolonia
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena104 zł
Loty Poznań - Bolonia
Najkrótszy czas lotu3h 55min
Najniższa cena158 zł
Loty Gdańsk - Bolonia
Najkrótszy czas lotu6h 15min
Najniższa cena191 zł
Loty Rzeszów - Bolonia
Najkrótszy czas lotu8h 40min
Najniższa cena299 zł
Loty Lublin - Bolonia
Najkrótszy czas lotu22h 05min
Najniższa cena724 zł
Loty Bydgoszcz - Bolonia
Najkrótszy czas lotu12h 25min
Najniższa cena474 zł
Loty Berlin - Bolonia
Najkrótszy czas lotu23h 30min
Najniższa cena1 327 zł

Bolonia – jak się poruszać?

Najprzyjemniej Bolonię zwiedza się pieszo: zabudowa miasta jest zwarta, a zabytkowe arkady nad chodnikami osłonią Cię przed palącym letnim słońcem. Jeśli chcesz zapuścić się w oddalone zakątki miasta, skorzystaj z transportu publicznego. Komunikacja miejska w Bolonii zarządzana jest przez regionalne przedsiębiorstwo TPER.

Transport publiczny zapewni Ci wygodny dojazd do każdego punktu miasta. Pamiętaj tylko o dokładnym sprawdzeniu rozkładu jazdy — zwłaszcza, jeśli planujesz wieczorną przejażdżkę! Autobusy w Bolonii kursują między 05:30 a 01:30, jednak wiele mniej popularnych linii kończy serwis znacznie wcześniej. Co zrobić, gdy mimo wszystko ucieknie Ci ostatni dzienny autobus? Z pomocą przyjdzie Ci jedna z 3 autobusowych linii nocnych. Bilety w Bolonii kupisz w tabaccheriach i automatach na przystankach.Najtańszy bilet jednorazowy kosztuje 1,30 EUR. W sprzedaży znajdziesz także 10-przejazdowe karnety w cenie 12 EUR (32,50 PLN) oraz bilety dzienne za 5 EUR (22 PLN). Jeśli planujesz intensywne zwiedzanie, zaoszczędzisz dodatkowe fundusze poprzez zakup karty Bologna Welcome Card w cenie 20 EUR (86 PLN).

W cenie karty otrzymujesz 1 bilet dobowy oraz 2 darmowe przejazdy na lotnisko i z lotniska. Co więcej, przez 48 godzin możesz korzystać z wielu atrakcyjnych rabatów i darmowych wstępów do wielu obiektów turystycznych. Ile zapłacisz za kurs taksówką w Bolonii? W zależności od dnia tygodnia i godziny przejazdu, standardowe ceny mieszczą się w granicach 13-24 PLN za „trzaśnięcie drzwiami” i 5-6 PLN za każdy przebyty kilometr.


Zacznij planować swoją podróż do: Bolonia