Tanie loty Gdańsk - Bolonia

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Informacje o trasie Bolonia-Gdańsk

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Gdańsk-Bolonia
Najkrótszy czas lotu 4 godz. 40 min Najszybszy lot Gdańsk-Bolonia zajmuje 4 godz. 40 min.
Loty bezpośrednie Brak Nie ma bezpośrednich lotów Gdańsk-Bolonia. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Gdańsk Rębiechowo - Bolonia Guglielmo Marconi.
Lotniska - Bolonia 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Bolonia: Bolonia Guglielmo Marconi (BLQ)

Jak znaleźć najtańsze loty Gdańsk-Bolonia?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
W którym miesiącu loty są najtańsze?
luty
Najtańsza pora roku na lot Gdańsk - Bolonia to luty. Najdroższa pora to wrzesień.
W który dzień tygodnia loty są najtańsze?
środa
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle środa. Najdroższy dzień to zazwyczaj niedziela.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Bolonia?
w południe
Loty Gdańsk - Bolonia są około 20% droższe rano niż w południe.
Która linia lotnicza lata do miasta Bolonia najtaniej?
Ryanair
Ryanair, Lufthansa i SWISS to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Gdańsk-Bolonia.
Które połączenie jest najtańsze?
Gdańsk Rębiechowo - Bolonia Guglielmo Marconi
Wybierz trasę Gdańsk Rębiechowo - Bolonia Guglielmo Marconi, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Gdańsk - Bolonia.
GDN
Gdańsk Rębiechowo
BLQ
Bolonia Guglielmo Marconi
Kiedy najtaniej polecę do miasta Bolonia?
60 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Gdańsk - Bolonia to 60 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Łatwe porównywanie lotów Gdańsk - Bolonia

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Gdańsk - Bolonia, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Ryanair
Ryanair
04 lut
07:50
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
14h 25min
1 przesiadka
BLQ
22:15
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
Ryanair
06 mar
11:30
BLQ
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
12h 00min
2 przesiad.
GDN
23:30
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
424 zł
Ryanair
Ryanair
27 sty
23:25
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
14h 05min
1 przesiadka
BLQ
13:30
+1
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
Ryanair
06 lut
07:20
BLQ
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
15h 35min
1 przesiadka
GDN
22:55
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
447 zł
Lufthansa
Lufthansa
06 lut
14:20
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
3h 35min
1 przesiadka
BLQ
17:55
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
Lufthansa
09 lut
10:35
BLQ
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
7h 15min
1 przesiadka
GDN
17:50
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
458 zł
KLM
KLM
04 lut
12:45
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
4h 40min
1 przesiadka
BLQ
17:25
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
KLM
05 mar
18:10
BLQ
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
5h 10min
1 przesiadka
GDN
23:20
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
680 zł
Lufthansa
Lufthansa
13 mar
14:20
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
3h 30min
1 przesiadka
BLQ
17:50
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
Lufthansa
16 mar
07:05
BLQ
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
6h 40min
1 przesiadka
GDN
13:45
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
970 zł
Lufthansa
Lufthansa
10 kwi
15:10
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
3h 10min
1 przesiadka
BLQ
18:20
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
Lufthansa
15 kwi
08:25
BLQ
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
7h 35min
1 przesiadka
GDN
16:00
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
527 zł

Alternatywne trasy Gdańsk-Bolonia

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Gdańsk - Mediolan
Najkrótszy czas lotu
2h 05min
Najniższa cena
157 zł
Gdańsk - Piza
Najkrótszy czas lotu
2h 20min
Najniższa cena
279 zł
Gdańsk - Wenecja
Najkrótszy czas lotu
4h 00min
Najniższa cena
340 zł
Bydgoszcz - Mediolan
Najkrótszy czas lotu
4h 15min
Najniższa cena
489 zł
Zobacz więcej

Gdańsk - loty do:

Bolonia - loty z:

*Ceny lotów do: Bolonia to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.